Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    Gürcell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 Zat tı. :P
    Alıntı motorize ekip adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iki motorda ayaşda kaldı biri piston patlattı biri mechul

HAyyy senin anlatacağın şeye. Adamın ağzından lafı kerpetenle alıyoruz iyimi?
    Ya doğru dürüst anlatsana şunu. Kim kim gittiniz? nereye gittiniz? nasıl gittiniz? ne yaptınız? Resimler nerede? ıslandınızmı? Dönüşte ne oldu? Sizlerde bişey varmı? bla bla blaaaa...
    Nerede bu hayatın restart düğmesi? Kasmaya başladı artık, Yeniden başlatmam lazım...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    YEMEHE DT 125 R(inş.) KTM 640 adventure
    Alıntı Gürcell adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    HAyyy senin anlatacağın şeye. Adamın ağzından lafı kerpetenle alıyoruz iyimi?
    Ya doğru dürüst anlatsana şunu. Kim kim gittiniz? nereye gittiniz? nasıl gittiniz? ne yaptınız? Resimler nerede? ıslandınızmı? Dönüşte ne oldu? Sizlerde bişey varmı? bla bla blaaaa...
    dahada bişicik anlatmıyom

Motosikleti
    arkadaşlar gittik gezdik ama çok kötü şeyler geldi başımıza keşke tek sorun yağmur olsa
    iki motorda ayaşda kaldı biri piston patlattı biri mechul
    dahada bişicik anlatmıyom
    Ula iki saattir anlattıkların ahanda yukarıda. Taze gelin gibi kırıtıyon anca....
    Hadi hadi anlat bakayım devamını anlat...

Nerede bu hayatın restart düğmesi? Kasmaya başladı artık, Yeniden başlatmam lazım...

Apprentice - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yok yere korkuttun bizi...
    cana geleceğine mala gelsin
    "kick start my heart"

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Honda Titan 125(mavilim), XT600(Haydut)
    sabah ayrıntıyı telefonla alacağız demektir

Bu arada Millilerimize yollarında başarılar dilerim. Yenmekten öte keyifli bir maç yaşattıkları içinde ayrıca teşekkürler. İnşallah finale kadar çıkar Avrupa şampiyonu olarak döneriz Viyanadan

bart1969 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz6 fazer 2005/yamaha ybr 125 2004(satmaktan şu ar
    arkadaşlar fotolar motorize ekipten,anlatması benden:
    1.davut ve ben 13-05 de demetten çktık.yollar malum pazara rağmen millet yolları tıkamak için kendini parçalıyordu.ama biz inatla buluşma yerine gitcez dedik.
    2.malesef yolları kapatmışlar ve gidecek yer kalmamıştı.buluşma yeri gözüktüğü halde ancak tarlaya çıkıp zar zor ve dar yollardan buluşma noktasına varabildik(optimum kavşağındaki inşaat olayı).
    3.berber emrah kardeş bizi uzunca müddettir bekliyordu.durduk bir kaç poz çekilip biraz ter soğuttuktan sonra 14 gibi yola çıktık.
    4.yol yakındı benim teklifim yavaş gidip yolu zun gibi hisssetmek ti:
    devamı sonraki mesaja:
    bazen bir saat bir ömre bedeldir.yaşadığın anın tadını bilmek gerek.mutluluk denilen şey kolay bulunmaz ki,kaybetmemek için düşünmelisin.paylaştıkça çoğalan tek şey sevgidir(çok atmiim bir de bilgi).

CBF150 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 BMW R 1200 GS Adventure
    Dün geziye gidiyoruz diye Davut aradı.Kimdi? bir türlü yüzünü hatırlayamadım.Resimleri yükleselerde kim olduğunu görsem.

yelken_786 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza300 Abs 2017
    Sanırım artık yakında kimse çıkmaz :(bende Ankara'ya yeni gelmişken

