Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı R3N - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    motosiklet sürmek için olanlardan alamıyorsak da benzerlerinden giyelim, kunduradan iyidir

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Alıntı R3N adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motosiklet sürmek için olanlardan alamıyorsak da benzerlerinden giyelim, kunduradan iyidir
    değildir Motosiklet botunun özelliği korumalı olmasıdır. Korumasız olduktan sonra bot giymişsin, kösele giymişsin farketmez. Tek fark ayağın üşümez işte.
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

SilentScream - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Yamaha MT-09 Tracer
    Alıntı Prometheus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    değildir Motosiklet botunun özelliği korumalı olmasıdır. Korumasız olduktan sonra bot giymişsin, kösele giymişsin farketmez. Tek fark ayağın üşümez işte.
    abi bileği koruyo diye demiştir r3n yoksa botun bir anlamı olmazdı sahiden

Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Alıntı SilentScream adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi bileği koruyo diye demiştir r3n yoksa botun bir anlamı olmazdı sahiden
    Korumalı motosiklet botlarında ciddi korumalar var. Bileği koruyan şey onlar. YDS'dekilerin çoğu su geçirmez bildiğiniz bot.
    Onur Yollarda

ninya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax 250 z plus
    arkadaslar burada üretilen botlardada demir mevcut bunlarda polislere yada yunusların motorda kullandıgı botlardan satıyorlar o acıdan bu firma üreticisi oldugundan daha uygun fiyatları olacagını tahmin ediyorum. Gecen yıl buradan bir grup arkadas bot almıstı bu yuzden kaliteli üretiyorlar.

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı Prometheus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Korumalı motosiklet botlarında ciddi korumalar var. Bileği koruyan şey onlar. YDS'dekilerin çoğu su geçirmez bildiğiniz bot.
    Proluk yapma len..........

Ruhşenim haklı.....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Alıntı ninya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar burada üretilen botlardada demir mevcut bunlarda polislere yada yunusların motorda kullandıgı botlardan satıyorlar o acıdan bu firma üreticisi oldugundan daha uygun fiyatları olacagını tahmin ediyorum. Gecen yıl buradan bir grup arkadas bot almıstı bu yuzden kaliteli üretiyorlar.
    Polislerdeki botlarda da koruma yok ki zaten

Normal bir motosiklet botu 110 EURO civarı. Ayağınızda bir kırık olsa minimum 100 YTL, iki kırık olsa 200 YTL..vs. Acısı ve işe gidememekten dolayı olan kaybınız da cabası. Acaba hangisi daha pahalı tekrar düşünmek gerek
    Onur Yollarda

gupilya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Truva 250 TR
    Ninya;
    YDS den bot ben aldım. Benim aldığım, çırtçırtlı BMW den kopyalamışlar. Bunun yeni modelini de yapmışlar. Yenisinde kelepçe var. Farklı ve pratik bir açma kapama geliştirmişler. Bana istersen eski botlarımı dabu şekilde yenileyebileceklerini söylediler. Bu bot kışlık ve uzun korçlu. Polis botları daha kısa.
    Yazlık botu ise fevzioğlu'ndan motobot aldım. YDS yazın ağır oluyor. İkisi de yerli malı.
    Yerli malı yurdun malı.
    Herkes bundan almalı.

Motosikleti
    sym joymax 250 z plus
    hocam YDS den almıştınız siz bende kışlık alacagım bakalım arastırıyorum piyasada fiyatlar cok değişik ekonomik bişeyler alıcam .

gupilya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Truva 250 TR
    ninya;
    motobot 25 YTL daha ucuz, YDS 150 ye verir. Orada Ali var. Beraber gittiysek seni tanır ya da tanıtırsın. Ali'nin de scotrı var. İkisi de gayet iyi. Bence. Hangisinin hoşuna gideceğine bağlı.

OrjinAli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ns 200
    Sevgili Arkadaşlar Ramazan bittikten sonra kızılırmağa balık tutmaya gitsek. bi pazar günü hem yakın hemde bi mangal atarız her ihtimale karşı sucuğumuzuda hazır bulundururuz nasıl olur ? yakın samsun yolu üzerinde ankaraya 35-40 km falan biz geçen kırıkkaleye giderken ırmağın kıyısında durduk çok güzel. hoş bir gezi olur. öneri ve yorumlarınızı bekliyorum.
    sayın prometheus, R3N

25 balık istiyoruzzzz

Sakulin

ankara mt kan kaybediyor ulen sabah bi mesaj yazdım akşama kadar kimse girip okumadımı kış daha gelmeden motorları kaldırdınızmı yoksa.
    cbr125R (32,000 km) gt250R (20,000 km) mct250(5,000 km) gt250(4,000km) gt250R (1000km) cb125(1500km) NS200 (2.000km )

