Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    helin126 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BEYAZ YBR 125 ESD
    Herkese günaydınlar....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    C@LiMeRO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V Strom 250
    Günaydın helin..

SYaNuR niye bana Kalimerozlem dedin diğer başlıkta alıntıladığın mesajda ?
    helin126 bunu beğendi.

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Vay birader, iyiki Denizle buluşuyoz dedik, anında esat aspava buluşması yapılmış son sürat. Tabi Polat'ın motoru yok ya, aniden yapalım ki o da gelemesin... Ama sağolsun Bülent başkan arayıp "seni aldıralım mı lan! " dedi

Ama arkadaşla gelsek baya eğlenirdik

@ozan altındaki motora bak, bir de imrendiğin motora. Olum en azından KTM ye binen biri Honda'ya bunları yazmaz, yazmamalı Ah Ozan ah, "bu motor arazide gitmiyor" dediğin gün seni kenara çekip konuşmam gerekiyordu aslında

Alıntı Denizic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    uffff makineya bak tank mubarek...
    Birader bizim hepimizde bu motorlardan var, aldık-sattık, 2. hatta 3. motor olarak kullandık. Sen garibansın sanırım
    Wozy bunu beğendi.
    #sürenadam

Motosikleti
    Suzuki V Strom 250
    ozan Selimin cb125 ine de imrenmişti : )) Hatta satarsan haberim olsun demişti :D

buberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Varadero
    Alıntı Denizic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Buluşma neyim yoku mu?

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:51 ----------

Buğra kardesimlede tanışmış olduk. Kardeşim tanıştığıma memnun oldum. Bende gelirdim senle muayeneye ama hanımı işe yetiştiriyordum kusrabakma. Telefondan filan bakrsan foruma muayene sonrası görüşelim.
    Kusura bakma muayneye geç kalma endişesi vardı, çok hasta olduğum için iş yerinden eve gönderdiler bende fırsat bu şu muayneyi yaptırmam lazım diye hemen arabayı bırakıp randevu alıp motorla çıktım yola.
    Sorma sonra başıma gelenleri 16:30-17:00 arası yazıyordu randevu bende oraya 16:47'de yetişebildim. Meğer 16:45 den sonra sıra numarası vermiyormuş alet. Randevuya geç kalınmış yazdı bende hiç birşey yapamadım. Muayne istasyonunu ararken yanlış bir sokağa girmem, yolda yol çalışmasıyla karşılaşmam, trafik ışığında kırmızıya denk gelmem, yolda seninle tanışmam gibi küçük bir etken bir anda herşeyi zincirleme bir reaksiyona soktu "kelebek etkisi" filmini bilirsiniz. 15 gün içinde muayne işlemini tamamlamam lazım yoksa muayne ücreti yanacak.

Not: Görevini olması gerektiği gibi yerine getirme kaygısı bulunmayan, sorumsuzca eli cebinde ortalıkta gezen, torpil adam kayırma gibi onursuzca davranışları bünyesinde bulunduranların, sadece maaşını almakla ilgilenenlerin bir kurumda birleştiğini düşünün. (tüvtürk) Bir cümlelik kısa bir soru sorabilecek bir tane adam bulamadım.
    dolar 10 lirayı geçecekmiş.

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı buberk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ..."kelebek etkisi" filmini bilirsiniz...
    Ben bilmem, anlatsana biraz

Geçenlerde de biri vardı TUVTÜRK'ü delicesine savunuyordu, alt yapısı ve mantığında avrupa sistemi bulunduğuna dair. Nekadar gerekli bir yer olduğuna dair...

Neyse geçmiş olsun, muayne dedikçe benim de sinirlerim geriliyor nedense, 1-2 aya kadar bir muayne görünüyor bana da
    #sürenadam

Denizic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Rx125
    Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vay birader, iyiki Denizle buluşuyoz dedik, anında esat aspava buluşması yapılmış son sürat. Tabi Polat'ın motoru yok ya, aniden yapalım ki o da gelemesin... Ama sağolsun Bülent başkan arayıp "seni aldıralım mı lan! " dedi

Ama arkadaşla gelsek baya eğlenirdik

@ozan altındaki motora bak, bir de imrendiğin motora. Olum en azından KTM ye binen biri Honda'ya bunları yazmaz, yazmamalı Ah Ozan ah, "bu motor arazide gitmiyor" dediğin gün seni kenara çekip konuşmam gerekiyordu aslında

Birader bizim hepimizde bu motorlardan var, aldık-sattık, 2. hatta 3. motor olarak kullandık. Sen garibansın sanırım

Tabi garibanım be para olsa BMW ye binerim

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:08 ----------

Alıntı buberk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kusura bakma muayneye geç kalma endişesi vardı, çok hasta olduğum için iş yerinden eve gönderdiler bende fırsat bu şu muayneyi yaptırmam lazım diye hemen arabayı bırakıp randevu alıp motorla çıktım yola.
    Sorma sonra başıma gelenleri 16:30-17:00 arası yazıyordu randevu bende oraya 16:47'de yetişebildim. Meğer 16:45 den sonra sıra numarası vermiyormuş alet. Randevuya geç kalınmış yazdı bende hiç birşey yapamadım. Muayne istasyonunu ararken yanlış bir sokağa girmem, yolda yol çalışmasıyla karşılaşmam, trafik ışığında kırmızıya denk gelmem, yolda seninle tanışmam gibi küçük bir etken bir anda herşeyi zincirleme bir reaksiyona soktu "kelebek etkisi" filmini bilirsiniz. 15 gün içinde muayne işlemini tamamlamam lazım yoksa muayne ücreti yanacak.

