Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    mithrelios - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mts 950
    bi cafede veya sabit bir mekanda buluşursak ben de gelebilirim. malum motor yok henuz:(

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    xenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    marauder
    selam millet...

has_adam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni deer 2005
    ankarada herkes uyuyor.zzzzzzzzzz
    ben foruma yeni katıldım. pro ile iletişim kurdum ama askerdeymiş. burakara diye biri bana yardım edebilirmiş.
    herkese selamlar ve kazasız günler...

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    ankara? buluşuyor? puhahahahahahaha...
    May the Force be with McLaren Mercedes

ohyeah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F 650 GS DAKAR
    egeknn pazar bişeyler yapalım derim bende ... şöyle rakı masa fasıl falan filan
    açıkyol katılıyorum sana
    Bizim devlet idaresinde takip ettiğimiz prensipleri, gökten indiği sanılan kitapların dogmalarıyla asla bir tutulmamalıdır. Biz, ilhamlarımızı, gökten ve gaipten değil, doğrudan doğruya hayattan almış bulunuyoruz
    M.Kemal ATATÜRK

gupilya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Truva 250 TR
    ohyeah;
    bende varım,
    egeknn'da anlayışla karşılar umarım Ankara'nın ağır toplanmasını nede olsa burası başkent tabii, bürokrasi var İzmir gibi değil. Üç düşünür bir yaparız ya da komisyona havale ederiz. Başkent olmak zor.
    önerim mülkiyeliler. motorsuz gelecekler için merkezi bir yerde.

EgeKnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    hadi bakalım

Motosikleti
    Mts 950
    mülkiyeliler iyi olur. ben de bir mulkiyeli olarak herkesi sorunsuz sokabilirim illa kimlik diye diretirlerse.

Motosikleti
    Aprilla Pegaso,Hyosung 250comet(satılık)
    Hadi bakalım,bu sefer olacak gibi

ohyeah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F 650 GS DAKAR
    tamam o zaman saat kacta nerde hemen kararlaştıralım mithrelios
    Bizim devlet idaresinde takip ettiğimiz prensipleri, gökten indiği sanılan kitapların dogmalarıyla asla bir tutulmamalıdır. Biz, ilhamlarımızı, gökten ve gaipten değil, doğrudan doğruya hayattan almış bulunuyoruz
    M.Kemal ATATÜRK

Motosikleti
    Mts 950
    pazar saat 11.30 da mülkiyeliler nasıl?

hatta isterseniz orda buluşup başka yere de gidebiliriz, mülkiyeliler bizi açmadı derseniz. yok eger begenilirse girişte sorun yaşanmaz dedigim gibi ;)

ninya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax 250 z plus
    Arkadaslarrrrrrrrr 2 haftadır sucuk ekmek diyorum ses yokkkkkkk ..

Buluşma yeri isterseniz yine Anatolia içinde ki cafede olabilir sabah 11 de orada olurum benbazı arkadaslar yerini biliyor. Dilerseniz adres olarak yazıyım. giriş kapısında zaten benim Scooter 125 MT yi görürsünüz

Gecen gün bir plan yapmıştım ama toparlanamamıştık. Benim fikrim diğerlerinede saygı duyarım önemlı olan birliktelik benim için farketmez. Gündüz ne istiyosanız yapalım ama akşama dogru 5-6 gibi Dikmen vadisine ( ben motorla giriş için izin alıcam ) Fasıl olayı isteyen nargile, Ayran Vs. falan içebilir. Yada dilerseniz Emek te cok sevdiğim daha dogrusu kaynak biryer olan ögrencilerinde baş mekanı SEYİR Cafe ye gidip (istediğimiz her türlü oyun v.s mevcut) dinlenelim derim.
    2 yerden bireine gidebiliriz.
    Mulkiye benim icin problem yok gelirim yeterki siz gelin

Haa bu arada Paintball için ayarlama yapıyorum birlikte gidicez itiraz istemem 2 takım olur egleniriz.

