Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    KEEWAY SL 150
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biraz fazla hırslı ve duygusalsın bu konuda....Eminim ki herkes anlamını biliyordur.....

Ama dediğin gibi bir aktivite gerçekleştirmek çok zor....Çok vakit ve çevre isteyen bir iş.....

Şehitlerimizin yanında hala yaşamlarına devam eden kahraman gazilerimiz de var....Onların bir kaçının adreslerini bulup ziyaret edebiliriz...Hem onlara moral hemde acı gerçeklere parmak basabiliriz...

Tek başına da Kızılayın ortasında pankart açabilirsin...Televizyoncular ilgi gösterecektir....Ama tavsiye de etmem...

Fikrimi düşünmeye açıyorum.......

Aklıma gelmişken kimsenin şehit anlayışıyla ilgili yorumlar yapmamanı tavsiye ediyorum...Bir kısmın hayranlığını kazanırken bir kısmın nefretini kazanırsın ki bu da yaptığın işin manasını öldürür....
    Duygusal biri olduğum doğrudur. Bu yüzden bu ülkede çok zarar gördüğümü söyleyebilirim psikolojik anlamda: Çünkü duygusallık hassasiyeti de beraberinde getirir ve duyarsız insanların arasında narsist kişilikleriyle sürekli sıkıntı duyar üzülürsün. "Biraz Fazla Hırslı" biri olduğum konusuna gelince, bu konuda 3-4 kişinin yorum yaptığı ve yapılan yorumlarında silindiğini görünce insan kızmadan edemiyor haliyle, bunun da hısla uzaktan yakından hiçbir alakası yok! Gelelim gazi ziyaretlerine. Aslında bu konuyla ilgili uzuuun uzun yazdım ama kurumda internet bağlantısı kesilince cevap buraya ulaşmadı maalesef. Ancak bu yürüyüşe katılmak, gazilerle ilgili düşüncelerin ve duygusallığım dışında yukarıda yazdığın hiçbirşeye katılmadığımı belirteyim ben de. Tek başına pankart açma fikirini ortaya atmışsın benimle ilgili sonra da tavsiye etmemişsin. Söylecek bişey bulamıyorum inan. Çünkü algılamalarımız anlaşılan tamamıyla farklı. Şimdi de "ŞEHİT" kavramını algılama olayına geliyim. Dikkat edersen ben öylesine dikkat ediyorum ki ŞEHİT yazarken bile büyük harfle yazmaya özen gösteriyorum. ŞEHİT kavramınını öldürülmesine gelince, Ben miyim manayı öldüren yoksa yazışmaları silenler ya da görmezlikten gelip bir tek cümle bile yazamayanlar mı, Sen karar ver ?

(İnşallah tüm bunlara rağmen umarım bir yürüyüş gerçekleştirebiliriz, katılabilecek olma ihtimalin bile beni çok sevindirdi bunu da bilmenizi isterim)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    honda cbr 125
    burayi ihmal etmisiz..ekip de kalabaliklasmis..

ee burada msj siliniyormus.. hitit tarafinda nasil da at kosturuyoruz belli degil.. bu yuzden 1 msj buraya 10 msj oraya

Shakulin

hopeless1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Selam beyler.

Buluşma için perşembe ve pazar günü fikirleri atılmış ama
    kimseden yanıt gelmemiş. Ankara mt ne zaman toplanacak yafuuu???

Bu arada ben hemen her akşam 18:00 da mesai biter bitmez motora atlayıp bahçeli tarafında geziniyorum. Hani canı sıkılan gezmek, sohbet etmek isteyen olursa haberi olsun dedim...

Forumdan Uzaklaştırıldı R3N - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Betonarme adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugun kaskı aldım, tamam artık kaldıgım yerden devam edebilirim nidalarıyla vurdum kendimi çayyolu yollarına gece 23:30 itibariyle. adım başı çevirme var, ters ters kesiştik astsubaylarla ama durduran olmadı. her stop ettiginde vurdurup çalıştırma derdi olmasa züper bişi. sanayiye gidecek kadar trafige çıkabilince sorun kalmayacak inşallah
    hım demek vurduruyorsun bi arada tansaşın orda yatırmıştın dimi sen peki

Alıntı d m r adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese selamlar..evrenin masai 250sini alarak aranıza katılmış bulunuorum.. gezilerde buluşmak dileğiyle bu arada evren er6 güzelmiş abi ilanı aktif yaparsan yanına geliim bi ara
    hoşgeldiiiinn nası gidiyo masai , nazar değmesin , bin sen ona bu yaz seneye benim er6yı sana veririz

arkadaşlar yeni arkadaşların buluşalım talebine pazar olsun yuppi diyerek olumlu cevap verecekler kimler , bana uygun pazar öğlen mesela

- evren "pazar olsun yuppi"

Motosikleti
    Yamaha MT-09 TRACER
    Alıntı R3N adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hım demek vurduruyorsun bi arada tansaşın orda yatırmıştın dimi sen peki

hoşgeldiiiinn nası gidiyo masai , nazar değmesin , bin sen ona bu yaz seneye benim er6yı sana veririz

arkadaşlar yeni arkadaşların buluşalım talebine pazar olsun yuppi diyerek olumlu cevap verecekler kimler , bana uygun pazar öğlen mesela

tire erginbay olur demek ciğerim hemen gelirim toplantıya alırım anhtarını belki orda motoru da satarım hehehe...

caglayan abi sizde gelirseniz sevinirim efem...
    şu transalpe bi bineyim nası durcak altımda hehehe...
    bak oracıkta alırım motoru hemen ona göre....

