Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    kayasertac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    slm ankaralı arkadaşlar, rock'n coke'a gitmeyi düşüneniniz varmı acaba, sağlık problemleri nedeniyle ankarada olacağım ve rock'n coke biletlerimi satma zorunda kaldım... ilgilenirseniz linkimi vereyim..... mt sayfanızı reklamla meşgul ettiğim için kusura bakmayın...

biletler için buraya

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ninya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax 250 z plus
    selam arkadaslar nihayet Ankara'ma döndüm yeni geldim daha eve gelir gelmez nete girip mesajları okudum. Buluşmuşsunuz bu güzel haber. Haftayada birlikte takılırız artık aksamları da musaıt olanlarla bulusalım.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Soru: Bu pazar buluşmaları standart mı? Yani burada yazılmasa da buluşma oluyor mu?
    Soru: Buluşulunca oturup sohbet mi ediliyor, gezi mi yapılıyor? Gezi yapılıyorsa artçı alıyor musunuz? Bana saat ters olduğu için eğer oradan hemen ayrılıyorsanız gelmem zor gözüküyor. Yok eğer belirli bir süre oturuyorsanız yetişme ihtimalim olabilir.
    May the Force be with McLaren Mercedes

Motosikleti
    Aprilla Pegaso,Hyosung 250comet(satılık)
    Eveet,4 kişilik mini bi buluşma gerçekleştirdik.Foto çekilmedi hatırladığım kadarıyla.
    Gayet sıcak,hoşsohbet bi buluşma oldu,zamanın nasıl geçtiğini anlamadık.
    Haftaya daha geniş katılımlı bir buluşmada görüşmek dileğiyle.
    watercolours;
    sen hele bi gel,ötesi kolay.

Motosikleti
    speederbike
    Ya gelebilsem geleceğim diyorum da onu anlatamıyorum. Gelebilmem için yukarıdaki soruların cevabını bilmem lazım. Gel diyorsun da ne zaman? Rutin buluşma mı diye onun için sordum. Yani burada belirtilmese de gelsem bulur muyum sizi diye? Buraya yazacağız derseniz de buluşmuyorsunuz diyorum, buluşuyoruz diyorsunuz. Sonra saat de önemli. Kaça kadar orada olduğunuzu bilmem lazım.

mithrelios - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mts 950
    evet artik her pazar saat 11 de anatolia da bulusuyoruz. sen meraklanma kimse yazmasa ben yazarim perşembe gününden itibaren, bu pazar bulusuyoruz bu pazar bulusuyoruz, listedekiler geliyor belkiciler şunlar vb diye görürsün.

12.00 dan once anatolia yı terk etmiyoruz gelenler olur bi oturup çay içelim ne yapacagimiza karar verelim derken, bu saatte gelirsen yetisebilirsin.(tabi 12.00 garanti bi saat genelde daha uzun kaliniyor ama yine de kacirma riskin var 12.00 dan sonra gelirsen).

artçılık konusunda bişey diyemicem ben de artçı olduğum için şimdilik, ama söz motorumu çıkarır çıkartmaz eğer getirdiğim bi artçı olmaz ise bulusmaya, kaskını al gel ben alicam seni, yeter ki gel bi artik herkes rahat etsin.

canyerli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS DAKAR
    @watercolors
    dün mesela buluşma saatinden sonra baya bi oturduk.çok güzel sohbet ettik.ama bu standart mı bilemicem.biyere gitmek için buluşulur sonra hemen gidilir.onun için forumu dikkatli takip et.olay bu.
    @ninya
    hoşgeldin.

