Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    kawasaki Er-6n
    ben varım. nereye gideceğiz?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kawasaki VN800 Vulcan
    valla bende tam bilemedim evren diodu bi program ufak çaplı... bence en azından toplanıp muabbet ederiz bi yerde.
    hellrider

Motosikleti
    S&T GV250
    muhabbet bazlı ufak bi akşamüzeri gezisi diye konuştuk, konya yolu üzerinden çayyolu gibi, cumartesi akşamdan iyice netleştiririz, zaten spotane toplaşmalar en güzeli oluyor
    [B][COLOR="Black"]LAUBALİLİKTEN HOŞLANMAM, CİDDİYETİ SEVERİM, DİSİPLİNE HAYRANIM[/COLOR][/B]

Motosikleti
    Kawasaki VN800 Vulcan
    tamamdır anlaştık. cumartesiden konuşuruz
    hellrider

eby78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TNT 25
    bu pazar benı de saymayın mumkunse bıraz işlerim var katılamayacağım üzülerek..

Motosikleti
    S&T GV250
    hacılar bu hafta sonunu spontan yapalım da ayın 9 una herkes kendini ayarlasın soğuksu yapıcaz, şöyle keyifli kalabalık bi uzun yol yapalım
    [B][COLOR="Black"]LAUBALİLİKTEN HOŞLANMAM, CİDDİYETİ SEVERİM, DİSİPLİNE HAYRANIM[/COLOR][/B]

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    artık yok
    Alıntı fatihhoca81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eryamanda oturmana sevindim çünkü ben de eryamandayım. istersen arada bi göksuya gideriz.
    işim gereği inanılmaz yoğun oluyorum ve hafta-içi, hafta-sonu ayrımım olmuyor pek. üstelik mesai kavramına göre çalışmadığımdan saniyesinde değişebilecek plan ve programımdan dolayı pek uzun vadeli plan yapamıyorum ama fırsat bulur görüşürsek çok memnun olurum. aslında ankara-mt etkinliklerini de her ne kadar katılamasam da takip ediyorum. inşallah en kısa sürede birisine katılabilmeyi de canı gönülden arzuluyorum.

inşallah şu ehliyet olayını halledince de ramazan girmeden bir hafta sonu sabah çıkıp akşam dönmek ya da cumartesiden gidip pazar akşamı dönecek şekilde yakın bir şehir dışına kaçmayı da istiyorum ama ya kısmet hesabı...

< iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    ankaralara kadar geldik şu mt'den bi adam çıkmadı be pehh...

2-3 kerede yazdım istanbula dönünce istanbul mt'ye dicem gelince görmeyin die
    Hayat çok küçük bir olasılık ile gerçektir...
    Bunu size kanıtlayabilirim !

jr. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    pazar günü mesaide olabilirim arkadaşlar. bendeki plan askıda kalmasın iptal edelim.

buluşmayı birisi ucundan tutup götürmeye niyetliyse, katılımcılara iyi eğlenceler diliyorum .

haftaya buluşmak dileğiyle.
    jr. ben...bıretpitin yandan yemişi.

Motosikleti
    Şimdilik yok :(
    Merhabalar arkadaşlar bende Ankaradayım. Cumartesi günü sanırım şu etlikte bauhaus mu öyle bir yer varmış oranın yanındaki alanda giricekmişim sınava. Benim merak ettiğim bişey var kursun kaskı benim kafama olmuyor. Fazla büyük geliyor açıkcası. Arkadaşımdan nazi kaskı alıp girmeyi düşünüyorum sınavda herhangi bir sakıncası olur mu?

Motosikleti
    HONDA 1000RR
    ooo müdürler bu hafta sonu buluşma olmaması beni sevindirdi ..çünkü yoktum haftaya güzel bi buluşma ayarlar organizatörümüz evren ( zaten hazır sanırım 'soğuk su' )

bide sertaç bizde ehliyet alınca bide bizim için bi şehir dışı güzel bi gezi yaparız artık ..galiba bi biz kaldık en sona

septimus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSX 650 F
    Haydaaaaa bak şimdi... Gezi iptal yani...Neyse o zaman Soğuksu olayına odaklanalım. Bana da uyar. Cumartesi akşam bi bakarız, duruma uyarsa "spontan buluşma"ya katılırım beyler..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 09:59 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 09:52 AM ----------

Fatihhoca81 ve aya arkadaşlar ben de Eryamanda'yım. Bir iki arkadaş daha var mahalleden tanıdığım. İsterseniz bi ara buluşup tanışalım.

tatarx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Soğuksu gezisine haftaya cumartesi gecesinden gitmeye ne dersiniz. Çadırı olanlar geceden gelir olmayanlar sabah gelir. Kamp türü tam bir gezi olmuş olur. Hem haftaya uygun durumda daha çok kimse olur diye düşünüyourm...

sefakarhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt660r
    Alıntı Mamnaris adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar arkadaşlar bende Ankaradayım. Cumartesi günü sanırım şu etlikte bauhaus mu öyle bir yer varmış oranın yanındaki alanda giricekmişim sınava. Benim merak ettiğim bişey var kursun kaskı benim kafama olmuyor. Fazla büyük geliyor açıkcası. Arkadaşımdan nazi kaskı alıp girmeyi düşünüyorum sınavda herhangi bir sakıncası olur mu?
    olmaz arkadasım.. sen yanında getir nazikaskıını.. olmuoo bunu takacam de tak.. zaten sallapati oluyo sınavlar..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:12 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:11 AM ----------

selam beyler.. ankaraya dondum.. ama motorsikletsiz..:=) 27 sinde kaza gecirdim fethiye antalya yolunda.. mobese kameraları da cekmis tv ye cıkmısım. allahdan bizimkiler izlemedi.. ben link i koyyorum.. ders niteliginde bir kaza.. http://www.iha.com.tr/haber/videowat...d=4951&cid=735

Motosikleti
    Kawasaki VN800 Vulcan
    Alıntı umutt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ooo müdürler bu hafta sonu buluşma olmaması beni sevindirdi ..çünkü yoktum haftaya güzel bi buluşma ayarlar organizatörümüz evren ( zaten hazır sanırım 'soğuk su' )

bide sertaç bizde ehliyet alınca bide bizim için bi şehir dışı güzel bi gezi yaparız artık ..galiba bi biz kaldık en sona
    yaparız ayıpsın galibe evet biz kaldık bi tek:(.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:17 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:17 AM ----------

Alıntı tatarx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Soğuksu gezisine haftaya cumartesi gecesinden gitmeye ne dersiniz. Çadırı olanlar geceden gelir olmayanlar sabah gelir. Kamp türü tam bir gezi olmuş olur. Hem haftaya uygun durumda daha çok kimse olur diye düşünüyourm...
    aslında mantıklı güzel fikir. ama nerde kamp atılcak?
    hellrider

scuderia06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere 700 ,Yamaha Wr250 R 2013
    Alıntı sefakarhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    olmaz arkadasım.. sen yanında getir nazikaskıını.. olmuoo bunu takacam de tak.. zaten sallapati oluyo sınavlar..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:12 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:11 AM ----------

selam beyler.. ankaraya dondum.. ama motorsikletsiz..:=) 27 sinde kaza gecirdim fethiye antalya yolunda.. mobese kameraları da cekmis tv ye cıkmısım. allahdan bizimkiler izlemedi.. ben link i koyyorum.. ders niteliginde bir kaza.. http://www.iha.com.tr/haber/videowat...d=4951&cid=735
    abicim oha felan oldum yani bu kadar olur saglamsın demi bir seyin yok ne ucus o öle cok gecmıs olsun ne dıyım kontrolsuz kavsaklar gercekten cok cok tehlıkelı sinek gibi oldugumuz icin adam görmemiştir seni çıkmıs direk kac km hızla gıdıyordun onu mrk ettim uzuldum valla..

epey kaza olan bir yer sanırım hala ısık koymamıslar ilginç dimi hastaneler ve kaportacılarla bu kavsagın ve belediyenin anlasması olabılır bak ışık koymak çok masraflıdır ya koymazlar böle kavsaklara kameraya cekip izleyip gülerlerdir ne gecirmişler bea
    Instagram: gezgin_endurocu
    https://www.facebook.com/gezginendurocu?pnref=story
    https://www.youtube.com/c/GezginEndurocu52?gvnc=1

Hocam, büyük geçmiş olun. Ciddi birşeyin yoktur umarım.
    Kaza ciddi görünüyor. Allah daha beterlerinden esirgesin

Gürcell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 Zat tı. :P
    Hocam büyük geçmiş olsun. Umarım sizde birşey yoktur. Acil şifalar dilerim. Cidden kötü bir kavşakmış orası. İha doğru söylemiş ölüm kavşağı.
    Nerede bu hayatın restart düğmesi? Kasmaya başladı artık, Yeniden başlatmam lazım...

Motosikleti
    HONDA 1000RR
    hocam çok geçmiş olsun yaa işallah bişey olmamıştır

septimus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSX 650 F
    Fatih, kardeş çok geçmiş olsun...Allah korumuş anlaşılan. Bişeyin var mı ? Kırık - çıkık Çok üzüldüm gerçekten, tekrar geçmiş olsun.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 21 kullanıcı var. (0 üye ve 21 misafir)

Bu Konudaki Etiketler