Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    septimus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSX 650 F
    Arkadaşım sen naaptın yav..o kadar yanana kadar nasıl fark etmedin ? Cık cık cık...Korkuyorum bak şimdi, gidip rapor mapor alıp beni dava falan etmeye kalkma sakın ?

Geçmiş olsun..sayemde 1. sınıf bir yanığın olmuş işte.. İz kalırsa ileride oğluna "Mmbak oğlum mmbu kolumdaki yıllar önce sen bende c vitaminiyken almış olduğum CBR yarası" dersin

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    duvpuduv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AS125T-2005, SL150-2009
    yarın gezi-buluşma falan varsa ben de katılayım dicektim ama yok sanırım.

jr. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    yok yok haftaya mangaldayız..sen sukuya bakma..çağırır kendi gelmez..tuhaf bi tiptir..musallat oldu başlığımıza.
    jr. ben...bıretpitin yandan yemişi.

Motosikleti
    S&T GV250
    scuderia kardeşimle güzel gezdik bu gün...yine olsa yine gezerim yani...

scu mail ver de fotoları atayım hafıs...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:58 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:52 PM ----------

ne yapıyor şimdi ankara grubu yarın? var mı plan program?
    [B][COLOR="Black"]LAUBALİLİKTEN HOŞLANMAM, CİDDİYETİ SEVERİM, DİSİPLİNE HAYRANIM[/COLOR][/B]

-HK- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    bende bugün güneşin doğuşuyla birlikte arkadaşlarla geziye gittim..
    öncelikli amacımız biraz yol yapmaktı ama nolur nolmaz diye yanımıza olta ve çadır da aldık
    ayaş tarafına gittik, yollar berbattı bence köyün asfalt yolları iyiydi ama taşlı yolardan da geçmek zorunda kaldık...
    akşama kadar takıldık sonra gece sıkılırız diye kalmadan dönmeye karar verdik, dönüş yolunda asfaltta hala neden olduğunu bilmediğim bi sebepten arka lastiğim patladı arkamda artçı ve artçımın sırtında ağır bi sırt çantası da vardı dengem biraz bozuldu ama çok şükür düşmeden kenara çekebildim...
    hemen bi benzinliğin önünde oldu bu olay ama ne yazıkki benzinlikte lastik tamircisi yoktu
    ne yapabilirim diye düşünürken tek çaremin lastiği söküp yaptırıp geri gelmek olduğunu düşündüm ve mecburen kolları sıvadım..
    mottorda çift ayak da yok oradan kaldırım taşı gibi düzgün bi taş bulup motorun altına koydum nolur nolmaz diye.. lastiği zorla söktüm, zincir ve diskten ayırdım arkadaşın motora atlayıp en yakındaki yerde hallettik.. geri geldiğimde lastiği yerine takmak biraz uğraştırdı ama acemiliğimi atmış oldum bidaha olsa (allah korusun) daha çabuk halledebilirim
    tabi buarada geçen hafta özene bezene yaptığımız zincir ayarı yeniden yapılmış oldu fakat bu sefer torkmetreli anahtarla sıkamadık tekerin somununu... ilgililere duyrulur

scuderia06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere 700 ,Yamaha Wr250 R 2013
    bosver torku felan gcmıs olsun öncelikle iyi becermişssin gene benımde tekerı sokup takmayı ogrenmem lazım aklında bulusn lastık onarım kopuklerı var tubeless lastık ise onlardan bulundur bir tane yanında ama degil sanırım o motorun lastigi nasıl tubeless olmaz onuda anlamadım şimdi neyse halletmişssin ya yarın ola seyran ola güneş bir doğa :D en kotu ahlatlıbel incek umtıkoy cıvarlarında delı bır motorcu gorebılırsınız :D
    Instagram: gezgin_endurocu
    https://www.facebook.com/gezginendurocu?pnref=story
    https://www.youtube.com/c/GezginEndurocu52?gvnc=1

jr. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    harikasın yasin. ben olsam motoru kitlemiş arkadaşları aramış eve dönmüştüm. tebrik ederim. teknik bilgi çok önemli
    jr. ben...bıretpitin yandan yemişi.

Motosikleti
    -
    tubeless fakat biraz büyükçe bi delik vardı, köpükle halledemezdim sanırım neyse çok şükür evdeyim ya

scuderia06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere 700 ,Yamaha Wr250 R 2013
    yasincim birde artcıyla kullandıgın zaman hava basıncını artıtrmayı unutma belkı oda etken olmustur sonucta guçlu motorlar bide taşlı yolların lastikleri degil üstündekiler,sızınkı ona ragmen olmgene sen cantana kopuk at bır tane lastigini degiştir yakın zamanda yama ile risk almaya degmez sanırsam
    Instagram: gezgin_endurocu
    https://www.facebook.com/gezginendurocu?pnref=story
    https://www.youtube.com/c/GezginEndurocu52?gvnc=1

eby78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TNT 25
    Bende az önce İst.maceramı tamamlamış ve evime donmuş bulunmaktayım ..Yarın için soyle kısa bır gezı olayı yada ahlatlıbel civarı bir org.yapabiliriz...