Motosikleti
    Mts 950
    ben hertürlü varım, zaten hatun da gitti annemler de tatilde. bi ben bekçi kaldım ankara da, o da zaten bi pazar günlerim var işten arta kalan.

anatolia da bana uyar, ama bence mülkiyeliler çok daha merkezi(tabi motorla girmek park vb dert oluyorsa daha iyi degil) ordan buluşup gidelim biyerlere. Ninya' nın önerileri çok güzel, hem paintball hem digerleri. hepsine varım ben

ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    Alıntı EgeKnn adlı üyeden alıntı
    hadi bakalım
    kenan abi konyaya gelsen kuş sütüyle beslerim seni izmire gelince aç kalmamak için bişeyler yaparız tabi

ankara mt hadi yav kenan abiyi üzmesenize.

diğer sitelerde de ankara mt en az gezi yapan yer heralde
    neden toplanmanız bu kadar zor anlamadım.

bırakmayın EgeKnn yi
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

Motosikleti
    sym joymax 250 z plus
    Arkadaslar bir önerim daha var diğer haftaya olsun. "Bowling Turnuvası"

Nasıl olacak diyosanız ben tüm detayları talep karsılşıgında yazacagım Hafta içi geç saatlerdede olabilir. Bilkent'te Roll House Saolsun Osman Abi (Sahibi) rica ederim azıcık da uygun fiyata çekip yer içer egleniriz ve eminim çok egleniriz. Hafta içi mi olsun Saat mesela 19:00-20:00 gibi mi hafta sonumu ? Hafta içi daha ucuz ve sakin oldugundan bir hafta sonu akşam olsun derim ben? Herkes müsait oldugu bir günü yazsın ortaklasa bir gün kararlaştıralım fiyat konusunda Osman Abinin ciddi indirim yapacagını tahmin ediyorum. Bakalım görücez )

Motosikleti
    Mts 950
    Alıntı ninya adlı üyeden alıntı
    Hafta içi daha ucuz ve sakin oldugundan bir hafta sonu akşam olsun derim ben?
    herhalde haftaiçi akşamı demek istedin?

Bence şu bu pazarki buluşmayı güzelce gerçekleştirelim o sırada hem bowling hem paintball işini konuşalım. ama lütfen yeter ki bu pazar ve bundan sonra mümkünse her hafta buluşalım

o zaman pazar 11.00 anatolia veya mülkiyeliler dedik en son. ninya sence hangisi uygundur belirtiver orada buluşulsun daha da uzatmayalım yoksa hiç buluşamicaz orasimiydi burasimiydi derken

Motosikleti
    sym joymax 250 z plus
    Alıntı mithrelios adlı üyeden alıntı
    herhalde haftaiçi akşamı demek istedin?

Bence şu bu pazarki buluşmayı güzelce gerçekleştirelim o sırada hem bowling hem paintball işini konuşalım. ama lütfen yeter ki bu pazar ve bundan sonra mümkünse her hafta buluşalım

o zaman pazar 11.00 anatolia veya mülkiyeliler dedik en son. ninya sence hangisi uygundur belirtiver orada buluşulsun daha da uzatmayalım yoksa hiç buluşamicaz orasimiydi burasimiydi derken
    hafta içi aksam demek istedim.

bence Anatolia cok uygun ve müsait orada toparlanalım ve Mulkiyelilere topluca gidelim derim ben. Saat 11 de Anatolianın kapısında benim motoru görürsünüz zaten merdivenlerden cıkınca da tam karşıda cafe var orada oturur beklerim sizi.

Bu arada sana uzak düşerse benim mondial 125mt var binmek istersen artçı olarak alabilirim seni. Kilonu falan bilmiyorum ama

Motosikleti
    Mts 950
    abi o zaman pazar 11.00 da anatolia da buluşuyoruz.

ben 80kg yim. o zaman kask ve eldiven edineyim en yakin zamana, sevindirik oldum çok sağol umarım 80 kg sorun degildir.

bu malzemeleri emek 4.caddedeki motomax den edinmeyi ve hjc kask/spool mont ve eldiven olarak almayi dusunuyorum ne dersiniz?

Motosikleti
    sym joymax 250 z plus
    Alıntı mithrelios adlı üyeden alıntı
    abi o zaman pazar 11.00 da anatolia da buluşuyoruz.

ben 80kg yim. o zaman kask ve eldiven edineyim en yakin zamana, sevindirik oldum çok sağol umarım 80 kg sorun degildir.

bu malzemeleri emek 4.caddedeki motomax den edinmeyi ve hjc kask/spool mont ve eldiven olarak almayi dusunuyorum ne dersiniz?
    pahalı oradan alma derim ama bilmiyorum para durumuna baglı. 80 kg sorun olmaz bende manevi degeri yüksek oldugundan atamadıgım yedek kaskım var çizik dolu ama onu ben takarım sana benım motoru alırken verdıklerı kaskı verırım ıstersen.

gupilya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Truva 250 TR
    Misafiri unutmuyonuz değil mi? EgeKnn haberdar etmiş olalım bu vesileyle umarım gitmemiş Ankara'dadır.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 108 kullanıcı var. (0 üye ve 108 misafir)

Bu Konudaki Etiketler