Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    CBF150 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 BMW R 1200 GS Adventure
    Alıntı Seda adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aaaa ne zaman gördünüz? Odtü kavşağı derken Eskişehir yolundaki mi, Bilkent yolundaki mi yoksa (abartayım) Eymir kavşağı mııı?

Bu arada ben niye abla oldum yaaağ?
    Seda,
    Sanırım Showdown kardeşimiz 18 yaşında idi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    n61l - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    jawa 638
    Alıntı bart1969 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel bir soru gelmiş:
    ne zaman toplanıyoz ne zaman eğitim veriyoruz..
    valla toplandıydık eğitelim dedik.geyik ağır bastı.dağıldık...ne diyeyim....
    Geyik candır tabi ama eğitim ve diğer gezi dışı motosikletli faaliyetler de olmalı.

Toplantılar temalı olabilir, mesela zincir temizleme ve yağlama günü

Trafiğe kapalı alanda ufak "kompetişınlar" olabilir, yavaş gitme yarışı gibi.

Teknik etkinlikler olabilir, ayar sökme takma gibi.

Projektör yada büyük ekran olursa motosiklet gezi ve eğitim videoları izlenebilir.

Motosiklet botu cilalama etkinliği bile olabilir yeterki motosikletle ilgili olsun

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    Alıntı n61l adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geyik candır tabi ama eğitim ve diğer gezi dışı motosikletli faaliyetler de olmalı.

Toplantılar temalı olabilir, mesela zincir temizleme ve yağlama günü

Trafiğe kapalı alanda ufak "kompetişınlar" olabilir, yavaş gitme yarışı gibi.

Teknik etkinlikler olabilir, ayar sökme takma gibi.

Projektör yada büyük ekran olursa motosiklet gezi ve eğitim videoları izlenebilir.

Motosiklet botu cilalama etkinliği bile olabilir yeterki motosikletle ilgili olsun
    tanıdım seni sarışın
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

Motosikleti
    Bende tanıdım

Motosikleti
    jawa 638

Benim gibi kıl, Ankaralı ve YBR'li çok ihtimal yok tabi

bart1969 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz6 fazer 2005/yamaha ybr 125 2004(satmaktan şu ar

Benim gibi kıl, Ankaralı ve YBR'li çok ihtimal yok tabi
    var bende öyleyim.....
    bazen bir saat bir ömre bedeldir.yaşadığın anın tadını bilmek gerek.mutluluk denilen şey kolay bulunmaz ki,kaybetmemek için düşünmelisin.paylaştıkça çoğalan tek şey sevgidir(çok atmiim bir de bilgi).

Motosikleti
    R6
    Ben tanimadim ama neyse artik. Bi dahakine isallah
    [COLOR="Blue"][B]"Ey yaşam, senin bunca değerli oluşun ölüm sayesindedir."

Lucius Annaeus Seneca [/B][/COLOR]

Motosikleti
    jawa 638
    Alıntı bart1969 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    var bende öyleyim.....
    Kendimi özel zannediyordum... birimiz hepimiz hepimiz kimiz kimimiz eh şeyyyy hepimiz birimiz tekimiz kimimiz bennn beğnn şey kimim ben, ben kimim

Ben tanimadim ama neyse artik. Bi dahakine isallah
    ehi, Ben sizi biliyorum ama Seda, "Motosikletin nesini seviyosun?" gibi soru sormuşlar ve siz de en son "birinci vitese taktığımda çıkan tık sesini seviyorum." demişsiniz. Okuduğumda bi süre öyle kalakalmıştım. Bunu hala unutmam. O zamanlar bi hayaldi (ceryanda durup motosiklet hayali kuran simaylisi) ama artık sesini duyabileceğim bi vitesim var .

Bu hafta sonu güzel bi güneş ve rüzgar yakalanabilir belki, organize olmak için bi mail grup oluşturulabilir.

Gürcell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 Zat tı. :P
    Selam Ankara.

Gezi var mı gezi? (Geziye çıkmak isteyen tırt motorcu smiley şeysiii) :D
    Nerede bu hayatın restart düğmesi? Kasmaya başladı artık, Yeniden başlatmam lazım...

ShowDown - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok
    Aaaa ne zaman gördünüz? Odtü kavşağı derken Eskişehir yolundaki mi, Bilkent yolundaki mi yoksa (abartayım) Eymir kavşağı mııı?

Bu arada ben niye abla oldum yaaağ?
    Ehe
    eymir kavşağında evet hani bisikletli bi sürü vardı ya ben onların arasındaydım.Döndüm bi baktım mavi işlemeli bi 600f senin de kaskın beyazdı sanırım geçen de topiki görmüştüm
    Bizim sürüdekiler de aaa kıza bak kocaman motora biniyo filan diye yorumladılar
    Siz nereye gidiyodunuz ki

Alıntı CBF150 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Seda,
    Sanırım Showdown kardeşimiz 18 yaşında idi.
    Süleyman abi sen misin
    facebook.com/kaskafa

Motosikleti
    Yamaha MT-09 TRACER
    Alıntı ShowDown adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ehe
    eymir kavşağında evet hani bisikletli bi sürü vardı ya ben onların arasındaydım.Döndüm bi baktım mavi işlemeli bi 600f senin de kaskın beyazdı sanırım geçen de topiki görmüştüm

