Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    CBF150 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 BMW R 1200 GS Adventure
    Alıntı Gürcell adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şimdi bide ben geldim.

Bu şahin tepesinde ne kadar şahin var?
    Bunlar genelde kaç model?
    Doğan görünümlüsü var mı?
    Eski kasaları varmı?
    Giden arkadaşlar sizden ricam bolca şahin resmi çekmeniz.

Gideceğimiz yer tatlısu sen niye gelmiyorsun turkcellim,selocanım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Gürcell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 Zat tı. :P
    Alıntı CBF150 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gideceğimiz yer tatlısu sen niye gelmiyorsun turkcellim,selocanım
    Abi ben şehir içinde takılacağım. Hava güzel şöyle bi Tunalı, Çankaya sonrada Bahçeli civarında biraz dolaşacağım. Hem bu arada bildiğim tüm motorcuları tek tek dolaşıp şu kask işimide bugün halledeyim.

Geziye gitmeyen arkadaşlar yarın buluşma falan yaparmıyız ne dersiniz?
    Ayrıca Asvaltım meleğim umarım gitmeden görüşebiliriz..
    Nerede bu hayatın restart düğmesi? Kasmaya başladı artık, Yeniden başlatmam lazım...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Asya 150 T - I
    Süleyman abi ben şimdi online gözüküyorum ama hafta sonu Eskişehirde olacağım, o yüzden gezi muhabbetine karışmıyorum

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Honda Titan 125(mavilim), XT600(Haydut)

Motosikleti
    Oooohhh Koçlar gibi atlamışım motoruma, Buluşmuşuz Günayyyy pardonzi Gencay kardeşimle. Ufaktan bi bahçeli sonrada Anatolia da bi çay kahve molası ooooohhhh misler gibi. Dönüşte bahçeli 7 de sanırım PaskalNouma yı gördüm. Sağ tarafa park ediyordu bide emin olamadım omu değilmi diye PaskalNouma dostum eğer sensen kusuruma bakmayasın selam veremedim.
    Nerede bu hayatın restart düğmesi? Kasmaya başladı artık, Yeniden başlatmam lazım...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Oooohhh Koçlar gibi atlamışım motoruma, Buluşmuşuz Günayyyy pardonzi Gencay kardeşimle. Ufaktan bi bahçeli sonrada Anatolia da bi çay kahve molası ooooohhhh misler gibi. Dönüşte bahçeli 7 de sanırım PaskalNouma yı gördüm. Sağ tarafa park ediyordu bide emin olamadım omu değilmi diye PaskalNouma dostum eğer sensen kusuruma bakmayasın selam veremedim.
    lem fazla sıcaktı bugün yanmadın mı motorun üstünde japon balığım benim dikkat et güneş çarpmasın

Motosikleti
    Alıntı murti06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    lem fazla sıcaktı bugün yanmadın mı motorun üstünde japon balığım benim dikkat et güneş çarpmasın
    Yok abi olumu hiç? Hava gayet güzeldi. 23 derece tam kıvamı. Akşam serinliği çıkmadan saat 19:00 gibi zaten Günay laaaa pardon Gencay la ayrıldık.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Yok abi olumu hiç? Hava gayet güzeldi. 23 derece tam kıvamı. Akşam serinliği çıkmadan saat 19:00 gibi zaten Günay laaaa pardon Gencay la ayrıldık.
    lem tatlı su motorcuları +20 dereceyi geçincede motora binmez japon balığı gelişme gördüm sende

Motosikleti
    Alıntı murti06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gelişme gördüm sende
    Ayıp ettin abi. Geliştiriyorum kendimi. Hatta inanmazsın sen şimdi biz bugün günayla pardon Gencay la yarın geziye katılalım diye konuştuk. Sonra vaz geçtik ama en azından artık geziye direk katılmıyorum demek yerine biraz düşünüyoruz. Katılalım, katılmayalım diye kafa yoruyoruz. Bu hızla gidersek sanırım 10 yıla kalmaz her geziye katılırım.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Ayıp ettin abi. Geliştiriyorum kendimi. Hatta inanmazsın sen şimdi biz bugün günayla pardon Gencay la yarın geziye katılalım diye konuştuk. Sonra vaz geçtik ama en azından artık geziye direk katılmıyorum demek yerine biraz düşünüyoruz. Katılalım, katılmayalım diye kafa yoruyoruz. Bu hızla gidersek sanırım 10 yıla kalmaz her geziye katılırım.
    gözlerim yaşardı valla ne diyeceğimi şaşırdım

