Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Asya 150 T - I
    Alıntı bart1969 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi yolculuklar.eskişehir mt ye selamlar.
    Teşekkür ederim Murat abi

Alıntı headhunter251 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ablacım okul bitti,ehliyet geldi,Kocakurt ayakta ben daha ne isterimbu hafta geliyor musun Eskişehire?...

iyi sürüşler dilerim,sağlıcakla kalın...
    Bunlar süper haberler canım yaaaa, okul ehliyet kocakurt

Bu hafta sonu Eskişehire geliyorum. Bebeği görmeye gidebiliriz.
    Eskişehir MT den bahane istemiyorum. Sizi tam kadro göreyim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Yeni üyeyiz üyeyiz diye mi salalnmıyoruz acaba forumda....

Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o sınava bilerek girmedim daha doğrusu yetişmek istemedim çünkü o tarihte şehir dışında izinli olcam bundan sonraki döneme artık..keşke daha önce alsaymışım şu ehliyeti bu yaz motorla geçirirdik neyse kısmet napalım...

Arkadaşlar şu konularda yardımcı olursanız sevinirim..Ankara da motosiklet kullanmak nasıl tehlikeli mi? Daha önce hiç tecrübem olmadığı için hafif bi tırsma mevcut... birde 1-2 ay önce rampada arabayla u dönüşü yaparken bi motor çarptı kapıdan hafifçe...allahtan yavaştı hiç bişey olmadı çocuğa..ama bende hiç görmedim aynadan falan karanlıkta...bu olay tırsıttı beni...

İş için takım elbise giydiğimden dolayı (Mayıs 15-eylül 15 serbest kıyafet) kışın kullanamayacağım hafta içi..belki hafta sonları...ama o zmanada soğuklar başlıyor...bunun çaresi var mı yoksa herkes garaja mı bırakıyor motosikleti..

birde Ankara da motosiklet piyasası nasıldır...kısa zamanda çıkarabilir miyim elimden yoksa patlar mı....2. el bi çinli chopper üdşünüyorum ama yaşattığı sıkıntılardan dolayı CBR 125 r bile düşünüyorum ama tarzı bana uygun değil fiyatı yüksek ve daha tehlikeli.....fakat satışı kolay olur die düşünüyorum

yardımcı olursanız çok sevinirim...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Asya 150 T - I
    Bu şekilde düşünme, hoşgeldin sefalar getirdin

Sorduğun sorulara da mutlaka cevap verilecektir.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Honda Titan 125(mavilim), XT600(Haydut)
    niye sallanma ihtiyacı duydun bebek misin sallanmadan uyuya mıyor musun toplantılara gel orda ardığın soruların çoğuna cevap bulursun. Yeni başlayanlar içinde bir sürü tavsiyeler var forumda ararsan bulursun

kozalak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600RR
    [QUOTE=Arkadaşlar şu konularda yardımcı olursanız sevinirim..Ankara da motosiklet kullanmak nasıl tehlikeli mi? Daha önce hiç tecrübem olmadığı için hafif bi tırsma mevcut... birde 1-2 ay önce rampada arabayla u dönüşü yaparken bi motor çarptı kapıdan hafifçe...allahtan yavaştı hiç bişey olmadı çocuğa..ama bende hiç görmedim aynadan falan karanlıkta...bu olay tırsıttı beni...

İş için takım elbise giydiğimden dolayı (Mayıs 15-eylül 15 serbest kıyafet) kışın kullanamayacağım hafta içi..belki hafta sonları...ama o zmanada soğuklar başlıyor...bunun çaresi var mı yoksa herkes garaja mı bırakıyor motosikleti..

birde Ankara da motosiklet piyasası nasıldır...kısa zamanda çıkarabilir miyim elimden yoksa patlar mı....2. el bi çinli chopper üdşünüyorum ama yaşattığı sıkıntılardan dolayı CBR 125 r bile düşünüyorum ama tarzı bana uygun değil fiyatı yüksek ve daha tehlikeli.....fakat satışı kolay olur die düşünüyorum

yardımcı olursanız çok sevinirim...[/QUOTE]

ilk önce hoşgeldin.

