Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Honda Titan 125(mavilim), XT600(Haydut)
    Alıntı Gürcell adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sigara konusunda da bu güne kadar sürdü sürmesine deeeeeeeee nasıl sürdü bi bilsen....

ben bilirim o süreci ama dayan 30 günü doldurduktan sonra krizler çok azalacak kişiye göre değişiyormuş ama ben 3 aydan sonra tamamen unutmuştum. Ama sakın bir tane içtim tadı kötüydü bir tane daha içsem bir şey olmaz deme nasıl bir anda tekrar başladığını anlamıyorsun bile

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Gürcell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 Zat tı. :P
    Alıntı PaskalNouma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun gurcell cım yenı kaskın
    Sağolun komutanım. Daha iyileri sizlerin olsun inşallah....

Alıntı murti06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben bilirim o süreci ama dayan 30 günü doldurduktan sonra krizler çok azalacak kişiye göre değişiyormuş ama ben 3 aydan sonra tamamen unutmuştum. Ama sakın bir tane içtim tadı kötüydü bir tane daha içsem bir şey olmaz deme nasıl bir anda tekrar başladığını anlamıyorsun bile
    Abi şimdi 30 gün bu gündenmi başlayacak, yoksa 9. günden saymaya devam edeyimi?
    Nerede bu hayatın restart düğmesi? Kasmaya başladı artık, Yeniden başlatmam lazım...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti

Abi şimdi 30 gün bu gündenmi başlayacak, yoksa 9. günden saymaya devam edeyimi?
    21 gün daha sabır ondan sonra krizler azalacak şiddetli olmayacak üç aydan sonrada çok daha güzel olacak ama dediğim ondan sonra bir tane içeyim demek yok yoksa bu çektiğin sıkıntıların hepsi boş

Motosikleti
    21 gün daha sabır ondan sonra krizler azalacak şiddetli olmayacak üç aydan sonrada çok daha güzel olacak ama dediğim ondan sonra bir tane içeyim demek yok yoksa bu çektiğin sıkıntıların hepsi boş
    Yok abi büyük konuşmayayım ama içmem bundan sonra...
    Hem bugün beni yalnız bırakmasaydınız belki hiç içmeyecektim. Tüm suç size kaldı bak...

Nerede bu hayatın restart düğmesi? Kasmaya başladı artık, Yeniden başlatmam lazım...

Motosikleti
    Yamaha XT660R
    Haydi Gurcell biraz daha sabır ama bence zaten en konuşmaman gereken konuyu devamlı konuşarak kötü ediyorsun.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Yok abi büyük konuşmayayım ama içmem bundan sonra...
    Hem bugün beni yalnız bırakmasaydınız belki hiç içmeyecektim. Tüm suç size kaldı bak...

sen bizimle geleydin. Pis pastaneci. Biz yine bir tarla bulduk Ankara'nın göbeğinde daldık içeri. Hoplaya zıplaya geldik süper oldu

Motosikleti
    Alıntı ozgr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haydi Gurcell biraz daha sabır ama bence zaten en konuşmaman gereken konuyu devamlı konuşarak kötü ediyorsun.
    Sağolun komutanım. Haklısınız evet bundan sonra sohbet konusu yapmamaya çalışacağımdır.

sen bizimle geleydin. Pis pastaneci. Biz yine bir tarla bulduk Ankara'nın göbeğinde daldık içeri. Hoplaya zıplaya geldik süper oldu
    Abi güzelim bahçeli 7 yi bırakıp niye dağ, bayır, tarla, çamur gibi yerlere gitme gereği duyayımki. Ne güzel takılsaydınız bana otursaydık biryerlerde çayımızı içer, sohbetimizi yapar belki iki el de tavla atardık...

Motosikleti
    HYOSUNG 650 GT
    tavla mı?bırı tavla mı dedıgurcell cım komus sayılırız ıkı adımlık yer bı gun atalım bı ıkı el
    [COLOR="Black"]hayatta [/COLOR][COLOR="White"]tek [COLOR="Black"][COLOR="Red"]aşk [/COLOR][/COLOR][COLOR="Black"]beşikt[/COLOR][/COLOR][COLOR="red"]aşk[/COLOR]:bounce:.................:flower:06 B 1903 :flower: [COLOR="Red"][COLOR="Black"]ç[COLOR="Red"]A[/COLOR]rşı [/COLOR][/COLOR]heryerde

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Sağolun komutanım. Haklısınız evet bundan sonra sohbet konusu yapmamaya çalışacağımdır.

