Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Bi bıraktık ankara dağılmış...... Tüh tüh....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    nok be abi buradayız kimsenin dağıldığı falan yok

bart1969 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz6 fazer 2005/yamaha ybr 125 2004(satmaktan şu ar
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bi bıraktık ankara dağılmış...... Tüh tüh....
    seninle çok takılamadık alpercim.ama ilk intibanın herşey olduğu harbi bir arkadaş olduğunu burdan söylemek istiyorum.
    toparlayıcı olmak zor iştir.ankara mt yi hiç tanımıyorum(bir iki ufak sohbet hariç).
    ankara mt nin en acilinden toparlayıcı taze zihniyette insanlara ihtiyacı olduğu kanısındayım(diğer arkadaşları tanımadan yorum yaptığım için üzgünüm ama alper şu an burada olsaydı mutlaka toplantılara katılabiliyor olurdum diye düşünüyorum.)

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    taze zihniyet? taze zihniyet te ne arkadaşım? takılıyor musun yoksa hakikaten biz bayat zihniyetli miyiz? Her hafta sonu bazen buluşma konuşması yapılmasa da imkanı olan herkes bir şekilde uğruyor anatoliaya ama bir saat sonra ama yarım saatliğine.. Biribirini hiç tanımayan insanlar geliyor kardeşçe sohbet ediyor, gülüyor, eğleniyor, yeri geliyor türkiye ile ilgili fikirlerini paylaşıyor.. ve sen tüm bu insanlara bayat zihniyetli diyorsun öyle mi? sadece bana söylesen gülüp geçerdim, ama bunca insana böyle bir ithamda bulunmak garip.. istersen gel tanışalım. bugün saat ikide yine oradayız..

Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    yau ne alemsiniz severek izliyoruz

yakında kamplı bir gezi organizasyonu yapacağız merak etmeyin çalışmalar sürüyor
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

Motosikleti
    Yamaha MT-09 TRACER
    Alıntı Prometheus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yau ne alemsiniz severek izliyoruz

yakında kamplı bir gezi organizasyonu yapacağız merak etmeyin çalışmalar sürüyor
    dikkat et de acil bi iş çıkmasın lo...
    sonra vay haline...
    de bide dooru yerlere gidersen gelebilenler artar diye düşünüyorum...
    dağlık tepelik yollara sokma insanları sen var diye hehehe...

Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    ya geçenki mazeretim geçerliydi ama
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

Forumdan Uzaklaştırıldı R3N - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben bugün ikide anatolyaya bi ugrayacaktım , evdekiler bırakmadı gelemedim, kusura bakmayın

severek izliyoruz , afiyetle yiyiniz reklam kokan hareketler bunlar proo

caya104 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    05 Honda Today-99 Honda Transalp vardı
    Şİmdi anatolia dan döndüm 16,30 gibi gittim gencay ve gürsel ordaymış 1,5 saat kadar oturup sohbet ettik
    " Hayat üçbuçukla dört arasındadır.

Ya üçbuçuk atarsın ya da dört dörtlük yaşarsın..."

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    Valla arkadaşlar alacağınız olsun ne diyeyim.. gelmediniz ya..

Motosikleti
    ZAT 150
    Alıntı caya104 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şİmdi anatolia dan döndüm 16,30 gibi gittim gencay ve gürsel ordaymış 1,5 saat kadar oturup sohbet ettik
    Abi cidden tanıştığımıza çok memnun oldum.
    Güzel sohbetin için tekrar teşekkürler.

Gencay kusura bakmayasın tekrar geç kaldığım için üzgünüm ama bu sefer mazeretim sağlamdı değilmi? Motor çalışmadı. Heh hehe heeee....

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    nok bea.. ben de yeni gelmiştim hem ii oldu. bakalım artık ne yaparız ne ederiz bilmiyorum önümüzdeki hafta.. bu arada bikaç bant daha vardı, hava kararmadan sıyırabildiklerimi de sıyırdım. arka çantayı boyadım. gündüz gözüyle bakmak lazım ama sanki leşe dönmüş olabilir gibi

Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı asfalt meleği adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    taze zihniyet? taze zihniyet te ne arkadaşım? takılıyor musun yoksa hakikaten biz bayat zihniyetli miyiz? Her hafta sonu bazen buluşma konuşması yapılmasa da imkanı olan herkes bir şekilde uğruyor anatoliaya ama bir saat sonra ama yarım saatliğine.. Biribirini hiç tanımayan insanlar geliyor kardeşçe sohbet ediyor, gülüyor, eğleniyor, yeri geliyor türkiye ile ilgili fikirlerini paylaşıyor.. ve sen tüm bu insanlara bayat zihniyetli diyorsun öyle mi? sadece bana söylesen gülüp geçerdim, ama bunca insana böyle bir ithamda bulunmak garip.. istersen gel tanışalım. bugün saat ikide yine oradayız..

Bababa baba baba.......

Adam bir geldi pir geldi.... Benim mz açtımı ne?.....

Gencay cım çok bayat zihniyetlisiniz.... Fırından yeni çıkmış zihniyet tabiki taze olur.... Ben takılıyorum size sakın gaza gelmeyin.....

Bart1969 da çok sevdiğim bir arkadaşım... Senide çok severim.... İkinizin çok iyi anlaşacağından da eminim.... Bir tanışın konuşun bana hak vereceksiniz...

Hep bunlar prodan kaynaklandı..... İzmire gelsin ben hesabını soracam....

Yapın abicim şööle güzel bir gezi..... Gidin kesikköprüye.... Gidin kızılırmağa....