Motosikleti
    Alıntı CBF150 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dün geziye gidiyoruz diye Davut aradı.Kimdi? bir türlü yüzünü hatırlayamadım.Resimleri yükleselerde kim olduğunu görsem.
    aratan bendim.arayan davut.
    evet yolculuk hikayemize devam:
    5.yola çok güzel bir havada çıktık.ben davut ve berber emrah.sakin sakin gidiyorduk.önde davut ortada emrah ve ben en arkada.
    6.bütün ankara pazar gezmesine çıkmıştı sanki.yol boyunca insanlar piknik yapıyorlardı.
    7.etrafı seyrederek gireken keyf olsun diye motorunda koruma demiri olanlar ayaklarını demirlerine uzattılar.
    8.bu arada defalarca aramalırımıza rağmen asker emrah ve pegasosu ortada yoktular.)
    9.benim bütün ısrarlarıma rağmen yiyecekleri yoldan alma kararı çıktı ve ayaşa doğru ayaş girişine gelmeden tahminen 7-8 km önceki yol sapağına kadar zaiyatsız geldik.
    devamı bir sonraki mesajda.
    bazen bir saat bir ömre bedeldir.yaşadığın anın tadını bilmek gerek.mutluluk denilen şey kolay bulunmaz ki,kaybetmemek için düşünmelisin.paylaştıkça çoğalan tek şey sevgidir(çok atmiim bir de bilgi).

Motosikleti
    Hay bin kunduz aşkı8na ne bu yafuuu dün geziye gidenlere cidden birşeyler olmuş. Laflar taksit taksit çıkıyor ağızlarından. Konuşmak ister ama istemez gibi gibiler. Haydi hayırlısı.

Anlat doktorcuğum eeee sonraaa....

Motosikleti
    10.yol ayrımında bir bakkal bulduk.tabii doğal olarak tespitim doğru çıktı ve fiatlar tahminen şehirden %20 yüksekti.
    11.3 kişiye göre 6 domates,3 ekmek 2*5 litre su alıp tam çıkacaktık ki?
    12.asker emrah pegasosu ile çıktı geldi.
    13. ben dedim ki ahan da tam boyuma göre motor.üstüne oturup ayaklarımı yere koydum ve tamam dedim işte 175 cm li bir adamın rahat edebileceği enduro.
    14 ama bu sanki bir nazar sebebi olmuştu.havada bulut yok ama bu ne dumandır misali ekstra gıda alarak tekrar yola koyulma kararı alırken emrah kardeşimiz telini açtı.
    devamı var.

Motosikleti
    [QUOTE=bart1969;1130907]aratan bendim.arayan davut.

Arayacak yerlerinmi tutmuyordu da Davut kardeşimize arattırdın.Cimrimisin nesin kendin niye aramadın Arıza doktor.Zaten vukaatlısın Bursa'dan kestane şekeri getirmedin.Eeee sonra neler oldu.

Motosikleti
    [QUOTE=CBF150;1130946]
    Alıntı bart1969 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aratan bendim.arayan davut.

Arayacak yerlerinmi tutmuyordu da Davut kardeşimize arattırdın
    bu ankara mt ye yaranabilene aşk olsun.ya kimin aradığı ne fark eder.yoksa sen sitede arkadaş ayrımı yapıp kimle gidip kimle gitmeyeceğinin hesabını mı yapıyorsun???
    sen gene gelmeyecektin.babalar gününü kutluyormuşsun.ben de o esnada siteye yazı yazıp gelen gideni takip ediyordum ya.
    her neyse kaldığım yerden devam.
    15.ben gene en sona geçip bu defa 4 kişi yola koyulduk.yol temiz di.taa ki gölü görünceye kadar.
    16.göl etrafını gözüm tutmadı.çünki yollar bırak enduroyu tam cross luk du.
    17.davut arkadaş bizi şöle gelin ileri gidek diye aldı götürdü.yoldan çıkarttı.
    18.yolda 3 dere ve bir vadi vede bir çöl geçtik.cidden dereler o kadar derindi ki bir ara benim motor sigorta attı sudan.
    19.evet sonun başlangıcı emrah arkadaşın motor birden stop etti.saatlerdir yolda olan aletin nedense aküsü boşalmışcasına motordan bir cık sesi geliyor ama alet çalışmıyordu.
    devamı var.

