Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    birazdan şikayet ederler beyler bayanlar hazırlıklı olun

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Hıncal ULUÇ'un bir anlatımı vardı,

bazen sevdiğin adama da küfredersin mesela tuttuğun takım gol atar sen de "Vay be! ne vurdu o..pu çocuğu!!" diye bağırır sevinirsin. Oradaki küfür aslında seviginin de ötesinde övgü de içerir

diye. Yani yeri geliyor küfür ile sevgimizi hatta övgümüzü bile belirtiyoruz. Tabi bunu anlayamayanlar da var, övüldüğünü, orası ayrı. Ha bukadar çeşitli kullanım ve anlama sahip olan küfür muhabbetinin sadece kadınların zayıflığına yönelik bir saldırı olarak kısıtlamayı hiç kimseler kusura bakmasın ama kabul edemem (RTE gibi bitirdim, biliyorum)

Alıntı Bulent78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ...Ha kadini asagilamak icin o..pu derse o zaman dogru olur senin dedigin. Ayni seyin erkekteki karsiligi i..ne dir.
    Güzel tespit, dağılın şimdi...
    #sürenadam

C@LiMeRO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V Strom 250
    Başlığın birinde bir arkadaşımız ortaya bir itham attığı için kasıp kavurmuştunuz..
    ortaya bir laf attın madem arkasını getir, kimseyi zan altında bırakma diye..
    Şimdi..
    ortaya bir laf atıldı merakta kaldık, kimlermiş bu küçük şikayetçiler..?
    En azından bizde bilelim..çünkü günün birinde okkalı bir küfür ettiğimizde en azından kim şikayet edecekmiş aklımızın bir köşesinde durur..
    Ha birileri küfür etti diye bunu asla kadınlara karşı yapılmış bir saygısızlık olarak düşünmem;
    "Kötü söz sahibine aittir."
    Saygılar..

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı C@LiMeRO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Başlığın birinde bir arkadaşımız ortaya bir itham attığı için kasıp kavurmuştunuz..
    ortaya bir laf attın madem arkasını getir, kimseyi zan altında bırakma diye..
    Şimdi..
    ortaya bir laf atıldı merakta kaldık, kimlermiş bu küçük şikayetçiler..?
    En azından bizde bilelim..çünkü günün birinde okkalı bir küfür ettiğimizde en azından kim şikayet edecekmiş aklımızın bir köşesinde durur..
    Ha birileri küfür etti diye bunu asla kadınlara karşı yapılmış bir saygısızlık olarak düşünmem;
    "Kötü söz sahibine aittir."
    Saygılar..
    sorunun muhattabını kendi kullandığın kelimeyi kullandığın için kendim olarak algılıyorum..kime hitaben yazdığınız belli değil
    küçük şikayetçiler küçük cc cilere referans vererek dalga geçmek maksadıyla yazılmıştır. şikayet edebilecek kişiler hakkında en ufak bi fikrim yok...keza şikayet üzerine silindiğini düşünmüyorum...

Motosikleti
    Suzuki V Strom 250
    birilerine hitap etmeden yazmamaya özen gösterdim..
    sadece zan altında bırakılan kişiler kimlermiş merak ettim..söylediğiniz gibi şikayet etme eyleminin gerçekleşip gerçekleşmediği bile henüz belli değilken..kimin şikayet ettiğinin belli olması düşünülemez zaten..düşünülürse de mesnetsiz olur..toplum içine nifak sokmaktan öte bir eylem olamaz..

Geçen gün sizin de söylemiş olduğunuz gibi;

Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster

"allahümme ecirna min serri nisa, allahümme ecirna min belayi nisa, allahümme ecirna min fitneti nisa"

buberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Varadero
    Yukarıda defalarca kadınlardan savunmasız bir kedi yavrusu gibi bahsedilmiş buna şiddetle karşı çıkıyorum! Kadın dünyadaki en tehlikeli canlı olabilir. Tarih bile bunu yazmıştır. Hepsini geçtim günlük hayatımızda da (hele ki iş hayatı) biz erkekler(bazı erkekler) başka bir erkekle kavga etmekten hiç çekinmezken kadınları karşımıza almak istemeyiz. Tabi ki tam tersine özellikle kadınlara bela olmaya çalışanlar da olabilir. Konuyu şuraya bağlamak isterim ki bazı kadınlar bazı durumlarda savunmasız görünme stratejisi tutmayınca kendilerini tek başına kalsalar bile çok iyi savunurlar.
    Redmoon bunu beğendi.

xismailaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Voge 525 DSX
    Bu da mı gol değil beyler?

