Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    on the road - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Inazuma
    Alıntı jeorcun adlı üyeden alıntı
    zeynel abiyi tanımayanlar gelsinler tanışsınlar,çok seveceksiniz
    bencede..

bu arada ararken daha rahat bulmanız için zeynel abinin pizacının adı "pizza cafe".
    (3numaralı menü de tam öğrenci işi walla öksüz doyuran gibi tavsiye ederim)

bitirme ödevi danışman hocam dellenip "cuma gününe 30 sayfa daha yaz getir" demezse perşembe akşamı ordayım.
    bu ikinci buluşmam olacak sizlerle. bundan sonra her hafta gelecem inş

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

slmlar

slm! Foruma yeni üye oldum.Bende Ankaralıyım.Motor kullanmayı bilmiorum.Motorumda yok zaten şuan.Keeway modelleriyle ilgileniorum.250 cc lik bişey düşünüorum.Başlangıç için(hiç bilmiyorum vitesli falan) nasıl olur? bilgili arkadaşlar yardım ederse sevinirim.Bide Ankarada motor kullanmak sorun yaratıomu kışları napıosunuz motorları direk garaja mı kaldırıosunuz.Çalınma olayları falan??? Ben öğrenciyim öyle hız merakı falan yok işte ŞÖyle zevkini çıkarmak istiyorumda.Böyle amatör amatör traifkte naparlar beni onu düşünüorum.O yüzden zaten böyle chopper gibi iri şeylere bakıom.Hani adam yerine koysunlar biraz die.Valla yardımcı olun biraz kararsız kaldım. Araba kullanmak istemiorum....

jeorcun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bizimde olur bitane be!..
    Alıntı ozanozan adlı üyeden alıntı
    slm! Foruma yeni üye oldum.Bende Ankaralıyım.Motor kullanmayı bilmiorum.Motorumda yok zaten şuan.Keeway modelleriyle ilgileniorum.250 cc lik bişey düşünüorum.Başlangıç için(hiç bilmiyorum vitesli falan) nasıl olur? bilgili arkadaşlar yardım ederse sevinirim.Bide Ankarada motor kullanmak sorun yaratıomu kışları napıosunuz motorları direk garaja mı kaldırıosunuz.Çalınma olayları falan??? Ben öğrenciyim öyle hız merakı falan yok işte ŞÖyle zevkini çıkarmak istiyorumda.Böyle amatör amatör traifkte naparlar beni onu düşünüorum.O yüzden zaten böyle chopper gibi iri şeylere bakıom.Hani adam yerine koysunlar biraz die.Valla yardımcı olun biraz kararsız kaldım. Araba kullanmak istemiorum....
    demek sende ankaranın motorsuz motorcularındansın arkadaşım ben yada diğer arkadaşlar burda toplantı tarihlerimizi, yerlerimizi duyuruyoruz.bu perşembede bi buluşmamız var.biraz üstte nerde olduğunu yazdım.gel, tanışalım, konuşalım.çok tecrübeli arkadaşlar var.kafandaki sorulaı sorarsın, sana tüm bildiklerini, tüm tecrübelerini anlatırlar

saol.Gördüm yeride benim lise oralardaydı.Atatürk lisesinde okumuştum.Ama görmedim Pizza cafe die biyer bulurum gerçi kime sorsam gösterir Yalnız bu perşembe gelemeiycem çünkü araba ehliyeti için son direksiyon dersim var.Hafta sonuda direksiyon sınavı var zaten.Bi sonrakine gelecem ama.Bi tanışlaım iyi olur.Ankarada fazla yok zaten motorcu .Ben sorunları falan merak ediorum.Yani mesela antalyada vs. Motorun fazla olduğu yerlerde pek problem çıkmazda Ankarada sanki zor olacak gibi gelio.Bi dolmuş altına alır götürür sanki Motorlar hakkındada bilgi alalım ehliyet öğrenme falan filan çok iş yaa ben hemen bnmek istiom.Bide bu motorlarda rodaj falan varmış çok uğraşacaz. Ama zevkli bişey yaa.Gerçekten insan motorla ilgilenirken eğlenir yani sorunu falanda çıksa uğraş olur elimize.Hayırlısıyla alabilseydik bizde birer tane

ilk mesaj ankaralılara olsun :)

merhaba ankaralı dostlar

bir suredir sessiz sessiz okuyarak takip ettigim forumda artik ben de sesimi duyurmak ben de buradayim demek istedim. ankaranin meshuuur motorsuz motor tutkunlarindan biri de benim. ilk is olarak ehliyetimi almak hevesindeyim. parami denklestirdigimde ve evdekileri ikna ettigimde de 2 tekerlekle keyif yapmak niyetindeyim. zamani gelince bunlari size defalarca sorarak bildiginiz ne varsa sonuna kadar ogrenmek isteyecegimden emin olabilirsiniz

ufaktan kimlik bilgisi de vereyim istedim. ismim erhan. ODTU'de okuyorum son siniftayim ve ben de Ataturk Lisesi mezunuyum. yarismaci arkadaslara basarilar dilerim.