Motosikleti
    [QUOTE=bart1969;1130991][QUOTE=CBF150;1130946]
    bu ankara mt ye yaranabilene aşk olsun.ya kimin aradığı ne fark eder.yoksa sen sitede arkadaş ayrımı yapıp kimle gidip kimle gitmeyeceğinin hesabını mı yapıyorsun???
    sen gene gelmeyecektin.babalar gününü kutluyormuşsun.ben de o esnada siteye yazı yazıp gelen gideni takip ediyordum ya.

Sana Aşk olsun doktor Karpuzmusunuzda seçeceğim.Geziye gelince formu okuduysan bir gün öncesinden yazdım gezi falan yokmu diye Kuaför Emrah(Motorizeekip) hariç ses çıkmadı bende Pazar gününe evde proğram yapmak zorunda kaldım.Cumartesiden ayarlasaydık gelmeme hiçbirşey mani olamazdı(Babalar günü vs.) zaten Karagöl gezisinden beri binemiyorum motora kına geldi

Motosikleti
    ben foto eklemeyi bilmiyorum sorry!

Motosikleti
    Sana Aşk olsun doktor Karpuzmusunuzda seçeceğim.
    malesef bu geziye cumartesi akşamdan karar verdik.ve benim şimdiki evde net yok.
    bu arada aramızda bir arkadaşımızın başka bir sitenin ana sayfasında fotosu çıkmış.

geziyi anlatmaya devam:
    20.arazi çok kötüydü.inişler çıkışlar,geçmesi zor yerler derken emrah kum tepsini aşamadı ve motor ben gitmiyorum dedi.defalarca denemeden sonra emrahın motoru bırakıp kalan 3 motor yola devam kararı aldık.ancak öyle bir noktaya geldik ki ben az kalsın daha gitmiyorum diyecektim.dimdik bir yokuş ve yol yok.motor kaymadan ybr m ile indim.davutun mz 251 henüz sağlamdı.ve berber emrahın cross zaten her yere inip çıkabiliyordu.
    21.biraz teredütten sonra sonunda kamp alanımıza ulaşabildik.
    devamı var.

Motosikleti
    doktor bi erotiklik eksik erotik hikaye gibi anlatıyosun bee!

Motosikleti
    Olabilir doktor bizler mod değilizki bir sitede bağlı kalalım.dileyen dilediği yere takılır.Deşifre etmende hiç etik değil haberin olsun.Gerçi deşifre olunacak kadar önemli bir konu değil."Nerde hareket orda bereket."

Motosikleti
    Olabilir doktor bizler mod değilizki bir sitede bağlı kalalım.dileyen dilediği yere takılır.Deşifre etmende hiç etik değil haberin olsun.Gerçi deşifre olunacak kadar önemli bir konu değil."Nerde hareket orda bereket."
    ya maksat espri olsun be ne deşifresi.ben de devamlı geziyorum.ana sayfada görünce paylaşmak istedim.bu arada ankara mt hareket ini kaybederse başka yerlerde bereket doğar mı diyorsun süleyman sen ne diyorsun şimdi anlayalım?
    her neyse geziyi anlatmaya devam(foto yok yazıyı uzun tutayım ki anlaşılır olsun değil mi?)
    22.kamp alanında ateşler yakıldı.semaverler tutuşturuldu.olta boş boşuna suya sallandı çıkartıldı(arkadaşlar kendi oltalarıyla kendilerini düğümlediler çözmek 3 saat aldı).
    23.piknik alanı güzeld.her zamanki gibi sucuklar kızartıldı.(kaşarın tadı hala damağımda).
    24 2 saat kadar sonra gökte yağmur bulutları belirdi.
    devamı var(erotik değil egzotik bir hikaye).

Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Alıntı bart1969 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    10.yol ayrımında bir bakkal bulduk.tabii doğal olarak tespitim doğru çıktı ve fiatlar tahminen şehirden %20 yüksekti.
    hayırlı bir tahminde bulunsan gözlerim dolardı zaten
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 28 kullanıcı var. (0 üye ve 28 misafir)

Bu Konudaki Etiketler