Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    jr. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    ya boşver sukunun çektiği resimleri gördük biz pikselsiz pikselsiz.

bak gürkanıma..adam çekmiş göbeği içeri olay budur. motoru da acayip şık bişey..markası neymiş ki..ben de mi alsam bundan bi tane bir dahaki geziye aynısıyla gelirsem şaşırmayın

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:34 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:28 PM ----------

yapalım valla gelin damat tuhaf yerlere bakar ya onlar gibi olmuş..

iyice kurcuklayayım şimdi.

3. resimde sukunun sol ayağına bittim (o şekilde yürümekte olduğunu hayal edin

2. resimde muratın vücudun aldığı şekil

ve 1. resimde gülmemek için kendini zor tutan gürkanım

hepinize selamlar ve teşekkürler malzeme çıktı akşam akşam bana
    jr. ben...bıretpitin yandan yemişi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    S&T GV250
    bu ikisi benim rodajı yaktılar resmen arkadaş...seyir diyorum gezi diyorum, ibreyi 80 den aşşaa düşürmediler sağolsunlar. en sonunda ben de dedim ulan yandı gitti zaten, geçtim öne vurdum kırbacı vurdum kırbacı
    [B][COLOR="Black"]LAUBALİLİKTEN HOŞLANMAM, CİDDİYETİ SEVERİM, DİSİPLİNE HAYRANIM[/COLOR][/B]

Tebrikler, güzel gezmişsiniz. Pozlara bittim , gerçekten harika.
    EOS kokuyordu zaten resim, kaydedip exif info'dan baktığımda yanılmamışım
    Benimde almak istediğim bi cihazdır kendisi

Motosikleti
    S&T GV250
    eos 1000D dir makina aydoğan ve ilk defa dslr alacaksan kesinlikle tavsiye ederim...live view olmasaydı bu pozları almakta çok zorlanırdık mesela...yere yatmamız gerekebilirdi

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:37 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:37 PM ----------

evren benim el hep belde bütün fotolarda...ben de anlamadım bilader...bi beldir gidiyo yani
    [B][COLOR="Black"]LAUBALİLİKTEN HOŞLANMAM, CİDDİYETİ SEVERİM, DİSİPLİNE HAYRANIM[/COLOR][/B]

Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    dostum rodajda 80 bizler için geçerli..senin beygirler rahat durmaz..rodaj hızın 110 falandır

Motosikleti
    S&T GV250
    yok hacı 6000 devirde 85 meyil varsa 90-95 i buluyor...altı bini de geçmemek lazım ama bi ara 7500 ü zorladım bi kaç saniye, sanırım arada yapmak gerekiomuş onu kısa sürelerle...

Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    kimi lazım der kimi yapma der kimi asıl der..ben de kitap ne derse onu yapmalı derim..

sertaçın eksoz sesini özledim senin motoru görünce..sahi o nerde? (derler ya mesela )

sukum-deryaam-ermanım, ne zaman ehliyet cepte olacak?..kızılcaya gitcez hadi

Bugün gezi niyetiyle yola çıkacakken,
    İstanbul MT ve CBF150 topiğinin emektar isimleri Cihan ve Birol kuzenler aradılar.
    Ankara'ya gelmişler. Buluşma yerine gitmeden önce yanlarına uğradık biraz sohbet muhabbet ettik.
    Beşevler civarında görüştük.

Daha sonra istikamet Kızılcahamam,
    artçılı olmadığımız ve ellerimizde eldivenler olduğu için, yol fotoğrafları yok ne yazıkki,
    idare ediverin bunlarla

Programsız bir gezi oldu. Ama ciğerlerimiz bayram etti,
    soğuksu parkının zirvesindeki tertemiz havayı ciğerlerimize doldurduk geldik.
    200-250km civarı yol katettik.

Bir dahaki sefere birlikte turlamak dileğiyle

Motosikleti
    S&T GV250
    aydoğan güzel gezi güzel paylaşım...şu bizim ehliyetler gelse de daha porgramlı gezilerde hep beraber yol yapsak...

