Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    Gürcell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 Zat tı. :P
    Eeeeeee hani buluşma resimleri nerede?
    Nerede bu hayatın restart düğmesi? Kasmaya başladı artık, Yeniden başlatmam lazım...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    YEMEHE DT 125 R(inş.) KTM 640 adventure
    Alıntı Gürcell adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eeeeeee hani buluşma resimleri nerede?

bende hafıza kartında hatıra olarak duruyor

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 --(SİYAH)
    Alıntı murti06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    boş verin istemeyin direk kaçıralım ekşın olsun Ama biraz bekle iyileşip geleyim ondan sonra
    dayıcım kayın peder asena gibi kıvırıyor belli olmaz iş şuan temmuzun ilk haftasına kaldı gibi ben kafayı yıcem ankarada olsam amenna antalyadan gelmek rahat 1000ytl ye patlıyor valla bu seferde olmasa kıza dicem gelyorsan gel yoksa yolun acık olsun ama kız dünden razı 3 senedir konuşuyoruz..

Alıntı CBF150 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Maşallah arkadaşa iyi gaz veriyorsun Sen murata bakma abisi.Gönül rızası alınmadan yapılan işin tadı olmaz.Ölene kadar heriki tarafında içinde uhde kalır.Kız evi naz evi derler.Senede 1 defa kız istemeyle ben olsam bende vermem kızımı.Bıktırana kadar göndereceksin.Sonrada alacaksın.
    dayıma bakma eğleniyor benle bide enseme patlatmasa çok sevindirik olacam adım sulugöze cıktı.. uff yinemi yaaaa

abijik valla 1 kere istedik arastırcam filen dedi antalyaya gelcem dedi 1 sene geçti hala gelecek ne geldi nede bi haber verdi 1 sene içinde bi vercem gelsinler dedi bi asla vermem dedi oyun oynadı resmen.
    bakalım bu seferde gitcem vermese kendi bilir şimdi yine arastırcam diyo nerdeyse scr mi eline verdim hala ses yok en son dün kıza demiş araştırmıcam sen kararını vermişsin demiş bugün de araştırcam diyo valla iyice delirdim sonunda furucam kayın pederi..

Alıntı motorize ekip adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende hafıza kartında hatıra olarak duruyor
    amca nerdesin yaa hiç sesin çıkmıyo unuttun bizi..

Motosikleti
    YEMEHE DT 125 R(inş.) KTM 640 adventure
    unuturum ben çok pis unuturum!

Apprentice - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kızılay'da Köksal Pastanesinin yanında duran turuncu Triumph enduro motosiklet kimin? Bilen var mı? 34 plakalıydı aslında.... belki dışardan gelmiştir.

İnanılmaz güzeldi..
    "kick start my heart"

Motosikleti
    Millet benim canım sıkıldı biraz dolaşacağım. Saat 18:00 civarı Anatolia da olurum. Gelen olursa haber vereyim dedim....

Son dakika haberi: Dışarı çıkma fikrimden vaz geçtim. Havada bulut var... Yağmur yağabilir.

Tarih 20 Haziran 2008 Cuma Saat 14:10 Sayı 75

Genel Durum

Ankara radarından alınan verilere göre; Ankara’nın kuzeybatısında bulunan sağanak ve gökgürültülü sağanak yağışla birlikte hafif dolu hadisesine neden olan bulut kütlesinin önümüzdeki bir-iki saatlik periyotta etkisini arttırarak Ankara merkez ve kuzey ilçeleri( Kızılcahamam, Çamlıdere, Kazan ve Çubuk ) ile Çankırı’nın Şabanözü, Eldivan ve Orta ilçelerinde etkili gökgürültülü sağanak yağış ile birlikte dolu hadisesine sebep olması beklendiğinden oluşabilecek olumsuz şartlara karşı (kuvvetli rüzgar, sel, su baskını, yıldırım vb.) ilgililerin ve vatandaşların tedbirli olmaları gerekmektedir.
    Nerede bu hayatın restart düğmesi? Kasmaya başladı artık, Yeniden başlatmam lazım...

bart1969 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz6 fazer 2005/yamaha ybr 125 2004(satmaktan şu ar
    ankara bakın benim yarınki kocaeli gezisi yattı.fikri olan yok mu?
    sıkıntıdan patlayacam bişeyler yapamazsam yaaaaaaaa........
    bazen bir saat bir ömre bedeldir.yaşadığın anın tadını bilmek gerek.mutluluk denilen şey kolay bulunmaz ki,kaybetmemek için düşünmelisin.paylaştıkça çoğalan tek şey sevgidir(çok atmiim bir de bilgi).

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Honda Titan 125(mavilim), XT600(Haydut)
    Alıntı bart1969 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ankara bakın benim yarınki kocaeli gezisi yattı.fikri olan yok mu?
    sıkıntıdan patlayacam bişeyler yapamazsam yaaaaaaaa........
    Doktor Avea patlicana üye ol

Herkese merhaba
    Motorumu bu gün aldım siteye bu gün üye oldum etkinlikler ve gezilerden haberdar olmak istiyorum

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Asya 150 T - I
    Gürcel abi şu günlerde sigarayla aran nasıl bilmiyorum ama bu video senin için

http://www.gulduren.com/index.php?sbjoke_id=11164

Motosikleti
    Alıntı Bin9yüz85 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gürcel abi şu günlerde sigarayla aran nasıl bilmiyorum ama bu video senin için

http://www.gulduren.com/index.php?sbjoke_id=11164

Sigarayla artık sorunum yok yafuuu. kriz geldi içeyim zamanlarını atlattım. videoyu izledim güzelmiş sağolasın.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Asya 150 T - I
    videoyu izledim güzelmiş sağolasın.

