Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    hopeless1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    birazblues dostum... Bugün işe gittinmi motorla? nasıldı? Hiç anlatmıyorsun?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    350 beyaz cava....hemde stylee...
    [QUOTE=arnova;718967]İyi dileklerin için çok teşekkür ederim,3-4 günden beri dikkatli bir şekilde motora da binmeye başladım...Bu pazarki geziye de katıldım.(Sen yoksun diye radyatör su kaçırmadı,yoksan kim söker takar..Heh he he)Sende kendine iyi bak,görüşmek üzere....

QUOTE]
    oh ohh iyi abı ya..senın adına cok sevındım....gene eskısı gıbı hız yapıon mu...140 falan.....hanı ayastan bılırısın pesınden gelıodum....

chimeraby - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hopeless mont kesinlikle iyibir seçim,kask içinse çene açılır almanı tavsiye ederim.. Rahat edersin..

boncorno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS 2003
    arnova

uyarı için çok teşekkür ederim... Bu arada eğer kırka ya yani eskişehire gelmek istersen seni ağırlamaktan şeref duyarım... Mümkünse motorla gelme... arabaya atla gel... uygun mu????

anı: arnova efendiyle iki araba istanbula gidiyoruz... Neden iki araba? çünkü birbirimizden habersiz istanbula gitme planı yapmışız... Her neyse dedim ki
    -abi ne zaman çıkacaksın?
    -kardeşim sen çık,,,"bu arada sıhhııyedeyiz"... otobanda gişelere varınca beni çaldır ben seni yakalarım...

ve dediği gibi oldu... ancak beni yakalaması boluyu buldu...

sonrasında ver gazı ver parayı derken istanbula kadar o BMW ben PEUGEOT 206 ile 60-70-80 dansı yaparak gittik...

Bir ara benzin alacağını bahsetti ve istasyona girdi... Ben normal hızlara indim ve seyrediyordum... Bir sallandım aniden ve aynaya değil ileri bakmaya çalışıyordum... Bir tel çaldı ardından
    -nasıl? iyi salladım mı?
    -abi resmen bayrak gibi yelledin.....

Yani uzun lafın kısası ARNOVA denilen adam-ı muhteşem çok hızlı adamdır... Maaazallah yanında turneye giderseniz shoplarda adamı rezil eder.... haa ahahha ahahhahahah

süper arnova maceraları devam edecek....

arz olunan adam.

arnova - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor
    http://photo.livevideo.com/photo/arnova/photos.aspx
    LiveVideo.com - The World is Watching

Motorda saatim yok diyenler,Koçtaş'ta 7,5 ytl(araç malzemeleri bölümünde)

Motosikleti
    Hyosung Gv250
    Alıntı d m r adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu arada eymirde yaptıkları balıkta istanbulu aratmıyomuş maşallah..kaşla göz arasında götürdüm bitane tadı damaımda kaldı ..
    biz en son gittigimizde adam başı 4 tane yemiştik, havası da iştah açıyor oranın zannımca

boncorno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS 2003
    Alıntı arnova adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://photo.livevideo.com/photo/arnova/photos.aspx
    LiveVideo.com - The World is Watching

Motorda saatim yok diyenler,Koçtaş'ta 7,5 ytl(araç malzemeleri bölümünde)

bırak saati kardeşim! gelcenmi kırkaya??? bana orda sor saati!!! olma mı?

birazblues - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mz Etz 251
    valla gittim de bir de bana sor hopeless.. valla valideye yakalanmayacağım diye erkenden hazırlandım yedi buçuk gibi indim aşağı. gidiş daha rahat oldu nazaran. çetin emeç cadde de yol çalışması var ve resmen dağbaşı gibi oldu. o yüzden yokuş yukarı çıkarken rahat ettim de akşam inerken pek rahat olmadı. bir de kumda falan çok kayıyor arka lastiği değiştirmek gerekli..
    ama gerçekten takım giymek zorunda ollmasam daha da eğlenceli olacaktı. akşam gençlik caddesinde küçük bir problem yaşadım hepsi o.. sağa bir araba park etmiş; onun hemen sol yanına parketmiş bir araba çarpraz şekilde çıkayım mı çıkmayayım mı diye duruyor. ama arkamda, solumda araba dolu. sola geçemiyorum dolu, arkamdaki dibime kadar girdi yavaşlayamıyorum.. allahtan sağduyulu bir vatandaş varmış yavaşlayarak sol şeritte bana yer açtı da ben de sola geçip sıyrıldım aradan. yoksa allahın malına duramayıp geçirecektik. valla dikkat lazım hem de çok.. hele bu kadar malın arasında..
    akşam valide anlayınca çıkan yaygarayı anlatmayayım istersen
    anne katili olcam sanırım

