Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda CBR 600f Hemde Gümüş...
    Alıntı kirac84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben bir şey istiyorum.bunu yapacak kişi bunu sadece Allah rızası için yapmalı.rica ediyorum dalga geçmeye ya da espiri yapmaya çalışanlar yazmasın olur mu.lütfen.beni motosikletiyle ankarada gezdirmesini istiyorum.(1 seferlik.bir sonraki krize kadar).istemekten öte artık.rüyalarımda görüyorum.bunu cidden yapacak biri buraya yazarsa bir şekilde iletişim kurarız kimse istemezse ne yapalım bir gün kendimin olana dek beklerim.teşekkür ederim şimdiden.
    ehehe dostum 18 yasını asmıssan ve ekipmanlarin full se neden olmasın ?

18 yas sarti koydum simdi seninle degil benimle kafa bulucaklar =) =) =)
    He bide kagit imzalatiyorum yolcuya. Basıma gelecek herhangi bi felakette sorumlu benim diye =)
    HONDA 600f -2008- >> Kawasaki Er6 N -2007->> Derbi 125 Nude -2006-

Artik No Kawasaki Yes Honda =)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    XL 700 Transalp
    Ati tatlı için teşekkür ederiz afiyetle yedik.. 2. parti için bekliyoruz.

CBF150 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 BMW R 1200 GS Adventure
    Alıntı scorp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ehehe dostum 18 yasını asmıssan ve ekipmanlarin full se neden olmasın ?

18 yas sarti koydum simdi seninle degil benimle kafa bulucaklar =) =) =)
    He bide kagit imzalatiyorum yolcuya. Basıma gelecek herhangi bi felakette sorumlu benim diye =)
    Sübyancı gökay
    Şaka maka çok riskli bir iş.Daha önce motosiklete binmediği belli arkadaşın.Artçılık kurallarınıda bilmiyordur muhtemelen.Başına biriş gelse sorumluluğu ve tazmin hakkı tamamen motosiklet kullanıcısına aittir.Benim önerim kendisi motosiklet alana kadar beklesin o kadar sabrı yoksa gitsin motosiklet eğitimi veren kurslarda takılsın

kozalak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600RR
    ati abi hayırlı olsun kazasız belasız binersin iş.
    Başkalarının kusurlarından bahsetmek istediğin vakit, kendi kusurlarını hatırla. O zaman başkalarının kusurlarıyla alakadar olmaya hakkın olmadığını hatırlarsın.

Motosikleti
    Chopper
    Alıntı BBRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1.2.10. MT bünyesinde haricinde oluşturulan grup ya da kulüplerin, web sitelerinin, oluşumlarının tanıtım ve reklamlarının yönetimin bilgisi haricinde yapılması yasaktır. Başka sitelere üyeleri veya kullanıcıları yönlendirme amaçlı yazılan reklam mahiyetinde yazılar (Özel Mesaj Dahil) YASAKTIR.
    bu ne nasıl bir mantıkdır bunu biri bana açıklarmı daha foruma üye olalı kaç ay olduki taraf olacagım herhangi bir gruba. 1 hafta önce sordum çarşamba şurada toplantı dediler, eyw. 1 hafta sonra biri soruyor toplantı nerede diye ben cevap veriyorum banlanıyorum.
    Sayın ve pek mantıklı BBRR üye gruplarıyla yaşadıgınız problemler nedeniyle toplantı yerimizimi değiştirecegiz kaldıki kendinizle çelişmişsiniz duyurular bölümünde onlarca başlık var toplantılar çarşamba şu saatte şurada diye bende bunlara dayanarak cevap verdim ne kadar iyi ettiniz banlamakla seviyenizi olumlu/olumsuz ortaya koymuşsunuz. Ayrıca uyarmadan da banladığınız için yönetimin genel karakterini ortaya koymuşsunuz umarım bu mesajıda silmek yerine cevaplar vermeyi denersiniz.

kozalak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600RR
    Ankara,lılar teker teker uzaklaştırılıyor nedense..
    Başkalarının kusurlarından bahsetmek istediğin vakit, kendi kusurlarını hatırla. O zaman başkalarının kusurlarıyla alakadar olmaya hakkın olmadığını hatırlarsın.

Motosikleti
    2001 XT 600E. HERGELE (ex. deli mavi)
    bu bir sorunmudur .
    yada kimin için bir sorundur bilemiyorum
    ancak ankarada adı ne olursa olsun kim nerden olursa olsun şahane bir ekip var.
    Ve keyifler çok yerinde .
    Ankarada sen ben o yok BİZ var.
    herkezin kafalar gayet temiz .
    Ve ben bu ailenin bir parçası olduğum için memnum.
    Bu ekipte adam kayırma yok gruplaşma yok dışlama yok AİLE olgusu var.
    Bu ailenin kapısı herkeze açık herkez gelebiliyor isteyen kalıyor begenmeyen gidiyor.Kararı kişi kendisi veriyor.
    Sözün özü
    Ankaradan herkeze sevgiler saygılar.
    yolunuz düşerse bu taraflara çay kahve bahane ama muhabbete bekleriz
    [B]SİZ DIŞARI ÇIKARKEN EVDEKİLERİN AMAN EVLADIM SAKIN BULAŞMA DEDİĞİ ADAMIM....[/B]

Motosikleti
    XL 700 Transalp
    tebrikler site yönetimi... Sonunda kimse yazmayacak Ankara MT ye, Etkinlikler olmayacak Ankara Mt de (Olsa bile paylaşılmayacak) Başkentsiz site olur mu hiç?

