Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    eby78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TNT 25
    hayırlı olsun fatıhhoca..iyi gunlerde kazasız belasız kullan motorunu..aramıza da hoş geldin..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    jr. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    hoşgeldiniz aramıza.

ilk fırsatta tanışmak, her türlü organizasyonumuzda birlikte yol almak ve samimi dostluklar kurmak dileğiyle.

güle güle kullanın.
    jr. ben...bıretpitin yandan yemişi.

Motosikleti
    YAMAHA VİRAGO 535
    Alıntı fatihhoca81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dün itibariyle yeni motorum olan Er-6n'mi aldım. Sizlerle tanışmak ve tecrübelerinizden yararlanmak isterim.
    hayırlı olsun kazasız belasız bin inş.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:57 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:56 PM ----------

Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun fatihhoca. 3 fatih olduk bu arada
    3 fatih olunca ne olur :D ula fatih abi gene yapıyon yapacağını :D

hayırlı olsun allah güzel ve sağlıklı günlerde kullanmak nasip etsin
    [B]Benim Sürdüğüm Hayatın Geri Vitesi Yok...Geçmişimi Sadece Dikiz Aynasından Seyrediyorum[/B]

-HK- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    er6n hayırlı olsun bende istemiştim ama f'i nasip oldu
    kim nereye gidiyor yrn.. bizde 2 motor biyerlere kaçmayı hatta bir gece kalmayı düşünüyoruz pişti olmayalım yada birlikte takılalım

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    Alıntı -HK- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kim nereye gidiyor yrn.. bizde 2 motor biyerlere kaçmayı hatta bir gece kalmayı düşünüyoruz pişti olmayalım yada birlikte takılalım
    bildiğim kadarıyla kankacılarla hititcilerin bi dipsizgöl seyahati var, bi kısım mt'li oraya gitti.
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

Motosikleti
    S&T GV250
    ya her şey iyi güzel de bu dumansız hava sahası işi ne olacak? ben yemekten sonra çayınan sigara içmezsem yarım kalıyorum arkadaş...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:57 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:56 PM ----------

buluşmalar oluyor gezmeler oluyor, fokurtu kafe dendi? dumansız nası olcak bu iş
    [B][COLOR="Black"]LAUBALİLİKTEN HOŞLANMAM, CİDDİYETİ SEVERİM, DİSİPLİNE HAYRANIM[/COLOR][/B]

sefakarhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt660r
    beyyler fethiyeye gelmis bulunuyorum.. burdada yaptıgım km ile 900 km olduu yol.. burdan kusadası bodrum ve antalya sonra ankara yapııcam.. motor sindilik canavar gibi.. amann diyelim:=)

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    Alıntı souvarine adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya her şey iyi güzel de bu dumansız hava sahası işi ne olacak? ben yemekten sonra çayınan sigara içmezsem yarım kalıyorum arkadaş...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:57 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:56 PM ----------

buluşmalar oluyor gezmeler oluyor, fokurtu kafe dendi? dumansız nası olcak bu iş
    katılıyorum sayın arkadaşım, ben günde 2 paket sigara tüketen bi kullanıcı olarak bi yandanda için için destekliyorum yasağı. dumanımızla milleti rahatsız etmemiz bir haksızlıktı.
    sigarayı bırakıp düzenli egzersiz yapmak en zor ve en sağlıklı çözüm.

fokurtu mes'elesine gelince, eski mt'den beri bi alışkanlık ankaralı motosikletseverler çarşamba akşamları bi yerlerde toplanıp nargile-çay eşliğinde sohbet eder motosiklet-etkinlik ve geyik hususunda konuşuruz
    fokurtuda bikaç kere toplandık, pahalı ve yolu ters geldi. başka bi mekan başka bi zaman olabilir, teklifiniz olursa konuşalım.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:13 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:12 PM ----------

Alıntı sefakarhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyyler fethiyeye gelmis bulunuyorum.. burdada yaptıgım km ile 900 km olduu yol.. burdan kusadası bodrum ve antalya sonra ankara yapııcam.. motor sindilik canavar gibi.. amann diyelim:=)
    yolun açık olsun sefa
    elin boş gelme
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

tekel devletin elindeyken bu milletin sağlığı önemli değildi ne zaman özelleşti milletin sağlığına dikkat eder hale geldi sayın bizi yönetenler ama şunu unutuyorlar BURASI TÜRKİYE sarhoş araba kullanmak yasak ama trafik sarhoşla dolu,düğünlerde havaya ateş ederek gelini ve damadı vuran biz,maçlardan sonra o sevinçle deli gibi çıkıp balkona 7 yaşındaki çocuğu karşı balkondan vuran yine biz,yasaklara yasakla karşılık verip ama yasakları delen ve bundan büyük keyif alan yine biz NEYMİŞ SİGARA ÖLDÜRÜRMÜŞ SAYIN BİZİ YÖNETENLER HAYALLERİMİZİ ÖLDÜRDÜNÜZ FARKINDAMISINIZ 3.5 MİLYON İŞSİZ VAR BU ÜLKEDE DERT KÜPÜ DERT
    [B]Benim Sürdüğüm Hayatın Geri Vitesi Yok...Geçmişimi Sadece Dikiz Aynasından Seyrediyorum[/B]