-HK- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Alıntı jr. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sukum-deryaam-ermanım, ne zaman ehliyet cepte olacak?..kızılcaya gitcez hadi
    evet yaa artık yol yapalım biraz

scuderia06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere 700 ,Yamaha Wr250 R 2013
    göbegime laf atmak kac yıldan baslıyor sen jr sen bılıyonmu bilmiyosan gel gostercem hem bu fotolarda normalden az cıkmıs..ama fotolar cok gusel oldu cok asaletli ve guzeldi guzel gezdık dolastık bu yolları ezberlıcem yakında 1 agustosda dıreksıyon sınavı var benı dıreksıyon sınavına goturuyorsun evrencim haberın ola ayarlamaları yap :D
    Gürkan arkadasımızı ahlatlıbelden sonra ısıklarda yakaladık baktım dandik bir cbf motoru sorayım dedım yag yakıyormu bi baktım ankara mt dan gurkanmış cok daha guzel fotolar cekerız onemlı olan sabır ve kurguyu kafamızda olusturmus olmamız...ancak ahlatlıbel donusu eve donerken onumde kawasaki er6n sürücüsü kaza yapmıstı sanırım ben gecmeden 2 dakka once felan...neyse surucu yolun kenarında saglamdı rahat bır nefes aldım...yogun trafıkte onun gıden arac cok anı ve sert fren yapınca oda duramamız ve yaklasık 60 km hızla ford mondeo araca arkadan girmiş kendısıde motor la araba arasına sıkısmıs vizörü eksoza yapışmıştı anlicanız kaskı olmasaydı olmustu su an kebab olaraktan :( neysekı kırıgı cıkıgı yok kendısıde ıyı genc bır arkadas...sonra yolda gecen motosıklet kullanıcı olan bır kamyonet durdu ve onun motorunu yukleyıp evıne kadar bırakmasına yardımcı oldum evı yakındı 2 km felandı zaten...motorun saglam hasar var yanlız on catalı kırılmıs belkı jantıda egrılmıs olabılır ancak saglık her sey den onemlı bu arada takıp mesafesı cok onemli ayrıca en azından kask ve mont takın bu kazaları gorunce korumanın onemı anlasılıyor....fotograflar için tesekkurler murat daha iyilerini yaparız biz süphem yok
    Instagram: gezgin_endurocu
    https://www.facebook.com/gezginendurocu?pnref=story
    https://www.youtube.com/c/GezginEndurocu52?gvnc=1

Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    tüh beee..cbf 150nin efsane adamlarını tanıma fırsatını kaçırdım ya

Motosikleti
    S&T GV250
    tanrı affetsin de bunu da paylaşmadan edemedim

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:20 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:18 PM ----------

efsane işte bildiğin

Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    umpahahahah..başka saklı neler vardır şimdi muratın elinde..sergile abi özellikle sukunun varsa ne istersen ısmarlarım ermanı böyle görmek için

şimdi harbi komik de olsa motor şık, bu demektir ki sahibi akıllı adam ne yapsa yeridir çünkü cbfye biniyo..ama ybr falan olsa olay değişir

gürkan ya gösterdiğin yerle baktığın yer farklı mı abi

Motosikleti
    CBF 150
    Alıntı jr. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    HAH HAH HAAAAAA pozlara bak ..ermanın göbek fotolara damgasını vurmuş

boşver abi alışık o ben de gökhan deyip duruyordum.

ekibin iyi bir fotocuya ihtiyacı olduğunu düşünürken, konusunda altın değerinde bir arkadaşla tanışmış olduk. muratla tanışmak için can atıyorum. makinenin hakkını vermiş

tebrik ederim fotolar super..sukucum senin de göbek süper istersen erhan abiden rica edeyim şemal versin vücuda

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:23 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:20 PM ----------

murat, bunun 12-15 motorculusunu yapabilir miyiz bu haftasonu..biraz ter döktürelim sana
    akşam akşam koptum ya
    gökhan, görkem, gürkan hatta gazman bile kabul şşşt pişşt de diyebilirsiniz ailede bile çok karıştırılıyo o yüzden ben ne desen bakarım abi

Motosikleti
    S&T GV250
    converslere dikiz ...

Motosikleti
    CBF 150
    aman murat abi hepsini paylaşma msn den yolla sen bana

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:26 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:25 PM ----------

Alıntı souvarine adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    converslere dikiz ...
    korumalı convers onlar

Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    Alıntı souvarine adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    converslere dikiz ...
    şşşş..farkettim de çaktırma..saldırılar ermana..pis yebereci

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    way be millet takılıyo kızılcahamamdır ahlatlıbeldir
    ilk ahlatlıbel fotosu fena karizma olmuş, makineyide çekenide tebrik ederim.

ismail bu serdar takılıyomu cbf'lerle? virago alınca çok değişti diye söylentiler var
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

Motosikleti
    S&T GV250

sevgili scu bize sehpa açık haldeyken kross yapmanın inceliklerini öğretti...bu derslerden çok faide gördük. (john misandırstuud-şikago kronikıls)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 47 kullanıcı var. (0 üye ve 47 misafir)

Bu Konudaki Etiketler