Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    E_M_R_E_sen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 ybr 125 :D
    pazar gunu kızılcahamama gıtmezsem kesin bende gelıyorum yarın (cumartesı ) gezmek isteyen varsa gezelım yarın aksam 7 ye kadar musaıtm bu arada ehlıyete yazılıyorum
    ANKARA MT

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ER6ha-n - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 1000(simsiyah)
    selam arkadaşlar bende bu sitede yeni sayılırım ümitköy-çayyolu civarında oturan arkadaşlardan da gezmek isteyenlar varsa yarın(16 eylül)öğlenden akşama kadar müsaitim,ayrıca pazar da bi ihtimal gelebilirm ama kesin diil

Motosikleti
    Yamaha XT660ZA
    Mithrelios'un bahsettiği ikinci cbr 125 ben oluyorum sanırım( 1 günde başka bir cbr'ci bulmadıysa ) Pazar sabah KPSS'de görevim var. Ordan çıkınca size katılacağım. Şehirden fazla uzaklaşmayalım lütfen ben gelene kadar. Ayrıca her türlü sportif ve sanatsal etkinliğe aktif ve pasif olarak katılırım. Bir tek karaoke olmaz, beni şarkı söylerken dinlemek istemezsiniz . pazar günü görüşmek dileğiyle
    Serdar
    Ankara
    CRF 250L

ninya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax 250 z plus
    [QUOTE=ohyeah;429838]waayyyssttt millet ciddi ciddi buluşur olmuş be
    ulan ilk buluştuğumuz günleri hatırladımda ne işkence oluyodu
    maşallah olayı büyütmüşsünüz
    pazar günü gelicem desem kesin yalan olur yine onun için söz weremiyorum

olum enisten alıyoruz haberini kendini daglara taşlara vurmussun seni asfalt yollar bozar yav cık gel pazara gerci benımde gelıp gelemeyecegım yarın belli olacak ama sen yinede gel

arnova - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor
    16 EylÜl Cumartesİ De Gezmek İsteyen ArkadaŞlar,bİr Saat SÖyleyİn De Anatolİa-kukİ'de BuluŞalim.....

Motosikleti
    regal raptor
    cumartesi bişiler yapılabilir belkide.ama ben ancak 1 gibi serbest olurum.buluşma olmayacaksa motoru bakima götürcem, onun için erkenden haber verin.

E_M_R_E_sen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 ybr 125 :D
    ben golbasındayım
    gelen olursa
    ANKARA MT

arnova - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor
    Hadi arkadaşlar kıpırdayın biraz,bu gün (16 eylül) saat 14:00 cıvarı Anatolia Kuki'deyim.Biraz sohbet edip dolaşalım.Gelmeyenlerin de canı sağ olsun.

-HK- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    merhaba arkadaşlar bende ankaradan üye oldum yrn bende sizlerle olmak isterim ama ehliyeti almama 1-2 hafta kaldı biraz daha sabretsem mi trafiğe çıkmak için... (yada arabayla mı gelsek..)

Motosikleti
    sym joymax 250 z plus
    Selam arkadaslar ehliyeti olmayanlar için pek sıkıntı olmayacagını düşünüyorum çetin emeç bulvarından sakin sakin gelin yada konya yolu üzerinden mevkilerinizi biliyorum o yüzden yol tarif edemeyeceğim ama yarın sabah saat 11 de Anatolia Kuki de buluşuyo olacagız. Ben kesin geliyorum. Motorlarla içeri girdigimizden dışarıda motorları göremessiniz. O yüzden Anatolianın arka tarafından giriş var oradan girip içeri Kuki nin oldugu yere kadar gelebilirsiniz.