Süleyman abi sen misin
    yaw bayan olduğunu nasıl anladılar sen mi söyledin, ya da arkadaşlar her gördüklerini bayan sanıyolar hehehe
    habe habe

ShowDown - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok
    ER6iNbay belli oluyo ya, kaskı şeffaftı ondan diyosan.yani göz yapısından anlaşılır zaten erkek mi bayan mı olduğu
    arkasından da kapkara bi chopper geliyodu o kimdi?
    facebook.com/kaskafa

Motosikleti
    Havaya bak yaaa patlıyacağım

Motosikleti
    R6
    ...
    ehi, Ben sizi biliyorum ama Seda, "Motosikletin nesini seviyosun?" gibi soru sormuşlar ve siz de en son "birinci vitese taktığımda çıkan tık sesini seviyorum." demişsiniz. Okuduğumda bi süre öyle kalakalmıştım. Bunu hala unutmam. O zamanlar bi hayaldi (ceryanda durup motosiklet hayali kuran simaylisi) ama artık sesini duyabileceğim bi vitesim var .
    ...
    Yaa evet yaa bayılıyorum o tık sesine. Ama tabi sadece onu söylememiştim, görünüşü, oturusu, sesi performansı, mavi stickerları... bir sürü şey söylemiştim, o tık sesi de onlardan biriydi. Çok sevindim senin de sesini duyabileceğin bir vitesin olmasına Kazasız belasız sürüşler diliyorum

Alıntı ShowDown adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ehe
    ...
    Bisikletli sürüyü ürkütmemek için yavaş geçtim yanlarından. Göz teması ne ara kurdular da bayan olduğumu anladılar diyeceğim ama o gün ilk defa motora binen bi bayan arkadaşıma montumu verdiğim için ben yazlık montumu (ilk defa ) giyiyordum. Belki mont ele vermiş olabilir. Asıl 1-2 hafta önce denk gelseydik Hayabusa kullanırken görse arkadaşların ne derlerdi acaba, benimkiler "aaa Hayabusa kendi kendine gidiyor" diyorlardı

Kaskım beyaz değil bu arada, mavi-gri ama vizörüm renksiz. ONu demek istedin sanırım...

ER6iNbay istanbıl'a gitme de cumartesi gezelim yaaağğğ. İçimden bi his çok süper olacak diyor

Motosikleti
    Yamaha MT-09 TRACER
    Yaa evet yaa bayılıyorum o tık sesine. Ama tabi sadece onu söylememiştim, görünüşü, oturusu, sesi performansı, mavi stickerları... bir sürü şey söylemiştim, o tık sesi de onlardan biriydi. Çok sevindim senin de sesini duyabileceğin bir vitesin olmasına Kazasız belasız sürüşler diliyorum

Bisikletli sürüyü ürkütmemek için yavaş geçtim yanlarından. Göz teması ne ara kurdular da bayan olduğumu anladılar diyeceğim ama o gün ilk defa motora binen bi bayan arkadaşıma montumu verdiğim için ben yazlık montumu (ilk defa ) giyiyordum. Belki mont ele vermiş olabilir. Asıl 1-2 hafta önce denk gelseydik Hayabusa kullanırken görse arkadaşların ne derlerdi acaba, benimkiler "aaa Hayabusa kendi kendine gidiyor" diyorlardı

Kaskım beyaz değil bu arada, mavi-gri ama vizörüm renksiz. ONu demek istedin sanırım...

ER6iNbay istanbıl'a gitme de cumartesi gezelim yaaağğğ. İçimden bi his çok süper olacak diyor
    seda çok doğru diyosun çok güzel olucak ama ben adanadayım şu an burdan direk geçicem istanbula ama baktın olmuyo mecburen ankaraya gelicem.
    habe habe

Motosikleti
    R6
    Temam peki. Nasıl kolay oluyorsa öyle yap. Ama gelirsen de mutlaka ara. Accıkta şalgam suyu + güzel hava getir ordan

Motosikleti
    S&T GV250
    selam ankaralılar... haziran 29'da motorumu teslim alıyorum, fermuarda bana da bi dişlik yer açarsınız artık...
    [B][COLOR="Black"]LAUBALİLİKTEN HOŞLANMAM, CİDDİYETİ SEVERİM, DİSİPLİNE HAYRANIM[/COLOR][/B]

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    Alıntı souvarine adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam ankaralılar... haziran 29'da motorumu teslim alıyorum, fermuarda bana da bi dişlik yer açarsınız artık...
    Cor Magis Tibi Ankara bandit
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

Motosikleti
    S&T GV250
    Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cor Magis Tibi Ankara bandit

Adsum...
    [B][COLOR="Black"]LAUBALİLİKTEN HOŞLANMAM, CİDDİYETİ SEVERİM, DİSİPLİNE HAYRANIM[/COLOR][/B]

Motosikleti
    Yamaha MT-09 TRACER
    Temam peki. Nasıl kolay oluyorsa öyle yap. Ama gelirsen de mutlaka ara. Accıkta şalgam suyu + güzel hava getir ordan
    güzel hava diyosunda, burda fırtınalar kopuyo valla...dışarda duramıyoruz...ama şalgamda bi sorun yoktur
    habe habe

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 76 kullanıcı var. (0 üye ve 76 misafir)

Bu Konudaki Etiketler