Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2001 XT 600E. HERGELE (ex. deli mavi)
    Alıntı CBF150 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar,Emniyette nakil,devir,yeni kayıt işlemleriniz olursa onlarıda takip ediyoruz.Vekalet vermeniz yeterli.Kendiniz yapmaya çalışırsanız biraz zahmetli oluyor.Biz o zahmeti ortadan ücreti mukabil kaldırıyoruz.

yanlış anlama aga.

bide tabiki GÜNAYDINNN ANGARAAAAA
    [B]SİZ DIŞARI ÇIKARKEN EVDEKİLERİN AMAN EVLADIM SAKIN BULAŞMA DEDİĞİ ADAMIM....[/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    CBF150 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 BMW R 1200 GS Adventure
    Alıntı HERGELE adlı üyeden alıntı Mesajı göster

yanlış anlama aga.

bide tabiki GÜNAYDINNN ANGARAAAAA
    Gencaycığım bende sanki Proti motora bir iş yaptımda ondan para aldım gibi anladım.Yukarıda bahsettiğin konuda zaten benim asli işim.
    Çolakoğlu Sigorta ve Aracılık Hizmetleri Tic. Ltd.Şti.Sizlere hizmet vermeyipte kime çalışacağız koçum.

Motosikleti
    aga bende aslında iç mimarım biliyorsun ama bu adamlar beni bu sakat halimle bi dandik çaya çalıştırıyorlar . süleyman abi kurtar beniiiii.
    bide aga CENKAYYYYYY benim adımmmmm.
    şaka bi yana sana bi sorum var aga ben crossun satışını almıştım ama daha ruhsatı üzerime almamıştım. 2 ay falan oldu galiba cezası varmış varmı bilgin. agrıtırlarmı başımı acaba?
    [B]SİZ DIŞARI ÇIKARKEN EVDEKİLERİN AMAN EVLADIM SAKIN BULAŞMA DEDİĞİ ADAMIM....[/B]

Motosikleti
    2006 250-5 jinlu pegaso 2003
    herkese günaydın ankara

Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    günaydın herkese...

Küçük Murat Abi; büyük Murat Abi daha yeni kalkmış gelip almasını bekliyom beni..
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

Motosikleti
    aga bende aslında iç mimarım biliyorsun ama bu adamlar beni bu sakat halimle bi dandik çaya çalıştırıyorlar . süleyman abi kurtar beniiiii.
    şaka bi yana sana bi sorum var aga ben crossun satışını almıştım ama daha ruhsatı üzerime almamıştım. 2 ay falan oldu galiba cezası varmış varmı bilgin. agrıtırlarmı başımı acaba?
    Gel otur büroda telefonlara bak,internette takıl,fotokopi çek,faks çek,bankalara tahsilata git,para çek yatır,emniyete iş takibine git,vergi dairesinden borcu yoktur yazısı al,Trafik cezalarını öde,Ulaştırmaya git,Egoya git sen onların tükkanı boşver gelsen yanıma canım.
    Geyik bir tarafa Cenkaycığım,
    Noterden satışı aldıktan sonra emniyetten ruhsatı üzerine almak için 1 aylık bir süren var.O süreyi geçirmişsin.Cezası 85 YTL.(peşin) Ama esas önemli olan satış tarihi geçmiş ruhsatla trafikte yakalanırsan motoru bağlarlar bir sürü masraf çıkar astarı yüzünü geçer bir an evvel sen emniyete git işlemlere başla

Alıntı Prometheus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    günaydın herkese...

Küçük Murat Abi; büyük Murat Abi daha yeni kalkmış gelip almasını bekliyom beni..
    Vay yavrum vay adamlar saat 10.30 olmuş daha dükkan açacaklar.Patron işcisinden önce gider açar dükkanını.Erken kalkan yol alır saat 10.30 da tükkan açan ...... İş yerini ne kadar erken açarsanız kısmetiniz , müşteriniz o kadar bol olur benden söylemesi.

