Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    Gürcell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 Zat tı. :P
    Alıntı CBF150 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gürsel bende tam seni aramayı düşünüyordum baktım formda değilsin haber verecektimki yazmışsın.Detaylar Onurun kaza topicinde mevcut.Sen nasılsın ne alemdesin ne zaman dönüyorsun bu ne oğlum gideli 1 ayı geçti be böyle tatilmi olun lennn gel artık özledik seni.
    Abi sağolasın... Elimden geldiği kadar forumu takip etmeye çalışıyorum. Onurun kaza haberini okuyunca cidden şok oldum ama neyseki ufak tefek ( tabi bizim için ufak onur şimdi ne acılar çekiyordur kim bilir.) hasarla atlatması bir nebze de olsa sevindirdi beni...

Abi ben bi aksilik olmazsa 15 gün daha bu taraflarda kalmayı planlıyorum...

Tatilin rokunu çıkardım farkındayım ama 3 yıldır tatil yapmıyordun ve bundan sınra ne zaman fırsat bulurum bilemiyorum. O yüzden elimden geldiği kadar uzatmaya çalışıyorum...

Tüm Ankara mt ye selamlar....

Procancaaaaaaaaaaaaaaaaaan çabuk iyileş tamam mıııııı?.....
    Nerede bu hayatın restart düğmesi? Kasmaya başladı artık, Yeniden başlatmam lazım...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Honda Titan 125(mavilim), XT600(Haydut)
    Günaydın Ankara. Onur'un ameliyatı başarılı bir şekilde sonuçlanmış. Kaç gün daha hastanede kalacak bilemiyorum. Bugün ziyaret saati 13:00 - 15:00 arası saat 12:00 de gazi üniversitesi hastanesinin bahçesindeki kafede ziyaret için toplanıyoruz

SilentScream - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Yamaha MT-09 Tracer
    onuru bugün topluca ziyaret ettik , durumu gayet iyi espri yapmaya başlamış bile , yakında aramızda görürüz inşallah...

Motosikleti
    Yamaha XT660R
    Onurcum eşimle durumunu duyunca gerçekten çok üzüldük ama en azından şimdi daha iyi olman sevindirici bir durum. Biz de hala yollardayız. Dün Ayvalık'a geldik. Burada ailemin yazlığında bir kaç gün dinlenip muhtemel İzmir ve Datça yapmayı ve sonra Ankara'ya geri dönmeyi düşünüyoruz. Karadeniz turunu Ankara'da işlerimizi halledebilmek için Samsun'da kesmek zorunda kaldım ama yine de çok güzeldi. Şimdi de bunları internet cafeden yazıyorum. Yine fırsat buldukça arada buralara yazarım. Ankara'ya dönünce artık bir gezi raporu yazarım.

Onur tekrar geçmiş olsun. Diğer arkadaşlarla da en kısa zamanda sağ salim buluşmak üzere.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Asya 150 T - I
    Herkese selam, 1 haftalık uzun mu uzun tatilimi tamamlayıp Ankaraya dönmüş bulunmaktayım

Onurun bizi korkutması dışında bir sıkıntı yok sanırım, buradan da geçmiş olsun bakalım

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Onur'la az önce telefonda görüştük. Bugün yada yarın taburcu oluyormuş

CBF150 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 BMW R 1200 GS Adventure
    Selam millet.Gürselin herkese selamı var.Onuru aramış ulaşamamış beni aradı.Tatilini uzatmış.Muhtemelen 34.hafta burda olur artık olmaz isede gider kulağından tutar getiririz.Yeter lan paracıkların suyunu çekecek.Hazıra dağ dayanmaz derler.Heleki Ruslara bırak dağı dünya dayanmaz.Adamlar sırf yemek için yaratılmışlar. Haydin eyvallah ben çıkıyorum.Bye.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Bende konuştum Türkcell ciğimle. Bir Alman'a aşık omuş evlenip Alanya'da mutlu mesut yaşamaya karar vermişler

Apprentice - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı murti06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çıkınca haber verin kelle paça yemeye götürelim çocuğu,
    zayıflıktan kemikler dağılıyo.
    "kick start my heart"

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    ------------ geçmiş olsun onur---------------

Motosikleti
    MZ 251
    Selam millet.Gürselin herkese selamı var.Onuru aramış ulaşamamış beni aradı.Tatilini uzatmış.Muhtemelen 34.hafta burda olur artık olmaz isede gider kulağından tutar getiririz.Yeter lan paracıkların suyunu çekecek.Hazıra dağ dayanmaz derler.Heleki Ruslara bırak dağı dünya dayanmaz.Adamlar sırf yemek için yaratılmışlar. Haydin eyvallah ben çıkıyorum.Bye.
    kuzen gene taşlamışsın bırılerını

Alıntı Bin9yüz85 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese selam, 1 haftalık uzun mu uzun tatilimi tamamlayıp Ankaraya dönmüş bulunmaktayım

Onurun bizi korkutması dışında bir sıkıntı yok sanırım, buradan da geçmiş olsun bakalım
    o çekirge yemişsin izni hoş geldin

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Asya 150 T - I
    Alıntı _david_2008_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çatır çatır yedim hem de Hoşbuldum Davut abi ......

