Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    herşey çok güzel olacak

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    motoice - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 125 KT BÖCÜK SİYAHI
    haftaya yapılacak organizasyona katılamaya bilirim seçimlerde bitti her an tatile gidebilirim eğer burada olursam gelirim
    herşey iki teker için::xrock::

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    valla gitmek gerek.. gezmek gerek.. buluşmak gerek.. tanışmak gerek..

Motosikleti
    ZAT 150
    Buluşma Neredeyse ben varım. Tabi çok uzak olmazsa, Yeri ve zamanı söyleyin yeter.

chimeraby - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Saat 2.30-2.40 arası Anatolia'daydım kimse yoktu.. Bu saate kadar kimse gelmemişse bundan sonra da gelmezler dedim.. Üstelik Ankamall'de işim olmasına rağmen "sonra hallederim,bi toplantıya gideyim,uzun zamandır uğramadım" dedim! Ve yine motorum yoktu,sadece sizi göreyim iki laf edelim die geldim..

En azından saatinde gelmeyecekseniz "Hadi toplanalım bu hafta da" , "Toplantı olsun koşa koşa gelirim" gibi sözler sarfetmeyin..

bart1969 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz6 fazer 2005/yamaha ybr 125 2004(satmaktan şu ar
    Alıntı chimeraby adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Saat 2.30-2.40 arası Anatolia'daydım kimse yoktu.. Bu saate kadar kimse gelmemişse bundan sonra da gelmezler dedim.. Üstelik Ankamall'de işim olmasına rağmen "sonra hallederim,bi toplantıya gideyim,uzun zamandır uğramadım" dedim! Ve yine motorum yoktu,sadece sizi göreyim iki laf edelim die geldim..

En azından saatinde gelmeyecekseniz "Hadi toplanalım bu hafta da" , "Toplantı olsun koşa koşa gelirim" gibi sözler sarfetmeyin..
    benim iki önerim var:
    1.bence genel toplantılar neresi uygunsa(anatolyaysa anatolya,yok uymuyorsa daha merkezde)hafta içine alınsın(cumartesi pazar hariç).
    2.hafta sonu canlı atraksiyonlar; motor üstü faliyetler olsun(şöle 50-100 km lik geziler gibi(ilçelere mesela)).hafta sonu anatolyaya ben gelemem(tabii ki bu benden başka kimseyi bağlamaz(gelmezsen gelme demeyin diye diyorum )

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    valla üzüldüm. demekki bir beş dakika daha beklesen karşılaşacak mışız..

Forumdan Uzaklaştırıldı R3N - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

chimeraby sert yapmış

ankara mt toparlanmalı görüşlerini , ankara mt yi toparlayacak bir büyüğümüz ak sakallı bir dedemiz lazımdır diye özetleyebilir miyiz

blues korku değilde rica ettiler oy kullancaz dışarı çıkıcaz şurda kaç ay beraberiz dediler kıramadım

gezi isteyenlere ve onura da buradan seslenmek istiyorum
    beynam kesikköprü ahanda bu hafta sonu , hadi bakalım hodri meydan

not : pro cumartesi dicek sebebini ben biliyorum

gupilya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Truva 250 TR
    Alıntı R3N adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beynam kesikköprü ahanda bu hafta sonu,
    ben varım destekliyorum. tamam gelelim.

Motosikleti
    Yamaha MT-09 TRACER
    bende 2 kişi yüksek ihtimal gelebilirim....

Motosikleti
    Bisan Roadstar
    Alıntı R3N adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    chimeraby sert yapmış

ankara mt toparlanmalı görüşlerini , ankara mt yi toparlayacak bir büyüğümüz ak sakallı bir dedemiz lazımdır diye özetleyebilir miyiz

blues korku değilde rica ettiler oy kullancaz dışarı çıkıcaz şurda kaç ay beraberiz dediler kıramadım

gezi isteyenlere ve onura da buradan seslenmek istiyorum
    beynam kesikköprü ahanda bu hafta sonu , hadi bakalım hodri meydan

not : pro cumartesi dicek sebebini ben biliyorum
    15 gün önce kesikköprü ye gitmiştik 5 motor.yolda çalışma var,mucur,taş,toprak,çukur,v.s...enduroculara bişey diyemem ama asvalt tipi motor kullananlar çok dikkat etmelidir.yol ara ara asvalt ara ara toprak oluyor.
    bunu önceden farkedemeyenlerin vay haline.ben gece dönerken toprak yola girdiğimi farkedemedim,hız göstergesindede 95 km yazıyodu.az daha düşüyodum.gerçi ben gitmem oraya bi daha ama gidecekler için bilgi olsun dedim.
    unutma oyun bitince vezirde piyonda aynı kutuya konur:bounce:

gupilya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Truva 250 TR
    seçim yatırımı belkide bitirmişlerdir yol yapımını? 15 gün olmuş.
    geçen hafta giden var mı?

Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    akşam bir yerlerde otursak mı?
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

Forumdan Uzaklaştırıldı R3N - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı motopirate adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    15 gün önce kesikköprü ye gitmiştik 5 motor.yolda çalışma var,mucur,taş,toprak,çukur,v.s...enduroculara bişey diyemem ama asvalt tipi motor kullananlar çok dikkat etmelidir.yol ara ara asvalt ara ara toprak oluyor.
    bunu önceden farkedemeyenlerin vay haline.ben gece dönerken toprak yola girdiğimi farkedemedim,hız göstergesindede 95 km yazıyodu.az daha düşüyodum.gerçi ben gitmem oraya bi daha ama gidecekler için bilgi olsun dedim.
    motopirate teşekkürler, yazın gidilecek yerler belli olmuyor, yol yapımı vs..
    fikir olarak kesikköprü dedim , başka biryerde olabilir , yalnız benim şehirdışında olma ihtimalim de belirdi perşembe cuma kesinleşir..

Motosikleti
    ZAT 150

Hayırdır beyler?
    Sert yapan yapana.... Noluyoooo???

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    nevet nevet nevet...
    uyarınız için sağolun motopirate, arkadaşlar yolu izi düzgün olsun lütfen gideceğimiz yerin olmazsa gölbaşına gidelim derim ben. tabi bu da bi fikir..

evren özür dilerim ya cidden takılayım demiştim

nevet arkadaşlar başka fikir beyanında bulunmak isteyen? beyin fırtınası yapalım diyoruz ama onda bile ses soluk çıkmıyor

caya104 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    05 Honda Today-99 Honda Transalp vardı
    Alıntı Prometheus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    akşam bir yerlerde otursak mı?
    Ben boşum buluşabiliriz.Saat 8,30 şimdi yarım saate istediğiniz yerde olurum
    " Hayat üçbuçukla dört arasındadır.

Ya üçbuçuk atarsın ya da dört dörtlük yaşarsın..."

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    350 beyaz cava....hemde stylee...
    haymanaya gidelim ...hamama girip çimelim....birbirimizi keseleyelim....
    ank dan haymana kavsagına kadar kaç km bılmıyorum ama haymanaya dönunce 66(yozgat) km old bılıyorum....
    asfalt meleği abi senın motor her yola girer sen nıye dert edıonki...

bart1969 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz6 fazer 2005/yamaha ybr 125 2004(satmaktan şu ar
    Alıntı bahadinli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    haymanaya gidelim ...hamama girip çimelim....birbirimizi keseleyelim....
    ank dan haymana kavsagına kadar kaç km bılmıyorum ama haymanaya dönunce 66(yozgat) km old bılıyorum....
    asfalt meleği abi senın motor her yola girer sen nıye dert edıonki...
    bahadinli ben sana bu hafta benle haymanaya gel dediydim ya ben gittim valla.kaplıcası kızılcahamamdan çok güzel(5 ytl);bir saate yakın durdum.çıkışta bir kaşarlı pideyle bir de ayran içtim(o da 5 ytl).
    peşine de 2 soğuk soda (50 kuruş.).valla o kadar rahat döndüm ki.akşam ben dönerken tv de seçim sonuçlarına bile baktım pide yediğim yerde.ben haftaya beypazarı tarafına gidecem orda da kaplıca duydum yerini bilmiyorum gelirsen bu sefer en azından 2 kişi oluruz.
    ilgilenenlere:
    haymana yolunun yaklaşık 50 km si bölünmemiş gidiş geliş yol.yol bozuk sayılmaz(pürüzsüz asvalt da değil),giderken ve gelirken kimi kesimlerde erimiş asvalt kısımları var(toplamda 4-5 km),yol baya boş du(22 sinde seçim günüydü,normal zamanda doluysa bilemem.)

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    350 beyaz cava....hemde stylee...
    Alıntı bart1969 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bahadinli ben sana bu hafta benle haymanaya gel dediydim ya ben gittim valla.kaplıcası kızılcahamamdan çok güzel(5 ytl);bir saate yakın durdum.çıkışta bir kaşarlı pideyle bir de ayran içtim(o da 5 ytl).
    peşine de 2 soğuk soda (50 kuruş.).valla o kadar rahat döndüm ki.akşam ben dönerken tv de seçim sonuçlarına bile baktım pide yediğim yerde.ben haftaya beypazarı tarafına gidecem orda da kaplıca duydum yerini bilmiyorum gelirsen bu sefer en azından 2 kişi oluruz.
    ilgilenenlere:
    haymana yolunun yaklaşık 50 km si bölünmemiş gidiş geliş yol.yol bozuk sayılmaz(pürüzsüz asvalt da değil),giderken ve gelirken kimi kesimlerde erimiş asvalt kısımları var(toplamda 4-5 km),yol baya boş du(22 sinde seçim günüydü,normal zamanda doluysa bilemem.)
    abı bıraz ekonomık krize girdimde ondan sana dıyemedım gıdelım dıye...ama bende ankda hamama gırdım....hemde buz gibi havuzu vardı....ohhh bende 3 saate yakın yuzdum orda....ondan sonrada cıktım gıderken dolmus benı altına aldı....

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 92 kullanıcı var. (0 üye ve 92 misafir)

Bu Konudaki Etiketler