Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    takendy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K 1300 GT
    Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Hiç aklıma gelmemişti. Sana yaşlandın diyenlerin takendy'leri utansın fatik abi
    ahha, gözlerde gitmiş, yakında bunayabilir de...
    "Dünyanın sorunu, Akıllılar hep kuşku içindeyken, aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır." B.Russell
    "Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür; ve bir orman gibi kardeşcesine" Nazım Hikmet

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Adamlar Erhan'a erhan diye model yapıyorlar... Bizim oğlan hala "Vistirim mi alsam, Virsis mi alsam "

Lan hala motor beğenmiyor adam. Yazık, o kawasaki'deki inşaat mühendislerinin emeklerine yazık...
    alternatifyo bunu beğendi.

hakanerdogan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000A
    Hani topraktı endülüjandı, şimdi ersixene dönmüş muhabbet.

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adamlar Erhan'a erhan diye model yapıyorlar... Bizim oğlan hala "Vistirim mi alsam, Virsis mi alsam "

Lan hala motor beğenmiyor adam. Yazık, o kawasaki'deki inşaat mühendislerinin emeklerine yazık...
    hacı bu saaten sonra bu motoru tek geçiyorum ama herkse motoru aynı açıdan ve aynı flulukta göstermem gerekecek...

hacı versis te de bu motorun aynından yok mu nihayetinde...

vstrom denyimim mi fazer sayfasında aktardım...bi de versis denesem süper olacak...

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:40 ----------

beyler takas yapmayı düşündüğümüz vstromu denedim...

sürüş testinde benim motor önümde giderken arkadan görüntüsünü izlerken buldum kendimi
    güç olarak da fazer a alışmışım gerçekten...
    titreşim ilk aşamada hissettiğim nokta oldu, yüksek viteslere çıkamadık dolayısı ile belki daha yüksek süratlerde bir miktar azalıyodur ama elcikler titriyodu...
    lastikler fazera göre düz olmadığı için lastikleri hissettim açıkçası

ama viraj kabiliyeti güzel gibi...
    torku iyi ama benim beklediğim kadar değil...muhtemelen versys ya da aynı motoru kullanan er6 daha torkludur ki bi çok yorumda versys kullanmak v stroma göre daha keyifli diyolardı...
    aletin oturuş pozisyonu çok rahat doğal olarak..rüzgar almıyor, benim motoru süren eleman da ilk aşamada rüzgardan şikayetçi oldu...
    amortisörler kendini hissettiriyo..durma anında yi yaylanma mevcut ki çok severim normalde...

asfalt gidişi titreşim dışında yüksek süratlerde de güzel gibi...ama 120-180 arası hızlanma fazerla kıya kabul etmez...

ama bunlar fazerı değiştirmeye değecek noktalar mı iyi düşünmek lazım...yeni motor alacak arkadaşlarım alacakları motoru daha önceden denemelerini tavsiye ediyorum...

benim motora bakan arkadaş bi sayfa önce konuşulan egzantirik zinciri sesine takıldı ki onun da 40 000 de değişmesi gereken bir parça olduğunu belirttim kendisine..ilanda da yazıyodu...

kendisi 2005 model 50000 km motora 16000 fiyat çekmişti...benim ki de 15250...sonuçta kafakafaya teklifime razı olmadı..çok da konuşmadık üzerine...

bu aşamdan sonra verys e bakarım..beğenmezsem satmaktan vazgçicem sanırım motoru

readymehmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLR 650 & DT 125 & CBR600F
    Selamün Aleyküm
    Ben Eskişehir de yaşıyordum bir süredir Ankara Gölbaşın dayım. Ankarayı pek bilmiyorum.
    Buluştuğunuz takıldığınız bir yer var mı arkadaşlar. Biraz motor muhabbeti yapıp gezinmek isterim. İsterseniz Mogan gölünde çay ikram edebilirim ?

fearless06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Dragstar 650 A
    Merhaba.

