Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    yakında ramzey 150cc racing
    snde hos gldin ferkan=) ya biraz para sorunu var 0 almıcam zaten.ama dusunuyorum temmuz gibi 2750'ye bulursam hic kacırmam alırım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    mondial 125zn gitti tiger250 geldi.
    Alıntı chopperrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım öyle paralı maralı değil tabi ki de istersen önümüzdeki hafta sonu biraz teorik biraz da pratik çalışma yaparız. hatta arkadaşların toplantısı falan olursa ona da gideriz.
    ya dostum şimdi bende scooter var oda burda şırnakta.şimdi ben haftaya pazar ankaraya gelicem.yani motorum yok benim.o yüzden motorun kirası falan onlar önemli.ee var mı yardımcı olacak?

chaos

bence sıfır alma neden dersen az bi sonra değiştirmek isteyeceksin boşuna ruhsat şudur budur masraf yapıp yarı yarıya satacaksın motoru.aradığın tarzda motorlardan piyasada ikinciel çok var ve temiz rahat bulursun.hatta hiç ramzey falan deme git honda al adı belli honda olsun en azından başını ağrıtmaz.benim görüşümdür sonuçta tabi sen bilirsin
    :bestmt:

Motosikleti
    YBR_125_'05_KIRMIZI BROADWAY '92_BEYAZ
    Alıntı digi_boy26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam Ankara sizden Murat abi (murti) ve eski DT'si olan abi (adı aklıma gelmedi) bugün Eskişehirden geçtiler akşam çiğbörek yediler ve kısa bi bakımdan sonra yola çıktılar. Yanlarında da bi hanım ablamız vardı inşallah sağsalim vardıklarında buradan haber verirler

TÜM ANKARA MOTOSİKLET EKİBİNİN MÜBAREK KANDİLLERİNİ TEBRİK EDERİM HEPİNİZE KAZASIZ SÜRÜŞLER
    Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    emrah o eski DT'li. şimdilerde afrika twin sahibi sağol digi
    heh Emrah abi işte. geldilermi gördünüzmü siz ? africa twin nası bişey ya öle * ktm kadar yüksek at gibi

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    Alıntı skakfilozofu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya dostum şimdi bende scooter var oda burda şırnakta.şimdi ben haftaya pazar ankaraya gelicem.yani motorum yok benim.o yüzden motorun kirası falan onlar önemli.ee var mı yardımcı olacak?
    arkadaşım kira mira söz konusu olmaz ama benim motor 500cc vitesli tecrübesi olmayan biri için tehlikeli olur pek de bi şey öğrenilmez. o yüzden bilemiyorum küçük motoru olup yardımcı olabilecek arkadaş var mı...
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

Motosikleti
    Chopper
    Yardımcı olmak ısterdm ama benımde cok vaktım yok sen once bı toplantılara katıl sanada yardımcı olan olur herhalde

Motosikleti
    Chopper
    Yardımcı olmak ısterdm ama benımde cok vaktım yok sen once bı toplantılara katıl sanada yardımcı olan olur herhalde

Forumdan Uzaklaştırıldı
    beyler ankara nasıl bu aralar be ya..hafta sonu gelmeyi planlıyorum da..

bart1969 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz6 fazer 2005/yamaha ybr 125 2004(satmaktan şu ar
    bakıyorum da ankara bu aralar baya canlanmış durumda.
    acaba bir ara tekrar toplanıp bir atraksiyon yapılabilir mi ki?
    bazen bir saat bir ömre bedeldir.yaşadığın anın tadını bilmek gerek.mutluluk denilen şey kolay bulunmaz ki,kaybetmemek için düşünmelisin.paylaştıkça çoğalan tek şey sevgidir(çok atmiim bir de bilgi).

Motosikleti
    ilk toplantı ne zamanki dostlar?birde pursaklarda oturan var mı?beni de alıverseya artçı olarak.
    2 teker tek ruh tek yol.

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    puırsaklardan kimse yok cemiyette, keçiören filan war ama.
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

Motosikleti
    puırsaklardan kimse yok cemiyette, keçiören filan war ama.
    tüh bee. bende hiç otoüse binmeden gelirim diyordum.ayın 15inden sonraki ilk toplantı ne zaman peki?
    2 teker tek ruh tek yol.

