Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    JİNLUN 250-5
    kızılcahamam gezisi nasıldı giden arkadaşlar...
    tekrar yapılırsa bi organizasyonda yer almak isterim..

bu arada dombay35 geçmiş olsun..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    jr. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    katılmıyorum bu görüşe =) gıcık adamın cebine bi kuruş girmez benden (bu cumle hondayı çok sempatik yapı sankim )
    jr. ben...bıretpitin yandan yemişi.

bende bir hayalet motorcu olarak aranıza katılmak isterim
    :D

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:15 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:13 PM ----------

benim bir motorum vardı ama kazadan sonra param parca oldu ve ben yenisini almayı düşünüyorum bana yardım cı olabilecek arkadaslar için bi ufak not: (ibrahim_kirsehirli@hotmail.com) adresinden lütfen bana yazsınlar beklerim lütfen bana yardımcı olun herkese ii akşamlar

bart1969 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz6 fazer 2005/yamaha ybr 125 2004(satmaktan şu ar
    Alıntı jr. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    katılmıyorum bu görüşe =) gıcık adamın cebine bi kuruş girmez benden (bu cumle hondayı çok sempatik yapı sankim )
    ah dostum ahh..gıcıklık mı???
    honda efe hakkında hiç bir şey duymadın mı?servis olayları vs vs ile ilgili...üstelik eski motorun da hondaymış...
    bir de yamaha satan ankarada 5 bayi var nallıhan dahil....
    bazen bir saat bir ömre bedeldir.yaşadığın anın tadını bilmek gerek.mutluluk denilen şey kolay bulunmaz ki,kaybetmemek için düşünmelisin.paylaştıkça çoğalan tek şey sevgidir(çok atmiim bir de bilgi).

Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    valla bana yamaha satmak istiyor gibi bir halleri yoktu. daha çok "niye geldin ki" gibisinden muamele gördüm.

boşver hoca önemli olan birlikte sürebileceğiz artık. ben bundan dolayı mutluyum. bi ankaraya gelebilsem de tanışsak.

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    ben şu maaşı bir alıp geleyim toparlarız kuyruğu eymirde falan =)

bart ya 2. kez japon aldım gene sana yaranamadım. karate filmlerindeki senseiler gibisin.

yamaha bayilerinden içeri dalıyorum adam görmezden geliyor. Hoşgeliniz bile yok istifini bozmadan patates çuvalı gibi oturuyor orada. en azından hondada (elleri ovuşturarak da olsa ) yanına kadar geliyorlar.

bart a bakma.. bende muhalefet bi taraf vardır kabul ediyorum ama ondaki bu görünmez bilinmez noktaları keşfetme ve gözönüne getirme yeteneği gerçekten dillere destan. adama motosiklet aldım desen neden üçüncü tekerleği yok bunun bile diye sorabilir sana

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:43 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:40 PM ----------

bu arada geldim.. bi kaç saattir evimdeyim. pek bir yoruldum. arabanın içinde terle klimayı aç yetmedi camları aç ordan oraya ordan oraya. terle soğu terle soğu bi yüz kez daha terle soğu derken şifayı kaptık yaz günü salya sümük geziyorum. gözler kıpkırmızı.. üstelik yapcak bi dolu iş var. yorgunluktan çatlayacağım ama naparsın..

septimus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSX 650 F
    valla bana yamaha satmak istiyor gibi bir halleri yoktu. daha çok "niye geldin ki" gibisinden muamele gördüm.

boşver hoca önemli olan birlikte sürebileceğiz artık. ben bundan dolayı mutluyum. bi ankaraya gelebilsem de tanışsak.
    Jr. Şimdi durum nedir pek anlayamadım. Motoru aldın ama henüz binemiyosun heralde, Kayseride olduğundan, doğru mu ?

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    yahu hakkaten laflıyoruz da iyi kötü, kim kimdir necidir ne yapar ne eder az tanışsak fea olmaz sanırsam

ben başlayayım bari önden.

adım gencay, makine öğretmeniyim. yaş 31, ankara doğumluyum halen ankarada yaşıyorum. halen bekarım zira bakınacak vaktim yok niyetim de pek yok gerçi orası da var.
    bina mekanik sistemleri, yangın söndürme ve algılama sistemleri, taşıt güvenlik sistemleri, taşıt muayene gibi konularda uzmanlaşma gayretinde oldum. uluslararası bir firmanın türkiye ofisinde satış, bayi ağı oluşturup yönetme gibi bir misyon doğrultusunda hizmet veren bir ofis için çalışıyorum.
    motosiklete sevdam ortaokul yıllarından beri vardı ama tanışmam üniversitenin ilk yıllarında oldu. derken yanlış hatırlamıyorsam 25 imde artık yeter diyerek motosiklet ehliyeti aldım. sanırım 2 yıllık (oda çok yoğun olmayan bir şekilde) motosiklet sürüş deneyimim var. kendime kısaca mevsim motorcusu diyebilirim.
    şimdiye kadar (uzun süreli) kullandığım motosikletler mz ve xlr125

Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    Septimus, satın aldım bayide beni bekliyor bir haftadır. Ama bu hafta da gelemiyorum. Bir hafta daha bekleyecek.