yeri gelmisken tum forumda bilgilerini, ilgilerini esirgemeyen dostlara cok tesekkur ederim. motor dunyasini sayenizde daha cok seviyorum. toplantilariniza da katilmaya calisacagim. ilk firsatta tanismak istiyorum!

muhabbetle...

slm quassy. bende atatürk lisesi mezunuyum demiştim.Bende ODTU deyim hazırlığım daha.Bende şuan ikna turları atıyom bi ikna etsem evdekileri alacamda motoru.En zor evre bu olsa gerek.Ama alacam sonunda hele bide motor ehlieyeti alalım.

Tenere600 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Caponord 1200
    QuaSSy ve ozanozan, toplantılara gelin mutlaka, ayrıca Odtü İnşaat 3. Sınıfda Halil arkadaşımız yakında Odtü Motosiklet Topluluğunu kuracaklar.onlarlada tanışmış olusunuz.

Lospichos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SkyTeam (sM)
    jeeorcun orcunn yedin bitirdin beniii...senn gell gell pizzacıya piza deil zopa yicen benden,hemide bekir abinin eşşeği sudan gelinceye kadar

Bu ara yeri bulamayanlar için alın haritaaa....

slm tenere600, Bu toplantıya gelemeyecem ama sonrakine gelecem inşallah bugün babamla biraz işim var.Bende inşaat bölümündeyim hazırlıktayım tanışlırız arkadaşlada.Bende 2 gündür motoru alırsam ODTU Motosiklet Topluluğu kurarız die düşünüodum.Arkadaşın düşünmeside güzel olmuş bayaa hoş olacak.Bu arada bana ankarada motosiklet ehliyeti alabilmek için fiyatı uygun eğitimi güzel biyer söyleyebilirmisiniz?

Motosikleti
    Alıntı ozanozan adlı üyeden alıntı
    slm tenere600, Bu toplantıya gelemeyecem ama sonrakine gelecem inşallah bugün babamla biraz işim var.Bende inşaat bölümündeyim hazırlıktayım tanışlırız arkadaşlada.Bende 2 gündür motoru alırsam ODTU Motosiklet Topluluğu kurarız die düşünüodum.Arkadaşın düşünmeside güzel olmuş bayaa hoş olacak.Bu arada bana ankarada motosiklet ehliyeti alabilmek için fiyatı uygun eğitimi güzel biyer söyleyebilirmisiniz?
    bende baktım bi kaç yere arkadaşım.ykm nin yanında yıldız sürücü kursu var. 200 milyon,sağlık raporuda bu fiyata dahil.4 taksit yaparız dediler.nakitte 150ye bırakırlar galiba.motorlarıda honda titandı galiba.bu dönem için kayıt tarihi son gün 22 mayıs.haberin olsun.ben hala ne yapacağıma karar vermiş değilim.malum öğrencilik.maddiyata bakıyor iş biraz.

Yaa ben hala ikna etmeye çalışıorum da. Nuh dio peygamber demio.Babamda sigortacı hergün önüne gelio motor kazaları falan.Gösterio hepsi ölmüş e tabi bende ne kadar dikkatli kullanıcam desemde kabul ettiremiorum.Bana güvenioda işte şu trafiğe güvenemio.Ben tatil dönüşünde alacam ehliyeti heralde yani ağustos eylül civarı bişey olur.

taraa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    merhaba ankadaşlar.buluşmalarınızı keyifle takip ediyorum.ama bir türlü kısmet olmadı katılmak.aslında bunun sebeplerinden biri hafta içi buluşuyor olmanız.arada birde hafta sonu plan yapsanız, özellikle pazar.çalıştığım için vakit sıkıntısı çekiyorum.ama bensiz de eğlendiğinizden eminim
    motorla yaşa, hayatı yaşa...

