Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    bart1969 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz6 fazer 2005/yamaha ybr 125 2004(satmaktan şu ar
    Alıntı Bin9yüz85 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O zaman bundan sonra toplaşmaları Etlik Real de yapalım
    tamam sen vakti ayarla bakarız.
    bu arada arkadaşlar ben 2-3-4 ünde bursa tarafına gidecem.
    duyurulara konu açmak istedim ama uygun bulunmadı galiba.
    şimdi buraya yazsam herkez okumuyor.belki bursa mt den o günlerde gezi yapanlara felan denk getiririm hesabı göze batcak bir başlık açacaktım.
    konuyu nereye açmamı önerirsiniz:
    onuur okuyorsan bana bir cevap yaz.
    aha metni de şöyle:
    ------------------------------
    2-3-4 mayıs ankaradan bursaya seyahat
    --------
    arkadaşlar önümüzdeki hafta 2 si cuma akşamından ya da 3 ü cumartesi sabahında ankaradan bursaya ailemin yanına ziyareti ve bursada gezmeyi
    düşünüyorum.bursaya gelmeyi düşünebilecek arkadaşlar beni sırf ailesinin yanına gidiyor diye düşünmesinler,gelecek olursa bursada da beraber bir şeyler yapılabilir.
    henüz yola ne zaman çıkacağıma karar vermedim.cuma akşam 5-6 gibi çıkarsam gece yolculuğu gibi olacak.cumartesi sabahtan çıkarsam cumartesi gününü yolda yemiş olacağım.
    eğer ankaradan bursaya gitmeyi düşünen arkadaşlar olursa ya da o güzergahta gezi planı yapan varsa bildirmenizi rica ederim.güzergahım:
    ankara-eskişehir-bilecik-bursa.
    yol haritada 380 km.
    haritadan baktığım kadarı ile yolun tamamına yakını bölünmüş yol,az bir kesim gidiş geliş olabilir(tam bilen doğrusunu yazsın).
    her ne kadar motor fazer olsa da hız limitlerini zorlamayan rahat bir yolculuk düşünüyorum ,ilgilenen olursa duyrulur.
    fikir ve önerilirinizi bekliyorum.(inşallah tek gitmem)
    (uludağ bu mevsimde hala soğuktur)...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    ZAT 150
    Doktorrrrrrrr.... Selamlar...

Bizim şu terapiye ne zaman devat edeceğiz yafuuu....

readymehmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLR 650 & DT 125 & CBR600F
    merhaba arkadaşlar,
    dün mühye köyü imrahor çayında ki yarışa ait kimse görüntü göndermemiş.
    görmek isterdim
    yüreginin götürdügü yere git

Motosikleti
    Yamaha MT-09 TRACER
    Alıntı bart1969 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu arada arkadaşlar ben 2-3-4 ünde bursa tarafına gidecem.
    duyurulara konu açmak istedim ama uygun bulunmadı galiba.
    şimdi buraya yazsam herkez okumuyor.belki bursa mt den o günlerde gezi yapanlara felan denk getiririm hesabı göze batcak bir başlık açacaktım.
    konuyu nereye açmamı önerirsiniz:
    onuur okuyorsan bana bir cevap yaz.
    aha metni de şöyle:
    ------------------------------
    --------
    arkadaşlar önümüzdeki hafta 2 si cuma akşamından ya da 3 ü cumartesi sabahında ankaradan bursaya ailemin yanına ziyareti ve bursada gezmeyi
    düşünüyorum.bursaya gelmeyi düşünebilecek arkadaşlar beni sırf ailesinin yanına gidiyor diye düşünmesinler,gelecek olursa bursada da beraber bir şeyler yapılabilir.
    henüz yola ne zaman çıkacağıma karar vermedim.cuma akşam 5-6 gibi çıkarsam gece yolculuğu gibi olacak.cumartesi sabahtan çıkarsam cumartesi gününü yolda yemiş olacağım.
    eğer ankaradan bursaya gitmeyi düşünen arkadaşlar olursa ya da o güzergahta gezi planı yapan varsa bildirmenizi rica ederim.güzergahım:
    yol haritada 380 km.
    haritadan baktığım kadarı ile yolun tamamına yakını bölünmüş yol,az bir kesim gidiş geliş olabilir(tam bilen doğrusunu yazsın).
    her ne kadar motor fazer olsa da hız limitlerini zorlamayan rahat bir yolculuk düşünüyorum ,ilgilenen olursa duyrulur.
    bir tek dağdaki bölüm tek şeritli ve kamyon bol oluyor...
    tecrüben iyi ise sorun olmaz...
    iyi yolculuklar...