Ankara,da değil hemen hemen trafık olan her yerde motor kullanmak bıraz sorunlu oluyor.ama tenha yerlerde alıştırma yaparsan daha ıyı olur.bak mesela u dönüşü yaparken sana motorlu bırısi çarpmış.o durumu kendınle kıyasla sonra tehlıkelımı veya guvenlımı kendınde karar verebilirsin.

elbise konusunda da maddi açıdan sıkıntı yaşamassan full koruma alderim.yani korumalı mont,pantolon,eldiven,bot,vs.vs.ayrıca aldığın elbıselerde gece görünür olmasına dıkkat et.biraz kalıtelı elbise alırsan yağmur çamur demeden binebilirsin.

motor hakkında da sadece şunu diyebilirim çin,liden uzak dur
    Başkalarının kusurlarından bahsetmek istediğin vakit, kendi kusurlarını hatırla. O zaman başkalarının kusurlarıyla alakadar olmaya hakkın olmadığını hatırlarsın.

Motosikleti
    tracer 900
    cvp veren arkadaşlara çok teşekkür ederim...forumda şakacı arkadaşlar da varmış...forumu 1 aydır takip ediyorum...buradakiler sayesinde bi çok şey öğrendim..ama dikkat ederseniz sorduğum sorular genelde Ankara ile ilgili...sorduğum sorulara araştırmalarım sırasında cevap bulamadığım için sordum zaten...

Peki bu toplantılar nerde oluyo ve kapsamı nedir...motorlarla mı toplanıyorsunuz ve geziye mi çıkıyorsunuz yoksa sadece bi buluşup sohbet muhabbet mi oluyor..? rutin toplantılar var mı yoksa belli olmuyor mu ne zman olacağı...

kozalak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600RR
    cvp veren arkadaşlara çok teşekkür ederim...forumda şakacı arkadaşlar da varmış...forumu 1 aydır takip ediyorum...buradakiler sayesinde bi çok şey öğrendim..ama dikkat ederseniz sorduğum sorular genelde Ankara ile ilgili...sorduğum sorulara araştırmalarım sırasında cevap bulamadığım için sordum zaten...

Peki bu toplantılar nerde oluyo ve kapsamı nedir...motorlarla mı toplanıyorsunuz ve geziye mi çıkıyorsunuz yoksa sadece bi buluşup sohbet muhabbet mi oluyor..? rutin toplantılar var mı yoksa belli olmuyor mu ne zman olacağı...
    http://www.motosiklet.net/forum/duyurular/
    buradan butun gezılere ,toplantılara bakabilirsin
    Başkalarının kusurlarından bahsetmek istediğin vakit, kendi kusurlarını hatırla. O zaman başkalarının kusurlarıyla alakadar olmaya hakkın olmadığını hatırlarsın.

bart1969 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz6 fazer 2005/yamaha ybr 125 2004(satmaktan şu ar
    yine mesaim bitiyor.ben gene yollara vuracam kendimi.her akşam ayrı bir güzel oluyor ankara.ve gene telim olanlar bakarsınız müsait olur bir yere çekeriz motorları.
    bazen bir saat bir ömre bedeldir.yaşadığın anın tadını bilmek gerek.mutluluk denilen şey kolay bulunmaz ki,kaybetmemek için düşünmelisin.paylaştıkça çoğalan tek şey sevgidir(çok atmiim bir de bilgi).

