Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Kawasaki VN800 Vulcan
    valla teşekkür ettim arkadaşlar ama ben sanırım hakikaten açıcam bu sesi biraz daha patlak bi ses deilde tok bi ses çıkarmak için. şu anda sinek vızıltısı gibi gelio bana...
    hellrider

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    scuderia06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere 700 ,Yamaha Wr250 R 2013
    Alıntı kızılbere adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    suku senin fan müşürü çalışmıyormu su kaynattın gene
    hava sogutma ya havasız kaldım ondandır belki
    Instagram: gezgin_endurocu
    https://www.facebook.com/gezginendurocu?pnref=story
    https://www.youtube.com/c/GezginEndurocu52?gvnc=1

Alıntı scuderia06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hava sogutma ya havasız kaldım ondandır belki
    ya bak ben gelirsem sende geleceksin o kadar anlamam valla küserim bak seninde bi işin düşer ben yaparım su kaynatma sakın anladınmı yoksa ybrene kadar kovalarım seni
    [B]Benim Sürdüğüm Hayatın Geri Vitesi Yok...Geçmişimi Sadece Dikiz Aynasından Seyrediyorum[/B]

jr. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    sertaç hiç bozma derim o ton cok guzel. abartınca fatihhocanın eksoz gibi olur kuruyzır geliyo sanıyosun er6 geliyo
    jr. ben...bıretpitin yandan yemişi.

septimus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSX 650 F
    Yine muhabbet süper bakıyorum.

Scu'cum, Murat abi yapmayın...etmeyin. Şimdiye kadar yapılan en güzel gezi olacak inşallah. Murat abi, ben takarım senin debriyaj telini istersen. (ama cuma akşama Ankara'da olucam.) Bi şekilde motorla beni buluşturmak gerekiyor tabi.. Eğer tek sorun oysa hallolur.

Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    bak abi hallettik. beton gonderilecekse onu da suku halleder. atlar transmikserin direksiyona

Motosikleti
    Kawasaki VN800 Vulcan
    murat abi o zaman bak senin debriyaj telini serkan yaptıına göre sende bi sissy bar bulsan bana çok lazım bu geziye)
    hellrider

Motosikleti
    S&T GV250
    sertaçım o iki yüz ellilik motordan ne yapsan tok ses çıkmaz...senin ses şahane hiç elleme
    [B][COLOR="Black"]LAUBALİLİKTEN HOŞLANMAM, CİDDİYETİ SEVERİM, DİSİPLİNE HAYRANIM[/COLOR][/B]

Alıntı septimus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yine muhabbet süper bakıyorum.

Scu'cum, Murat abi yapmayın...etmeyin. Şimdiye kadar yapılan en güzel gezi olacak inşallah. Murat abi, ben takarım senin debriyaj telini istersen. (ama cuma akşama Ankara'da olucam.) Bi şekilde motorla beni buluşturmak gerekiyor tabi.. Eğer tek sorun oysa hallolur.
    o güzel temiz yüreğine teşekkür ederim septumus sizlerle olmak için bir milyon dolar bile harcarım desem inanmayınama inanın gelmek için hızla çarpan bir kalbim var çünki sizlerle paylaşım süper birde kötü yollara girmesek demi
    [B]Benim Sürdüğüm Hayatın Geri Vitesi Yok...Geçmişimi Sadece Dikiz Aynasından Seyrediyorum[/B]

Motosikleti
    Kawasaki VN800 Vulcan
    Alıntı souvarine adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sertaçım o iki yüz ellilik motordan ne yapsan tok ses çıkmaz...senin ses şahane hiç elleme
    muratım bi görsen ne sesler çıkıo aynı motordan...
    hellrider

Alıntı CaptainKidd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    murat abi o zaman bak senin debriyaj telini serkan yaptıına göre sende bi sissy bar bulsan bana çok lazım bu geziye)
    sertaçım sana ss bar yaptıralım bak şimdi bi boru alacaz ve onu u şeklinde senin motorun ebadına göre büktürecez yüksekliğini kendimiz ayarlıycaz üstüne bir küçük sırtlık tamam oldu bitti ama bunun için geniş bir zaman lazım önümüzdeki hafta yaparız ve 15 - 20 milyona malederiz inan bana

Motosikleti
    S&T GV250
    ah bu çinliler
    [B][COLOR="Black"]LAUBALİLİKTEN HOŞLANMAM, CİDDİYETİ SEVERİM, DİSİPLİNE HAYRANIM[/COLOR][/B]

Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    ya bizim bi gürkan vardı ne oldu göremiyoruz hiç

Motosikleti
    S&T GV250
    murat abi bana da sisi bar lazım...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:24 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:23 PM ----------

gürkan muhtemelen tatile gitmiştir güney sahilleri falan tarzı

Motosikleti
    kawasaki Er-6n
    sataşma yapmayalım ben seviyorum egzosumun sesini.

Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    isim değişikliği için mahkemeyle uğraşıyormuş

ben koruma demirini 40 milyona malettim 20 milyon demir 10 büküm 10 da taktılar oldu bitti

Motosikleti
    Kawasaki VN800 Vulcan
    ah murat abi yaktın beni. sissy bu haftaya lazımdı)))

neyse hallederiz olmadı artık dediin gibi öbür haftalara sarkar yada idareten bi kaynak yaptırırım burda
    hellrider

[QUOTE=souvarine;1713378]murat abi bana da sisi bar lazım...[COLOR="Silver"]

bakın ölçülerini alalım ve bir gün de hallederiz boşuna gidipte dünyanın parasını vermeyin 10 milyona 2 buçuk metre boru alıyoruz valla düşünün 2 buçuk metreden kaç tane cc bar çıkar tüm ekibe yaparız

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:29 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:28 PM ----------

Alıntı CaptainKidd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ah murat abi yaktın beni. sissy bu haftaya lazımdı)))

neyse hallederiz olmadı artık dediin gibi öbür haftalara sarkar yada idareten bi kaynak yaptırırım burda
    canım çok lazımsa benimkini sökeriz sana veririm zaten bende yükseltecem

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:30 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:29 PM ----------

valla sandalyeciler bile yapıyor ama onlar biraz pahalı istiyorlar 30-50 arası bişey

Motosikleti
    Kawasaki VN800 Vulcan
    ahaha yok saol seninkini almama gerek yokta bu dediin boru nikelaj kaplanması gerekir ki bide uzun iş o motora ayarlıycan etcen
    hellrider

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 45 kullanıcı var. (0 üye ve 45 misafir)

Bu Konudaki Etiketler