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    water yakında karanlıklardan çıkacaktır
    May the Force be with McLaren Mercedes

Motosikleti
    Alıntı watercolours adlı üyeden alıntı
    water yakında karanlıklardan çıkacaktır
    pro zamanında sana azmı gel dedi.onun görevi ben üstleniyim artık.watercolours dört gözle bekliyoruz seni

cynt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı jeorcun adlı üyeden alıntı
    bende baktım bi kaç yere arkadaşım.ykm nin yanında yıldız sürücü kursu var. 200 milyon,sağlık raporuda bu fiyata dahil.4 taksit yaparız dediler.nakitte 150ye bırakırlar galiba.motorlarıda honda titandı galiba.bu dönem için kayıt tarihi son gün 22 mayıs.haberin olsun.ben hala ne yapacağıma karar vermiş değilim.malum öğrencilik.maddiyata bakıyor iş biraz.
    Dostum şu kursun numarası varmı sende. ÖZELDEN FALAN Bİ ACİL YAZSAN
    Yüzüne çarpan rüzgar gaflet uykusundan uyandırsın seni.

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    pro gitti Ankara bittimi arkadaşlar ne oldu sizlere

http://www.motosiklet.net/forum/show...46&postcount=1
    mesajın en sonunda ki yazı size itafen yazılmış ama sizden ses soluk çıkmamış...
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

kwd2005 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yeni Sattık Şimdilik Yok
    ya arkadaşlar harbiden ben motorcuyum ama daha 2 ay kadar oldu bu siteyi tanıyalı Odtüde çalışıyorum . Sitede Odtüde topluluk kurulacak filan yazıyordu ama başka bi bilgiye ulaşamadım. Bi Buluşsakda şu sticker , thsirt bi edinsek başka bi yerde bulunmuyoda Hiç Bİ dayanışma göremedim ben Ankarada Gören varsa sölesin
    Plakam Olsada Yazsam Ahh işte Motorsuzluk çok kötüymüş bea

Motosikleti
    Alıntı BBRR adlı üyeden alıntı
    pro gitti Ankara bittimi arkadaşlar ne oldu sizlere

http://www.motosiklet.net/forum/show...46&postcount=1
    mesajın en sonunda ki yazı size itafen yazılmış ama sizden ses soluk çıkmamış...
    pro gitti ama ankaranın bittiği yok sevgili BBRR.19 mayıs Atatürke saygı kortejinde ankaralı motorcular en öndelerdi. motur.net ile birlikte istanbuldan gelen arkadaşlar gişelerde karşılandı ve AKMde oluşturlan kortejle birlikte herkes yerini aldı.resim eklemeyi bilmiyorum.bu forumu okuyan diğer arkadaşlar eklerler sanırım.
    ya arkadaşlar harbiden ben motorcuyum ama daha 2 ay kadar oldu bu siteyi tanıyalı Odtüde çalışıyorum . Sitede Odtüde topluluk kurulacak filan yazıyordu ama başka bi bilgiye ulaşamadım. Bi Buluşsakda şu sticker , thsirt bi edinsek başka bi yerde bulunmuyoda Hiç Bİ dayanışma göremedim ben Ankarada Gören varsa sölesin
    arkadaşım 2 aydır siteyi takip ettiğini söylüyosun.ben burda perşembeleri olan toplantılarımızı yazdım.yerini, saatini duyurdum.bundan sonra gelip gelmemek size kalmış.kimseyi kulağından çekip getirmiyoruz biz.toplantıya bi gelseniz nerelere gittiğimizi, nasıl planlarımızın olduğunu bileceksiniz zaten.herkesi bekliyoruz.

kwd2005 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yeni Sattık Şimdilik Yok
    demekki iyi takip etmemişim biraz daha dikkatli olayım madem
    Plakam Olsada Yazsam Ahh işte Motorsuzluk çok kötüymüş bea

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    pro gitti ama ankaranın bittiği yok sevgili BBRR.19 mayıs Atatürke saygı kortejinde ankaralı motorcular en öndelerdi. motur.net ile birlikte istanbuldan gelen arkadaşlar gişelerde karşılandı ve AKMde oluşturlan kortejle birlikte herkes yerini aldı.resim eklemeyi bilmiyorum.bu forumu okuyan diğer arkadaşlar eklerler sanırım.

verdiğim linkteki arkadaş biraz art niyetle MT katılmadı demiş..oysa üyelerimiz buna katılmış..sizden ses çıkmayınca acaba MT den kimse yokmu sorusu akla geliyo.
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 30 kullanıcı var. (0 üye ve 30 misafir)

Bu Konudaki Etiketler