chimeraby - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı R3N adlı üyeden alıntı Mesajı göster

E hani hafta sonu olmazdı Bence de haftasonu olsun, ben de geliyim gerine gerine

pazar bende geleceğim bende diyenler yuppi yazarak kendimi aşmak istiyorum
    aşıyorum
    - evren
    - erginbay
    - chimeraby
    - .......
    aştım

3VR3N

birazblues - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mz Etz 251
    yahu evren de güzel isim be kardeş öyle deme

pazar ben de geleceğim yuppi
    _gencay

- evren
    - erginbay
    - chimeraby
    - birazblues
    -.........

yer de tartışalım o zaman , sonra da duyuru açalım arkadaşlar
    eski yer anatolya motorları koyduğumuz , istediğimiz kadar gürültü yaptığımız bir yer fakat izbe biraz ama ilk kez tanışacaklarımız fazla olduğu için daha iyi olur gibi , alptunay sen güzel yaparsın abi bi duyuru başlığı lazım bize

blackhawk06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA FZ6 FAZER S2
    Aslinda Ankara Mt Ye HoŞbulduktan Sonra İlk BuluŞma Olacak Ama SÖz Vermemekle Gelmeye ÇaliŞicam
    İMZA:BİR DOST

Motosikleti
    Yamaha MT-09 TRACER
    Alıntı chimeraby adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    E hani hafta sonu olmazdı Bence de haftasonu olsun, ben de geliyim gerine gerine
    E sen Eğitim ve Doktrin komutanlığına gelmiyomusun kine...

Alıntı blackhawk06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aslinda Ankara Mt Ye HoŞbulduktan Sonra İlk BuluŞma Olacak Ama SÖz Vermemekle Gelmeye ÇaliŞicam
    lütfen muhakkak mutlaka geliniz

bart1969 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz6 fazer 2005/yamaha ybr 125 2004(satmaktan şu ar
    valla gelecem.de henüz alamadık niyetli olduğumuz ybr yi.belki emanet bir şeyle yada otomobille gelecez.

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı bart1969 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla gelecem.de henüz alamadık niyetli olduğumuz ybr yi.belki emanet bir şeyle yada otomobille gelecez.

Duyuruyu açıcam tamam.........Ama nerde istersiniz kararı birlikte verelim...

Bart kardeş....Ben sana msn den yazmıştım....Dediğim motora baktın mı?....Msn de veye telde konuşalım......Kaçırılmayacak fırsat...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    DRAGSTAR CLASSİC
    Arkadaşlar bir ara kimse cevap yazmayacak zannettim. Pazar günü bahçeli civarları daha iyi olur diyorum ben. Siz ne dersiniz. 7 nci cadde için kalabalık olabiliriz ama benim tercihim pazar ve bahçeli. Yer konusunda başka görüşlerde olacaktır mutlaka.

Görüşmek üzere...

caya104 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    05 Honda Today-99 Honda Transalp vardı
    Alıntı erginbay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tire erginbay olur demek ciğerim hemen gelirim toplantıya alırım anhtarını belki orda motoru da satarım hehehe...

caglayan abi sizde gelirseniz sevinirim efem...
    şu transalpe bi bineyim nası durcak altımda hehehe...
    bak oracıkta alırım motoru hemen ona göre....
    Programı kesinleştirelim bir aksilik olmazsa ordayım.Motoru herzaman deneyebilirsin akşam 18,30 dan sonra evdeyim.Sende çayyolunda olduğuna göre uğrayabilirsin.İşbankalılar sitesindeyim
    " Hayat üçbuçukla dört arasındadır.

Ya üçbuçuk atarsın ya da dört dörtlük yaşarsın..."

Motosikleti
    Hyosung Gv250
    Alıntı caya104 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

İstediğin bir motor ustasına veya istediğin sanayiye götürme konusunda yardımcı olabilirim.
    abi sagolasın
    bizim burda bir yer var, orayı bi denicem makul bir saatte binebilirsem. köyden çevre yoluna dogru giderken sagda kalıyor, girişi sapa biraz. bilirsin belki

pazar olayına sıcak bakıyorum, hatta acemi motorcuların varabileceği bir yer olursa daha da ısınırım. bahçeli deyince insan kasılıyor biraz, arabayla bile girmek istemiyorum ben oraya. dikkat toplamak zor oluyor

caya104 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    05 Honda Today-99 Honda Transalp vardı
    Alıntı Betonarme adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi sagolasın
    bizim burda bir yer var, orayı bi denicem makul bir saatte binebilirsem. köyden çevre yoluna dogru giderken sagda kalıyor, girişi sapa biraz. bilirsin belki
    Ankara Motor Suzuki servisin yeni yeri orası senin motorada bakarlar sanırım
    " Hayat üçbuçukla dört arasındadır.

Ya üçbuçuk atarsın ya da dört dörtlük yaşarsın..."

matiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    betonarme senin makine 2. el mi? Doğrudan Hyo bayisine neden götürmüyorsun?

Motosikleti
    Hyosung Gv250
    Alıntı matiz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    betonarme senin makine 2. el mi? Doğrudan Hyo bayisine neden götürmüyorsun?
    doğrudur hocam 2.el. garantisi dolmuş durumda. bi de yakın bir yer olması icap ediyor, malum acemilik

makul bir saatte çıkarsam işten, ümitköydeki yere götürücem. aküsü filan hallolsa ciddi bir problemi yoq

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 13 kullanıcı var. (0 üye ve 13 misafir)

Bu Konudaki Etiketler