Motosikleti
    Arkadaşlar ben şöyle bahçeli tarafına doğru yol alacağım.
    Anatolia ya da bi uğrarım.. HAber vereyim dedim...
    :D

Motosikleti
    Arkadaşlar ben şöyle bahçeli tarafına doğru yol alacağım.
    Anatolia ya da bi uğrarım.. HAber vereyim dedim...
    :D
    numaranı neden vermedin ya.ben de gelecektim.şimdi sana nasıl ulaşacaz.özel mesaj kutunu da boşalt..
    ankara mt şşşt hadin son dakka atraksiyonu yok mu ya?

şşşt ankara mt şu anda anatolyadayım.15 dakkaya kadar kalkacam.bu tarafa gelen varsa ben burdan gimata metin usta yanına gitcem.eğer akşama kadar fikri olan olursa bana ulaşabilir.telefonum proda,MURTİ06 DA VE DİĞER BAZI ARKADAŞLARDA VAR.(YA elim caps a değmiş.kim baştan yazcak yaaa.)
    bazen bir saat bir ömre bedeldir.yaşadığın anın tadını bilmek gerek.mutluluk denilen şey kolay bulunmaz ki,kaybetmemek için düşünmelisin.paylaştıkça çoğalan tek şey sevgidir(çok atmiim bir de bilgi).

ankara da draglar ertelenmişti ne zaman yapılacak bilen varmı acaba kacırmamak gerek.....
    :bounce:

Motosikleti
    numaranı neden vermedin ya.ben de gelecektim.şimdi sana nasıl ulaşacaz.özel mesaj kutunu da boşalt..
    ankara mt şşşt hadin son dakka atraksiyonu yok mu ya?

şşşt ankara mt şu anda anatolyadayım.15 dakkaya kadar kalkacam.bu tarafa gelen varsa ben burdan gimata metin usta yanına gitcem.eğer akşama kadar fikri olan olursa bana ulaşabilir.telefonum proda,MURTİ06 DA VE DİĞER BAZI ARKADAŞLARDA VAR.(YA elim caps a değmiş.kim baştan yazcak yaaa.)
    Yafu doktor 5dk farkla kaçırmışım seni... senden sonra ben de biraz oturdum bi çay içip kalktım. Malum hava bi ara bozmuştu. Etliğe geldim hava düzeldi. Cbf150 ile karşılaştık biraz sohbet ettik onun işi var gibiydi kalabalıklardı ve motorsuzdu fazla konuşamadık. Ben de etliğe kadar gelince eve gideyim dedim ve evdeyim.

Ne vardı bi çay daha içip bi 10 dk daha oyansaydın?
    Bu arada bahçeli 7 de polisler pusuya yatmış her motoru çeviriyorlar o tarafa gideceklerin haberi olsun.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 --(SİYAH)
    Alıntı motorize ekip adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    unuturum ben çok pis unuturum!
    keçiii.....................

Motosikleti
    Yafu doktor 5dk farkla kaçırmışım seni... senden sonra ben de biraz oturdum bi çay içip kalktım. Malum hava bi ara bozmuştu. Etliğe geldim hava düzeldi. Cbf150 ile karşılaştık biraz sohbet ettik onun işi var gibiydi kalabalıklardı ve motorsuzdu fazla konuşamadık. Ben de etliğe kadar gelince eve gideyim dedim ve evdeyim.

Ne vardı bi çay daha içip bi 10 dk daha oyansaydın?
    Bu arada bahçeli 7 de polisler pusuya yatmış her motoru çeviriyorlar o tarafa gideceklerin haberi olsun.
    tel diyorum,numara diyorum,özel mesaj kutun dolu diyorum cevap yok.bir de 5 dakka otursaydın diyon?
    bu arada ankara ne oluyorsunuz ya gezi yok mu?pazar günü de mi boş geçecek ya?................
    hatırlatırım her daim 5 dakkalık yoldayım.....

Motosikleti
    tel diyorum,numara diyorum,özel mesaj kutun dolu diyorum cevap yok.bir de 5 dakka otursaydın diyon?

Ohooooo Amma çok şey diyorsun doktor....

Tel istedin de vermedik mi?
    numara sordunda söylemedik mi?
    Özl msjımız çok geliyor doluyor ne yapayım? hergün sil sil zor iş be abim?
    Ben sitede yokken yazmışsın abey o bağlamda geleceğinden ne yazıkki haberim yoktu. Yoksa daha erken gelirdim haybeye dolanıyordum zaten.

Motosikleti
    Yamaha XT660R
    Selamlar Ankara sonunda yine Türkiye topraklarındayım. Ancak işten güçten vakit bulup kendimi sokaklara atamıyorum hala :( En kısa zamanda görüşmek dilekleriyle hepinizi çok özledim. Bu arada Murti06'ya da tekrar geçmiş olsun diyorum. En kısa zamanda aramıza dönmeni diliyorum. Seni ve yağmurlu gezilerini özledim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 17 kullanıcı var. (0 üye ve 17 misafir)

Bu Konudaki Etiketler