Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    akinm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey 100Cup, Kawasaki KLV 1000
    o zaman ben sıraya gireyim klv 1000 için tatlıcık olur anca haftaya çarşamba artık

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tam diyecektim ki senin hakkını fazlasıyla iç ederim ben diye ama sen yazmışssın ben yazana kadar...
    Anca hak yiyin, bi gönderelim biyerlerin şişmesin demek yok. Yalova'ya motoruyla gelemeyip otobüsle gelen adamdan ne bekliyosun ki zaten peeaahh
    Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adam Hornet aldı la Lucas... Sen ben hala monster felan filan...
    O göbekle nasıl kullanacaksa onu Bana bak atletik, sportif adamım neye binsem yakışıyo
    Bulent78 bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Akın tehlikeli hareketler bunlar
    Bu arada yeni motor alanlar toplaşkalarda tatlı ısmarlama zorunda belirteyim dedim
    mesaj alındı müdür.

Redmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 500
    Alıntı Bulent78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geldim geldim ama bi de bana sor nasi geldim, eve girene kadar yorgunlugu pek hissetmedim ama yataga girdim ya, sabah zor kalktim oyle diyeyim, sogugu, sisi falan hic demiyorum daha.

Carsamba motoru getiririm buyuk ihtimal, gorursun gelirsen, ama gormeden once duyacagin kesin onu soyleyeyim yani
    Vayy, yakışır kardeşime, Muğladaki Hornet diye diye aldın ya makinayı-helal olsun Ben yine şehir dışındayım malesef ama bir çrşmba mutlaka denk getirip gelicem-azmettim
    Bulent78 bunu beğendi.

Bulent78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Hornetin tatlısıyla Klv nin tatlısı bir olmaz arkadaş, kabul etmiyorum, benimkisi gayet narin güzel ufak tefek bir motor, Klv gibi turuncu bir traktör sahabisinin daha fazla alması lazım Hayır yani Klv ye bile tatlıcık alınıyosa benim herkese gofret falan almam lazım Şu Yunusun KLV nin resmini de yeri gelmişken bi daha koyayım buraya

Valla göbek möbek dinlemio haci alet, gazı çevirdin mi gidiyo yani Ayrıca biraz ağırlık iyidir, alet oturaklı oluyo

Adama alırken dedim zaten senin makinayı bizim orda ünlü ettim diye, alamazsam çok üzülecek bütün arkadaşlar dedim, hala burda daha fazla para veren oldu falan diyodu, motorun üstüne oturdum, veremezsin başkasına dedim

Benim olay böyle oluyo genelde, ulasabileceğim motorlar arasından bitane begeniyorum, sonra hergün onla yatıp kalkıyorum, aldığım zaman da acayip mutlu oluyorum, dün aksam yolda artık soguktan büzüsmüs bir halde giderken, arabanın biri bana cok yakın gecti solumdan, ondan sonra ben de sinirlenip adamı gecmek için gaz actım biraz, önce hızlanmaya calıstı adam, sözde gecirmeyecekti heralde, bir vites kuculttum, ondan sonra adamı aynada göremedim öyle hızlandı yani kocum Hornetim bee, suratta yine ER6 aldığım zamanki gibi anlamsız aptal bir sırıtma falan, agız kulaklarda sürekli, böyle öncesinden kendimi hazırlayıp uğraşınca hem daha değerli oluyor hem de daha mutlu ediyor adamı.Cok param var gidip de istediğimi alayım olsaydı bu kadar mutlu etmezdi eminim. Mt09 dedik ama o pek ulasılabilir değildi maddi olarak.

Dünkü gezide donmadan önce çekebildiğim bir iki fotoyu da atayım bari de gözümüz açılsın

buberk, forewer, novablue ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

vejihi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ninja 250r, Honda CBR 600FA, Yamaha MT-07
    Güzel motor hocam, hayirli olsun kazasiz belasiz uzun surusler...

Egzoz da guzel gorunuyor, bi ara denk getirebilirsek ses karsilastirmasi yapalim
    Bulent78 bunu beğendi.