Hadi bekliyoruz herkesi bu sefer daha fazla katılımcı olsun. Ogleden sonrada Buz patenine gidip çanakları kırıcaz

hantug - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 250 sx-f
    arkadaşlar bende skyteam 200st var ama ehliyetim yok :( problem olurmu sizce pazar günü nerelerde olcaksınız... hantug1@hotmail.com

Motosikleti
    sym joymax 250 z plus
    beyler yarına kesin geliyorum demiştim ama eski işyerim aramış evi yarın oraya gitmem gerekıyor sabah 09:00-17:00 arası çalışmam gerek üzgünüm siz takılın iyi eğlenceler

reDragon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    125 zn
    bn 2 de gelebilirim,eger buzpateni olursa kesin 2 de ordayım
    125 ZN
    06 ZN 181

Motosikleti
    Yamaha XT660ZA
    Benim işim 12:30 gibi bitiyor. kuki'den kaçta ayrılırsınız. ya da belpa'ya kaçta gidersiniz. kesin birşey yoksa bile belirtirseniz sevinirim.
    Serdar
    Ankara
    CRF 250L

reDragon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    125 zn
    evet ya ben gitmeden birisini ararım,kimi arıyabilirim?????
    125 ZN
    06 ZN 181

Forumdan Uzaklaştırıldı R3N - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    selamlar arkadaşlar,
    bende yeni üyeyim, şimdilik ehliyeti bekliyelim diyorum kendi kendime,
    ilerde yapılacak toplantı gezilerde aranıza katılmak dileğiyle
    saygılar sevgiler

mithrelios - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mts 950
    öncelikle belirteyim arkadaşlar, kazasiz belasiz dödük. yanlislikla ankara tarafina geliş yerine konya tarafina gidişe döndüm ve zart diye ayrilmis olduk, bi iki yolda daha hata yaptik ama bi şekilde vardik batikente merak eylemeyin.

bugun gelen bütün arkadaşlara çok teşekkürler,ben 200 km yol yapmisim, cıbır sagolsun iki kişi sızlanmadan çekti bizi. biraz sağ bileğim zorlanmiş, essen arkadasimiz da arka koltukta titrediğinden biraz hırpalanmis ama zaiyat yok, allahtan cevirme filan da olmadi. neyse ilk ciddi motosiklet deneyimimi artçı ile gece gündüz, şehir içi şehir dışı bütün tip yollardan giderek yaşamış oldum. görüşmek üzere.

Motosikleti
    sym joymax 250 z plus
    ne yaptınız nereleri gezdiniz hani fotolar anlatın yahu calıstık biz son anda gelemedim. neler yaptınız bahsetseydiniz.

Motosikleti
    Yamaha XT660ZA
    Ku-kiss'de buluştuk 5 motor ve 6 kişi. 2 cbr 125, 2 regal raptor ve bir truva vardı. Önce Mithrelios'un artçısı Essen için kelepir kask almaya gitti Metro Gross markete. Ordan vurduk kendimizi havaalanı yoluna. YDS diye bir yerde durup motor için bot falan baktık. ordan çevre yolundan Or-An'a çıktık ve Ahlatlıbel'e geçtik. Süper gözleme vardı. En tatsız olay park yerine döndüğümüzde yaşandı. Bizim motorların yanında 1100'lük bir BMW sport-touring duruyordu. Hemen çektik tabi motorları ordan. Dönüş yolunda Mithrelios ve artçısı Konya yolundan aşti'ye doğru gelmek isterken yanlışlıkla Gölbaşı'na doğru döndüler. Ama sonunda herkes sağ salim evindeydi. Haftaya hava güzel olursa daha fazla katılım olur umarım. Bir kaç foto çektim ama önce biryerlere upload etsem iyi olcak. yakında mesaj atarım. Herkese keyifli ve kazasız sürüşler
    Serdar
    Ankara
    CRF 250L

gupilya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Truva 250 TR
    üf çok gezdik ya.
    bide sürat yaptılar alışcaz artık.
    git git bitmedi yollar.
    başka zaman olsa hiçbir yere gitmezler bütün gün Anatolia da oturur beklerler. bu sefer nerde uzun yol var orayı seçtiler.
    bi depo benzin harcadık.
    yeni yolu denetledik bazı eksikleri vardı bir daha gidişimizde tamamlayacaklar.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 118 kullanıcı var. (0 üye ve 118 misafir)

Bu Konudaki Etiketler