Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    Apprentice - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    harley marley
    bob marley

tepeme güneş geçti debriyaj sıyırdı....
    "kick start my heart"

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    yalnız mahalleleri iyi ezberlemişin
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

CBF150 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 BMW R 1200 GS Adventure
    Günaydın millet,Cumartesi günü ilk motosikletten düşme zevkini yaşadım kimseye tavsiye etmem devamı var.....

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Honda Titan 125(mavilim), XT600(Haydut)
    Alıntı Apprentice adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    harley marley
    bob marley

belli belli iyi sıyırmış senin debriyaj

bart1969 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz6 fazer 2005/yamaha ybr 125 2004(satmaktan şu ar
    Alıntı CBF150 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Günaydın millet,Cumartesi günü ilk motosikletten düşme zevkini yaşadım kimseye tavsiye etmem devamı var.....
    çok geçmiş olsun ...ayrıntıyı burdan sormuyorum msn den müsait olursan ..
    bu arada iki olay arka araya ya hayırdır başında bir musibet mi var?
    bazen bir saat bir ömre bedeldir.yaşadığın anın tadını bilmek gerek.mutluluk denilen şey kolay bulunmaz ki,kaybetmemek için düşünmelisin.paylaştıkça çoğalan tek şey sevgidir(çok atmiim bir de bilgi).

Motosikleti
    C.tesi günü Davut ile BMW nin satış ofisine gittik.İdealim olan gs1200 makinayı inceledim.Kaan bey bu motor şöyle, bu motor böyle anlatıp duruyor.Bende verdim gazı uygulamalı görelim diye. Hemen bir form doldurduktan sonra Belliki onunda canı sıkılmış.Aldık motorları bastık Mühye köyüne.Kaan bey ile bir müşterisi gs 1200 e bindi Davut la bende f800 e bu arada ilk defa artçı olarak bindim.Davut 3.vites 140 a dayamış ben eridim gittim.Yusuf yusuf oldum.Neyse test alanına geldik.Her iki motoruda bayağı bir test ettik.Enduro makinalarla resmen kross yaptık.Kaan bey aldı gs 1200 ü vurdu dağın tepesine doğru.Bak bu motorda ne hünerler var gör diye.Abartısız ağzım açık kaldı.Gurk Gurk yapıp yutkunduktan sonra gs 1200 çıkıyorsa f800 neden çıkmasın diye. Bastım bende arkasından.Belliki aşağıdan iyi kaptıramamışım yarı yola gelince gaz yemedi stop etti.Yokuş çok dik olduğu için attım kendimi yere 3 kişi aşağı zar zor indirdik kocaman aletleri.Bu olaydan aldığım dersler;
    1-Sürüşünü bilmediğin kimsenin arkasına artçı olma (Davut itiraf edeyim içimden bir sürü sövdüm sana.Hayatım flim gibi gözümün önünden kaydı.)
    2-Gaza gelme,gaza gelme,gaza gelme........ o adam profesyonel senin neyine dağa tırmanmak.Ama o gidonu eline alınca insan kendine hakim olamıyor işte.
    3-Emanetin .....yuka olur derler.

Not:
    BMW müşteri memnuniyeti için hiç bir şeyi esirgemiyor.o aletleri dağın tepesinden indirirken sürüyerek indirdik,çizildi içim eridi gitti bittim.Kaan bey büyük bir soğuk kanlılıkla boş ver abi bunlar tets motoru bizim her zaman yaşadığımız şeyler dedi.Kaskolu müşteriye satarken yıpranan zarar gören parçaları yenileyip satıyoruz dedi ama olsun yinede milli servet yazık içim acıdı valla.Motorlara gelince 10 numara kusur bulamadım.Mükemmel.Tüm dostlara allah nasip eder inşallah.Teklif ettiği rakam 23.634€ çalış sülo çalışşşşşşşşşşş.

Motosikleti
    Yamaha XT660R
    Geçmiş olsun dostum. En azından dağda taşta başına birşeyler gelmemiş ya boşver makinaları. Bu arada artçı olmak gerçekten de tırsıtıcı olabiliyor, kendim kullanmayı her zaman tercih ederim

Motosikleti
    Alıntı ozgr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun dostum. En azından dağda taşta başına birşeyler gelmemiş ya boşver makinaları. Bu arada artçı olmak gerçekten de tırsıtıcı olabiliyor, kendim kullanmayı her zaman tercih ederim
    Özgür teşekkür ederim.Valla büyük konuşmayımda bir daha tövbe binmem artçı olarak

Motosikleti
    [QUOTE=CBF150;1173899Kaskolu müşteriye satarken yıpranan zarar gören parçaları yenileyip satıyoruz dedi [/QUOTE]yani yıpranan vs olan yerleri değiştirip normal fiyattan mı satıyolar mış?yoksa bunlar raf malı diye biraz ucuz mu?onu neden sormadın süleyman.
    bazen bir saat bir ömre bedeldir.yaşadığın anın tadını bilmek gerek.mutluluk denilen şey kolay bulunmaz ki,kaybetmemek için düşünmelisin.paylaştıkça çoğalan tek şey sevgidir(çok atmiim bir de bilgi).

