Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    Gürcell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 Zat tı. :P
    Alıntı asfalt meleği adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    offf.. olurdu olmazdı derken en sonunda olacak galiba.. iki gündür aralıksız ev arıyorum. bitap düştüm ama mutluyum.
    Ula ne evi? Ne araması? Ne olması? Ne işler çeviriyorsun sen yine? Delimanyağım benim.

Alıntı AydoganX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Serdar (serdarcogen) ve ben (İsmail) , bugün kızılcahamama doğru yol almayı planlıyoruz.

Maksat , yol yapmak , soğuksu milli parkının içinden tepeye doğru çıkıp temiz havayı ciğerlerimize doldurmak, biraz dolanıp gelmek, yani öyle şunu yapacaz bunu yapacaz diye belli bi amacımız yok.

Gelmek isteyen arkadaşları bekleriz :

Yer : Ankamall otoparkı
    Saat : 13:45 - 14:00

Katılımcılar :

1-AydoganX
    2-Serdarcogen
    ...
    İyi eğlenceler dilerim beyler. Msj geldi lakin malesef ben katılamıyorum. benim için de eğlenin tamam mı?.
    Nerede bu hayatın restart düğmesi? Kasmaya başladı artık, Yeniden başlatmam lazım...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    YAMAHA VİRAGO 535
    Alıntı souvarine adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ehliyet olsa gelirdim...istanbul yolunda çevirme oluyor, bi göksu parkın ilersinde bir de kazan'a gelmeden...oooff...iki hafta sonra yapılırsa kızılcahamam gezisi ben takılırım...
    o zamanda gideriz :D lakin grup halinde cevirdiklerini hiç görmedim
    Bu nedir kardeşim gelen vuri giden vuri :D yıkılmadık ayaktayız babaya selammmmm :D

Motosikleti
    CBF 150
    keşke önceden haberim olsaydı

Motosikleti
    YAMAHA VİRAGO 535
    Alıntı forumgrk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    keşke önceden haberim olsaydı
    valla aniden ismaille konusurken karar verdik sizinle paylaşmak istedik genede musaatseniz bekleriz zaten sırf sürüş olacak sanırım
    Bu nedir kardeşim gelen vuri giden vuri :D yıkılmadık ayaktayız babaya selammmmm :D

Motosikleti
    S&T GV250
    lakin ahlatlıbel organizasyonunun hala destekçisiyim
    [B][COLOR="Black"]LAUBALİLİKTEN HOŞLANMAM, CİDDİYETİ SEVERİM, DİSİPLİNE HAYRANIM[/COLOR][/B]

Alıntı serdarcogen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla aniden ismaille konusurken karar verdik sizinle paylaşmak istedik genede musaatseniz bekleriz zaten sırf sürüş olacak sanırım
    evet biraz ani karar oldu.BAktıp yapılacak plan program yok
    kızılcahamam yapalım dedik.
    Gelmek isteyen arkadaşları bekleriz...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:04 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:02 PM ----------

Alıntı Gürcell adlı üyeden alıntı Mesajı göster

İyi eğlenceler dilerim beyler. Msj geldi lakin malesef ben katılamıyorum. benim için de eğlenin tamam mı?.
    Gürsel abicim sen pazar günleridemi açıyorsun tükanı ?
    Hava da çok güzel yahu keşke gelseydin

Motosikleti
    S&T GV250
    aydoğan ve serdar arkadaşlara iyi eğlenceler...

ben isterim hala ahlatlıbel'e gitmek, öveçlerde oturuyorum civarda oturan biraz yol yapmak isteyen olursa eşlik ederim memnuniyetle...bilg başında yemeyelim bu pazarı da
    [B][COLOR="Black"]LAUBALİLİKTEN HOŞLANMAM, CİDDİYETİ SEVERİM, DİSİPLİNE HAYRANIM[/COLOR][/B]

Gürcell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 Zat tı. :P
    Alıntı AydoganX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gürsel abicim sen pazar günleridemi açıyorsun tükanı ?
    Hava da çok güzel yahu keşke gelseydin

Hizmette sınır yok.. HAftanın 7 günü sabah 10:00 akşam 22:00 Acil parfüm hattı olarak hizmet vermekteyiz.
    Nerede bu hayatın restart düğmesi? Kasmaya başladı artık, Yeniden başlatmam lazım...

septimus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSX 650 F
    Arkadaşlar hepinize iyi gezmeler. Mümkün olsaydı da gelebilseydim keşke.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:35 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:30 PM ----------

Alıntı -HK- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kalın bi çivi girmiş gibi delik vardı, fitille tamir ettiler.. bunları sökemiyoruz makinede, levyeyle sökersek de yanaklara zarar verebilir hep böyle yapıyoruz dedi lastikçi..

teşekkür ederim, iş başa düşünce mecburen hallettim

bide ben o gün akşama kadar sürekli acaba lastik mi patladı, inmiş mi diye arkadaşlara sorup duruyordum, en sonunda diye diye patlattım yani
    İnternette de bulabileceğin bir fitil seti var. Hiç lastiği sökmeden sende aynı işlemi yapabilirsin. 50 TL 'ye İstanbul'da Özen Honda'da vardı.