30 ağustos ta kortej yapacakmısınız.Eğer yapacaksanız bilgi verirmisiniz.

delidoktor96 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    merhaba ben foruma yeni kayıt oldum 17 yasındayıme hliyet almak istiyorum motor tutkum var benide aranıza alırsanız sevinirim cbr250r dusunuyorum sınava girdim 3-4 gun sonra sonuclar acıklanacak insallah kazanırım bu arada kawasaki ER6-n dusunuyorum 2.el 10 bin ve altı temiz varsa forumda satan bi mesaj atarsa sevinirim

Motosikleti
    Yamaha Dragstar 650 A
    Alıntı fearless06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba.

30 ağustos ta kortej yapacakmısınız.Eğer yapacaksanız bilgi verirmisiniz.
    30 ağustos ta kortej yok muu? Bi cevap veren olursa sevineceğim.

sentepeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 700
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hacı bu saaten sonra bu motoru tek geçiyorum ama herkse motoru aynı açıdan ve aynı flulukta göstermem gerekecek...

vstrom denyimim mi fazer sayfasında aktardım...bi de versis denesem süper olacak...

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:40 ----------

sürüş testinde benim motor önümde giderken arkadan görüntüsünü izlerken buldum kendimi
    titreşim ilk aşamada hissettiğim nokta oldu, yüksek viteslere çıkamadık dolayısı ile belki daha yüksek süratlerde bir miktar azalıyodur ama elcikler titriyodu...

torku iyi ama benim beklediğim kadar değil...muhtemelen versys ya da aynı motoru kullanan er6 daha torkludur ki bi çok yorumda versys kullanmak v stroma göre daha keyifli diyolardı...
    aletin oturuş pozisyonu çok rahat doğal olarak..rüzgar almıyor, benim motoru süren eleman da ilk aşamada rüzgardan şikayetçi oldu...
    amortisörler kendini hissettiriyo..durma anında yi yaylanma mevcut ki çok severim normalde...

asfalt gidişi titreşim dışında yüksek süratlerde de güzel gibi...ama 120-180 arası hızlanma fazerla kıya kabul etmez...

ama bunlar fazerı değiştirmeye değecek noktalar mı iyi düşünmek lazım...yeni motor alacak arkadaşlarım alacakları motoru daha önceden denemelerini tavsiye ediyorum...

benim motora bakan arkadaş bi sayfa önce konuşulan egzantirik zinciri sesine takıldı ki onun da 40 000 de değişmesi gereken bir parça olduğunu belirttim kendisine..ilanda da yazıyodu...

kendisi 2005 model 50000 km motora 16000 fiyat çekmişti...benim ki de 15250...sonuçta kafakafaya teklifime razı olmadı..çok da konuşmadık üzerine...

bu aşamdan sonra verys e bakarım..beğenmezsem satmaktan vazgçicem sanırım motoru
    FAZER CANDIR BAŞKAN BİN GİTSİN..

Soykan67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    Alıntı delidoktor96 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba ben foruma yeni kayıt oldum 17 yasındayıme hliyet almak istiyorum motor tutkum var benide aranıza alırsanız sevinirim cbr250r dusunuyorum sınava girdim 3-4 gun sonra sonuclar acıklanacak insallah kazanırım bu arada kawasaki ER6-n dusunuyorum 2.el 10 bin ve altı temiz varsa forumda satan bi mesaj atarsa sevinirim
    Demin sahibinden.com üzerinden bir tane ER6-N'e mesaj atmışmıydın?
    ANGARAJ

Motosikleti
    Ramzey QM250
    Alıntı fearless06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    30 ağustos ta kortej yok muu? Bi cevap veren olursa sevineceğim.
    Aynı şekilde bende kortej olup olmayacağını merak ediyorum varsa katılacağım

Motosikleti
    Yamaha Dragstar 650 A
    Alıntı Radres06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Büyük ihtimal öğle saatlerine doğru Anıtpark ta motorcular toplanacaktır fakat bundan tam da emin değilim. Eğer o tarihe kadar bir şey öğrenemezsem saat 10:30 gibi Anıtpark ta olacağım.

