Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı Hodbin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba. Adım Sezer. 10 yıl sonra Ankara'ya iş vesilesi ile tekrar döndüm. İstanbul'dan sonra bunaldım sıkıldım, baktım yapacak birşey yok bende çocukluk hayalimi kovalayım dedim, gittim motor aldım, ekipman aldım, ehliyet sınavına yazıldım,başladım malum sınav gününü beklemeye.

Aslında yabancı değilim motorlara, daha önce sürmüşlüğüm var.Ama yinede sınav sisteminin değişmesi nedeni ile kaygılanmaya başladım acaba sınavı geçermiyim diye.Şubat 22'de sınav var. Yoğun iş temposundan gidip uzman kurumlardan eğitim alacak durumda da değilim.Şimdi siz Ankara'lı motor sürücülerinden bir konudan yardım isteyeceğim. Bu cumartesi akşam üzeri saatlerinde, uygun bir mekanda bana motor ile ilgili teorik bilgi verecek, hatta şöyle ufak bir direksiyon eğitimi havasında bana yardımcı olacak arkadaş var mıdır aranızda. Ankara'nın neresi olursa farketmez.Ulaşım sıkıntım yok.

Bunları bir akşam yemeği ve starbucks'tan grande latte için yapabilecek, yardımsever arkadaşlar cevap verirseniz sevinirim.
    hoşgeldin..teorik kısmını aslında sakin kafayla kendin okursan daha sağlıklı olur...
    yani herhangi birimiz, eğitici olmadığı müddetçe anlatacağı şeyler bir hiyerarşi içermeyip kafa karıştırabilir. çok büyütülecek bişey değil ama okuman daha faydalı olacaktır diye düşünüyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Hodbin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Merhabalar, sitarbakscı tayfamız var, belki yardımcı olurlar size. Hoşgeldiniz ama ben alakasız bir soru sormak istiyorum. İstanbulda sizi sıkmayan, bunaltmayan şey neydi, nelerdi ?
    Abi gidip en az bir sene yaşaman lazım. Anlatılmaz. .

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Alıntı Hodbin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba. Adım Sezer. 10 yıl sonra Ankara'ya iş vesilesi ile tekrar döndüm. İstanbul'dan sonra bunaldım sıkıldım, baktım yapacak birşey yok bende çocukluk hayalimi kovalayım dedim, gittim motor aldım, ekipman aldım, ehliyet sınavına yazıldım,başladım malum sınav gününü beklemeye.

Aslında yabancı değilim motorlara, daha önce sürmüşlüğüm var.Ama yinede sınav sisteminin değişmesi nedeni ile kaygılanmaya başladım acaba sınavı geçermiyim diye.Şubat 22'de sınav var. Yoğun iş temposundan gidip uzman kurumlardan eğitim alacak durumda da değilim.Şimdi siz Ankara'lı motor sürücülerinden bir konudan yardım isteyeceğim. Bu cumartesi akşam üzeri saatlerinde, uygun bir mekanda bana motor ile ilgili teorik bilgi verecek, hatta şöyle ufak bir direksiyon eğitimi havasında bana yardımcı olacak arkadaş var mıdır aranızda. Ankara'nın neresi olursa farketmez.Ulaşım sıkıntım yok.

Bunları bir akşam yemeği ve starbucks'tan grande latte için yapabilecek, yardımsever arkadaşlar cevap verirseniz sevinirim.
    eğitim olarak değil lakin bildiklerimizi aktarmak olarak cumartesi günü bi bakım günü gibisinden birkaç arkadaş toplanacağız o esnada seninle de hem teorik hemde mekanik olarak muhabbet etme şansımız olabilir dilersen sende gelebilirsin bi sıkıntı olacağını sanmam?

Hodbin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eğitim olarak değil lakin bildiklerimizi aktarmak olarak cumartesi günü bi bakım günü gibisinden birkaç arkadaş toplanacağız o esnada seninle de hem teorik hemde mekanik olarak muhabbet etme şansımız olabilir dilersen sende gelebilirsin bi sıkıntı olacağını sanmam?