Gencay geçmiş olsun

Aynı formatta gideyim:

Evren benim adım. Yaş 27, 2005 gazi mezunu inşaat mühendisiyim. Ankara'da doğdum ve oraya aitim. Ev almadan evlenmem dedim. 2 seneye anca evlenirim. Toplaşmalara kız arkadaşımı da getiririm. (Planktonum sayesinde çok sevdi motosiklet olayını). Konusunda çok sağlam bir firmada, granit işleri şantiye şefi olarak -Kayseri'de- 1 aydır çalışıyorum. Temmuz ortasında yuvaya dönüş. Motosikletten çok tırsıyorum ama Yalova'da 2006-2007 uzun dönem yedek subayken her tarafı motosiklet olan bu şehirde ehliyetimi gaza gelip aldım. İlk, birliğe ait bir ramzey moped kullandım. O gün bugündür uykumda bile biniyorum. 2008 temmuzda planktonumu alıp binmeye başladım. 3000 km tecrübem var. Çok korksam da bu iş çok ama çok keyifli (sukutıra robokop gibi biniyorum). Hayatta en büyük eğlencem Ankara içinde sürekli yer değiştirmektir. Motosikletle bu konuda çok daha fazla özgür oldum.

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    ah be ceyar, bize septimus marka motosiklet arattırıyon düşük cümlenle

fatih - 32 - makine mühendisi
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    Hakikaten öyle olmuş ya =). Attım bir virgül düzelttim.

Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    Ben Ankara'ya geldim. Motorumu da teslim aldım =) Pazar buluşuyor muyuz?

Motosikleti
    Suzuki GSX 650 F
    Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ah be ceyar, bize septimus marka motosiklet arattırıyon düşük cümlenle

fatih - 32 - makine mühendisi
    Var mıymış ? Ben de merak ettim.

Bu arada ben Serkan. Hollanda Dili ve Edebiyatı okudum. 29 yaşındayım. Evliyim, 2 yaşında bir kızım var. Şuanda bir Hollanda sigorta firmasında çalışıyorum. Motosikletle tanışmam lise yıllarında oldu. Skutırla başladım. 4 sene kadar kullandım. 2006 da Mondial Zat 150 aldım. (1 sene kadar kullanıp sattım) Bu motorumu Şubatta aldım. Yaklaşık 1000 km devirdik beraber. Oldukça alıştım 600f'e.

Jr. Hayırlı olsun. Pazar buluşmaya gelmek isterim ama nerde ne zaman ?

Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    1 kişi de gelse gelir tanışırım. Eymir olabilir. O dediğiniz yer de olabilir Anatolia mıydı? Ben gitmeden tanışalım.

Motosikleti
    Suzuki GSX 650 F
    Hmm tamam o zaman. Eymir bana da uyar. Anatolia'yı bilmiyorum. Yalnız Eymir'e giriş nasıl olacak. Üyelik vs. diyorlar. Saat 10 - 11 arası nasıl ?

SilentScream - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Yamaha MT-09 Tracer
    eymire motosiklet girişinde problem yaşamazsınız , kafa selamı çakın geçin , ön kapıda zorluk çıkartırlarsa arka kapıdan girin arkadaşlar trt tarafından...

Motosikleti
    Suzuki GSX 650 F
    Tamam..gireriz bi şekilde heralde. Teşekkürler.

dombay35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL 1000 VStrom (2010)
    Alıntı septimus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hmm tamam o zaman. Eymir bana da uyar. Anatolia'yı bilmiyorum. Yalnız Eymir'e giriş nasıl olacak. Üyelik vs. diyorlar. Saat 10 - 11 arası nasıl ?
    TRT nin yanından aşağıya inince görevlilerin olduğu bir kapı var, hiç orada muhatap olmadan biraz daha ileri gidince Eymir den çıkan yola geliyorsunuz, orada yerde DİKKAT KAPAN var, oradan motorla girmek hiç de zor olmuyor, görevli filan da yok, yerdeki KAPAN ı geçtikten sonra artık EYMİR in içindesiniz, iyi gezmeler
    Hayat 3,5 ile 4 arasıdır;
    ya üçbuçuk atar, ya da dört dörtlük olursunuz.

-HK- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    yarın kaçta eymirde olunacak ben de gelmek isterim, tanışalım...

scuderia06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere 700 ,Yamaha Wr250 R 2013
    yarın saat kacta eymırde bulusulur bende gelebilirim kahvaltı yapabilecegimiz bir yer varmı daha öncede ngitmedim hic..ayrıca trt tarafından gidecek olan varsa trt nin önünde bulusup gidebiliriz....
    Instagram: gezgin_endurocu
    https://www.facebook.com/gezginendurocu?pnref=story
    https://www.youtube.com/c/GezginEndurocu52?gvnc=1

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 125 kullanıcı var. (0 üye ve 125 misafir)

Bu Konudaki Etiketler