Abi güzelim bahçeli 7 yi bırakıp niye dağ, bayır, tarla, çamur gibi yerlere gitme gereği duyayımki. Ne güzel takılsaydınız bana otursaydık biryerlerde çayımızı içer, sohbetimizi yapar belki iki el de tavla atardık...
    merak etme pastanede de otorup çayımızıda içtik sonrada adrenalin yükselttik motorun uçması çok güzelmiş gerçi yerden en fazla 20 cm yükseldim ama başlangıç için fena sayılmaz dimi

Motosikleti
    Alıntı PaskalNouma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tavla mı?bırı tavla mı dedıgurcell cım komus sayılırız ıkı adımlık yer bı gun atalım bı ıkı el
    OOoo süper olur komutanım. Siz müsait olunca haber verin oynayalım nede olsa ben herdaim müsaitim...

merak etme pastanede de otorup çayımızıda içtik sonrada adrenalin yükselttik motorun uçması çok güzelmiş gerçi yerden en fazla 20 cm yükseldim ama başlangıç için fena sayılmaz dimi
    Afiyet olsun abi ne diyeyim. O ardenal dediğin şey beni pek sarmıyor o yüzden bişey diyemeyeceğim. Motorla uçmaya gelince abi o altındaki alet yolda gitmek için yapılmış uçmak için olsa kanat takarlardı dimi ama?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Motorla uçmaya gelince abi o altındaki alet yolda gitmek için yapılmış uçmak için olsa kanat takarlardı dimi ama?
    yanlış biliyorsun bizim makineler çok amaçlı havada, karada ve suda gitmek için yapılmış nadide endurolar canım benim

Motosikleti
    yanlış biliyorsun bizim makineler çok amaçlı havada, karada ve suda gitmek için yapılmış nadide endurolar canım benim
    Hade baaaaaaaaahhhh breh breh breeee.......

Adamlar yapmış disenee..... Ben de her moturu benimki gibi sanıyodum eyimi?....

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hade baaaaaaaaahhhh breh breh breeee.......

Adamlar yapmış disenee..... Ben de her moturu benimki gibi sanıyodum eyimi?....

lem seninki motor değil sukutır o değilde daha yıkattıktan 5 saat sonra toza toprağa soktum delimaviyi. Temiz kalamıyor sevmiyor temizliği işte

Motosikleti
    lem seninki motor değil sukutır o değilde daha yıkattıktan 5 saat sonra toza toprağa soktum delimaviyi. Temiz kalamıyor sevmiyor temizliği işte
    Öncelikle günaydım Abiciğim ve hatta tüm Ankara mt.

Tamam abi ne sana ne motoruna ne ardenaline nede başka bişeyine laf etmiyorum.

Sustuuuum

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Öncelikle günaydım Abiciğim ve hatta tüm Ankara mt.

Tamam abi ne sana ne motoruna ne ardenaline nede başka bişeyine laf etmiyorum.

Sustuuuum
    sanada günaydın. Neden sustun sıra sana mı gelsin diye iğrenç espiri oldu yav

Motosikleti
    sanada günaydın. Neden sustun sıra sana mı gelsin diye iğrenç espiri oldu yav

Abi sen kahvaltını yap kendine gel istersen. Bak roller karıştı.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Asya 150 T - I
    Konuyu Toplam 3 üye okuyor. (2 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
    Bin9yüz85, Gürcell, murti06

Günaydın Ankara MT nin sabah şekerleri

Motosikleti
    Alıntı Bin9yüz85 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konuyu Toplam 3 üye okuyor. (2 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
    Bin9yüz85, Gürcell, murti06

Günaydın Ankara MT nin sabah şekerleri
    Biz sabah şekeriysek sen nesin?

Toplam 3 üyeden hangisi misafir?

Bu yumurtalardan hangisi büyük?

Kabartma tozu pastayı ne kadar kabartır?

Tükenmez kalem niye tükenir?

Bugün hava niye hem yağmurlu hem güneşli?

Yarın hava yağarmı?

Yağarsa niye yağar?

Yağmazsa niye yağmaz?

İkisi birden olursa o niye olur?.............

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Asya 150 T - I
    Ben de şekerim kabul ediyorum ve itiraf ediyorum, sadece üçümüz online olduğumuz için
    Murat abiyi listeye ben ekledim ama aramızda misafirin olduğuna dikkat etmemişim

Motosikleti
    XL 700 Transalp
    ben de damladım ama nerdeyse öğlen olmuş... Bende öğlenin tuzu biberi olayım bari...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 55 kullanıcı var. (0 üye ve 55 misafir)

Bu Konudaki Etiketler