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anca hak yiyin, bi gönderelim biyerlerin şişmesin demek yok. Yalova'ya motoruyla gelemeyip otobüsle gelen adamdan ne bekliyosun ki zaten peeaahh

O göbekle nasıl kullanacaksa onu Bana bak atletik, sportif adamım neye binsem yakışıyo
    Lütfen belaltı çalışmayalım

Ayrıca gelecek oldukda ne oldu?

Sayın moderatör sevgili il temsilcisi ilinde yok?
    yerinde yokk??

Hornetin tatlısıyla Klv nin tatlısı bir olmaz arkadaş, kabul etmiyorum, benimkisi gayet narin güzel ufak tefek bir motor, Klv gibi turuncu bir traktör sahabisinin daha fazla alması lazım Hayır yani Klv ye bile tatlıcık alınıyosa benim herkese gofret falan almam lazım Şu Yunusun KLV nin resmini de yeri gelmişken bi daha koyayım buraya

http://atomictoasters.com/wp-content...range-tank.jpg

Valla göbek möbek dinlemio haci alet, gazı çevirdin mi gidiyo yani Ayrıca biraz ağırlık iyidir, alet oturaklı oluyo

Adama alırken dedim zaten senin makinayı bizim orda ünlü ettim diye, alamazsam çok üzülecek bütün arkadaşlar dedim, hala burda daha fazla para veren oldu falan diyodu, motorun üstüne oturdum, veremezsin başkasına dedim

Benim olay böyle oluyo genelde, ulasabileceğim motorlar arasından bitane begeniyorum, sonra hergün onla yatıp kalkıyorum, aldığım zaman da acayip mutlu oluyorum, dün aksam yolda artık soguktan büzüsmüs bir halde giderken, arabanın biri bana cok yakın gecti solumdan, ondan sonra ben de sinirlenip adamı gecmek için gaz actım biraz, önce hızlanmaya calıstı adam, sözde gecirmeyecekti heralde, bir vites kuculttum, ondan sonra adamı aynada göremedim öyle hızlandı yani kocum Hornetim bee, suratta yine ER6 aldığım zamanki gibi anlamsız aptal bir sırıtma falan, agız kulaklarda sürekli, böyle öncesinden kendimi hazırlayıp uğraşınca hem daha değerli oluyor hem de daha mutlu ediyor adamı.Cok param var gidip de istediğimi alayım olsaydı bu kadar mutlu etmezdi eminim. Mt09 dedik ama o pek ulasılabilir değildi maddi olarak.

Dünkü gezide donmadan önce çekebildiğim bir iki fotoyu da atayım bari de gözümüz açılsın

http://imageshack.us/a/img191/7291/uhp3.jpg

http://imageshack.us/a/img18/7114/r95l.jpg

http://imageshack.us/a/img30/6619/93fj.jpg

http://imageshack.us/a/img22/5205/0y7v.jpg
    Bilocan sanada teessüf ederek şu resmi koyuyorum;

ve Hak vermiyor da değilim yani tatlıcık nedir la

Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Alıntı vejihi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel motor hocam, hayirli olsun kazasiz belasiz uzun surusler...

Egzoz da guzel gorunuyor, bi ara denk getirebilirsek ses karsilastirmasi yapalim
    Eyvallah hocam sağol, herkes gönlündeki motora sahip olur inşallah. Karşılaştıralım tabii.

Senin egzoz da mı biraderler? Ben 4 silindir dünyasına bu motorla girdim, o yüzden egzoz falan çok araştırmadım, bilmiyorum, bunun temiz olması ilk çeken olmuştu beni, egzoz bonus oldu biraz ama bu kadar eğlenceli olacağını düşünmemiştim açıkcası

Yarın akşam Anıttepe de, gençlik caddesi üzerinde Sefa cafede buluşucaz her çarşamba olduğu gibi, 6:30 da falan millet gelmeye başlar. Yolun düşerse aklında olsun.

Motosikleti
    balarısı fabrikada unutulmuş herhalde cam gibi maaşallah güle güle kullanın.

vejihi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ninja 250r, Honda CBR 600FA, Yamaha MT-07
    Eyvallah hocam sağol, herkes gönlündeki motora sahip olur inşallah. Karşılaştıralım tabii.