saygılar.
    Can YERLİ
    06 YC 502

Motosikleti
    Aprilla Pegaso,Hyosung 250comet(satılık)
    Buluşmaları hemen her hafta yapmaya çalışıyoruz.
    Her pazar Anatolia'da saat 11:00 gibi toplanıyoruz.
    Sonrasında eğer burda konuşulup önceden planlanmış bişey varsa onu yapıyoruz,yoksa 2-3 saat oturuyoruz.
    Ama şu saatte şu var,az sonra maç başlıcak,vs gibi bahaneler üretmek yerine,
    evimizden,eşimizden bile bazen fedakarlık yaparak,bazen sabah nöbetten çıkıp,bişekilde gidiyoruz buluşmaya,çünkü istiyoruz.
    Bu çok önemli,herkes bana uysun illa derse,olmaz çünkü.
    Ama istersen,olur.
    Yani tamamen tercih meselesi,gelene hoşgeldin deriz elbet,daha önemli işi gücü olana da selametle deriz.
    Artık güzel bir çekirdek grubu oluşturduğumuz düşüncesindeyim.
    Bu güzel ortamı yaşamak isteyenlere kapımız açık hep.
    Görüşmek dileğiyle.

Motosikleti
    speederbike
    Bana uyun demiyorum ki zaten. Size uymaya çalışıyorum da uyulmuyor (Sizden değil, benden kaynaklanıyor.). Ama 2-3 saat oturuyorsanız birşeyler mümkün gibi gözüküyor. Bir bakalım...
    Not: Şu saatte sadece F1 var derim ben. F1 için kanal çekmiyor diye tatili yarım bırakmışlığım vardır, normal bir aktivite değil yani. Futbol ise hiç izlemem.
    Uygun olup da gelemezsem tek bahanem F1 olur ama çoğunlukla ona fırsat kalmadan erteleme imkanım Olmayan şeyler devreye giriyor -ki F1 bile izleyemediğim oluyor, düşünün artık-.
    Bir şey daha ekleyeyim. Yaptıklarınızı, gezdiklerinizi gördüklerinizi bizimle de paylaşın da gelemesek bile en azından gözümüz gönlümüz açılsın.

Selamlar ArkadaŞlar.
    2 Haftadir Ankaradaydim.aİle Fertlerİmden Bazilarini Zİyaret AmaÇli Geldİm Ankaraya Taa İzmİrlerden.
    Her Sene De Gelİorum Hatta Yaz Tatİlİ Sonlarina DoĞru.
    Ama Burda Öyle İzmİrdekİ Kadar Çok Motorlu ArkadaŞ GÖremİorum Tarafİkte.zaten Motorumu İzmİrdee Birakip Da Gelmek Bayaa Zor Oladu Ama Burda Da Cİdden Motor Sikintisi Var Gİbİ Geldİ Bana.ama Tabİİkİ Tam Olarak Bİlgİ Sahİbİ Dİİlİm,gÖzlemİmİ SÖylÜorum.
    Neyse Aslinda Sİze Bİ SÜprİz Yapip Toplantiniza Konuk Üye Olarak Katilmayi DÜŞÜnmÜŞtÜm Ama Toplantinizin Tarİhİnİ Ve Yerİnİ HİÇ BİlmedİĞİmden Bu MÜmkÜn Olmadi.bu Cuma Gecesİ İzmİre DÖnÜorum.eĞer Hafta İÇİ Bİ BuluŞmaniz Olucaksa Belkİ Sİze UĞrayabİlİrİm.gerÇİ Motorlu Olamiycam Ama Yİne De Bİzİmkİlerden Rİca Etsem Getİrİrler Benİ.
    GÖrÜŞemezsek De Herkese Selamlarimi GÖnderİorum Şİmdİden.
    Bİ Dahakİ Sefere Belkİ TaniŞiriz.İzmİr-ankara Organİzasyonu Yapariz

Motosikleti
    speederbike
    Birşey soracağım: Bazı harfleri büyük, bazılarını küçük yazmak zor olmuyor mu? Yoksa otomatiğe mi bağlı? Otomatik ayarlanıyorsa nasıl yapılıyor, merak ettim. Herkes böyle yazacak yakında herhalde. Okumayı zorlaştırdığı kesin ama.
    Valla ben buluşmalara gidemeden millet başka şehirden gelip gidecek, ona yanacağım.

ya bilgisayardan kaynaklanıo heralde öyle özel bi .çabam yok yani!