Ben Ankara MT ye üye olduğumda doğru düzgün kimse yazmıyordu. Bir sürü yeni arkadaş bu yıl eklendi ve bu yıl siteden uzaklaştırıldı. Keşke kendi aralarında kurdukları yeni siteyi kardeş site olarak ilan etseniz.

Kardeş site kavramı ile hem motosiklet.net kazanırdı hem de kendi içinde özerkleşmek zorunda bırakılan Ankara MT bu sitede de toplanırdı.

Amaç bilgi, neşe, gezi, toplaşma vs. yazıları yazmak değil mi? Ben bu siteye hala bu paylaşımları yapabilmek için üyeyim. Umarım siteden atılan arkadaşları ve gitikleri yeni siteyi kardeş site olarak görüp tekrar aranıza alabilirsiniz.

Birlikten kuvvet doğar.

ninya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax 250 z plus
    Selam beyler Transalp'imi satmam gerek bilgilerinize tanıyan eş dost varsa pazarlık yaparız. http://www.sahibinden.com/satmaya_me...XQQdisplayitem

Motosikleti
    kawasaki zl600 eliminator
    arkadaşlar merhaba ankadana umut ben,,
    vaktim olmadığı için mesajları çok fazla okuyamadım...

bu günlerde acaba bir geze olacakmı ankarada bende katılmak isterim ZL600 ELİMİNATORUMLA..

saygılar

Ninya motorun temize benziyor bende motorumu satıp transalp almayı düşünüyorum ama önce motorumu satmam gerekiyor ki ben daha ilan bile vermedim.
    [B][I]Rüzgarı hissetmek...[/I][/B]

Motosikleti
    XL 700 Transalp
    Alıntı zl600 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

bu günlerde acaba bir geze olacakmı ankarada bende katılmak isterim ZL600 ELİMİNATORUMLA..

saygılar

Ninya motorun temize benziyor bende motorumu satıp transalp almayı düşünüyorum ama önce motorumu satmam gerekiyor ki ben daha ilan bile vermedim.
    Hocam Çarşambaları Ankara Anatolia da buluşuyoruz. MT Ankara çarşamba toplaşmalarında detaylı adres yazıyor. Hafta sonu gezilerimiz de bu toplaşmada planlanıyor.

Motosikleti
    teşekkürler katılmaya çalışacağım..

özür dilerim ben bu forum konusunda çok iyi değilim.. bahsettiğiniz şekilde bilgiye ulaşamadım yardımcı olursanız sevinirim...

CBF150 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 BMW R 1200 GS Adventure
    Kulakları çınlasın gürcell olsaydı şimdi tarif ederdi.O o işleri iyi biliyordu.

Motosikleti
    z 750 s
    29 ekim için bir etkinlik yapacakmıyız)))))))

Motosikleti
    Chopper
    toplantıda söyledim ama kimse oralı olmadı sanırım yapılmayacak.

Motosikleti
    arkadaşlar ben bu forum dünyasına yeni katıldım daha birkaç mesaj yazmışlığım var densizliğimi lütfen bağışlayın..
    Teröre Lanet Şürüşü diye konu açtım burada destek bulup istanbul ve ankarada aynı gün ve zamanda aynı tarz bir organizasyon yapmak istiyorum detayları henüz belli değil ama bu ses getirecek basındada yayınlanacak pkk terörünü lanetleyen bir organizasyon olacak lütfen çoklü düşünelim ve duyarlılığımızı ortaya koyalım..

teşekkürler

http://www.motosiklet.net/forum/fayd...-surusu-2.html

lütfen inceleyin ve tecrübeli arkadaşlar yardımcı olsun...

Herkese iyi akşamlar.Çarşamba toplantıları gerçekten çok eylenceli geçiyor bunun için herkese teşekkür ediyorum.Birbirine yardımcı olmaktan çekinmeyen ve birbirine destek veren bir ekip var.Çok fazla nete girip bişeyler yazamasamda bi şekilde takip etmeye çallışıyorum...

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    seni aramızda daha sık görmek isteriz Dranes. hörmetler.
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

ninya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax 250 z plus
    Alıntı zl600 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

saygılar

ilan verirsen bi bakalım istersen takaslarız

Motosikleti
    2006 cbr 1000rr kırmızı siyah
    arkadaslar belkı yazılmıstır bılmıorum ama bız neden 29 ekımde bı kortej olusturmuyoruz cok mrk edıyorum...ıstanbulda boyle organızasyon varken bız neden yapmayalımkı...belkı dusunuluodur ama ben sıtede goremedım eger boyle bısı varsa bırı bana soyleyebılırmı yerını ve zamanını...
    [COLOR="Red"]CBR 1000 RR[/COLOR][COLOR="Black"]SON KARAR[/COLOR]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 43 kullanıcı var. (0 üye ve 43 misafir)

Bu Konudaki Etiketler