Alıntı birazblues adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla gittim de bir de bana sor hopeless.. valla valideye yakalanmayacağım diye erkenden hazırlandım yedi buçuk gibi indim aşağı. gidiş daha rahat oldu nazaran. çetin emeç cadde de yol çalışması var ve resmen dağbaşı gibi oldu. o yüzden yokuş yukarı çıkarken rahat ettim de akşam inerken pek rahat olmadı. bir de kumda falan çok kayıyor arka lastiği değiştirmek gerekli..
    ama gerçekten takım giymek zorunda ollmasam daha da eğlenceli olacaktı. akşam gençlik caddesinde küçük bir problem yaşadım hepsi o.. sağa bir araba park etmiş; onun hemen sol yanına parketmiş bir araba çarpraz şekilde çıkayım mı çıkmayayım mı diye duruyor. ama arkamda, solumda araba dolu. sola geçemiyorum dolu, arkamdaki dibime kadar girdi yavaşlayamıyorum.. allahtan sağduyulu bir vatandaş varmış yavaşlayarak sol şeritte bana yer açtı da ben de sola geçip sıyrıldım aradan. yoksa allahın malına duramayıp geçirecektik. valla dikkat lazım hem de çok.. hele bu kadar malın arasında..
    akşam valide anlayınca çıkan yaygarayı anlatmayayım istersen
    anne katili olcam sanırım
    Üzüldüm be dostum. Allah yardımcın olsun walla anneye motoru kabul ettirmek ne demektir sanırım en iyi bilen benimdir. tam 1,5 yıl hergün motor diye diye kafasının etini yedim, kavgalar ettik ama sonunda razı oldular.

Bugün piyasada malların günüydü galiba akşam 18:00 da atladım motoruma avm migrosun önünde bi abi sinyal bile vermeden önüme kırdı zor durdum.
    Bahçelide ablanın biri ara sokak çıkışında bekliyor bende ana yolda önümdeki arabayı takip ediyorum, Önümdeki araba geçer geçmez bastı gaza fırladı yola ben korna fren ayaklar hepsi bir anda nasıl oldu anlamadan abla ile yanyana durabildim. Abla camdan ya pardon çok pardon diyodu, ben yaşıyomuyum onu bile bilmeden gayet sakin az daha kafamı patlatıyordunuz lütfen dikkat edin dedim. Abi inanamadım bu kadar sakin olduğuma, Yok hatun güzel olsa tamam anlayacağım ama çirkindide. ben niye o kadar sakindim onu anlayamadım. neyse biraz gittim sağa çektim bi sigara yaktım sakinleştim eve dönücem kazım karabekirde hıyarın biri yine önüme kırmazmı? ben yine ya sabır dedim. Etliğe geldim tel çaldı çektim sağa yaktım 4 lüleri telle konuşuyorum abinin biri milim farkıyla yanıma gelip parl etmezmi? Arabadan indiler iki kişi abi neredeyse götürüyordun beni dedim yok yok bişey olmaz deyip gitti davar yaaa...

Eve geldim bide baktım gözlüğüm cebimde yok düşmüş haydaaaaa.
    motoru bırakıp arabayla gözlük aramaya döndüm. bu olayların olduğu noktalara baktım ve bahçelide abla ile burun buruna geldiğimiz yerde gözlüğüm sağ salim beni bekliyor.

Way be amma yazdım haaaa...

Ya dostlar benimde günüm böyleydi işte.

Aman dikkat havalar ısınınca bu millete bi haller oluyor. 2 kat daha fazla dikkat edelim lütfen.

Motosikleti
    KEEWAY SL 150

Geçmiş Olsun..!

Yaa Kardeşim geçmiş olsun. Epey bişiy atlatmışsın cidden. Kadın sürücüler cidden bi felaket. Ancak en az onlar kadar tehlikeli önce taksiler, sonra dolmuşlar. Acele etmemek lazım aslında. sorun biraz bundan kaynaklanıyor. Ancak bugün cidden bi mallık vardı herkesde. Bunu ben de farkettim. Neyse Kardeşim, en ciddi kazan bu olsun. ;))

just_life - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer
    Emok dönüşü motorumu satmaya karar verdim ilgilenenlere..