Soykan67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    Mutlaka vardır ve genelde Anıtpark'tan korteş başlar. Grup olarak değilde genel olarak bir etkinlik açılır.
    ANGARAJ

Motosikleti
    Ramzey QM250
    Alıntı Soykan67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mutlaka vardır ve genelde Anıtpark'tan korteş başlar. Grup olarak değilde genel olarak bir etkinlik açılır.
    Duyrululsa motorumla bayrağımla oradayım

Motosikleti
    Yamaha Dragstar 650 A
    Duyrululsa motorumla bayrağımla oradayım
    SABAH 10:00 - 10:30 Anıtpark a uğra motorcuları görüyorsan bil ki doğru yerdesindir. Bende kesin orada olacağım o gün.

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Alıntı Redmoon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu motorun fiyatı uygun geldi bana..

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...35672551/detay
    950 de olsa fiyatı hala uygun motorun..
    Aklıma kötü kötü şeyler getirmeyin la şunun tipi beni benden alıyor zati...

Şimdi erhancığım,
    hani yaptığın yorumlara lafım yok lakin
    elini vicdanına koy be adam o yorum nedir öyle
    olm başka yerde deme şöle sonra nası bi g.t var sende demezler mi la?
    lastik düz olmadığı için tırtıkları hissetmişmiş

hani düşünüyorum ama aga büyüğümsün daha ben bile o levele gelemedim

Gölbaşındaki arkadaşada bir hoşgeldin diyen olmamış,
    üstadım bu sayfayı takipte kal,
    bilgilendirme yapıyoruz..
    Wozy bunu beğendi.
    ANGARAJ

Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Şimdi erhancığım,
    hani yaptığın yorumlara lafım yok lakin
    elini vicdanına koy be adam o yorum nedir öyle
    olm başka yerde deme şöle sonra nası bi g.t var sende demezler mi la?
    lastik düz olmadığı için tırtıkları hissetmişmiş
    olum hissetmesem nerden aklıma gelsin anasını satayım...motorun titreşimi daha çok elcik ve peglerde hissediliyo...sen fazerın akışını ve dişsiz lastiğe alışkın olmadın için kıyas yapamaman gayet normal...ilk başladığım zamanlarda yani 3000 km tecrübem olduğu zaman da (ki şimdi de çok değil 10000) transalpte hissetmiştim...lastiğin asfalta tutunmadığı belliydi...

zoruna mı gitti panpa sen hissedemiyon diye..
    Wozy bunu beğendi.

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    olum hissetmesem nerden aklıma gelsin anasını satayım...motorun titreşimi daha çok elcik ve peglerde hissediliyo...sen fazerın akışını ve dişsiz lastiğe alışkın olmadın için kıyas yapamaman gayet normal...ilk başladığım zamanlarda yani 3000 km tecrübem olduğu zaman da (ki şimdi de çok değil 10000) transalpte hissetmiştim...lastiğin asfalta tutunmadığı belliydi...

zoruma gitmedi de diyorum ya o nası bi hissetmedir deyu?
    ben ki giderken motorun bi yerinden gelen sesi tespit edebilen adamım ama
    lastiğin tırtığını vallahıde hissetmedim...
    demekki yüce mevlam herkeze farklı bi kabiliyet bahşediyor..
    ANGARAJ

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    olum hissetmesem....

Hissedemedi !!

Adam totosunda değil ön takımda hissetmiş tekerleri, niye öyle diyorsun Dervişcim Ön takım yani, ön amortisörler, gidon vs, vs,...
    Wozy bunu beğendi.

Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zoruma gitmedi de diyorum ya o nası bi hissetmedir deyu?
    ben ki giderken motorun bi yerinden gelen sesi tespit edebilen adamım ama
    lastiğin tırtığını vallahıde hissetmedim...
    demekki yüce mevlam herkeze farklı bi kabiliyet bahşediyor..
    hacı motordan ve arabadan gelen standart dışı her sesi duyarım açık konuşayım...tabi önemli olan o aletin standartını bilmek...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 52 kullanıcı var. (0 üye ve 52 misafir)

Bu Konudaki Etiketler