@ KUVVETMİRA

Sen de çok bonkör davranmışsın yaw

Gürcell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 Zat tı. :P
    Alıntı ozgr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Onurcum eşimle durumunu duyunca gerçekten çok üzüldük ama en azından şimdi daha iyi olman sevindirici bir durum. Biz de hala yollardayız. Dün Ayvalık'a geldik. Burada ailemin yazlığında bir kaç gün dinlenip muhtemel İzmir ve Datça yapmayı ve sonra Ankara'ya geri dönmeyi düşünüyoruz. Karadeniz turunu Ankara'da işlerimizi halledebilmek için Samsun'da kesmek zorunda kaldım ama yine de çok güzeldi. Şimdi de bunları internet cafeden yazıyorum. Yine fırsat buldukça arada buralara yazarım. Ankara'ya dönünce artık bir gezi raporu yazarım.

Onur tekrar geçmiş olsun. Diğer arkadaşlarla da en kısa zamanda sağ salim buluşmak üzere.
    Oooo pek sayın komutanım yollardasınız demek. Alanya tarafına yaklaşırsanız görüşebiliriz ben biraz daha buralardayım....

Alıntı Bin9yüz85 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Hoşgeldiiin... Bayaaaa uzun bi tatilmiş!!!! Umarım iyice dinlenebilmişsindir....

Valla çok sevindim... Umarım bir an evvel eski sağlığına kavuşur....

Abi haklısın ama para olmayınca yiyemiyorlar bir de işin o kısmı var....

Bende konuştum Türkcell ciğimle. Bir Alman'a aşık omuş evlenip Alanya'da mutlu mesut yaşamaya karar vermişler
    Abi şu anda Almanya tekliflerini geri çeviriyorum. Rusya tekliflerini değerlendirmeye aldım ama orada ne iş yapar nasıl yaşarım kara kara onu düşünüyorummm...
    Nerede bu hayatın restart düğmesi? Kasmaya başladı artık, Yeniden başlatmam lazım...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Asya 150 T - I
    Alıntı Gürcell adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hoşgeldiiin... Bayaaaa uzun bi tatilmiş!!!! Umarım iyice dinlenebilmişsindir....
    Nasıl uzundu nasıl uzundu anlatamam

CBF150 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 BMW R 1200 GS Adventure
    Adamın birisi pazar günü Onurun hastane ziyaretinden sonra bana haber vermeden organizasyon yapmış.Mangal yakmış.Kızılcahamamlara gidilmiş bana haber verilmemiş birde ballandıra ballandıra anlatıyor. yooog yavvvv Höyttt.Cezan kesildi yarın akşama 1kğ.hacıbaba anlaştığımız gibi kıvırtmaca yok ona göre.
    Aytaç sende hoşgeldin umarım boş gelmemişsindir anladın sen onu.

Motosikleti
    Honda CBR 600F
    çok fena, aniden, hazırlıksız, bir gece yarısı:) ama oldukca keyifli bi kızılcahamam gezisi oldu bomba resimler var en kısa zamanda forma eklenecektir gelemeyen yada gelmeyen arkadaşlarında aazlarının suyu akması bakımından... emrah arkadaşımızın tekerlerini yerden kestiği resimler, sevgili murat abimizin çıkıpta inemediği resimler:) (olayla ilgili birçok benzetme yapıldı ama onları yazmayacam:mrgreen:) ha bu arada ben sami...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Asya 150 T - I
    Aytaç sende hoşgeldin umarım boş gelmemişsindir anladın sen onu.
    Hoşbuldum Süleyman abi Elim boş gelmedim tabi ama bilin bakalım ne getirdim

@ 06ares06

En kısa zamanda fotoğrafları bekliyoruzzzzzzzzzzzzzzzzzz

Motosikleti
    bmw r 1150 rt

davut forma yazi yaziyooooooor

Alıntı _david_2008_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kuzen gene taşlamışsın bırılerını

davut nasil becerdin ya klavye kullanmayi yada forma yazmayi

ha pardon bunu görmemisim özür Üyelik Tarihi: 09-07-08
    iyide kim üye yapti seni sen tek basina beceremessin ne olur süleeeeeeeeeee
    [COLOR="Purple"][/COLOR]
    [B][I][U]KENDİLERİNİ HEP ÇOK BİZİ HEP YOK SAYDILAR[/U][/I][/B]

Motosikleti
    YEMEHE DT 125 R(inş.) KTM 640 adventure
    ali abi david abinin ecza deposunda klavyeyle yazı yazma kabiliyetini arttıran bi ilaç varmış ve bu ilaç sayesinde foruma yazıyomuş benden duymuş olmayında

EmreSS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    r6
    herkese merhabalar,
    ben istanbuldan iş değişikliği sebebiyle ankaraya geldim,
    daha önceden istanbul toplantılarına katılırdım
    şimdi ankarada yeniyim
    buluşmalar ne zaman olur, nerde olur? ilk buluşmanız ne zaman olacak? beni biraz aydınlatır mısınız?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 84 kullanıcı var. (0 üye ve 84 misafir)

Bu Konudaki Etiketler