Motosikleti
    sym joymax 250 z plus
    Alıntı gupilya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ninya;
    motobot 25 YTL daha ucuz, YDS 150 ye verir. Orada Ali var. Beraber gittiysek seni tanır ya da tanıtırsın. Ali'nin de scotrı var. İkisi de gayet iyi. Bence. Hangisinin hoşuna gideceğine bağlı.
    motobot tan yazlık yarım boğaz bot aldım ben 4-5 ay önce kışlık alacagım şimdi . Bugünde cbf 150 için müraacat ediyorum kısmetse cbf 150 alıcam. birde sürekli araştırıyorum .
    sahibinden.comda buldugum bir ilanı size sorayım istiyorum aceba bu motor alınır mı? parcasını bulabilirmiyim? sahibine mesaj attım en fazla 700-800 ytl masrafı var dedi ama ben emin degilim.

http://www.sahibinden.com/index.php?a=1002&b=4876271 şuna bir bakarmısınız ?

caya104 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    05 Honda Today-99 Honda Transalp vardı
    850 ytl motor+800 ytl de masrafı deniyor=1650 ytl bu fiyata motorun yürüyeceğini iddia eden kendi niçin yaptırıp binmiyor veya 3000-4000 ytl ye satmıyor.Başına bela alma bence hem çok uğraşırsın hem çok paran gider sonucta hiçbirzaman iyi olmaz.
    " Hayat üçbuçukla dört arasındadır.

Ya üçbuçuk atarsın ya da dört dörtlük yaşarsın..."

chimeraby - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Abi naptın sen? 16 yıllık motor bu.. Öte tarafta sıfır cbf.. 1991 model suzukinin PİSTON, SEKMAN VE SİLİNDİRLER bu kadar ucuza hallolabilecek mi? Kolaylıkla parçalar bulunup eskisi gibi çalışır duruma getirilebilecek mi? Hiç sanmıorum.. Tip desen bence tip de güzel değil,madem cbf 150 ye karar vermişsin en azından sağlam motora binmiş olursun..

Motosikleti
    sym joymax 250 z plus
    zaten hoşuma gitmemişti sadece sorayım istedim size

Motosikleti
    mct250 siyah,kawasaki zzr 1100
    merhaba dostlar;

Yardım edebilirseniz sevinirim. ankaradan yeni bir motor aldım zzr1100 şu anda boyanıyor. sizden yardım istememin sebebi bana iyi bir ustanın lazım olması elektrik aksamını onaracak granajları takacak genel birde kontrol edecek sahtekar olmayan işinin ehli bir ustal lazım dostlar ankarada tanıdığınız böyle bir usta varmı? bir kaç güne kadar ankarada olacağım ayrdımcı olursanız sevinirim.

Şimdiden teşekkürer.
    Başkalarının düşünceleriyle akıllı olacağıma, kendi adıma deli olmayı yeğlerim.

Motosikleti
    sym joymax 250 z plus
    Alıntı Faustxx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba dostlar;

Yardım edebilirseniz sevinirim. ankaradan yeni bir motor aldım zzr1100 şu anda boyanıyor. sizden yardım istememin sebebi bana iyi bir ustanın lazım olması elektrik aksamını onaracak granajları takacak genel birde kontrol edecek sahtekar olmayan işinin ehli bir ustal lazım dostlar ankarada tanıdığınız böyle bir usta varmı? bir kaç güne kadar ankarada olacağım ayrdımcı olursanız sevinirim.

Şimdiden teşekkürer.

Moto İhsan Baba ( ERKAL MOTOR )

Yeni sanayi Çelik caddesi no :24/c Ankara
    3112562 / 05324126839 Yiba Çarşısı arkası

beyler sonunda CBF 150 müracatımı yaptım ve yarın akşam (siz bu mesajı okudugunuzda bugün olacak ) motorumu teslim alacagım tek sorun lastik konusu hemen bir lastik almam lazım forumlarda hep lastiklerden şikayet var yagmura dayanan kaymayan bir lastik ve lastikçi adresi lazım bana yardımcı olurmusunuz.

Motosikleti
    Truva 250
    motosikletimi satıyorum.... model yükseltmek istiyorum... çok temiz.. kaza değil çizik bile yok... 4000 km. de siyah Truva 250 cc chopper... 2500 ytl. ilgilenen arkadaşlara duyurulur... e-posta adresim mfg1964@gmail.com

Motosikleti
    sym joymax 250 z plus

işte ben ve bugün teslim aldıgım canım motorum

Bu motoru satan arkadas Tansu

buda ben ve motorum

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Maşallah...Bayağı heyecanlısın anlaşılan. Bü gün gördüğüm 3 konu bu...
    Tekrar güle güle bin........
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 46 kullanıcı var. (0 üye ve 46 misafir)

Bu Konudaki Etiketler