Motosikleti
    arkadaşlar şu anda honda efe motordan buğra isimli genç bir arkadaşımız ybr 125 motor almış durumda.
    ancak kendisi hiç vitesli motor kullanmadığından motoru ordan alamamaktadır.
    kendisi scoter kullanabilmektedir ,ehliyeti vardır.
    kendisini ben alıp evine bırakmak isterdm.ancak benim motorum da vitesli ybr 125 olduğundan oraya da iki sefer yapmam imkansız olduğundan yardımcı olamıyorum.
    honda efe saat 18:30-18:45 de kapanmaktadır.
    bölgeye yakın ve arkadaşa yardımcı olabilecek arkadaşlar olduğu taktirde telefonu:
    +90 555 51 377 45 dir.
    yardımcı olabileceklere şimdiden teşekkürler.
    not:
    benim scoterim olsaydı ben gidip onun motoru alıp;ona da scoteri vererek dönecektik.lütfen scoteri olan arkadaşlar durumunuz müsaitse şu arkadaşa destek olalım.

CBF150 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 BMW R 1200 GS Adventure
    arkadaşlar şu anda honda efe motordan buğra isimli genç bir arkadaşımız ybr 125 motor almış durumda.
    ancak kendisi hiç vitesli motor kullanmadığından motoru ordan alamamaktadır.
    kendisi scoter kullanabilmektedir ,ehliyeti vardır.
    kendisini ben alıp evine bırakmak isterdm.ancak benim motorum da vitesli ybr 125 olduğundan oraya da iki sefer yapmam imkansız olduğundan yardımcı olamıyorum.
    honda efe saat 18:30-18:45 de kapanmaktadır.
    bölgeye yakın ve arkadaşa yardımcı olabilecek arkadaşlar olduğu taktirde telefonu:
    +90 555 51 377 45 dir.
    yardımcı olabileceklere şimdiden teşekkürler.
    not:
    benim scoterim olsaydı ben gidip onun motoru alıp;ona da scoteri vererek dönecektik.lütfen scoteri olan arkadaşlar durumunuz müsaitse şu arkadaşa destek olalım.
    Doktorum civanım adam vitesli motor kullanmayı bilmiyorsa niye almış? Onu kamyonet paklar
    Bende cbf150 yi aldığımda minibüsle götürmüştüm ama bende o zaman ehliyet yoktu onun için

Motosikleti
    Alıntı CBF150 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Doktorum civanım adam vitesli motor kullanmayı bilmiyorsa niye almış? Onu kamyonet paklar
    Bende cbf150 yi aldığımda minibüsle götürmüştüm ama bende o zaman ehliyet yoktu onun için
    ya hepimizin başından geçti.ben aldığımda da benim ehliyet yoktu.sağ olsun satan kapıya kadar bıraktı.polis görünce kavşaklardan inip ite ite mi gitmedik.accık vicdanlı olalım hem çocuk daha çok genç.
    bu arada senin tel bende yok özelden bana bir atsana,arada irtibatı kopartmayalım değil mi?

CBF150 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 BMW R 1200 GS Adventure
    ya hepimizin başından geçti.ben aldığımda da benim ehliyet yoktu.sağ olsun satan kapıya kadar bıraktı.polis görünce kavşaklardan inip ite ite mi gitmedik.accık vicdanlı olalım hem çocuk daha çok genç.
    bu arada senin tel bende yok özelden bana bir atsana,arada irtibatı kopartmayalım değil mi?
    Arkadaş çok gençse bu kadar yardımcı olmaki hayatın ne kadar acımasız olduğunu görsün.Ben cbf 150 yi sıfır aldığımda Çubuk'a 200 ytl.nakliye istediler bende kendi minibüslerimizden birisinin 2 sıra koltuğunu söküp öyle götürdüm.

Motosikleti
    ZAT 150
    Waay be birden aklıma benim motoru aldığım gün geldi.

Zıngır zıngır titriyordu bacaklarım. Ehliyet vardı ama sadece 1 günlük scooter sürüş tecrübemin üzerinden 3 yıl geçmişti. Akköprüden etliğe gelene kadar neler yaşadım hala unutmam ve sanırım ömrümün sonuna kadarda unutmayacağım.

Bak ya şimdi aklıma geldi böyle bi konu açsak ne güzel olur değilmi. Motorunu ilk aldığın gün yaşadıkların diye..

Bu arada Buğra arkadaşımıza hayırlı uğurlu olsun umarım dertsiz bi şekilde evine götürebilir makinayı.