Motosikleti
    honda
    Ya Allah Aşkına birisi bana 19 Mayısta Ataya saygı kortejinin olup olmadığını söylesin.Geçenlerde de yazmıştım ama haber verilecek dendi ama ses seda yok.Herkes takmış bir gezi olayına.Bu geziden daha önemli arkadaşlar....
    [B][COLOR="Red"]Ne Mutlu Türküm Diyebilene[/COLOR][/B]!!!:cat:

Motosikleti
    henüz yok
    Alıntı btrm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya Allah Aşkına birisi bana 19 Mayısta Ataya saygı kortejinin olup olmadığını söylesin.Geçenlerde de yazmıştım ama haber verilecek dendi ama ses seda yok.Herkes takmış bir gezi olayına.Bu geziden daha önemli arkadaşlar....
    bende merak ediyorum arkadaşlar eh yapalım artık bişey gerçi ben arkanızdan koşarak eşlik edeceğim ama olsun

haaa haaa walla Gürselcim sen geziye katılana kadar ben ehliyeti, motosikleti alıp dişi Ümmet abi olup Türkiye yi gezmiş olacağımama üzülme umutluyuz senden yani en azından ben

Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Alıntı btrm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    "Haber verilecek" şeklinde değil de, "öyle bir organizasyon olursa duyurusu yapılacak" şeklinde bir başka üyemiz tarafından söylenmişti. Şu ana kadar bana gelen bir bilgi yok. Böyle şeylerin izinle yapıldığını düşünürsek, bu izinlerin en az 1-2 ay önceden alınmış olması lazımdı. Bu sene olmayacak gibi görünüyor.
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

Motosikleti
    henüz yok
    Alıntı Prometheus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    "Haber verilecek" şeklinde değil de, "öyle bir organizasyon olursa duyurusu yapılacak" şeklinde bir başka üyemiz tarafından söylenmişti. Şu ana kadar bana gelen bir bilgi yok. Böyle şeylerin izinle yapıldığını düşünürsek, bu izinlerin en az 1-2 ay önceden alınmış olması lazımdı. Bu sene olmayacak gibi görünüyor.
    hmmm üzüldümmm......

Motosikleti
    Alıntı demo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    haaa haaa walla Gürselcim sen geziye katılana kadar ben ehliyeti, motosikleti alıp dişi Ümmet abi olup Türkiye yi gezmiş olacağımama üzülme umutluyuz senden yani en azından ben
    Hadi inşallah bir an evvel alırsın motorunu ve ehliyetini...

Ahanda buraya yazıyorum sen motoru alınca benim gibi tatlı su motorcusu olmazsan bende neyim....

Motosikleti
    henüz yok
    Hadi inşallah bir an evvel alırsın motorunu ve ehliyetini...

Ahanda buraya yazıyorum sen motoru alınca benim gibi tatlı su motorcusu olmazsan bende neyim....

yaaaa yaaaa olmıycammm olmıycammmm

Alınca görüşürüz Gürsel

Motosikleti
    HYOSUNG 650 GT
    kımse yok mu,yarın plan yok mu,
    [COLOR="Black"]hayatta [/COLOR][COLOR="White"]tek [COLOR="Black"][COLOR="Red"]aşk [/COLOR][/COLOR][COLOR="Black"]beşikt[/COLOR][/COLOR][COLOR="red"]aşk[/COLOR]:bounce:.................:flower:06 B 1903 :flower: [COLOR="Red"][COLOR="Black"]ç[COLOR="Red"]A[/COLOR]rşı [/COLOR][/COLOR]heryerde

günaydın herkese tatil olunca bu saatte günaydın oluyor bugün 19 mayıs geçişi neden olmayacak...
    :bounce:

madem ankara mt, bir de buraya selam verelim

merhaba arkadaşlar pro nun yardımıyla aldım motosikletimi ben de burdayım artık...
    göürşmek üzere..

Motosikleti
    Alıntı irfan_s adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    madem ankara mt, bir de buraya selam verelim

merhaba arkadaşlar pro nun yardımıyla aldım motosikletimi ben de burdayım artık...
    göürşmek üzere..
    Hoşgeldin ve motorun hayırlı olsun. Güle güle binesin inşallah...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 11 kullanıcı var. (0 üye ve 11 misafir)

Bu Konudaki Etiketler