Motosikleti
    Alıntı bart1969 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yani yıpranan vs olan yerleri değiştirip normal fiyattan mı satıyolar mış?yoksa bunlar raf malı diye biraz ucuz mu?onu neden sormadın süleyman.
    Doktor yanlış anlama,motorlar zaten sıfır değil modellerini sormadım ama muhtemelen 1-2 yaşındalar.Çünki f800 yeni bir model.Ayrıca gs 1200 ün km.7.000 küsürdeydi. Sen 7.000 km de üstelik test motoru sıfır fiyatı ile aynı paradan alırmısın bence çok uygun fiyata veriyorlardır o motorları yoksa test motoru olduğu için ellerinde kalır.O kadar para verilipte test motorunu kim alır.

Motosikleti
    Doktor yanlış anlama,motorlar zaten sıfır değil modellerini sormadım ama muhtemelen 1-2 yaşındalar.Çünki f800 yeni bir model.Ayrıca gs 1200 ün km.7.000 küsürdeydi. Sen 7.000 km de üstelik test motoru sıfır fiyatı ile aynı paradan alırmısın bence çok uygun fiyata veriyorlardır o motorları yoksa test motoru olduğu için ellerinde kalır.O kadar para verilipte test motorunu kim alır.
    aslında bu konuyu araştırmak lazım.tam olarak nasıl oluyor?

Motosikleti
    YEMEHE DT 125 R(inş.) KTM 640 adventure
    bu sayfada bozulmuş

ne derseniz deyin

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 --(SİYAH)
    Alıntı motorize ekip adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu sayfada bozulmuş

ne derseniz deyin
    amca nerelerdesin hiç sesin çıkmıyor sadece procan ve dayım benle konusuyor insan yeğenini unuturmu hiç..

Motosikleti
    Alıntı bart1969 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aslında bu konuyu araştırmak lazım.tam olarak nasıl oluyor?
    Hala neyini araştıracaksın yaaa.Tam olarak Git araştır Doktor, Uğur Mumcu cad. No:8 Çankaya Kaan TUNA Bey (Motosiklet ve Butik Satış Danışmanı)
    Elimden geldiği kadar anlatmaya çalıştım ama malesef başarılı olamadım.

Motosikleti
    Hala neyini araştıracaksın yaaa.Tam olarak Git araştır Doktor, Uğur Mumcu cad. No:8 Çankaya Kaan TUNA Bey (Motosiklet ve Butik Satış Danışmanı)
    Elimden geldiği kadar anlatmaya çalıştım ama malesef başarılı olamadım.
    teşekkürler.
    benim merak ettiğim piyasadaki aynı durumdaki motorlara göre fiyat durumuydu.
    borusan da ucuz mal olmaz ama yolum düşerse bakacam.

Forumdan Uzaklaştırıldı R3N - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Apprentice adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    harley marley
    bob marley

geçmiş olsun nane nane yi anımsadım bi an

2-Gaza gelme,gaza gelme,gaza gelme........ o adam profesyonel senin neyine dağa tırmanmak.Ama o gidonu eline alınca insan kendine hakim olamıyor işte.
    3-Emanetin .....yuka olur derler.
    .
    abi geçmiş olsun, pek önemli bişi değilmiş Allahtan.
    yalnız bizde de emanetim ömrü az olur derler , ben noktalara sığdıramadım sizde farklı bişey demekki o.
    f800 diye yazdığınız yeni f800gs sanırım dimi bu arada

Motosikleti
    selam angaralilar htc deneme

Alıntı R3N adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ge mi olsun nane nane yi an msadm bi an

abi ge mi olsun, pek nemli bii de ilmi Allahtan.
    yaln z bizde de emanetim mr az olur derler , ben noktalara s dramad m sizde farkl bi ey demekki o.
    f800 diye yazd n z yeni f800gs sanr m dimi bu arada
    evet siteye karsi ayip olur diye yazmadim.f800 yeni model yeni cikan kasa amazing iki motorda dehset birsey ...

Motosikleti
    MZ 251
    özgür mrb bu arada ben bişey yapmadım adamların peşinden gittim artı ben nerde ne yapacağımı biliyorum her şeyden önce yaşamak çok güzel

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Asya 150 T - I
    Geçmiş olsun Öyle her makinenin tepesine atlarsanız öyle olur işte

Motosikleti
    MZ 251
    Alıntı Bin9yüz85 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun Öyle her makinenin tepesine atlarsanız öyle olur işte
    bekle bekle senide bindirecegiz

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 84 kullanıcı var. (0 üye ve 84 misafir)

Bu Konudaki Etiketler