Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    tunca_G - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA 2003 TWİSTER dı bir zamanlar
    arkadaşlar herkesin gönlü ve fikri bir ama uygulamaya gelince tıkanmayalım lütfen bu işin başı hangi arkadaşımızsa saati ve yeri organize etsin bizde tek yürek tek bilek orda olalım
    ÖYLE DEĞİLMİ ARKADAŞLAR.?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Arkadaşlar kortej yapmak o kadar kolay iş değil. 3-5 forum başlığı açmakla bitseydi eğer elbette güzel olurdu. Gerekli yasal izinlerin alınması lazım ki o bile çok uzun sürüyor. Üstelik yapılması düşünülen tarihin 29 Ekim'e denk gelmesi işimizi çok zorlaştırır. Ben dün (25 Ekim) bile birçok yol kapatıldığı için gitmem gereken yerlere geç kaldım hep. Korsan bir kortej yapmak istemeyiz sanırım. Yapmaya çalışsak zaten sadece İstanbul Yolu'nda ya da Eskişehir Yolu'nda yapılır. Takdir edersiniz ki anlamı kalmaz o zaman da.

29 Ekim'de hipodromdaki etkinliklere katılınılması bile anlamlı olacaktır bence. Motorlarla gezmek zorunda değiliz ne de olsa.
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

Motosikleti
    DRAGSTAR CLASSİC
    Arkadaşlar tavsiyeme cevap verdiğiniz için ayrıca teşekkür ederim. Bende yorum yazmicam.

Eyvallah

merhaba arkadaşlar 28 ekim pazar günü Ankara cebeci şehitliğinde toplanılacağı duyumunu aldım .. Bilginize

saat:10:30 da imiş elimdeki broşürde yazıyor

2move - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ankaradaki arkadaslarım izin mizin almadan kendi gayretleriyle kortej oluşturuyor.herkez tüm Ankaralılar davetlidir. anlamlı ve mühim bir gün olacak. sesimizi duyurursak ne mutlu bizlere
    YA İSTİKLAL ,YA ÖLÜM ! ! !

Alemin kralı çarşı , herkeze karşı

Abi benim motorum yok istiyorum yani pazartesi de giderim ama ne motorum ne de kaskım var sanırım katılamam motor olmadan neyse ama kasksız olmaz
    :bestmt:

onur abi ankara md gidiyor korteje hatta onlarda izin filan almamışlar pazartesi saat 11:00 de ankamall otoparkında buluşacaklar peki bizde gitcek miyiz eger gidersek beni artcı alcak olan warmı??
    [B]Kawasaki, Yamaha, Honda, Suzuki, Aprilla, Ducati, Bmw tüm model motosiklet anahtarlarını artık yedekliyebiliyoruz Bilgi İçin Pm Atınız[/B]

Motosikleti
    Suzuki Bandit 600
    ahhh ahhh Ankarada olsaydım kesin katılmıştım. Özledim be memleketimi

Ama ankara istanbul izmir farketmez ben marmaristeyim buradada var yürüyüş falan buradakine gidecem önemli olan tek yürek tek bilek olmak.

Herkezin şimdiden bayramını kutlarım.
    *** Hayatta En Güzel Şey Özgürlüğün Tadını Doyasıya Çıkarmaktır ***
    Hayat sadece ölüme giden yoldaki bir rüyadır...

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    İzinsiz olmaz kesin karışıklık olur... Amacın dışında görülür.... İşallah olaylar yaşanmaz.....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Alıntı cadde şeytanı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sl m
    aleyküm selam abi seni buralarda görmek cok güzelhoş geldin
    [B]Kawasaki, Yamaha, Honda, Suzuki, Aprilla, Ducati, Bmw tüm model motosiklet anahtarlarını artık yedekliyebiliyoruz Bilgi İçin Pm Atınız[/B]

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    hımm.. neler oldu gelmeyeli dedim lakin. her zamanki gibi .. tanıdıklara selamlar saygılar
    yarın duaya gelenler olursa karşılaşırız artık

Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Alıntı matrixkamil adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    onur abi ankara md gidiyor korteje hatta onlarda izin filan almamışlar pazartesi saat 11:00 de ankamall otoparkında buluşacaklar peki bizde gitcek miyiz eger gidersek beni artcı alcak olan warmı??
    Yollar kapalı olacağı için şehir dışında tur atıp dönerler izin almadılarsa
    Onur Yollarda