Hocam Pm attım numaramı. Yarın görüşürüz inşallah...

novablue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 A
    Yunus, nerede toplanacaksınız abi, ve saati nedir?

Motosikleti
    Yamaha XJ6-N
    Pazar gunu bulusma, etkinlik, surus, mangal varmi? Katilabilirim..

Bulent78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Len sarıoğlan, buluşuruz demişin ama sonra da misafir falan dedin, arkadaşları merakta bırakıyon böyle olmuyo ama, buluşcaz mı buluşmuycaz mi yarın şimdi ?
    buberk bunu beğendi.

overprotec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bende ulus tayım yakın mekanlarday sa buluşma yerleriniz bende katıla bilirim

Motosikleti
    VFR 800 A
    Valla ben de çayyolu taraflarındayım, duruma göre atlar gelirim yanınıza, Bülent'in motorunu ve Erhan'ın egzozunu çok merak etmekteyim...

unalx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fzr6
    Resimdeki arkadaşı tanıyanlar var mı aramızda...(Ne yaptığını anlayamadım ama :-))
    buberk bunu beğendi.

Motosikleti
    VFR 800 A
    Gezen tozan yok mu arkadaşlar??

vejihi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ninja 250r, Honda CBR 600FA, Yamaha MT-07
    Alıntı novablue adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gezen tozan yok mu arkadaşlar??
    Demin Incek tarafindan gecerken epey bi motorcuyla selamlastim, eger onlar forumdansa su an cevap verebileceklerini sanmıyorum

Ben de 365 avm'de motor yikatma molasi verdim sonra devam, hava süper...

Motosikleti
    VFR 800 A
    Alıntı vejihi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Demin Incek tarafindan gecerken epey bi motorcuyla selamlastim, eger onlar forumdansa su an cevap verebileceklerini sanmıyorum

Ben de 365 avm'de motor yikatma molasi verdim sonra devam, hava süper...
    Teşekkürler cevap için. Ulan ikileme düşmekten bittim, bugün mü çıksam yarın mı çıksam diye...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Yarın 09/02/2014 pazar günü gezi yapmayı planlamaktayız.En geç saat 11:30 da efe honda önünden hareket edecez.Kurtboğazını geçince mera çayı var oraya gitmeyi düşünüyoruz.Katılmak isteyenleri bekleriz. Facebook ANMOS grubunda etkinlik hakında tüm bilgi var

vejihi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ninja 250r, Honda CBR 600FA, Yamaha MT-07
    Taze taze...

umurcan, Sierra, unalx ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

forewer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZZ-R1200
    Maşallah süperler.;) R6' nın orijinal egsozundan geleln o hoş sesi hiçbişeye değişmem.

unalx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fzr6
    forewer (Koray) Merhaba, zz-r1200 den memnun musun? Benzin , konfor, sürüş kolaylığı anlamında..
    (The value of life can be measured by how many times your soul has been deeply stirred. © Soichiro Honda)

forewer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZZ-R1200
    Alıntı unalx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    forewer (Koray) Merhaba, zz-r1200 den memnun musun? Benzin , konfor, sürüş kolaylığı anlamında..
    Biraz ağır geliyor bana, başka bi sıkıntım yok.

buberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Varadero
    Alıntı unalx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Resimdeki arkadaşı tanıyanlar var mı aramızda...(Ne yaptığını anlayamadım ama :-))
    http://imagizer.imageshack.us/v2/800...0/838/69j1.jpg
    Abi güya gözden uzaklaştığımı sanmıştım. Doğaya karşı ayıp etmişim sen de beni rezil etmişsin

Redmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 500
    her el değiştirdiğinde fiyatı artan motorlar, herkes çok zeki-bir biz salağız!

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...53517646/detay

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 66 kullanıcı var. (0 üye ve 66 misafir)

Bu Konudaki Etiketler