Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı R3N - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    doktor sayesinde insanın hayal gücü genişliyor
    okuduğum en güzel gezi anlatımı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    bart1969 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz6 fazer 2005/yamaha ybr 125 2004(satmaktan şu ar
    Alıntı R3N adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    doktor sayesinde insanın hayal gücü genişliyor
    okuduğum en güzel gezi anlatımı
    teşekkürler devam etmek için iyi bir sebep.
    25.yağmur başlayacağı belliydi.ancak bizde en ufak korku emareti yoktu.çaylar içildi yemekler bitirildi.ve ben dönüş için daha güzel yol aramaya başladım.çünki yokuş çok dik ve kaygandı.
    26.uzunca bir göl etraf turundan sonra düzgün yol bulamadım ve mecb uren zor geliş yolunu geri dönüşe karar verdik.
    27.ben dönüşde zor lu çıkışın tam ortasında sıfır asvalt lastiklerim nedeni ile çıkamadım(benim lastikler michelin süpersport gibin bişey silik).mecburen motordan inip itmeyi denedim.ama gücüm yetişmedi
    28.davut kardeş benden daha tecrübeliydi ve benim çıkamadığım yerden daha güçlü mz ile çıktı ve dönüp benim motora el attı(bende ybr 125 var).
    29.az takviye ve motoru elle 1. vitesde yokuştan çıkarttım.
    30 davut arkadaşımız geri dönerek arkadaki ikiliye bakmaya döndü.
    devamı var(ee kolay değil resim yok bişey yok radyo tiyatrosuna çevirmezsek heyecanı nasıl tadacaksınız ?)
    bazen bir saat bir ömre bedeldir.yaşadığın anın tadını bilmek gerek.mutluluk denilen şey kolay bulunmaz ki,kaybetmemek için düşünmelisin.paylaştıkça çoğalan tek şey sevgidir(çok atmiim bir de bilgi).

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Honda Titan 125(mavilim), XT600(Haydut)
    Alıntı bart1969 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu arada aramızda bir arkadaşımızın başka bir sitenin ana sayfasında fotosu çıkmış.
    doktor ne demek istediğini anlamadım sanki saklı gizli mi gidiyordum ben bu sitedeki arkadaşların buluşmasına sanki Ana sayfada çıktıysa eğer bu fotoğraf hemen yanımda duran kişi geçen hafta motosiklet kazasında hayatını kaybeden arkadaşımız Şevki'ninde yer aldığı bir fotoğraf olmasından ibarettir ayrıca dahada dikkatli ararsan aynı siteyle katıldığım iki gezinin fotolarınıda görebilirsin araştırmana yardımcı olsun sevgili doktorum

Motosikleti
    Alıntı murti06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    doktor ne demek istediğini anlamadım sanki saklı gizli mi gidiyordum ben bu sitedeki arkadaşların buluşmasına sanki Ana sayfada çıktıysa eğer bu fotoğraf hemen yanımda duran kişi geçen hafta motosiklet kazasında hayatını kaybeden arkadaşımız Şevki'ninde yer aldığı bir fotoğraf olmasından ibarettir ayrıca dahada dikkatli ararsan aynı siteyle katıldığım iki gezinin fotolarınıda görebilirsin araştırmana yardımcı olsun sevgili doktorum
    kırdımsa özür ya murti.şaka takılıyorum .seni baş sayfada görünce meşhur oldun esprisi yapayım dedim.şevkinin arkadaşlarının ve ailesinin başı sağ olsun.
    bazen bir saat bir ömre bedeldir.yaşadığın anın tadını bilmek gerek.mutluluk denilen şey kolay bulunmaz ki,kaybetmemek için düşünmelisin.paylaştıkça çoğalan tek şey sevgidir(çok atmiim bir de bilgi).

Gürcell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 Zat tı. :P
    dokto noldu? kurudun kaldın? Anlatmıyon artık..... Devamı nerede?
    Nerede bu hayatın restart düğmesi? Kasmaya başladı artık, Yeniden başlatmam lazım...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Asya 150 T - I
    devamı var(ee kolay değil resim yok bişey yok radyo tiyatrosuna çevirmezsek heyecanı nasıl tadacaksınız ?)
    Böyle okumak güzel de fotoğraf da istiyoruz doktor abi

Bu arada Ankaraya döndüm, çarşamba için buluşma topiği açayım mı

Motosikleti
    XL 700 Transalp
    http://www.motosiklet.net/forum/duyu...numuz-var.html

Duyurular kısmına bir de pazar günü hayırlı bir aktivite ekledik. Bekliyoruz görüşmek üzere..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı Bin9yüz85 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Bu arada Ankaraya döndüm, çarşamba için buluşma topiği açayım mı
    aç topiği buluşmayı Batman'da yapın bende katılayım, Şunun şurasında 1000 km yol ne olacakki canım İlk önce Gürbüzcell gelir Batman'a eminim

