Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı eby78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    murat abicim arka yol kendi fikrimdir,çok tercih sebebi değil..mümkün oldugunca düz olan yolları kullanmaktan yanayım..düşünsene aramızda bi 600f,er6f te olacak..bu makınelerın hararet sorunu ve herşeyden onemlısı lastık patlama sorunu ıhtımalı yuksek..birde benim scoo mun 5 litrelik küçücüüük deposu olunca sapa biryerde kalmak istemem.
    ben size bir bidon getirim yanmda yedek olarak kalmayız ama 70 km diyoruz o yollarda benzinlik bulmamız mümkün değil birimiz gider alır geliriz benzini bitti diye arkadaşımızı kurda kuşa yemmi yapacaz
    [B]Benim Sürdüğüm Hayatın Geri Vitesi Yok...Geçmişimi Sadece Dikiz Aynasından Seyrediyorum[/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    jr. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    yaşasın sucuk partisi!!

alışverişi birlikte mi yapalım hazır mı gelelim ne dersiniz?
    jr. ben...bıretpitin yandan yemişi.

scuderia06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere 700 ,Yamaha Wr250 R 2013
    jr paşa sen sucukları mangalı sebzeleri getir geri kalanı biz alırız aslında mangala gerek yok ates yakıp kozunde cok guzel yaparız tel yeter
    Instagram: gezgin_endurocu
    https://www.facebook.com/gezginendurocu?pnref=story
    https://www.youtube.com/c/GezginEndurocu52?gvnc=1

ben derimki herkes ekmeğini ve sucuğunu getirsin birde onun için zaman kaybetmeyelim bi kangal sucuk bir ekmek 3 er adet biber ( kişibaşı ) içeceği ısınacağından köydeki bakkaldan alırız plastik bardak unutulmamalı daha iyi fikri olan varmı ?? sucuklar yanımızda kokar derseniz akşamdan bi zahmet buzluğa koyuverin

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:46 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:45 PM ----------

patates közlenebilir ama kilosu 1.5 ytl pahalanmış

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:47 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:46 PM ----------

Alıntı scuderia06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    jr paşa sen sucukları mangalı sebzeleri getir geri kalanı biz alırız aslında mangala gerek yok ates yakıp kozunde cok guzel yaparız tel yeter
    neden mangala gerek yok mangal yakmıycaksak ben mangal getirmeyim sucukları çiğ çiğ yiyelim
    [B]Benim Sürdüğüm Hayatın Geri Vitesi Yok...Geçmişimi Sadece Dikiz Aynasından Seyrediyorum[/B]

eby78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TNT 25
    Alıntı kızılbere adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben size bir bidon getirim yanmda yedek olarak kalmayız ama 70 km diyoruz o yollarda benzinlik bulmamız mümkün değil birimiz gider alır geliriz benzini bitti diye arkadaşımızı kurda kuşa yemmi yapacaz

e tamam o zaman hadi gidelim.. geçen sefer ayarları bozuktu bılıyorsun abicim çok yakmıştı.bugun ustama bıraktım ayarları yapılıyor...

bana kalsa toplanıp öyle alışveriş yapalım derım..kaç kişi olucaz ne alabiliriz kararlaştırırız o saat..ama murat abi de dogru söylüyor bir bakıma,vakit kaybetmeyelim denirse mantıklı..

Alıntı eby78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    e tamam o zaman hadi gidelim.. geçen sefer ayarları bozuktu bılıyorsun abicim çok yakmıştı.bugun ustama bıraktım ayarları yapılıyor...

bana kalsa toplanıp öyle alışveriş yapalım derım..kaç kişi olucaz ne alabiliriz kararlaştırırız o saat
    tamam nasıl isterseniz ben zaman kaybı olmasın diye dedim ama tabiki o saatte buluşup gider bir marketi soyarız

Motosikleti
    herkesin kendi malzemesini alması fikrine katılıyorum sonradan bızım sucukları caktırmadan jr inkelerle degıstırırız aslında jr sole guzel bastırma getırse tavada pastırmalı yumurta yapsak yumurtalarına bansak bir güzel

herkesin kendi malzemesini alması fikrine katılıyorum sonradan bızım sucukları caktırmadan jr inkelerle degıstırırız aslında jr sole guzel bastırma getırse tavada pastırmalı yumurta yapsak yumurtalarına bansak bir güzel
    ya evrenin sucuğuna ( türkçeye bak ya lastik gibi ) ben göz dikmiştim ama paylaşırız yarım yarım

Motosikleti
    Benelli TNT 25

hem sucuk hem pastıma..hemde yumurtalı..hemde bu sıcakta...daha düşünürken fenalık geçirir gibi oldum..birimiz de piknik tüpü,tava falan getirsin 1-2 de cadır buldukmu tamamdır bu iş..

oldu olacak sezlonglarıda getirinde güneşleniriz

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:57 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:56 PM ----------

herkes sucuğunu yanında getirsin

dombay35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL 1000 VStrom (2010)
    Alıntı kızılbere adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya evrencim ben hiç.bişey demiyorum DAĞDA GEZEN KURDU GÖRÜR

Ya KURDU boğar,
    Ya da KURDU boğar, yani her yolda her hava şartında gezilere devam (pilavdan dönenin kaşığı kırılsın)
    Hayat 3,5 ile 4 arasıdır;
    ya üçbuçuk atar, ya da dört dörtlük olursunuz.