Not: Görevini olması gerektiği gibi yerine getirme kaygısı bulunmayan, sorumsuzca eli cebinde ortalıkta gezen, torpil adam kayırma gibi onursuzca davranışları bünyesinde bulunduranların, sadece maaşını almakla ilgilenenlerin bir kurumda birleştiğini düşünün. (tüvtürk) Bir cümlelik kısa bir soru sorabilecek bir tane adam bulamadım.

Üzüldüm ama senin motor hızlı bı gün is çıkışı halledersin para vermeyeydin iyiydi benim muayene geceli 1 yil oluyo bı ara haledicem
    Arazide gelin

Bolu'lu Lynx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLE 500
    Arkadaşlar BOLU MT nin gezisine hiç icabet edecek arkadaş yokmu??? yapmayın yaw...

buberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Varadero
    Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben bilmem, anlatsana biraz

Geçenlerde de biri vardı TUVTÜRK'ü delicesine savunuyordu, alt yapısı ve mantığında avrupa sistemi bulunduğuna dair. Nekadar gerekli bir yer olduğuna dair...

Neyse geçmiş olsun, muayne dedikçe benim de sinirlerim geriliyor nedense, 1-2 aya kadar bir muayne görünüyor bana da
    Ben böyle saçma bir yer görmedim. Sıra bekleyen bir adam cinnet geçirdi. Adamın sırası 609 içeride muayne olan başka bir aracın numarası 6014. Adam bunu farketmiş girdi içerde bağırdı çağırdı. Güvenlik adama ne diyor tahmin et Sistem elektronikmiş insan bile hata yaparmış sistem neden yapmasınmış. Adama abi gel senin işini halledecez diye diğer insanların yanından uzaklaştırmaya çalışsalarda adam ben hakkımı arıyorum bana bunun açıklamasını yapın diyordu. Diğer koyun sürüsü insanlarda mal gibi sessizce sıra bekliyorlardı.

@denizic gezi buluşma falan olursa beraber gideriz uzun yolda çok sıkılıyorum Ayrıca beni gördüğün iki seferde de acelem vardı. Normal şartlarda sağ şeritten ekonomik sürüş tarzını kullanıyorum..
    dolar 10 lirayı geçecekmiş.

Motosikleti
    Suzuki V Strom 250
    Alıntı Bolu'lu Lynx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar BOLU MT nin gezisine hiç icabet edecek arkadaş yokmu??? yapmayın yaw...
    Portakallı ördek varsa Fati iştirak edecektir
    AsLaNLaR ve SıRTLaNLaR HiÇBiR ZaMaN DoST OLaMaZLaR..

Motosikleti
    Honda CBX 250 Twister
    Günaydın ruhu güzel insanlar...
    helin126 bunu beğendi.

Motosikleti
    Suzuki V Strom 250
    Alıntı kalafatoglu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Günaydın ruhu güzel insanlar...
    size de günaydın..

Motosikleti
    BEYAZ YBR 125 ESD
    Beypazarı ördekleri meşhurmuş. Portakal da Ankara'dan götürülür..

Motosikleti
    Suzuki V Strom 250
    Alıntı helin126 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beypazarı ördekleri meşhurmuş. Portakal da Ankara'dan götürülür..
    Helin motosikletinde bir değişiklik var mı yıkandıktan sonra? Deterjan deformeye yol açtı mı? merak ediyorum

Motosikleti
    BEYAZ YBR 125 ESD
    Alıntı C@LiMeRO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Helin motosikletinde bir değişiklik var mı yıkandıktan sonra? Deterjan deformeye yol açtı mı? merak ediyorum
    o kadar güzel olduki o günden sonra kıyıpta binemedim motora...rengi daha bi parlak...iyiki motor yıkamadaki 11 kuralı uygulamışız

Motosikleti
    Suzuki V Strom 250
    o kadar güzel olduki o günden sonra kıyıpta binemedim motora...rengi daha bi parlak...iyiki motor yıkamadaki 11 kuralı uygulamışız
    sevindim o gün bugündür tedirginlik içerisindeyim, ya birden bire motosikletin rengi atar da füme olursa diye bayaa bi panik yaptım
    helin126 bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CBX 250 Twister
    Alıntı C@LiMeRO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    deforme değilde lastiklere dikkat aşırı kaydıırıyorrrr
    helin126 bunu beğendi.

Motosikleti
    Suzuki V Strom 250
    Kendi motosikletimi hiç yıkamadığım için böyle tedirginliklerim olmuyor çok şükür.. : ) dirty caT

Motosikleti
    BEYAZ YBR 125 ESD
    aynen kaydırdı...çok yavaş bir viraj aldım, arka lastik sağa sola dans etti...çok ilginçti ama bi daha olmadı ama..

Motosikleti
    Suzuki V Strom 250
    aynen kaydırdı...çok yavaş bir viraj aldım, arka lastik sağa sola dans etti...çok ilginçti ama bi daha olmadı ama..
    Allah korusun aslında kuruyana kadar beklemen konusunda ısrardan öte baskı yapmalıydım, kendime çok kızdım şu anda..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 152 kullanıcı var. (0 üye ve 152 misafir)

Bu Konudaki Etiketler