Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    jr. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    hadi suku da yokken şu işi çözelim artık .

zaten herkes kendisine en uygun yeri belirtmiş arkadaşlar. bunları karışıklık ya da anlaşmazlık olarak görmeyelim. bunlar her hafta olduğu gibi karar aşamasından başka birşey değil. bunları hep yaşayacağız. bu haftaki fark, şehirden çıkış yapacağımız için haliyle farklı buluşma yerleri önermemiz. örneğin, daha onceki buluşma yerimiz trt ya da panora olmasaydı da 365 olsaydı, bu durumda otobandan ya da incek çayyolu tarafından gelecek olan dostlarımız kepeklide sizi bekleyelim diyeceklerdi. panora ve trt çıkış noktamıza 4 km mesafede olduğundan böyle bir belirsizlik yaşamadık o kadar.

her hafta bana yardım eden farklı bir arkadaşımla emesenden görüşüp, pazartesi-salıdan itibaren ilana çıkmamızdaki tek neden, sıkışık hayatlarımız nedeniyle bir gecede çözülmesi mümkün olmayacak planları, bir hafta gibi bir zaman içerisinde en iyi şekilde karara bağlamaktır.

ankaranın dört bir yanından, bu sıcacık ortama katılmak ve birşeyler paylaşmak için minik gruplar halinde toplanıp, ana buluşma yerinde karizmatik metal yığınımızı oluşturacağız. ve inanın, bir kaza bela yaşamadan (Allah korusun) güzelce bunu tamamlarsak, zaten sıkı olan yol arkadaşlığımızı en sıkı şekilde perçinlemiş olacağız.

yazımın başında da belirtmiş olduğum gibi, aslında yine hep birlikte kusursuz bir plan oluşturduk. bahsi geçen güzergahlara gelemeyeceğini söyleyen kimse yok. olursa kendisi de bir toplanma noktası belirtmekten kaçınmasın.

şu anki toplanma noktalarımızdan hareket ederek, kırmızı ve siyah çizgilerin kesiştiği yerde (sağol murat) ankarayı topluyoruz. aynı vakitte orada olmamız önemli.

bu durumda evden en erken güneyin çıkması gerekiyor. yani biz, panorada bir toplantı olmayacaksa 9da yola çıkabiliriz. bu durumda butun kronometreyi biz şekillendiriyoruz. güney grubunda bizden başkası olmadığından dolayı bize en yakın buluşma noltası olan a city'e gelmek durumundayız. tahminimce sabah trafik olmadığından ötürü kuzey ekibi 930-940 arası a city de toplansın, 950de kesişme noktasına hareket etsin. kişisel tahminim, acityden buluşma noktasına 20 dakikada en geç varırız bu da 1010da kesişme noktasında olabiliriz demek.

batı grubu, ya optimumda 940 ta buluşup 950 civarında hareket etsin, ya da direk kesişme noktasında 1010da buluşsun.

şimdi şu siyahları bir toparlayalım, misafirlere ayıp olmasın

kuzey ve güney grubu: 930-940 civarı AĞSİTİde buluşup 950de hareket edecek

batı grubu: 940-950 civarı OPTİMUMda buluşup 10da hareket edecek ya da direk 1010da kesişmeye gelecek

herkes tamamsa, saat 1030 gibi yola çıkacağız

ortalama 90-100 arası seyahat edip 50 kmde bir öncümüzün uygun gördüğü bir benzinliği 15 dakikalığına işgal edeceğiz.

depolarımız doldurup buluşma yerlerine öyle gelelim.

bizim ekibin numaraları bende, batı tayfasında da bulunması için buraka telefonları mailleyeceğim. burada önmli nokta, listede olmayan arkadaşlar isimlerinizi yazdırırsanız pazar sabahı geç kalmanız durumnda sizi ararız. yoksa saate tabi olmak durumunda kalırsınız kimsenin sizden haberi olmaz.

buluşma muhabbetini bence bitirelim de detaylara girelim

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:54 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:51 PM ----------

gelenler:

fatihhoca
    murat abi
    murat
    burak
    evo & ceyda
    serkan
    sertaç
    1. arkadaşı
    2. arkadaşı
    umut
    ozan
    tatarx yaş meslek motor modeli ve isim alalım kızılcahamamın biraz ilerisinde çamkoruya mangala gidiyoruz
    jr. ben...bıretpitin yandan yemişi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    scuderia06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere 700 ,Yamaha Wr250 R 2013
    jr senden iyi hırsız olur proje konusunda ıyısın 3 tim yola cıkcak polis noktalarını atlattıktan sonra 2.tim 1.tim e katılcak daha sonra 2.tim ve 1.tim birleştigi için adı 4.tim olcak sonrasında 5. ve 3.timler optimuma dogru yola cıkacak 4 .tim yolu yarıladıgındada 7.tim eryamandan hıpodroma yola cıkacak daha sonra 4.tim optımuma varıp 5. ve 3.timle bir leşcekler ve hipodorma dogru yola cıkcaklar sonrasında 3.5 tim birleştiği için adı 8.tim oldu en sonunda 7. ve 8.tim hıpodromda bulusp gölet gezisi baslicak ve tim adı ankara mt olacak olay budur
    Instagram: gezgin_endurocu
    https://www.facebook.com/gezginendurocu?pnref=story
    https://www.youtube.com/c/GezginEndurocu52?gvnc=1

Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    ben şantiye şefiyim abi yanlış anlamayın size amele demiyom

scuderia06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere 700 ,Yamaha Wr250 R 2013
    12 motor olursa tarihe gecersiniz herkes anladımı şantiye şefini
    Instagram: gezgin_endurocu
    https://www.facebook.com/gezginendurocu?pnref=story
    https://www.youtube.com/c/GezginEndurocu52?gvnc=1

Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    gelenler:

erhan abiyi unutmuşum
    fatihhoca
    murat abi
    murat
    burak
    evo & ceyda
    serkan
    sertaç
    1. arkadaşı
    2. arkadaşı
    umut
    ozan
    tatarx yaş meslek motor modeli ve isim alalım

etti mi 13

noluyo burda
    [B]Benim Sürdüğüm Hayatın Geri Vitesi Yok...Geçmişimi Sadece Dikiz Aynasından Seyrediyorum[/B]

tatarx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı jr. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gelenler:

tatarx yaş meslek motor modeli ve isim alalım

etti mi 13

Ben Hamid Burak arkadaş beni tanır. Motorum as 200 gy.
    Aslında Arkeologum. Memurum. Yaş 29 (otuza merdivenin son basamaklarındayım ama 29 demek kolay geliyor)

tatarx siz etliktemi oturuyorsunuz acaba
    ?
    [B]Benim Sürdüğüm Hayatın Geri Vitesi Yok...Geçmişimi Sadece Dikiz Aynasından Seyrediyorum[/B]

Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    hamid hoşgeldin diyelim

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:25 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:23 PM ----------

var ya..bu sıcakta en ballı oran sitesindeki bizleriz sanırım..camı açınca esiyor en azından püfür püfür (ahanda göle atacaklar beni )

Hoşbulduk dostlar.
    Eryamanda oturuyorum...

eby78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TNT 25
    Alıntı tatarx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konuya hemen katılmak için gezi programını baştan okuyamadım. Aranıza bende katılmak isterim motorcu dostlar. Eryamandan Optimum ekibine katılabilirim. Bu arada gezi nereye

tatarx hoşgeldin nasılsın gy200 nasıl memnunmusun benden sonra seni aramızda görmek isteriz bundan sonra..

burak sende hoşgeldin

Motosikleti
    Benelli TNT 25
    Alıntı kızılbere adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    burak sende hoşgeldin
    hoşbuldum abicim..

Alıntı eby78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tatarx hoşgeldin nasılsın gy200 nasıl memnunmusun benden sonra seni aramızda görmek isteriz bundan sonra..
    Teşekkürler eby78 iyiyim seni sormalı. Memnun olmazmıyım kaya gibi motormuş. Başına neler geldi bilemezsin. Tamirden ancak çıktı. Gezilerde görüşürüz inşaallah...

Motosikleti
    Benelli TNT 25
    Teşekkürler eby78 iyiyim seni sormalı. Memnun olmazmıyım kaya gibi motormuş. Başına neler geldi bilemezsin. Tamirden ancak çıktı. Gezilerde görüşürüz inşaallah...
    sagolasın iyi olmaya çalısıyoruz..evet asya'nın TR ye getirdiği en sağlam karoserli motorlardan biridir..Üretimden kalkmasına çok üzülmüştüm zamanında..umarım kötü şeyler yaşamamışsındır kaza vs..pazar günü gelmemezlik etme bir işin çıkmadığı takdirde..

septimus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSX 650 F
    Hoşbulduk dostlar.
    Eryamanda oturuyorum...
    Tamam o zaman Hamid. Optimum'da buluşuyoruz. Optimum'a gelenler ;

Septimus (Serkan) (ben )
    Fatihhoca (Fatih)
    tatarx (hamid)
    Murat (nikin neydi yav )

var mı unuttuğum ? Varsa kendini eklesin listeye. Pazar sabahı bilelim kimler geliyor.

septimusseni görmek ne güzel

Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    sertaç hangi ekibe katılıyor?

Motosikleti
    Benelli TNT 25
    Alıntı septimus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tamam o zaman Hamid. Optimum'da buluşuyoruz. Optimum'a gelenler ;

Septimus (Serkan) (ben )
    Fatihhoca (Fatih)
    tatarx (hamid)
    Murat (nikin neydi yav )

var mı unuttuğum ? Varsa kendini eklesin listeye. Pazar sabahı bilelim kimler geliyor.
    ve ben eby78 (burak)

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:58 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:57 PM ----------

Alıntı jr. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sertaç hangi ekibe katılıyor?

sertaçla zırhlı birlikler civarında buluşup bizim ekibe dahil edicem evren..optimum da olacak yanımızda

Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    erhan abi gelirse super olur. abi sizin sineğe de meyil attım, gelsin ağ sitiye

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 32 kullanıcı var. (0 üye ve 32 misafir)

Bu Konudaki Etiketler