Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    Gürcell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 Zat tı. :P
    Alıntı murti06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    saat 15:10 da uçak kalkıyor. Şimdi iyi geceler

İyi geceler, iyi yolculuklar ve en önemlisi tekrar ve tekrar geçmiş olsun....

Acil şifalar dilerim Abiciğim....

Nerede bu hayatın restart düğmesi? Kasmaya başladı artık, Yeniden başlatmam lazım...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 --(SİYAH)
    dayıcım acil şifalar dilerim hayırlı yolculuklar tez zamanda aramıza katılırsın inş...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Honda Titan 125(mavilim), XT600(Haydut)
    Her birinize ayrı ayrı teşekkür ederim arkadaşlar. Ayrılık vakti yaklaştı. Sürürşlerde dikkatli olun kurallara uyun, uymayanları uyarın farınızda açık olsun yolunuzda. Dilerim hepiniz için iyi bir sezon olur

bart1969 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz6 fazer 2005/yamaha ybr 125 2004(satmaktan şu ar
    murat kardeşim eğer gidesiye kadar okuyabilirsen ii yolculuklar dilerim.sana gece gelecem demiştim.gelemediğim için haber veremedim özür dilerim.dönüşünde görüşmek üzere.
    tüm sevdiklerime sadece huzur dolu günler.
    imzadaki şarkıyı dinlemek isterseniz:
    http://www.file2upload.org/download....5dc436121edc7b
    bazen bir saat bir ömre bedeldir.yaşadığın anın tadını bilmek gerek.mutluluk denilen şey kolay bulunmaz ki,kaybetmemek için düşünmelisin.paylaştıkça çoğalan tek şey sevgidir(çok atmiim bir de bilgi).

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Asya 150 T - I
    Büyük Murat abi tekrar ve tekrar iyi yolculuklar diliyorum

Küçük Murat abi küsmek ile ilgili olsa bile avatar resmin çok güzel

Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Hayırlı yolculuklar Murat Abi
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

Motosikleti
    YEMEHE DT 125 R(inş.) KTM 640 adventure
    abi hayırlı yolculuklar yolunu dört gözle bekliyoruz!

Motosikleti
    HYOSUNG 650 GT
    Arkadaslar sıze uzucu bır haber vermek zorundayım..
    Yaklasık bır saat once morotumu bızım klınıgın alt tarafından kı garajdan cıkardım ve her zaman gırıs cıkı syaptıgım acıl cıkısına dogru ılerledım.karsıda 5-6 motorsıklet park halıdeydı kı bızım hastanede kı doktor arkadasların motorlarından farklıydı onları gectım tam cıkarken aklıma o kotu olasılık geldı ve gerı donerek motorların yanına gıttım kendımı tanıtarak yardım edebılecegım bırr sey olup olmadıgını sordum,arkadaslarının yaklasık bır saat once kaza yaptıgını soyledıler,kaza yenımahallede olmus,durumunu ogrenebılcegımı benı beklemelerını soyleyıp acıle gırdım.Acılde kı benı tanıyan doktor ve hemsıreler benı gorunce buyuk bır hırsla uzrıme gelerek motoru satmam gerektıgını ve bıraz once mudahele edılen hastanın durumunu acıkladılar ve yarın aynı sekılde sanada acılde mudahele etmek. ıstemıyoruz dedıler.Malesef arkadas vefat etmıs ,acıl doktorunun soyledıgıne gore yasasada servıkal kırık dan dolayı tetraplejık kalırmıs,motorla cocugunu okuldan almaya gıdıyormus ve bır elındede cocugu ıcın kask tasıyormus,u ceken bır araca carpmıs,hemsıre arkadas cebınde cocuguna aldıgı daha acılmamıs tokaları gosterdı.Dısarı cıktım ve olanları anlattım,arkadasları cok ıyı bır surucu oldugunu asla korumasız motor kullanmadıgını belırttıler ama malesef ulkemızde bunlar pek ıse yaramıyor cunku etraf ıkı ayaklı öküzler le dolu.Vefat eden arkadasın etlıkte avıze dukkanı varmıs ısmını tam hatılayamıyorum.Bu ruh halıyle eve dondum cunku arkadas ıcın yapılabılcek bır sey yoktu ve su an motor ısını bırakıp bırakmamamakta karasızım.Cunku cevremızdekı ınsan kılıgındakı canavarlar nedenıyle ya bana bır gun kendı arkadaslarım mudahele edecek yada ben baska bır motorcu arkadasa acılde mudahele edecegım.Allah rahmet eylesın
    [COLOR="Black"]hayatta [/COLOR][COLOR="White"]tek [COLOR="Black"][COLOR="Red"]aşk [/COLOR][/COLOR][COLOR="Black"]beşikt[/COLOR][/COLOR][COLOR="red"]aşk[/COLOR]:bounce:.................:flower:06 B 1903 :flower: [COLOR="Red"][COLOR="Black"]ç[COLOR="Red"]A[/COLOR]rşı [/COLOR][/COLOR]heryerde

Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Motor işini bilemem ama SS işini bırakmanı sağlar umarım bu olay.

başımız sağolsun
    Onur Yollarda

Motosikleti
    HYOSUNG 650 GT
    pro cum bence ss olayı degıl bu,ınsan hayatı ulkemızde cok ucuz
    [COLOR="Black"]hayatta [/COLOR][COLOR="White"]tek [COLOR="Black"][COLOR="Red"]aşk [/COLOR][/COLOR][COLOR="Black"]beşikt[/COLOR][/COLOR][COLOR="red"]aşk[/COLOR]:bounce:.................:flower:06 B 1903 :flower: [COLOR="Red"][COLOR="Black"]ç[COLOR="Red"]A[/COLOR]rşı [/COLOR][/COLOR]heryerde

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Asya 150 T - I
    Alıntı PaskalNouma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ,motorla cocugunu okuldan almaya gıdıyormus ve bır elındede cocugu ıcın kask tasıyormus,u ceken bır araca carpmıs,hemsıre arkadas cebınde cocuguna aldıgı daha acılmamıs tokaları gosterdı.
    Çocuğu haberi öğrendiğinde neler hissedecek kimbilir

Mekanı cennet olsun

Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    pro cum bence ss olayı degıl bu,ınsan hayatı ulkemızde cok ucuz
    Ölümcül kaza yapan motosikletler sıralamasında SS'ler ilk sırada. O yüzden söylemiştim.

Aslında her toplantıda insanlara bunu anlatmaya çalışıyorum ben. Senin dediğin gibi insan hayatının bu kadar ucuz olduğu bir ülkede; gidip de yüksek sürat yapan, hızlı ivmelenen, sert süspansiyonlardan ötürü "olası çukur ve tümsek"lerden geçtiğinde riskler taşıyan, pistler için özel olarak üretilmiş olup bazılarının plakalık yerinin bile olmadığı bir motosikleti kullanmak, kendinin de kendi hayatını da ucuz görmesinden başka bir şey değildir.

Sinan Sofuoğlu pistte vefat etti. Öyle sanıyorum ki caddelerimiz pistlerden daha tehlikeli
    Onur Yollarda

Motosikleti
    HYOSUNG 650 GT
    ss kullanmak daha rısklı,pekı sıze bır soru sorayım,sızce ulkemızde okur yazarlık oranı % kac?resmı olarak %90 ustu oyle bılıyoruz degıl mı?ben ıkı sene acemı bırlıgınde gorev yaptım ve acemı askerlerın sadece%50 sı okur yazar ben dumur olmustum cunku coguyla ıletısım bıle kuramıyorsunuz,cahil cühela bir sürü insanla beraber yasamak zorundayız,ayrıca bayan suruculerı ve motorsıkletlerı zevk ıcın sıkıstıran bir sürü hayvanla bırlıkteyız aslında.

unutmadan sunu da ekleyeyım okuma yazma bılmeyenlerını coguda ılkokul mezunu gerısını sız dusunun.

Forumdan Uzaklaştırıldı R3N - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    felaket üzücü haberler
    anasayfada emre akkoç burada başka bir arkadaş
    motosikletle ilgilenmeye başlayalı çok az oldu sadece iki sene ama okuduğum duyduğum ölüm haberleri kaçı geçti sayamadım
    ölümden korkan varsa arkamda kalanlar üzülür diyen varsa bırakın arkadaşlar samimiyetimle söylüyorum, her ülkede tehlikeli ama bizimkinde yollar trafik sürücüler "BİZLER" nedeniyle daha da tehlikeli

pro motosikleti görmeden u çeken arabaya xt çarpsa aynı şey olabilir Allah göstermesin

SilentScream - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Yamaha MT-09 Tracer
    allah rahmet eylesin , böyle insanlar olduğu sürece ister ss kullan ister scooter farketmiyo...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 --(SİYAH)
    ALLAH rahmet eylesin mekanı cennet ruhu sad olsun..

Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Alıntı R3N adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pro motosikleti görmeden u çeken arabaya xt çarpsa aynı şey olabilir Allah göstermesin
    Benim bahsettiğim olay bu konudan farklı. Bu olaydan 1 saat önce Pascal bana SS almak istiyorum dmeişti. Onun üzerine yazdım bu yazıyı. Evet endurolar da kaza yapar ama SS'lerin ölümcül kazaları daha fazla. Tedbiri elden bırakmamak lazım. Sonuçta kafamıza saksı düşerek de ölebiliriz. Ancak biz dikkatli yürürsek bu riski minimuma indiririz.
    Onur Yollarda

Motosikleti
    XL 700 Transalp
    ölmek yerine, kaza yapıp felç olmakan daha çok korkuyorum. Arkadaşımıza Allah Rahmet eylesin.. SS ya da Enduro bu iş giderek daha tehlikeli oluyor..

Murat Abi Amaaannnnn......................

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Honda Titan 125(mavilim), XT600(Haydut)
    Arkadaslar sıze uzucu bır haber vermek zorundayım..
    Yaklasık bır saat once morotumu bızım klınıgın alt tarafından kı garajdan cıkardım ve her zaman gırıs cıkı syaptıgım acıl cıkısına dogru ılerledım.karsıda 5-6 motorsıklet park halıdeydı kı bızım hastanede kı doktor arkadasların motorlarından farklıydı onları gectım tam cıkarken aklıma o kotu olasılık geldı ve gerı donerek motorların yanına gıttım kendımı tanıtarak yardım edebılecegım bırr sey olup olmadıgını sordum,arkadaslarının yaklasık bır saat once kaza yaptıgını soyledıler,kaza yenımahallede olmus,durumunu ogrenebılcegımı benı beklemelerını soyleyıp acıle gırdım.Acılde kı benı tanıyan doktor ve hemsıreler benı gorunce buyuk bır hırsla uzrıme gelerek motoru satmam gerektıgını ve bıraz once mudahele edılen hastanın durumunu acıkladılar ve yarın aynı sekılde sanada acılde mudahele etmek. ıstemıyoruz dedıler.Malesef arkadas vefat etmıs ,acıl doktorunun soyledıgıne gore yasasada servıkal kırık dan dolayı tetraplejık kalırmıs,motorla cocugunu okuldan almaya gıdıyormus ve bır elındede cocugu ıcın kask tasıyormus,u ceken bır araca carpmıs,hemsıre arkadas cebınde cocuguna aldıgı daha acılmamıs tokaları gosterdı.Dısarı cıktım ve olanları anlattım,arkadasları cok ıyı bır surucu oldugunu asla korumasız motor kullanmadıgını belırttıler ama malesef ulkemızde bunlar pek ıse yaramıyor cunku etraf ıkı ayaklı öküzler le dolu.Vefat eden arkadasın etlıkte avıze dukkanı varmıs ısmını tam hatılayamıyorum.Bu ruh halıyle eve dondum cunku arkadas ıcın yapılabılcek bır sey yoktu ve su an motor ısını bırakıp bırakmamamakta karasızım.Cunku cevremızdekı ınsan kılıgındakı canavarlar nedenıyle ya bana bır gun kendı arkadaslarım mudahele edecek yada ben baska bır motorcu arkadasa acılde mudahele edecegım.Allah rahmet eylesın
    motoru neydi kırmızı er 5 değildir inşallah Etlikte avize dükkanı olan bir tanıdığım var

oymuş Adı Şevki Allah rahmet eylesin mekanın Cennet olsun Şevki. Daha dün Batman'a yola çıkmadan önce görüştük. Gerçekten iyi bir sürücüydü ve korumasız binmezdi. Çok kötü oldum

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Yamaha ybr 125 => Aprilla Pegaso 650 => ?
    Allah rahmet eylesin. Çok üzüldüm .

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 45 kullanıcı var. (0 üye ve 45 misafir)

Bu Konudaki Etiketler