Arkadaşlar daha önce de motosiklet almak istediğime dair mesajlarım vardı ve kararsızdım. Bart 1969’ un da başlangıç için tavsiye ettiği motosikletler arasından CBF 150’ yi aldım. Plaka ve ruhsat işlemleri de bitmek üzere, her an “Gel motosikletini al.” diyebilirler. Özel eğitim ve ehliyet aldığım halde trafik deneyimi farklı olacağından Eryaman civarında oturan ve mesai sonrası yada hafta sonları gezebileceğimiz, birikimlerini paylaşacak arkadaşım olursa memnun olurum. Daha önce tavsiyeleri bulunan ve bundan sonra fikirleri ile yardımcı olacak tüm arkadaşlara teşekkürler… Yakın zamanda bir gezi düzenlenmesi ümidiyle.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    arkadaşlar yakında batıkent te olucam..toplantılara ordan katılırım..

jr. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    bart yebere demişti yaa =) hayırlı olsun motutku kardeş. Peşin mi aldın? Peşinse bişeyler yapıyolar mı?
    jr. ben...bıretpitin yandan yemişi.

Motosikleti
    arkadaşlar yok mu bana motor öğretecek birileri?konu açıcam ankara mt nin sayfasında yardım istedimde kimse çıkmadı diye ondan sonra bütün ankara mt rezil olacak uyarmadı demeyin!
    2 teker tek ruh tek yol.

bart1969 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz6 fazer 2005/yamaha ybr 125 2004(satmaktan şu ar
    arkadaşlar yok mu bana motor öğretecek birileri?konu açıcam ankara mt nin sayfasında yardım istedimde kimse çıkmadı diye ondan sonra bütün ankara mt rezil olacak uyarmadı demeyin!
    arkadaşım sana baştan dedim ama benim dediğimi ciddiye almadın.
    bu işler gel bin öğretcem ;al şu motorumu bin gibi yöntemlerle olmaz.
    her işte olduğu gibi bu işi profesyonel yapan kurum veya kişiler vardır.
    bu tip bir şeye de belli bir bütce ayırmak gerekir..
    eğer bu tip bir bütcen yoksa onu bilemem.
    ama bir şeyi çok iyi bilmek zorundasın:
    bir şeyi çok çok iyi bilenler vardır.ama onlar sadece o işi çok iyi bilirler.öğretmek ayrı bir sanat ve tekniktir.bu sitede bu işlin hocası yok.ama hoca arıyorsan başlangıç için benim tanıdığım ankarada tek hoca var o da soner hoca..
    amacım reklam değil.
    bunun dışında honda yamaha bmw emok vs kurum ve kuruluşların dönem kursları var haberin olsun...
    bazen bir saat bir ömre bedeldir.yaşadığın anın tadını bilmek gerek.mutluluk denilen şey kolay bulunmaz ki,kaybetmemek için düşünmelisin.paylaştıkça çoğalan tek şey sevgidir(çok atmiim bir de bilgi).

Alıntı jr. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bart yebere demişti yaa =) hayırlı olsun motutku kardeş. Peşin mi aldın? Peşinse bişeyler yapıyolar mı?
    Sağol Jr. abiciğim. Başlangıç için YBR 125, Apachee, CBF 150 den biri ama YBR 125' i özellikle tavsiye etmişti Bart1969. Efe' den aldım ve 1360-TL.' yi peşin verdim, 2500-TL' yi Axess' e 6 taksit yaptılar. Toplam 3860-TL. ve 210-TL. de plaka ile ruhsat için verdim. Peşin olursa 170 düşeriz 3690 olur dediler, nakitim vardı fakat yakında paraya sıkışma ihtimalim olduğundan peşin almadım. Bunlar geçen haftaydı, birkaç gün önce zam geldi ve 3970 olmuş. Bir zam da önümüzdeki hafta gelecekmiş. Hadi hayırlısı

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    enteresan bi taktik. ben şahsen birşey öğretmem bu cümlelerin sahibine.
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

Motosikleti
    enteresan bi taktik. ben şahsen birşey öğretmem bu cümlelerin sahibine.
    arkadaş sizde şakadan anlamıyorsunuz varya

açmadım zaten konu monu merak etmeyin.
    2 teker tek ruh tek yol.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 69 kullanıcı var. (0 üye ve 69 misafir)

Bu Konudaki Etiketler