Motosikleti

--------
    yol haritada 380 km.

başlık açayım mı açmayayım mı karar verin yoksa bu mesajı böyle devamlı güncek tutacağım.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Asya 150 T - I

Motosikleti
    YEMEHE DT 125 R(inş.) KTM 640 adventure
    bursanın dağ tarafı çok tehlikeli ergin abinin dediği gibi aman dikkat

Motosikleti
    Alıntı motorize ekip adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bursanın dağ tarafı çok tehlikeli ergin abinin dediği gibi aman dikkat
    dağ bu zamanlar soğuktur.gelen olursa başka yerlerde vardır elbette.

Motosikleti
    Yamaha MT-09 TRACER
    dağ bu zamanlar soğuktur.gelen olursa başka yerlerde vardır elbette.
    soğuktan bahsetmiyorum ben biraz tehlikeli ve bolcana virajlı bir yol diyorum...
    eğer gideceksen gündüz vakti ordan geçmeye bak derim hele 5 gibi çıkıp ankaradan gidersen gerçekten de tam da saatinde dağa varırsın daha da çekilmez bir hal alır....
    bence gerçekten çok fazla yol tecrüben yoksa birde fazerın var galiba, daha yeni de kullanıyorsun ama çok dikkatli olmanı tavsiye ederim...şahsen ben gece o yolda olmak istemezdim...
    kolay gelsin...

Motosikleti
    bir yıldız daha kaydı iyi geceler ankara MT

Motosikleti
    ZAT 150
    Çarşamba buluşmasına fazla talep yok gibime geldi. Link i buraya koyalımda göz önünde olsun bari.

http://www.motosiklet.net/forum/duyu...usma%22-2.html

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Asya 150 T - I
    bir yıldız daha kaydı iyi geceler ankara MT

Motosikleti
    Alıntı ER6iNbay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    soğuktan bahsetmiyorum ben biraz tehlikeli ve bolcana virajlı bir yol diyorum...
    eğer gideceksen gündüz vakti ordan geçmeye bak derim hele 5 gibi çıkıp ankaradan gidersen gerçekten de tam da saatinde dağa varırsın daha da çekilmez bir hal alır....
    bence gerçekten çok fazla yol tecrüben yoksa birde fazerın var galiba, daha yeni de kullanıyorsun ama çok dikkatli olmanı tavsiye ederim...şahsen ben gece o yolda olmak istemezdim...
    kolay gelsin...
    dağ dediğiniz uludağ mı?yanlış mı anladım.eğer uludağ diyorsanız ben gece yolculuğu yapıp tabii ki uludağa gitmeyeceğim.annemlerin bursada evi var.
    ben tek gidersem cumadan çıkacam.yok başka bursa tarafına gitmeyi düşünecek arkadaş felan olursa ona göre de ayar yaparım.sonuçta ailem olmakla beraber bursayıda gezeceğim.
    soğuk olurdan kastım:
    uludağa zaten bu aylarda çıkmak saçma olur.neden dersen kar erimiştir,gezip piknik vs için ise yol soğuk olur.haziran temmuzda bile dağda yazlıkla dolaşınca insan üşüyor bırak nisanı mayısı.(zirvede kar duruyordur belki de)

Motosikleti
    dağ dediğiniz uludağ mı?yanlış mı anladım.eğer uludağ diyorsanız ben gece yolculuğu yapıp tabii ki uludağa gitmeyeceğim.annemlerin bursada evi var.
    ben tek gidersem cumadan çıkacam.yok başka bursa tarafına gitmeyi düşünecek arkadaş felan olursa ona göre de ayar yaparım.sonuçta ailem olmakla beraber bursayıda gezeceğim.
    soğuk olurdan kastım:
    uludağa zaten bu aylarda çıkmak saçma olur.neden dersen kar erimiştir,gezip piknik vs için ise yol soğuk olur.haziran temmuzda bile dağda yazlıkla dolaşınca insan üşüyor bırak nisanı mayısı.(zirvede kar duruyordur belki de)

abi bursaya 50 km kala zannedersem dağ yolu başlıyo kamyon çok araba bile biraz tehlike arzediyo ormalık virajlı bir dağyolu genelde araçlar birbirini sollayamazlar konvoy oluşuyo

Motosikleti
    abi bursaya 50 km kala zannedersem dağ yolu başlıyo kamyon çok araba bile biraz tehlike arzediyo ormalık virajlı bir dağyolu genelde araçlar birbirini sollayamazlar konvoy oluşuyo
    teşekkürler.
    çok probem olmaz,biri gelip arkadan geçirmezse.ben sakin kullanırım.uyarız biz konvaya.
    bakalım belki cumartesi sabah daha ii olur o vakit.gelen yok mu ya?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 13 kullanıcı var. (0 üye ve 13 misafir)

Bu Konudaki Etiketler