septimus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSX 650 F
    Alıntı dombay35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Derdi çok oluyor bu cebere lerin:
    1. insanları yakıyor
    2. yanan insanlardan bir sürü sitem işitiyorsun
    3. hararet yapıyor
    4. zinciri zırt pırt yağ istiyor
    5. ...
    Abi yok şimdi bi dakka ! (Laptop'un sarjı bitiyor ama cevap hakkımı kullanmadan edemedim)
    1. Egzosuma laf yok, şimdi "hırsızın hiç mi suçu yok yani"
    2. bkz 1.
    3. Hararet sorunum yok yanlış anlaşılmasın, ancak motor malesef alışık değil 20 -25 km boyunca 40 km'le gitmeye, sapıtıyo işte..
    4. Zırt pırt her 500 km'de bir.

Bence senin kanına da girmiştiiiir.. Bak görürüz hepimiz inşallah, sen seneye yaza CBR'ı çekersin altına

Motosikleti
    YAMAHA VİRAGO 535
    aslında yarın güzel bişeyler yapabilirdik ama millet kaçtı hep kamplı falan :D

Motosikleti
    ramzey Qm250
    serdar viregoları merak ediyorum ya bende 250lik bişi almayı dusunuyorum yarın 2ye kadar boşum kahwaltı fln bi kaç kişidaha ayarlasakta gezi yapsak

scuderia06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere 700 ,Yamaha Wr250 R 2013
    Alıntı sefakarhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster

iyi bakalım kazasız belası keyfını yap kardesımde fotoları paylasırsan sevıncem nasıl yukledın motorunu bakalım not verelim fethiye nasıl guzelmı havalar nasıl yollar nasıl
    Instagram: gezgin_endurocu
    https://www.facebook.com/gezginendurocu?pnref=story
    https://www.youtube.com/c/GezginEndurocu52?gvnc=1

Motosikleti
    kawasaki Er-6n
    herkese candan tesekkür ederim. anlaşılan bayaga adaşım da var.

Motosikleti
    YAMAHA VİRAGO 535
    Alıntı ozankosker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    serdar viregoları merak ediyorum ya bende 250lik bişi almayı dusunuyorum yarın 2ye kadar boşum kahwaltı fln bi kaç kişidaha ayarlasakta gezi yapsak
    merhaba öncelikle baya araştırmadan sonra aldım 535'i bende önceden 250 sini düşünüyordum ama kullanan arkadaşım vardı o 535 al dedi. Ben çok memnunum yolda gidişi süper hep sür beni diyor :D 250 si hemen hemen uzun yolda ybr ile aynı yakıyor çünkü beraber geziye gittik aynı benzini alarak yolda devam ettik :D 535 de biraz yakıyor yalan yok. 1lt - 22 km sürüşe göre değişir. Yüksek devir lastik hava buji hava filtresi meme ayarları falan filan gibi :D

bugün sanırım geçti ama yarına bişeyler yapalım isterseniz görüşmüş oluruz. Gerçi bugünde evdeyim ama senin saat yaklaşmış yok mu gezen D:

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:32 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:32 PM ----------

Alıntı fatihhoca81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese candan tesekkür ederim. anlaşılan bayaga adaşım da var.
    ne demek abi her zaman :D
    Bu nedir kardeşim gelen vuri giden vuri :D yıkılmadık ayaktayız babaya selammmmm :D

Motosikleti
    bugun motor 535 km ye gelmıstı servıse gıttım yagını degıstırdım shell 15 50 koydurdum ordan murat(souverin) arkadasımla bulustuk ahlatlıbel yaptık sonrada döndük..yağın degısmesı motora ıyı geldı rodajdayken 1000km ye gelmeden degıstırmek mantıklı gozukuyor 1000lık bakımda tekrar degıscek ondan sonra 3000km de bır yag degısımı var..yarın bır yerlere gıtmeyı dusunen varsa bır seyler yapabılırız taspınar koyundekı kahvaltı guzel oraya gıdebılırız...farklı dusuncesı olanda paylasırsa ıyı olur..

Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    yok abicim kahvaltı falan hadi dükkanın önünü kapama

Motosikleti
    bıretpitin yandan yemişi otekı yanındanda sukuderyapit yersın ona göre

Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    Alıntı septimus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1. Egzosuma laf yok, şimdi "hırsızın hiç mi suçu yok yani"
    -NOOLUYOR BURDA!!
    -Eyvah..Mahmut Hoca!

biz komiterciyik..öyle muhafazasız eksoz bilmeyik

Alttaki yazıyı yemek yerken okumayın:

üstteki deri su toplamıştı indi..dün kurumaya başladı. yavaştan dökülüyor. ciğer renginin altından taze derim gelmeye başladı. bölge hala sıcak..altta onarım var

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 94 kullanıcı var. (0 üye ve 94 misafir)

Bu Konudaki Etiketler