Motosikleti
    Suzuki V Strom 250
    Alıntı buberk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yukarıda defalarca kadınlardan savunmasız bir kedi yavrusu gibi bahsedilmiş buna şiddetle karşı çıkıyorum! Kadın dünyadaki en tehlikeli canlı olabilir. Tarih bile bunu yazmıştır. Hepsini geçtim günlük hayatımızda da (hele ki iş hayatı) biz erkekler(bazı erkekler) başka bir erkekle kavga etmekten hiç çekinmezken kadınları karşımıza almak istemeyiz. Tabi ki tam tersine özellikle kadınlara bela olmaya çalışanlar da olabilir. Konuyu şuraya bağlamak isterim ki bazı kadınlar bazı durumlarda savunmasız görünme stratejisi tutmayınca kendilerini tek başına kalsalar bile çok iyi savunurlar.
    çok haklısınız..zira savunmasız bir kedi yavrusunu bile pataklamaya kalkarsanız sizi tırmalamaya çalışır..ha bu durum pataklamanıza engel olmamalı..hatta meşru müdafaa bile sayılır..

"Ortada savunulacak bir durum olduğu müddetçe, kendisini savunan, savunma cesareti gösteren kadın ya da erkek herkese saygı duyarım, bedeli her ne olursa olsun"
    Tek başına kalsa bile mücadeleye devam etmek, kalabalığın ihtişamıyla düşmana galebe gelmekten daha asildir..
    AsLaNLaR ve SıRTLaNLaR HiÇBiR ZaMaN DoST OLaMaZLaR..

Motosikleti
    tracer 900
    birilerine hitap etmeden yazmamaya özen gösterdim..
    sadece zan altında bırakılan kişiler kimlermiş merak ettim..söylediğiniz gibi şikayet etme eyleminin gerçekleşip gerçekleşmediği bile henüz belli değilken..kimin şikayet ettiğinin belli olması düşünülemez zaten..düşünülürse de mesnetsiz olur..toplum içine nifak sokmaktan öte bir eylem olamaz..

Geçen gün sizin de söylemiş olduğunuz gibi;
    öncelikle benim yazıp senin alıntıladığın bu "dua" yı git günde 5 kere ibadetleri sonrası tekrar edenlerle üzeirne konuş,
    bu kadar alındığın bişeyi, erro ne yazsa da konuyu oraya getirsem diye kasma
    benim referans verip dalga geçtiğim bir grubun temsilcisi varsa ve töhmet altında kaldıysa gelsin o söylesin, üzerine alınıyosan da dolaylı olarak konuşma

"küçük şikayetçiler" tabirini kullanrak özellikle dalga geçtiğimi ve herhangi birisinin şikayet ettiğini düşünmediğimi söylemişken olayı daha ne diye abartırsın yok nifak olurmuş da neymiş de...

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:35 ----------

Alıntı xismailaydin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu da mı gol değil beyler?
    yunus arkadaş konuyla ilgili öğretileri seninle paylaşmadı mı?
    GaCCaLL bunu beğendi.

Motosikleti
    Suzuki V Strom 250
    öncelikle benim yazıp senin alıntıladığın bu "dua" yı git günde 5 kere ibadetleri sonrası tekrar edenlerle üzeirne konuş,
    bu kadar alındığın bişeyi, erro ne yazsa da konuyu oraya getirsem diye kasma
    benim referans verip dalga geçtiğim bir grubun temsilcisi varsa ve töhmet altında kaldıysa gelsin o söylesin, üzerine alınıyosan da dolaylı olarak konuşma

"küçük şikayetçiler" tabirini kullanrak özellikle dalga geçtiğimi ve herhangi birisinin şikayet ettiğini düşünmediğimi söylemişken olayı daha ne diye abartırsın yok nifak olurmuş da neymiş de...[COLOR="Silver"]
    Senden sual eden mi oldu da bana yönerge hazırladın iki dakikada?
    Üzerime alınacağım bir durum yok..yüreği olan birileri çıkıp da sen mi şikayet ettin diye sorarsa cevabını veririz..