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    valla abi sorma yahu.. evren bile sattı bizi.. hayır evden izin vermemişler hadi ben anamın korkusundan gelemeyeceğime inanırım ama evren de böyle yaparsa biz atalım kendimizi aşağıya..
    nok bea abi mz falan açmadı.. takılıyoruz biliyorsun kimseyle tartışacak kadar boş vaktim yok. daha önce yazdıklarından da arkadaşın da düzgün biri olduğu ortada zaten bu arada mz imizi pek bi sevdim ben. biraz değişti mesela koruma demirlerindeki ayaklıklar eğildiği ve düzelmeyeceği için kestirmek zorunda kaldım. azıcık rötuş yaptım boya ile. arka çantayı siyaha boyadım bugün ama neye benziyor ancak yarın sabah görebileceğim..
    güzel bir gezi olacaktır elbet ama bu hafta ama önümüzdeki hafta.. ama katılabilir miyim bilmiyorum hala tecrübem yeterli değil. sürmekten değil trafikte yeterince hızlı davranamamaktan çekiniyorum. daha ilk dört yüz kilometrede iki kere kaza yapıp ayrıcana acemilikten üç kere de yere yapışınca insan tırsıyor nitekim

bart1969 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz6 fazer 2005/yamaha ybr 125 2004(satmaktan şu ar
    Alıntı asfalt meleği adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla abi sorma yahu.. evren bile sattı bizi.. hayır evden izin vermemişler hadi ben anamın korkusundan gelemeyeceğime inanırım ama evren de böyle yaparsa biz atalım kendimizi aşağıya..
    nok bea abi mz falan açmadı.. takılıyoruz biliyorsun kimseyle tartışacak kadar boş vaktim yok. daha önce yazdıklarından da arkadaşın da düzgün biri olduğu ortada zaten bu arada mz imizi pek bi sevdim ben. biraz değişti mesela koruma demirlerindeki ayaklıklar eğildiği ve düzelmeyeceği için kestirmek zorunda kaldım. azıcık rötuş yaptım boya ile. arka çantayı siyaha boyadım bugün ama neye benziyor ancak yarın sabah görebileceğim..
    güzel bir gezi olacaktır elbet ama bu hafta ama önümüzdeki hafta.. ama katılabilir miyim bilmiyorum hala tecrübem yeterli değil. sürmekten değil trafikte yeterince hızlı davranamamaktan çekiniyorum. daha ilk dört yüz kilometrede iki kere kaza yapıp ayrıcana acemilikten üç kere de yere yapışınca insan tırsıyor nitekim
    teşekkür ederim mesajlarım beni tanıttıysa.benim taze zihniyetten kastım taze kandı(bunu da yanlış anlamayın kimsenin kanı bayat değil.))))))
    amacım derleyici toparlayıcı,organize eden yol gösterici,yenilerin elinden tutan,dost canlısı vede en önemlisi ankaranın kısa sezonunda dişe dokunur organizasyon çıkartabilecek bir yaklaşım tarzı isteğimdi.
    gerçi benim ehliyet yok ben gruptan ayrı takılırım(gene ehliyet polemiği çıkmasın biliyoz,ehliyetsiz yola çıkılmaz,tecrübe kazanıp ehliyetimi de en kısa zamanda alıp rahat etmeye çalışıyorum(bu kurs işi de ne uzun muş sıktı valla))
    ben 3 haftadır hafta sonu kendi organizasyonumu yapıyorum:
    önceki hafta çubuk,geçen hafta kızılcahamam bu hafta da haymana yaptım.....
    valla kimse kızmasın ben motora binmek yerine anatolyaya takılmayı pek benimsemiyorum( millet de bıktı belkide).pazar günü anatolyaya gelmek yerine alperin dediği yerlerde buluşulsa olmaz mı?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    350 beyaz cava....hemde stylee...
    valla benim gelmeme sebebim evde bilgisayar olmayisidir...
    sizde gece yarisi gelemiom yada yarın bulusuyoz derseniz gelmezsem hosgörun....

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    bakalım artık herkes yazar fikirlerini önümüzdeki pazar ona göre bişeye karar veririz.. ilk günlerden yazalım ki fikirlerimizi hafta ortasında artık en yapacağımızı bilelim derim

Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Konuyu Toplam 10 üye okuyor. (7 Kayıtlı üye ve 3 Misafir)
    alp_tunay, motoice, Betonarme, asfalt meleği, bahadinli, tango_man, gurseltekin

Hadi fikrinizi yazın sizdee.... Okumakla kalmayın.....

Motosikleti
    Hyosung Gv250
    arkadaslar kusura bakmayın, gelmem mümkün değildi bugun. güzel de ekip varmış muhabbet edecek. tez zamanda görüşmek üzere

buluşma muhabbetlerine gelince; sanırım ankara mt'nin ilk gönül verenleri eksiliyor. motorunu satanlar, taşınanlar, çalışanlar ben gibi ortamın yeni elemanlarının da ısınıp kaynaşması, kısa zamanda organize olup biraraya gelecek iletişimi kurması zaman alıyor biraz.

olacak hepsi güzel olacak

motoice - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 125 KT BÖCÜK SİYAHI
    bu gün gene gelir kimseyi bulamam düşüncesiyle anatolyaya uğramadım biraz serbest sitil takıldım sağda solda dolaşıp biraz yol yaptım
    herşey iki teker için::xrock::

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 22 kullanıcı var. (0 üye ve 22 misafir)

Bu Konudaki Etiketler