Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    HYOSUNG 650 GT
    ıyı geceler arkadaslar,ya lastıkcı arka tekerı cıkarmadan fıtılle yama yaptı sızce ne kadar guvenlı olur

gerçi kendisi 300 le git gardas bi sey olursa gel dedi ama herhalde arka teker kalırsa anı olarak saklar
    [COLOR="Black"]hayatta [/COLOR][COLOR="White"]tek [COLOR="Black"][COLOR="Red"]aşk [/COLOR][/COLOR][COLOR="Black"]beşikt[/COLOR][/COLOR][COLOR="red"]aşk[/COLOR]:bounce:.................:flower:06 B 1903 :flower: [COLOR="Red"][COLOR="Black"]ç[COLOR="Red"]A[/COLOR]rşı [/COLOR][/COLOR]heryerde

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    "sessizin kreması"na (silentscream) sor, o da fitil yedi vakti zamanında
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

Motosikleti
    R6
    Alıntı PaskalNouma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gerçi kendisi 300 le git gardas bi sey olursa gel dedi ama herhalde arka teker kalırsa anı olarak saklar
    Pek bi zeki gördüm ben o lastikçiyi
    [COLOR="Blue"][B]"Ey yaşam, senin bunca değerli oluşun ölüm sayesindedir."

Lucius Annaeus Seneca [/B][/COLOR]

Motosikleti
    HYOSUNG 650 GT
    Alıntı Seda adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pek bi zeki gördüm ben o lastikçiyi
    aslında ben kasındım,zamanlamam kotudur zaten,cmt sabah lastıgı o halde gorunce tamırcımı aradım,ruzgar mehmet cım hocam ısım var ancak ayrın sabah yaparız dedı,bende bı pompa almaya karar verdım aldım da ama baska ıslere takıldık,sonra gece 12 sularında yıne dayanamadım gıttım hastaneye,benım motoru koydugum yer kınıgın bodrumu gıbı dolayısıyla 3 kısı anca cıkardık yukarı(arka teker ınınce yerınden kıpırdamıyo)
    neyse lastıge havayı bastık sonra ben arabayla lastıkcı aramaya koyuldum,bentderesı cıvarında da buldumsorum motosıklet lastıgı yapabılımısın,lafı mı olur dedı pekı bak getırıyorum dedım herhalde ınanmadı getır dedı,motorla donuce ya soyleydı boyleydı soksem takamam vs vs fıtıl yapalım ben ne motorlara yatım vs vs bu arada gecenın 2 sı,ıyı madem yap dedım,planda sabah kı gruba yetısıp kampa gıdıcem,neyse yaptı ,tesaduf bızım hastalardan bırı de eskı motorcu hocam dıkkat et yolda kalırsın vs vs bende bazgectım gıtmekten,sonra da pro hocam da onayladı yanı,neyse valla benım gece cenem duser nobetler baska turlu de gecmez zaten gercı nobetcı degılım yaalıskanlım yaptı yaw sonuc:motoru bakıma alıyoruz bu hafta tatıl oncesı son bakım,seda sen bı yazdın ben costum

bende gurcell ı gormeyınce yalnız hıssetmıstım kendımı
    [COLOR="Black"]hayatta [/COLOR][COLOR="White"]tek [COLOR="Black"][COLOR="Red"]aşk [/COLOR][/COLOR][COLOR="Black"]beşikt[/COLOR][/COLOR][COLOR="red"]aşk[/COLOR]:bounce:.................:flower:06 B 1903 :flower: [COLOR="Red"][COLOR="Black"]ç[COLOR="Red"]A[/COLOR]rşı [/COLOR][/COLOR]heryerde

Gürcell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 Zat tı. :P
    aslında ben kasındım,zamanlamam kotudur zaten,cmt sabah lastıgı o halde gorunce tamırcımı aradım,ruzgar mehmet cım hocam ısım var ancak ayrın sabah yaparız dedı,bende bı pompa almaya karar verdım aldım da ama baska ıslere takıldık,sonra gece 12 sularında yıne dayanamadım gıttım hastaneye,benım motoru koydugum yer kınıgın bodrumu gıbı dolayısıyla 3 kısı anca cıkardık yukarı(arka teker ınınce yerınden kıpırdamıyo)
    neyse lastıge havayı bastık sonra ben arabayla lastıkcı aramaya koyuldum,bentderesı cıvarında da buldumsorum motosıklet lastıgı yapabılımısın,lafı mı olur dedı pekı bak getırıyorum dedım herhalde ınanmadı getır dedı,motorla donuce ya soyleydı boyleydı soksem takamam vs vs fıtıl yapalım ben ne motorlara yatım vs vs bu arada gecenın 2 sı,ıyı madem yap dedım,planda sabah kı gruba yetısıp kampa gıdıcem,neyse yaptı ,tesaduf bızım hastalardan bırı de eskı motorcu hocam dıkkat et yolda kalırsın vs vs bende bazgectım gıtmekten,sonra da pro hocam da onayladı yanı,neyse valla benım gece cenem duser nobetler baska turlu de gecmez zaten gercı nobetcı degılım yaalıskanlım yaptı yaw sonuc:motoru bakıma alıyoruz bu hafta tatıl oncesı son bakım,seda sen bı yazdın ben costum

bende gurcell ı gormeyınce yalnız hıssetmıstım kendımı
    Komutanım sizi yalnız bırakırmıyım hiç yafuuu....