Motosikleti
    speederbike
    Bazılarında da gördüm de merak etmeye başladım. Okumayı cidden zorlaştırıyor da millet niye böyle yazıyor diyorum. Demek bilgisayardan? Biraz kurcalayayım bilgisayarı bakayım ben de yazabilecek miyim (titrek ismayil)?

Motosikleti
    F 650 GS DAKAR
    @TESS
    ankarada diğer yerlerden daha çok motorsiklet oldugu doğrudur.benim düşüncem ankara'nın havasının izmir,istanbul v.b. gibi büyük şehirlere göre daha sert olmasına bağlıyorum.diğer şehirlerde motoru ulaşım aracı olarak alabiliolar ama ankarada sadece bazı aylar kullanabliceği için yollar pideci motorlarına kalıo.İzmir Ankara organizasyonu ise eminim benim gibi tüm arkadaşlarımda çok isteyeceklerdir.İzmir e selamlar

saygılar
    Can YERLİ
    06 YC 502

Motosikleti
    Mts 950
    hm keşke gelseydin pazar günü, daha onceki sayfalardan yer bilgisine ulasabilirdin veya keske mesaj atsaydin.

ankara da az motor var umarim çoğalacağız, geçen senelere göre ama gözle görülür bir artis var

vaktim olmadı çok da o yüzden toplantılarınızla ilgili de bilgi edinemedim.şimdi oturdum rahat rahat bilgisayar başına anca.
    anladığım kadarıyla sadece pazar günleri toplanıosunuz.o yüzden görüşmemiz zor gibi.neyse artık.başka sefre umarım.dediğim gibi ben sadece bu hafta içi de burdayım.cuma gecesi yola çıkıorum.
    izmire dönüorum!
    ankara-izmir buluşması olamıcak heralde :(

Motosikleti
    F 650 GS DAKAR
    @TESS
    bi kaç gün geç dön izmire olmaz mı=)
    Can YERLİ
    06 YC 502

bora_Vstrom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600 F
    TESS ankaraya'da dalmışsın motoru alıp gitseydin bari
    [FONT="Arial Black"][SIZE="2"]35 AT 0406 B.AVCILAR 0 Rh (+)[/SIZE][/FONT]

gupilya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Truva 250 TR
    Şimdi bir konuya açıklık getirmekte fayda var;
    Ankara'da motor var ama;
    1. Motor var ehliyet yok.
    2. Motor var anne-baba izin vermiyor.
    3. Hepsi
    bir başka konu İzmir'li misafir için çarşamba günü akşam toplantısı öneriyorum. bildik yerde. Geçen sefer İstanbul'dan gelen misafir için yapmıştık ya.
    TESS sana uygunsa çarşamba akşamı saat 5'ten sonra sana çay ısmarlarız. Belki bir de Gölbaşı yaparız. Ya da perşembe yapıp Ahlatlıbelde diğer motorculara götürürüz. Sonuçta elimizden geleni yaparız. Böylece Ninya'nın hafta içi buluşmasını gerçekleştirmiş oluruz. Yanlız baştan belirteyim Salı günü (yarın) olmaz hava yağmurlu diyorlar.

Motosikleti
    Mts 950
    Alıntı gupilya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1. Motor var ehliyet yok.
    2. Motor var anne-baba izin vermiyor.
    3. Hepsi
    ehehh beni tarif etmişsin Gupilya, ya kendi paranla motor alip annenlerin izin vermedigi için onlara motor aldim deyip eve götürememek ne pis biseymis boyle, gerçi daha bi de ehliyet var bi de 650 küsürü YTL evlat acısı gibi içimize oturmasın.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 130 kullanıcı var. (0 üye ve 130 misafir)

Bu Konudaki Etiketler