Apprentice - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı murti06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    niye sallanma ihtiyacı duydun bebek misin sallanmadan uyuya mıyor musun toplantılara gel orda ardığın soruların çoğuna cevap bulursun. Yeni başlayanlar içinde bir sürü tavsiyeler var forumda ararsan bulursun
    abi geçmiş olsun diyorum beni niye sallamıyorsun peki
    neyse iş çıkışı arıycam konuşuruz o zaman sallarsın
    "kick start my heart"

Motosikleti
    tracer 900
    saolasın hocam..takım elbise giymek zorunda olanlar motosiklete nasıl biniyor peki çözüm yolları var mıdır..iş yerinde mi değiştiriolar...kışın soğuk ve yağmur etkiliyor mu kullanıcıları?

Alıntı kozalak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.motosiklet.net/forum/duyurular/
    buradan butun gezılere ,toplantılara bakabilirsin

Motosikleti
    HYOSUNG 650 GT
    Alıntı bart1969 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yine mesaim bitiyor.ben gene yollara vuracam kendimi.her akşam ayrı bir güzel oluyor ankara.ve gene telim olanlar bakarsınız müsait olur bir yere çekeriz motorları.
    ankara mı her aksam ayrı bır guzel
    [COLOR="Black"]hayatta [/COLOR][COLOR="White"]tek [COLOR="Black"][COLOR="Red"]aşk [/COLOR][/COLOR][COLOR="Black"]beşikt[/COLOR][/COLOR][COLOR="red"]aşk[/COLOR]:bounce:.................:flower:06 B 1903 :flower: [COLOR="Red"][COLOR="Black"]ç[COLOR="Red"]A[/COLOR]rşı [/COLOR][/COLOR]heryerde

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı Apprentice adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi geçmiş olsun diyorum beni niye sallamıyorsun peki
    neyse iş çıkışı arıycam konuşuruz o zaman sallarsın
    sallarken ninnide söylememi ister misin?
    Sağol Fırat teşekkür ederim. Çok iyi durumdayım

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    s.a batı komsunuz eskısehirden kucak dolusu slm ...
    arkadasım mt il guruplarında kımse yenı eskı dıye bır kenara atılmaz sohbete katıl sorunu yaz arkadaslar ve ben elımden geldıgınce herseye yardımcı oluruz benı daha cok eskısehır mt de bulursun ama burada her turlu sorununa cevap bulabılırsın
    TÜRK CHOPPER TÜRKİYE ESKİŞEHİR İL TEŞKİLATI - O ERRORDU DİSİPLİN OLDU

Motosikleti
    R6
    Böyle ara sıra toplanıp diğer il başlıklarına ziyarete filan gidelim yaw. Herkes kendi ilinde tıkılıp kalıyor.

mterayes26 hoşgeldin, ne içersin? Aslında Aytaç olsa burda, çok güzel ağırlardı o seni, başlığı falan gezdirirdi
    [COLOR="Blue"][B]"Ey yaşam, senin bunca değerli oluşun ölüm sayesindedir."

Lucius Annaeus Seneca [/B][/COLOR]

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Ben bir İzmir'i ziyarete gidiyorum gelen var mı Seda sen hevesli gibisin misafirliğe

Motosikleti
    R6
    Gidelim abi, şimdi mi gidiyoruz?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    gittim geldim ama İzmir'de kimseler yok Seda başka bir il bulalım tatlı matlı ikram etsinler bize

Motosikleti
    R6
    Abi ben yediklerime dikkat ediyorum bu aralar. Tatlı yemiyim. Sen bi Hatay başlığına bak istersen, künefe falan ikram ederler belki

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    künefe sevmem kaymaklı ekmek kadayıfı severim ben en iyisi Afyon sanırım

SilentScream - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Yamaha MT-09 Tracer
    Alıntı murti06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    künefe sevmem kaymaklı ekmek kadayıfı severim ben en iyisi Afyon sanırım
    abi keyfin yerinde iyileşiyosun galiba , nası oralar sıcak mıki

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 109 kullanıcı var. (0 üye ve 109 misafir)

Bu Konudaki Etiketler