Senin egzoz da mı biraderler? Ben 4 silindir dünyasına bu motorla girdim, o yüzden egzoz falan çok araştırmadım, bilmiyorum, bunun temiz olması ilk çeken olmuştu beni, egzoz bonus oldu biraz ama bu kadar eğlenceli olacağını düşünmemiştim açıkcası

Yarın akşam Anıttepe de, gençlik caddesi üzerinde Sefa cafede buluşucaz her çarşamba olduğu gibi, 6:30 da falan millet gelmeye başlar. Yolun düşerse aklında olsun.
    Yok hocam benimki leo vince, olsun cesitlilik daha iyi...

Aslinda gelmek iyi olabilirdi ama nasil bir şeyse bugin itibariyle tam 1 haftadir gecmeyen bir gribe sahibim Haftasonuna toparlayabilirsem biraz turlamayi düşünüyoruz, oraya bekleriz

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    sohbetin, tatlının, aşkın ve entrikanın adresi SEFA KAFE gençlik caddesinde.

Wozy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 990 ADV - HND XR650R
    Bülooooo adamım çok mutlu oldum sonunda muradına ermişsin. Güle güle kullan iyi bir yeni yıl hediyesi almışsın kendine

FatihKARAKAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1200 RT
    Bülent yeni motorun hayırlı uğurlu olsun. Çok güzel görünüyor, kazasız belasız binesin hornetine.

Motosikleti
    KTM 990 ADV - HND XR650R
    Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sohbetin, tatlının, aşkın ve entrikanın adresi SEFA KAFE gençlik caddesinde.
    Bu dediklerinin heç birinden sen anlaman yiğenim. Anlasan gelirdin

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:05 ----------

Alıntı FatihKARAKAŞ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bülent yeni motorun hayırlı uğurlu olsun. Çok güzel görünüyor, kazasız belasız binesin hornetine.
    Abi artık bizimde 4 silindirli alma zamanımız geldi. Senin gözlerin de kara, yapabiliriz böyle apaçilikler.

http://www.youtube.com/watch?v=994UMGvSHuI

forewer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZZ-R1200
    hayırlı olsun Bülentciğim çok cici maşallah.
    Bulent78 bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Eyvallah beyler, sagolun herkesin istediği motor olsun işallah. İlk defa 4 silindir kullanıyorum, çok memnun kaldım tavsiye ederim Egzoz çok güzel laaaynnn

novablue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 A
    Bülent şehir içi için mükemmel bir motor almışsın. Motorumu satın alırken kararsız kaldığım 3 motordan (Fazer, hornet VFR 800) biriydi. Ben almadan önce bir motora kafayı çok feci takarım Senim gibi. İlla o olacak. Böylelikle satın aldıktan sonraki keyfi de kat kat artar. Sen motorun bi yerine nazar boncuğunu iliştir kardeşim. Güle güle sür.
    Bulent78 bunu beğendi.

Motosikleti
    KTM 990 ADV - HND XR650R
    Arkadaşlar benim eski motorum satılıktır. Satan kişide arkadaşım benim. Düşünen varsa emin olun daha temizini bulamazsınız. Üzerinde olmayan aksesuarları da vardır. Mesela sis farları gibi. Emin olun çok iyi bakılmış bir motordur.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...40410318/detay

Motosikleti
    KTM 990 ADV - HND XR650R

Balık ekmek ve bira. Özledim.
    helin126 bunu beğendi.

yunem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni gt 250 Naket
    Bülocan öncelikle hayırlı ugurlu olsun ALLAH kaza bela vermesin tekerine daş degmesin. Şimdi gelelim tatlı mevzusuna kış günü motor alıp benim gibi tatlısu motorcularına ısmarlamadan kurtulacagını sanıyorsan yanılıyorsun havalar ısınır ısınmaz isterim haberin olsun :p
    Bulent78 bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 110 kullanıcı var. (0 üye ve 110 misafir)

Bu Konudaki Etiketler