Er5
    2004 Model

Yeni bakımı yapıldı
    km. 26000
    Koruma demiri
    Ön camı
    Kn hava filtresi
    Ve yeni lastikler
    fiyat. 7000

Shot with Canon PowerShot A520 at 2007-06-26
    \'\'Sadece ileri gitme riskini alanlar, ne kadar ileri gidebileceğini öğrenir\'\'

Forumdan Uzaklaştırıldı R3N - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    insallah cabuk satılır akraba

Motosikleti
    Yamaha MT-09 TRACER
    Alıntı R3N adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim motordan kesin çabuk satılır...

arnova - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor
    DİKKAT DİKKAT DİKKAT
    Boncorno kardeşimizin festivale gidecek arkadaşlarımıza önemli bir uyarısı var;
    Seyitgazi'den sonra asfalt erimesi nedeniyle ince mıcır döküyorlarmış,virajın içi ve dışı mıcır olduğundan,yolu kullanacak arkadaşların çok dikkatli olmaları konusunda uyarı geldi,bilgilerinize..................

just_life - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer
    Alıntı R3N adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Satıldı..

Fakat inşallah cabuk motora kavusurum bunun içinde bir hayırlı dua lütfen.
    \'\'Sadece ileri gitme riskini alanlar, ne kadar ileri gidebileceğini öğrenir\'\'

Forumdan Uzaklaştırıldı R3N - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    DİKKAT DİKKAT DİKKAT
    Seyitgazi'den sonra asfalt erimesi nedeniyle ince mıcır döküyorlarmış,virajın içi ve dışı mıcır olduğundan,yolu kullanacak arkadaşların çok dikkatli olmaları konusunda uyarı geldi,bilgilerinize..................
    mıcır sakat gerçekten

Alıntı just_life adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Satıldı..

Fakat inşallah cabuk motora kavusurum bunun içinde bir hayırlı dua lütfen.
    hay maşallah bu ne hız du bi üfliym akrabaya hayırlısı ile yeni bir motor

rayjay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1000RR
    DİKKAT DİKKAT DİKKAT
    saolasin cihat abi arti senden destur almadan gitmeyiz zaten,
    cuma seni de bekliyoruz migrosa
    [COLOR="Red"][B]Been here, done that before and survived[/B][/COLOR]

Slm Angaraaaaaaaa.....

Bugün sonunda montumu alabildim.
    Motoart tan kerim abi sağolsun çok yardımcı oldu helt yazlık montu 170 ytl ye bağladık bide sele için file hediyesi oldu.

Şimdi Darısı kask a

cox alacaktım kimse tavsiye etmedi.
    http://www.feyizoglu.com/alisveris/p....php?pID=44102
    airoh alacağım airoh sv55 diye çok hoş bi model buldum
    http://www.feyizoglu.com/alisveris/p....php?pID=44101
    ama Koca Ankarada bulamadım yafuuu.. Varmıdır bunun satıldığı yeri bilen?

birazblues - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mz Etz 251
    sana başta demiştim arkadaşım airohu nerede bulacaksın da deneyeceksin diye.. gel sen lazer yada nolan al
    mont ta hayırlı olsun

Motosikleti
    honda cbr 125
    cihat abim benim.. tekrardan gecmis olsun..
    son bulusmaya gelemedim ama en kisa zamanda gorusuruz umarim..

just_life tebrik ederim yaw.. bu kadar hizla motor satani gormemistim.. insalla keyifle kullanacagin bi motorun olur.. yazin da zor dabi motorsuz kalmak :]

hopeless1 zaman zman oyle sanssiz gunler geciyor gercekten de.. bi de trafikte ablalar son derece tehlikeli..

birazblues aileler motor konusunda hep heyecanli be.. hic degismeyen bisi bu sanirim.. hatta "babamla motora bindik, gittik, gezdik" gibi seyleri okuyunca inanamiyorum.. "babamla gidip cross yaptiki dag-tepe gezdik" ise benim hayal gucumun bile disinda.

R3N abi bi msj yaziyosun.. butun sıkıntın-stress in geciyor.. muhtesem bisi bu internet yaw.. nasil ? ne dedin ? ha 1 hafta mi.. olsun ya sen de okursun bu yazilanlari..
    muhah.. yasasin turk loydu

herkese slm sevgi..

Shakulin

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 93 kullanıcı var. (0 üye ve 93 misafir)

Bu Konudaki Etiketler