Motosikleti
    sizede bir sey begendiremiyoruz valla biz kamplarda mantı bıle yapardık
    doga adamıyız ehlıyetı malzemelerı alır bol bol kampa gıderız gerede yaylalarında cok guzel yerler var nerde aksam orda sabah ama bızım motorlarla bu iş zor lazım bir transalp yada xt660 ınsallah ılerde

simdi 9.00 da bulusalım 9.30da teker donsun ekmeklerı ve ıceceklerı koyden alırız kahvesı varsa cayımızıda orda ıcerız ıkı okey atarız,yol konusunu murat abımizin haymana tarafından soledıgı rota guzel gıbı ordan goturur işte bizi ayrıca donuste yolumuz uzerınde koyler felan varsa baska oralarıda girip cıkabiliriz..

Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    zaten katılım az olursa "kayseri sucukları benden" diye ilan edeceğim..herkes gelince de eski numara.."yaa biri benim niki hekleyip herkese sucuk diye ilan etm.."

-HK- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    arkadaşlar bence polisten bukadar korkmaya gerek yok normal yoldan gidelim.. kimse okadar mototru bi anda durdurmaz.. hem polis olaki dur diye işaret ederse önden 2 kişi durur diğerleri devam eder hangi birine bakacak..

Alıntı dombay35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya KURDU boğar,
    Ya da KURDU boğar, yani her yolda her hava şartında gezilere devam (pilavdan dönenin kaşığı kırılsın)
    pilavdan dönenin dişi kırılsın

Motosikleti
    Benelli TNT 25
    Alıntı jr. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zaten katılım az olursa "kayseri sucukları benden" diye ilan edeceğim..herkes gelince de eski numara.."yaa biri benim niki hekleyip herkese sucuk diye ilan etm.."
    bu kadar adam o numarayı yermı sence..

Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    burak o yağmuru yedikten sonra gazı bırakınca stop ediyodu seninki ayarsızlıktan mıydı o paso tekrar çalıştırıyodun giderken (mondiyi ihbar ettim herkese )

sucuklar koksun murat abi daha iyi..köpek falan takılırsa atarız bi kangal yola devam.

ermanım sizin sucuklarla buranınki mangalda kokarken ayrılır hakikaten güzel buranın sucuğu

erhan abi uzaktan bizi gaza getiriyo. var bi pislik

bakın ne diyorum..dönüşü arka yoldan deneyelim

Alıntı -HK- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bence polisten bukadar korkmaya gerek yok normal yoldan gidelim.. kimse okadar mototru bi anda durdurmaz.. hem polis olaki dur diye işaret ederse önden 2 kişi durur diğerleri devam eder hangi birine bakacak..
    ya önemli değil ben polis abileri lafa tutarım siz devam edersiniz diyologlar şöyle

.... sen benim kim olduğumu biliyormusun
    .... abi memleket nere
    .... ya abi vallahi bu kadar motor pikniğe gidiyoruz şimdi zehirmi edecen biz bu günü
    .... abi canını cabbarını yirim bizi bırak
    .... abi beni tutuklayın arkadaşlarım gitsin ( kızılbere )
    .... abi sucuk yermisin ??
    .... abi allah belamızı versin fazla uzaklaşmıycaz

Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    ne bu kadar adam

murat abi
    yasin
    suku
    murat
    evren-ceyda
    burak

toplasan kaç kişi..para basıyoz biz burda boru mu

yasinin plan da iyimiş.."abi sen öndekilere demedin mi durun diye...ben tanımıyorum ki onları"

Motosikleti
    Benelli TNT 25
    Alıntı jr. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    burak o yağmuru yedikten sonra gazı bırakınca stop ediyodu seninki ayarsızlıktan mıydı o paso tekrar çalıştırıyodun giderken (mondiyi ihbar ettim herkese )

evet karbüratör ayarını trt önünde biraz kısmıştım..sanırım fazla olmuş hem mondi me laf söyletmem 2 kere uzun yol yapıp ta bu km ye kadar tek sorun çıkartmayan nadir çinlilerdendir kendileri

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 43 kullanıcı var. (0 üye ve 43 misafir)

Bu Konudaki Etiketler