Motosikleti
    S&T GV250
    ahlatlıbel organizasyonunu destekliyorum...
    [B][COLOR="Black"]LAUBALİLİKTEN HOŞLANMAM, CİDDİYETİ SEVERİM, DİSİPLİNE HAYRANIM[/COLOR][/B]

Motosikleti
    CBF 150
    Alıntı -HK- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öncelikli amacımız biraz yol yapmaktı ama nolur nolmaz diye yanımıza olta ve çadır da aldık
    ayaş tarafına gittik, yollar berbattı bence köyün asfalt yolları iyiydi ama taşlı yolardan da geçmek zorunda kaldık...
    akşama kadar takıldık sonra gece sıkılırız diye kalmadan dönmeye karar verdik, dönüş yolunda asfaltta hala neden olduğunu bilmediğim bi sebepten arka lastiğim patladı arkamda artçı ve artçımın sırtında ağır bi sırt çantası da vardı dengem biraz bozuldu ama çok şükür düşmeden kenara çekebildim...
    hemen bi benzinliğin önünde oldu bu olay ama ne yazıkki benzinlikte lastik tamircisi yoktu
    ne yapabilirim diye düşünürken tek çaremin lastiği söküp yaptırıp geri gelmek olduğunu düşündüm ve mecburen kolları sıvadım..
    mottorda çift ayak da yok oradan kaldırım taşı gibi düzgün bi taş bulup motorun altına koydum nolur nolmaz diye.. lastiği zorla söktüm, zincir ve diskten ayırdım arkadaşın motora atlayıp en yakındaki yerde hallettik.. geri geldiğimde lastiği yerine takmak biraz uğraştırdı ama acemiliğimi atmış oldum bidaha olsa (allah korusun) daha çabuk halledebilirim
    tabi buarada geçen hafta özene bezene yaptığımız zincir ayarı yeniden yapılmış oldu fakat bu sefer torkmetreli anahtarla sıkamadık tekerin somununu... ilgililere duyrulur
    geçmiş olsun aynı zamanda tebrik ederim helal olsun ben olsam çekici çağırırdım heralede

septimus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSX 650 F
    Alıntı -HK- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun Yasin. İyi halletmişsin, bravo.. Mesaj alındı bu arada. Tatil dönüşüne kadar beklersen (27 temmuz) hallederiz. Deliğin durumu neydi ? Nasıl halledildi ?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:23 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:19 AM ----------

Alıntı eby78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende az önce İst.maceramı tamamlamış ve evime donmuş bulunmaktayım ..Yarın için soyle kısa bır gezı olayı yada ahlatlıbel civarı bir org.yapabiliriz...
    Kardeş sen senin motorla mı İstanbul'u dolaştın ? Geçen buluşmada bahsetmiştin herhalde..Valla öyleyse helal olsun senin Mondial'e. Ben benim zat'la otobandan işe gitmeye çekinir olmuştum. "Hah şimdi dağılıyo", "bu ses de ne" diye diye .. Maaşallah nazar değmesin.

eby78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TNT 25
    Alıntı septimus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeş sen senin motorla mı İstanbul'u dolaştın ? Geçen buluşmada bahsetmiştin herhalde..Valla öyleyse helal olsun senin Mondial'e. Ben benim zat'la otobandan işe gitmeye çekinir olmuştum. "Hah şimdi dağılıyo", "bu ses de ne" diye diye .. Maaşallah nazar değmesin.
    yok hayır iş için gitmiştim.. ama Antalya ve İzmit yaptım 2 kez uzun yol gördü ve inan tık demedi..

bu arada yarın ahlatlıbel çay keyfi ne kimler geliyor ve kac gibi buluşuyoruz..yazın hadı bırseyler ona gore buluşalım bir yerde

Motosikleti
    -
    Alıntı septimus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun Yasin. İyi halletmişsin, bravo.. Mesaj alındı bu arada. Tatil dönüşüne kadar beklersen (27 temmuz) hallederiz. Deliğin durumu neydi ? Nasıl halledildi ?
    kalın bi çivi girmiş gibi delik vardı, fitille tamir ettiler.. bunları sökemiyoruz makinede, levyeyle sökersek de yanaklara zarar verebilir hep böyle yapıyoruz dedi lastikçi..

Alıntı forumgrk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun aynı zamanda tebrik ederim helal olsun ben olsam çekici çağırırdım heralede
    teşekkür ederim, iş başa düşünce mecburen hallettim

bide ben o gün akşama kadar sürekli acaba lastik mi patladı, inmiş mi diye arkadaşlara sorup duruyordum, en sonunda diye diye patlattım yani

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    offf.. olurdu olmazdı derken en sonunda olacak galiba.. iki gündür aralıksız ev arıyorum. bitap düştüm ama mutluyum.

Motosikleti
    S&T GV250
    ahlatlıbel projesini hala destekliyorum

Arkadaşlar Serdar (serdarcogen) ve ben (İsmail) , bugün kızılcahamama doğru yol almayı planlıyoruz.

Maksat , yol yapmak , soğuksu milli parkının içinden tepeye doğru çıkıp temiz havayı ciğerlerimize doldurmak, biraz dolanıp gelmek, yani öyle şunu yapacaz bunu yapacaz diye belli bi amacımız yok.

Gelmek isteyen arkadaşları bekleriz :

Yer : Ankamall otoparkı
    Saat : 13:45 - 14:00

Katılımcılar :

1-AydoganX
    2-Serdarcogen
    ...

Motosikleti
    YAMAHA VİRAGO 535
    orda görüşürüz gelmek isteyen arkadaşlar olursa açık otoparkın içersinde bi yerlerde durun nasıl olsa görürsünüz bi kaç motorcu :D
    Bu nedir kardeşim gelen vuri giden vuri :D yıkılmadık ayaktayız babaya selammmmm :D

Motosikleti
    S&T GV250
    ehliyet olsa gelirdim...istanbul yolunda çevirme oluyor, bi göksu parkın ilersinde bir de kazan'a gelmeden...oooff...iki hafta sonra yapılırsa kızılcahamam gezisi ben takılırım...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 54 kullanıcı var. (0 üye ve 54 misafir)

Bu Konudaki Etiketler