Bu fitil işine herkes laf ediyor ama ben arabaya iki defa yaptırdım (farklı lastiklere) banamısın demedi. Gayet sağlamdı ama şöyle bi düşününce güven vermiyor yinede.

----------------------------------------------------------------------------------------------------
    Sigara bırakanın seyir defteri:
    Sigarasız 102. saatim.

Gayet güzel bir şekilde sigarasız 100 saat geçti.
    DArısı tüm sigara içenlere. Nice sigarasız 100 saatlere, günlere, haftalara...
    Blaa blaa blaaa....
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------
    Nerede bu hayatın restart düğmesi? Kasmaya başladı artık, Yeniden başlatmam lazım...

Motosikleti
    Honda CBR 600F (2005)

Motorumu satıyorum :/

http://www.sahibinden.com/full_donan...XQQdisplayitem

Arkadaslar askerligi bitiriyorum nihayet İstanbul'a yerlesecegim icin para lazım. O yüzden canım motorumu satma kararı aldım. İlgilenen olursa link yukarda. Hyosung GT250R turuncu siyah. Düzenimi kurduktan sonra umarım bir 600cc ile tekrar yollara ve aranıza dönerim. Herkese selamlar saygılar sevgiler. Yolunuz acık olsun.

Fitil olayı benimde basima gelmişti. Arada bir aklina geldikce kontrol et cıkma yoksa bak keyfine dediler zaten cıkarsa yavas yavas cıkarmıs bırden atmazmıs artı eger lastik dublex ise cıksa bile bir süre aidere eder demişlerdi. Eger icine sinmiyorsa ugrasmak isteyen bir yer bulabilirsen icten yama yaptır, bazıları fitil yaptırmıssın artık yama tutmaz diyebilir yalanmıs buda benden tavsiye parayı verince ustada ugrasmaya meraklıysa cokta güzel tutuyor :D

SilentScream - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Yamaha MT-09 Tracer
    ıyı geceler arkadaslar,ya lastıkcı arka tekerı cıkarmadan fıtılle yama yaptı sızce ne kadar guvenlı olur

güvenli olmaz , yeni lastik alman lazım ön ve arka birlikte , eğer aynı marka ve desen almayacaksan...
    Alıntı Prometheus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    "sessizin kreması"na (silentscream) sor, o da fitil yedi vakti zamanında
    evet yedim doğrudur allah sana yedirtmesin procum onurcum...

Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Alıntı SilentScream adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güvenli olmaz , yeni lastik alman lazım ön ve arka birlikte , eğer aynı marka ve desen almayacaksan...

evet yedim doğrudur allah sana yedirtmesin procum onurcum...
    benim lastik tubetype canım benim

Ayrıca yeni lastik almaya gerek yok bence, ilk motorumun fitilli lastiği ile 5000 km yol yaptım. Sadece düzgün yapsın işini yapan.
    Tabi lastiğe ayırabilecek bütçen varsa değiştirebilirsin tabi.
    Onur Yollarda

Motosikleti
    Yamaha MT-09 TRACER

Ayrıca yeni lastik almaya gerek yok bence, ilk motorumun fitilli lastiği ile 5000 km yol yaptım. Sadece düzgün yapsın işini yapan.
    iç lastikli daha mı iyi oluyo diyosun yane...

SilentScream - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Yamaha MT-09 Tracer

fitil sakat işlem , bayağı araştırdım yurt dışında fitili atıp kaza yapan elemanlar var , 1 tane bile olsa bu durumun güvensiz olduğunu gösterir , senin lastik demek tubetype hımmm eee daha ii mi sahiden erginbay demeden... ama olsun fitil yesen bile senin gibi bi adam bulundur ki yanında seni lastikçiye götürsün ...

bart1969 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz6 fazer 2005/yamaha ybr 125 2004(satmaktan şu ar
    evet ankara.mesai bitmek üzere.ve gene akşam çöküyor yavaş yavaş kentin üstüne.ve ben gene yollardayım.ve gene........
    boşlukları doldurma vakti sizlerin.
    bazen bir saat bir ömre bedeldir.yaşadığın anın tadını bilmek gerek.mutluluk denilen şey kolay bulunmaz ki,kaybetmemek için düşünmelisin.paylaştıkça çoğalan tek şey sevgidir(çok atmiim bir de bilgi).

Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Alıntı ER6iNbay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iç lastikli daha mı iyi oluyo diyosun yane...
    Yok fitil yemiyorum anlamında Sessizin kreması ile aramızda bir şakalaşma türüdür bu
    Onur Yollarda

ninya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax 250 z plus
    Herkese selam arkadaslar uzun bi aradan sonra "Merhaba" demek istedim sevgiyle kalın.

Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Alıntı ninya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese selam arkadaslar uzun bi aradan sonra "Merhaba" demek istedim sevgiyle kalın.

sürekli "merhaba" diyorsun zaten de, icraat göremedik

ne yoğun adammışsın sen yau, yüzünü göremedim 3 yıldır
    Onur Yollarda

Motosikleti
    Selam millet nasılsınız?

Ninya abi nerelerdeydin sen yafuu? Tabi sen şimdi beni hatırlamazsın doğal olarak.
    Seninle son sohbetlerimizde hangi nick i kullandığımı ben bile hatırlamıyorum. Buluşmaya geliyormusun?

Sigarayı bırakanın seyir defteri:

Sigarasız bilmem kaçıncı saatim.
    Artık saat olarak kafam basmıyor 3 haneli sayılara çıktı.

Sigarasız 6.Gün diyelim olsun bitsin.

Krizler artık yok gibi.
    Bant ve sakızı sadece boşa gitmesinler diye kullanıyorum.

Bana sigarayı bıraktıran videonun linkini bidaha vereyim, belki birinin işine yarar.

http://www.ktunnel.com/index.php/101...798363cf816232
    Nerede bu hayatın restart düğmesi? Kasmaya başladı artık, Yeniden başlatmam lazım...

Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Gürbüzcell, şu link'e yazsaydın keşke bu gün gün sigara bırakma faaliyetlerini: http://www.motosiklet.net/forum/konu...iryakilik.html

Burada sadece Ankaralılar okuyor, diğer türlü eminim daha çok insan seninle yola çıkacaktır.
    Onur Yollarda

Motosikleti
    Gürbüzcell, şu link'e yazsaydın keşke bu gün gün sigara bırakma faaliyetlerini: http://www.motosiklet.net/forum/konu...iryakilik.html

Burada sadece Ankaralılar okuyor, diğer türlü eminim daha çok insan seninle yola çıkacaktır.
    Aslında en başında Sigarayı bırakanın seyir defteri diye konu açacaktım vaz geçtim.
    Senin verdiğin linki bilmiyordum, sigara bırakma hakkında konu aramak aklıma gelmemişti.
    Sonra hergün imzama günün nasıl geçtiğini yazayım dedim vazgeçtim.

En sonunda amaaaaan dedim. Sanki dünyayı kurtardık alt tarafı sigarayı bıraktım bunun hakkında sohbet etsem etsem bizim Ankara mt ile yaparım dedim ve buraya her msj ın altına notlar ekledim. ekledikçe hoşuma gitti devam ettim.

Yaa işte böyle procan...

bart1969 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz6 fazer 2005/yamaha ybr 125 2004(satmaktan şu ar
    tüm ankara mt ye selamlar.bu akşam ne yapıyoz.karar veren var mı?yada karar verip te haber veremeyen varsa ben gene 5 dk mesafedeyim(sayılır).nasılsa tel gerekli tüm sevdiklerimizde var değil mi?
    bazen bir saat bir ömre bedeldir.yaşadığın anın tadını bilmek gerek.mutluluk denilen şey kolay bulunmaz ki,kaybetmemek için düşünmelisin.paylaştıkça çoğalan tek şey sevgidir(çok atmiim bir de bilgi).

Motosikleti
    Yamaha MT-09 TRACER
    Alıntı Gürcell adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aslında en başında Sigarayı bırakanın seyir defteri diye konu açacaktım vaz geçtim.
    Senin verdiğin linki bilmiyordum, sigara bırakma hakkında konu aramak aklıma gelmemişti.
    Sonra hergün imzama günün nasıl geçtiğini yazayım dedim vazgeçtim.

En sonunda amaaaaan dedim. Sanki dünyayı kurtardık alt tarafı sigarayı bıraktım bunun hakkında sohbet etsem etsem bizim Ankara mt ile yaparım dedim ve buraya her msj ın altına notlar ekledim. ekledikçe hoşuma gitti devam ettim.

Yaa işte böyle procan...
    ee hani bunun altın da yok not

Motosikleti
    Alıntı ER6iNbay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ee hani bunun altın da yok not
    Abi artık saat değil gün olarak saydığım için hergün bir msj atmaya karar verdim. Hem böylece haybeyede kalabalık olmamış olur...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 68 kullanıcı var. (0 üye ve 68 misafir)

Bu Konudaki Etiketler