Motosikleti
    31.ben tepeden uzunca müddet 3 arkadaşı görme umuduyla baktım.tabii emrah ın en büyük hatası benim başka yol arama alternatifimi beklemeden o dik yokuşu inmesi idi.davut ve berber de zaten sırf onun o yokuşu tekrar çıkamayacağını bildiklerinden dönmüşlerdi.
    32.ben sonunda 3 arkadaşı bir motor iterken gördüm.motor malesef inat etmiş çalışmıyordu.bu arada hafiften yağmur serpiştiriyor hava da çılgın gök gürültüleri gümbürdüyordu.arkadaşlar çılgınca bir sağa bir sola motoru ittirip vurduruyorlardı.sonunda motor sanki çalışır gibi oldu ve arkadaşlar gözden kayboldular.ben de umutsuzca onları 15 dakka bekledim.anlaşılan ya motor tekrar stop etmiş ya da dik yokuşu çıkamayacaklarına karar verip başka yönden dolanma kararı almışlardı.
    devamı var(bu hikaye bitmezzz.).........

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Yamaha ybr 125 => Aprilla Pegaso 650 => ?
    Ammaaan . Benim motorda bişi yok sadece aküsü boşalmış . Küheylanla aramızdaki oryantasyon süreci henüz dolmadı. Kontak açık kalmış şarj ettik düzeldi .

Motosikleti
    33.meğer arkadaşlar dik yokuşu çalışmayan motorla çıkamayacaklarını anladıklarından yolu uzatmışlar.
    34.davut arkadaş ve benim motor tepe başında diğerleri meçhul yolda iken davut arkadaşımızı motorunu diğer yola indirmemi rica etti.ancak ben ayaktan çalıştırmalı 2 zamanlı mz i çalıştıramadım.sadece kendi motorum ile yarı çamurlu tarlalardan bayırlardan dönüş yoluna koyuldum.
    35.dönerken arkadaşların yolu bulduklarını fark ettim.ancak yağmur iyice coşmuş gelirkenki temiz yollar çamur deryasına dönmüştü.bazen motorlr geçemeyecek kadar derin çamur birikintileri olmuştu.bu durmuda tarladan otların arasından geçerek döndük.ama asker emrahın 8000. vurdurmasına rağmen pegaso su çalışmıyordu.benim gözüm değdi biliyorum.ama allahtan her dakka düşen emrah bu defa motoru çalışmadığından benim nazarım ile 2 teker üstünde kalabilmişdi.
    36.dönüş yolundaki tek engel çamur değildi.bir anda içinden geçtiğimiz dereler sel olmuş üstümüze üstümüze geliyordu.
    devamı var(şşt berber koysana şu fotoları ya millet inanmayacak ya.)

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Asya 150 T - I
    Alıntı murti06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aç topiği buluşmayı Batman'da yapın
    Bu hafta Anatolia da yapalım bir daha ki hafta da Batman da yaparız Murat abi.
    Neden mi Gürcel abi ve ben şimdi yola çıksak anca geliriz de ondan

devamı var(şşt berber koysana şu fotoları ya millet inanmayacak ya.)
    Berberin fotoğraf makinesi yeniydi, o yüzden fotoğrafları yüklemek için naz yapıyor zannımca

Alıntı baysalorhun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Duyurular kısmına bir de pazar günü hayırlı bir aktivite ekledik. Bekliyoruz görüşmek üzere..
    Geliyoruz geliyoruz yuuppiiiii, inşallah tabiiii

Motosikleti
    YEMEHE DT 125 R(inş.) KTM 640 adventure
    motorla gidecek varmı ona göre geleyim bende!arabadan pek hoşlanmamda

Selamlar...ankarada tavsiye edeceğiniz usta var mı?

Motosikleti
    YEMEHE DT 125 R(inş.) KTM 640 adventure
    Alıntı macitim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kendini sevdirebilirsen metin usta derim sana!

Nasıl ulaşabilirim metin ustaya? adresini biliyor musunuz?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Nasıl ulaşabilirim metin ustaya? adresini biliyor musunuz?
    yolda gördüğün herhangi bir motorcuya sor yolu gösterir

Motosikleti
    1.motorunuz nedir?metin usta japon motorlar dışında malesef çinli motorlara bakamıyor.
    2.kendinizi sevdirebilirseniz tabiri metin usta gibi dost canlısı ve örneğine ankaradaaa rastlayamayacağınız kadar dürüst bir usta için yakışı kalmayan bir tanımlama.siz ne kadar doğru ve dürüst bir insansanız kime giderseniz gidin aynı yaklaşımı yakalarsınız.
    3.metin usta ostim e giderken gimat içinde sanayi sitesinde başkent motosiklet in sahiplerindendir.

Selamlar..Motorum çinli...Muhtemelen elektirikle ilgili bir sorunum var .Çinli motorlara karşı tavrı katımı Metin ustanın...? Eğer dokunmaz bile motoruna diyorsanız başka önerebileceğiniz usta var mı?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 --(SİYAH)
    kısmetse 1 haftaya kadar ankaraya geliyorum..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 19 kullanıcı var. (0 üye ve 19 misafir)

Bu Konudaki Etiketler