Motosikleti
    motosikletimi sattım :(
    Bende gidip MD nin gurubuna katılacam, en fazla Polis kuvvetleri önümüzü kesip geri dönün ve ya dağılın der, bende yapmak istediğim bu sersenişi yapmış olurum en azından
    Motosiklet tutkusu anlatınmaz yaşanır diyorum başka bişe demiyorum :cat:

Forumdan Uzaklaştırıldı R3N - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı CBF150 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teröre Dur demek için Ankara da niye toplanmıyoruz niye kimse birşeyler yapmıyor,Bu grubun başkanı,yöneticisi,lideri yokmu? kimi neyi bekliyoruz arkadaşlar.... Nerdesin Proooo
    başkanı lideri yok , var mı ??? ben burdan yazıyorun "TERÖRE DUR"

bireysel olarak acil yerleşecek yer aradığımdan kortej vs gibi etkinliklere katılamayacağım.

bir anda oluşan "musula kerküke girelim barzaniyi bulup yakalım" toplumsal tavırları da ülkemiz üzerine oynanabilecek oyunlar gerçeği olabileceğini belirtip hedef olmak da istemiyorum

ses duyurmaya evet ama izinsiz organize edilmemiş bir gösteriye hayır. Allah korusun hadi yürüyeceğiz diye çıkıldı bir motor kazasında bir iki arkadaş yaralandı.. ne oldular? teröre lanet için verilmiş iki gazi , yoksa başka birşey mi deniliyordu? hadi falanca yere gidiyoruz demekten daha kapsamlı düzenlemeler gerektiği unutulmamalı.. motosikletlerimiz olmadan da cumhuriyete sahip çıkılıp, anıtkabire gidilebilir bayrak asılabilir. ben aranızda olamayacağım için kuzey ıraklı aşiret lideri sanmayın

invisible a da cevap yazayım da üzülmesin, sanırım senin teklifinden sonra bir kere bile toplanmadık, gezmedik ramazan, havaların soğuması, kişilerin özel işleri vs.. hava soğuduğu için kısa geziler olur belki, kızılcahamam güzel, yine gideriz

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    350 beyaz cava....hemde stylee...
    arkadaslar nbr sınız yahuu...bakın 1 hafta öncesınden sıze haber verıom...
    haftaya cuma yanıı kasımın 2 sınde ankya gelıyorum dagıtım ıznıne...7 gunlugune...cumartesı pazar bos durmayalım....guzel bı organızasyonj yapında gezelım ecük...özledım motorumu yaw....

mehtap 5

Alıntı Prometheus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yollar kapalı olacağı için şehir dışında tur atıp dönerler izin almadılarsa
    tamam onur abi bizde bi şehir turu yapalım onlar yapıyoda bizde yapamıyacakmıyız? Ankamall Otoparkı buluşup anıtkabire kadar gideceklerbu bi el koybizde gidenlerin resimlerine bakmayalım

Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Alıntı matrixkamil adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tamam onur abi bizde bi şehir turu yapalım onlar yapıyoda bizde yapamıyacakmıyız? Ankamall Otoparkı buluşup anıtkabire kadar gideceklerbu bi el koybizde gidenlerin resimlerine bakmayalım
    Bu vatan motosiklet üzerinde kazanılmadı. Yürüyerek de ziyaret edilebilinir Anıtkabir. İzin alınmamış, yolların kapalı olacağı 3 gün öncesinden görülen bir günde kusura bakmayın ama ben hiçbir arkadaşımı motosikletinize atlayın da gelin diyerek yanlışa sürüklemem.
    Onur Yollarda

ee ben sadece motosiklet demedim ki yürüyecek kişide warsa toplanıp yürüyelim anlamında söyledim anlayanda anladı zaten

iyi o zaman sen herşeyin iyisini biliyon gibi yolun acık olsun....

Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Benim bildiğim "iyi" ve "doğru"lar kimseyi bağlamaz. Herkes kendi doğrusunu yaşamakta serbesttir. Ankara MT bürokrasiye teslim olmayacaktır. Ne bir başkanı ne de bir yönetim kurulu vardır. Herkes dilediğini yapmakta serbesttir.

Saygılar..
    Onur Yollarda

arnova - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor
    Arkadaşlar,
    Bana kalırsa bir ulusal bayramımız da böyle bir turun tepki alıp engelleneceğini ummuyorum,şahsen ben katılmayı düşünüyorum.En fazla güzergahın değişmesini yada dağılmamızı isteyebiilirler,bunun da dert olacağını sanmıyorum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 67 kullanıcı var. (0 üye ve 67 misafir)

Bu Konudaki Etiketler