-HK- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    süpermiş ama ne içeriyor bu set? yanımda taşıyabileceğim şekilde ufak bişeyse hakkaten çok kullanışlı olur.. gerçi artık söker takarım acemiliği attım

scuderia06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere 700 ,Yamaha Wr250 R 2013
    biz murat(souverin) namı deger vecihi arkadasımızla ahlatlıbel ıncek ordan umıtkoy yapmaya cıkıyoruz gelmek ısteyen gelebılır cinnah caddesinden cıkıyoruz farabi cinnah kösesinde bulusuyoruz 14.30 a kadar ordayız
    Instagram: gezgin_endurocu
    https://www.facebook.com/gezginendurocu?pnref=story
    https://www.youtube.com/c/GezginEndurocu52?gvnc=1

Motosikleti
    CBF 150
    Alıntı souvarine adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aydoğan ve serdar arkadaşlara iyi eğlenceler...

ben isterim hala ahlatlıbel'e gitmek, öveçlerde oturuyorum civarda oturan biraz yol yapmak isteyen olursa eşlik ederim memnuniyetle...bilg başında yemeyelim bu pazarı da
    ben saat 15.30 gibi uygun olurum gölbaşı tarafında dolaşabiliriz haymana da ii oludu ama bidahakine artık

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:53 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:51 PM ----------

Alıntı scuderia06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    biz murat(souverin) namı deger vecihi arkadasımızla ahlatlıbel ıncek ordan umıtkoy yapmaya cıkıyoruz gelmek ısteyen gelebılır cinnah caddesinden cıkıyoruz farabi cinnah kösesinde bulusuyoruz 14.30 a kadar ordayız
    saat 15 de anlaşalım geçerken keklik pınarı tarafından alın beni olur mu
    ahlatlıbelin oralara da gelebilirim yakın bana

jr. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    haftaya gelebiliyorsam çarşambadan size bildiririm. planı da yaparız, biletimi de alırım oooh o zaman bakın siz benim keyfe

bu hafta mangal başında da kızılca planını netleştirdik mi sucuklar daha bir cozurdar, ekmekler daha bir çıtırdar, hatta serkanın eksoz bile daha bi ısınır

gezen varsa bugün koysun resimleri de gezmiş kadar olalım. kafamızdaki şantiye tozunu toprağını unutalım. mesela suku gezmeden duramaz

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:38 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:07 PM ----------

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/12103539.asp?gid=229

arkadaşlar bu habere 18:33te yorum yapan adam motosiklet olayı hakkında ne demeye çalışmış?

Ha bir de çikolata var..ben birşey anlamadım..var mı anlayan?
    jr. ben...bıretpitin yandan yemişi.

Serdar ve ben kızılcahamam yaptık geldik.
    Resimler upload aşamasında birazdan buraya yazarım

Alıntı jr. adlı üyeden alıntı Mesajı göster

[/COLOR]http://www.hurriyet.com.tr/gundem/12103539.asp?gid=229

arkadaşlar bu habere 18:33te yorum yapan adam motosiklet olayı hakkında ne demeye çalışmış?

Ha bir de çikolata var..ben birşey anlamadım..var mı anlayan?

Bende o yorumdan bişey anlamadım jr.
    gerçekten ne alaka motosiklet?
    motosikletindemi yasaklanmasını istiyor ?

Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    millet kafayı yemiş ya. bu bilgisizliğin cehaletin sonu hiçbir zaman gelmeyecek. bu tip insanların akılsızlığı sonucu, doğal seleksiyona uğrayıp yeryüzünden silineceğiz..HEPİMİZ ÖLÜCEEEEZ!!

Motosikleti
    S&T GV250
    scu erman grk gürkan bi de souvarine murat bu gün güzel gezdik...scu ile farabide buluştuk, ordan güvenlik caddesi-çetin emeç, öveçler üzerinden konya yoluna çıkasıya tam neziroğlunun önünde bi baktık çevirme var, geri döndük neziroğlundan, cevizlidere caddesinden dikmen'e ordan da oran kavşağından ahlatlıbel üzerinden inceğe doğru giderken ışıklarda gürkan'la karşılaştık...ben ona sürekli görkem dedim tabi o ayrı...
    neyse ordan incekte biraz soluklandık, incekten alacaatlı köyüne geçtik ve orda şöyle kareler oluştu...three horsemen gibicesine

ordan da tekrar geldiğimiz yoldan ahlatlıbel'e çıktık, az sohbet muhabbetten sonra ayrılındı dönüldü evlere...o şekilde oldu

Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    HAH HAH HAAAAAA pozlara bak ..ermanın göbek fotolara damgasını vurmuş

boşver abi alışık o ben de gökhan deyip duruyordum.

ekibin iyi bir fotocuya ihtiyacı olduğunu düşünürken, konusunda altın değerinde bir arkadaşla tanışmış olduk. muratla tanışmak için can atıyorum. makinenin hakkını vermiş

tebrik ederim fotolar super..sukucum senin de göbek süper istersen erhan abiden rica edeyim şemal versin vücuda

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:23 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:20 PM ----------

murat, bunun 12-15 motorculusunu yapabilir miyiz bu haftasonu..biraz ter döktürelim sana

Motosikleti
    S&T GV250
    ermanın göbek ve benim amele yanıkları güne damgasını vurdu

asıl fotocu erman orda, ben üç beş efekt verdim sadece, açıları o ayarladı hatta koca taşı tripod niyetine taşıdı yolun ortasına

mezit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e
    ah ulen ahh ankaraya enişte olcektim zamanında olamdım pehh
    kişisel neyimiz varki iletimiz olsun...

Motosikleti
    S&T GV250
    yaparız müdür...benim kafamda bi kaç enstantane var zaten, yan yana motorları dizip her birinin ön çatala yanındakinin ön tekerinin uç noktasını denk getirip öyle bi persfektif oluşturmak...bu arada da herkes aynı açıyla aynı yere bakarsa çok kıyak grup fotosu olur

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 23 kullanıcı var. (0 üye ve 23 misafir)

Bu Konudaki Etiketler