Kendinizi de bu kadar önemsemeyin lütfen..Zira erro ne yazsada konuyu oraya getirsem diye düşünmeme gerek yok..
    Zira her lafınız buram buram nifak kokuyor..

Motosikleti
    tracer 900
    [QUOTE=C@LiMeRO;3171934
    Zira her lafınız buram buram nifak kokuyor..[/QUOTE]

evet hoşuma gidiyor nifak tohumları atmak..sanırım buna devam da edecem gibi görünüyor...peki napalım şimdi, nedir yani..?

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Öfff tadı kaçtı ama, noluyoz la bu ne alınganlık.. Calimero ne diyon allahını seversen, ne diye atladın vay kim şikayet etmiş söyleyin diye.. Söyleyememe durumu yok, kimsenin aramızdan birinden şüphelendiği de yok... ne la bu öfke milletteki...

Küçük şikayetçiler işte ne olabilir başka. Bende ırkçı şikayetçiler dedim geçen gün buraya Irkçı ankara MT yazan biri vardı, sodalimon muydu neydi. Sonra kovaladık onu, ben de onu kastetmiştim.

Üflerim bak bu nifak tartışmalarına felan, lütfen kendi aramızda didişmiyoruz. Didişiyorsak da lütfen soykan gibi seviyeyi direk düşürün, felsefe yapmayın böyle Erro da aynı laflarıma dahildir bu arada... Uzatmayalım yani

Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öfff tadı kaçtı ama, noluyoz la bu ne alınganlık.. Calimero ne diyon allahını seversen, ne diye atladın vay kim şikayet etmiş söyleyin diye.. Söyleyememe durumu yok, kimsenin aramızdan birinden şüphelendiği de yok... ne la bu öfke milletteki...

Küçük şikayetçiler işte ne olabilir başka. Bende ırkçı şikayetçiler dedim geçen gün buraya Irkçı ankara MT yazan biri vardı, sodalimon muydu neydi. Sonra kovaladık onu, ben de onu kastetmiştim.

Üflerim bak bu nifak tartışmalarına felan, lütfen kendi aramızda didişmiyoruz. Didişiyorsak da lütfen soykan gibi seviyeyi direk düşürün, felsefe yapmayın böyle Erro da aynı laflarıma dahildir bu arada... Uzatmayalım yani
    de facto olarak sen de küçük cc cisin

Motosikleti
    Suzuki V Strom 250
    evet hoşuma gidiyor nifak tohumları atmak..sanırım buna devam da edecem gibi görünüyor...peki napalım şimdi, nedir yani..?
    aynen böyle devam edebilirsiniz, sizin açınızdan da uygunsa..zira ben kendimde kimin ne yapması ya da yapmaması gerektiğine dair direktif verecek kudreti görmüyorum..

Kendi söylemiş olduğunuz sözler dile getirildiğinde bile tahammül edemezken; kişilerin fikirlerini beyan etme hürriyetlerine tahammül göstermenizi beklemek;
    zaten kanımca akıllıca bir davranış biçimi olamaz..

Motosikleti
    tracer 900
    aynen böyle devam edebilirsiniz, sizin açınızdan da uygunsa..zira ben kendimde kimin ne yapması ya da yapmaması gerektiğine dair direktif verecek kudreti görmüyorum..

Kendi söylemiş olduğunuz sözler dile getirildiğinde bile tahammül edemezken; kişilerin fikirlerini beyan etme hürriyetlerine tahammül göstermenizi beklemek;
    zaten kanımca akıllıca bir davranış biçimi olamaz..
    sıktın artık....

Motosikleti
    Suzuki V Strom 250
    sıktın artık....
    senin kadar mı?

Motosikleti
    tracer 900
    senin kadar mı?
    hee benim kadar...

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    kara murat kim??

buberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Varadero
    Ama siz bu şekilde tartışınca hiç seviyeli görünmüyor. En azından cümle içinde "fiiliyat, nifak, sual, zira, galebe, keza, itham" gibi kelimeler kullanın ki albenisi olsun
    dolar 10 lirayı geçecekmiş.

Motosikleti
    Suzuki V Strom 250
    iyi..denge sağlandı demek ki..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 37 kullanıcı var. (0 üye ve 37 misafir)

Bu Konudaki Etiketler