Motosikleti
    ok aga saolasın. şu ayak iyileşsin aradan çıkarırım.zaten HERGELEM geldi geleli crossun kontagını bikere bile çevirmedim;). peki uzmanı yakalamışken bir sorum daha var . 200cc cross ruhsatta galiba tek yaprak deişecek. ceza dışında bana maliyeti nedir aga

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    gencay aga naptın ayak nası oldu? aynı dert bendede war, 80 lira cezası warmış diye duyduk, en az iki gününü alır adamın bu muayene ruhsat işi, süleyman beyler kaça yapıyolar bu işi bilmek ister deli gönül. tekrar geçmiş olsun gcenkgcay abicim.
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

Motosikleti
    bide gerçekten yardım lazım olursa senin dükkanda bi telefon yeter aga . uçar gelirim elimden ne gelirse yardım ederim aga ayıpsın

Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gencay aga naptın ayak nası oldu? aynı dert bendede war, 80 lira cezası warmış diye duyduk, en az iki gününü alır adamın bu muayene ruhsat işi, süleyman beyler kaça yapıyolar bu işi bilmek ister deli gönül. tekrar geçmiş olsun gcenkgcay abicim.
    aga bıraktıgın gibiyim. seke seke geziniyorum

Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Vay yavrum vay adamlar saat 10.30 olmuş daha dükkan açacaklar.Patron işcisinden önce gider açar dükkanını.Erken kalkan yol alır saat 10.30 da tükkan açan ...... İş yerini ne kadar erken açarsanız kısmetiniz , müşteriniz o kadar bol olur benden söylemesi.
    Kendi başıma gidemiyom ki dükkana
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

Motosikleti
    Kendi başıma gidemiyom ki dükkana
    niye lan ayagınmı kırık.
    yoksa ellerinlemi yürüyorsun.

Motosikleti
    Yamaha MT-09 TRACER
    ne ikisi dört

HERGELE = Ayak parmağı
    Prometheus = El bileği
    Scorp = Tarak kemiği
    rayjay = Kasık

iyi la baya toplarsanız 1 adam ediyo gibi
    pzts uğrarım...istanbuldan bir isteği olan

Motosikleti
    ok aga saolasın. şu ayak iyileşsin aradan çıkarırım.zaten HERGELEM geldi geleli crossun kontagını bikere bile çevirmedim;). peki uzmanı yakalamışken bir sorum daha var . 200cc cross ruhsatta galiba tek yaprak deişecek. ceza dışında bana maliyeti nedir aga
    Cenkay, evrakları görmeden aslında fikir vermek yanlış olur ama yinede elimden geldiği kadar yardımcı olayım.Eğer motosikletin muaynesi,tespiti falan tamamsa sadece devir olacaksa Ruhsat masrafı 85 ytl civarında.Bu arada ruhsatlar değişti 8 yaprak oldu.(Avrupaya ayak uyduruyoruz ya)

Motosikleti
    Cenkay, evrakları görmeden aslında fikir vermek yanlış olur ama yinede elimden geldiği kadar yardımcı olayım.Eğer motosikletin muaynesi,tespiti falan tamamsa sadece devir olacaksa Ruhsat masrafı 85 ytl civarında.Bu arada ruhsatlar değişti 8 yaprak oldu.(Avrupaya ayak uyduruyoruz ya)
    eyvallah aga saolasın .
    kafanı şişirdim sabah sabah tekrar saol.

Motosikleti
    Chopper
    eyvallah aga saolasın .
    kafanı şişirdim sabah sabah tekrar saol.
    pazartesi emniyete gidicem ruhsatı çıkarttırmak için, yapabilecegim bişey varsa yardımcı olayım o ayakla koşturma birde oralarda

Motosikleti
    Alıntı kankenan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pazartesi emniyete gidicem ruhsatı çıkarttırmak için, yapabilecegim bişey varsa yardımcı olayım o ayakla koşturma birde oralarda
    eeyvallah aga .saolasın. ben hallederim ayak kendine gelince

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Honda Titan 125(mavilim), XT600(Haydut)
    Ankaraaaaaaaaaaaaaa nerdesiniz lem

Gürcell bakıyorsun niye bir şey yazmıyorsun

Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Alıntı murti06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ankaraaaaaaaaaaaaaa nerdesiniz lem

Gürcell bakıyorsun niye bir şey yazmıyorsun
    ahanda burdayız da nooldu neden baardınki motorunamı kavuştun yoksa sevinç çığlıklarımı onlar

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Honda Titan 125(mavilim), XT600(Haydut)
    Alıntı 06ares06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ahanda burdayız da nooldu neden baardınki motorunamı kavuştun yoksa sevinç çığlıklarımı onlar
    motoruma dün kavuştum lem.
    Sahtekar hani gelecektin bugün

Motosikleti
    Chopper
    hadi gezelim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 12 kullanıcı var. (0 üye ve 12 misafir)

Bu Konudaki Etiketler