Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı R3N - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yanardöner güzelmiş bana yakıştı haftaya hiç işim yok da diyebilirim herhangi bir zaman için

matiz haydi hemen pardon yahu ben yokum haftasonu siz takılın

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha MT-09 TRACER
    Alıntı R3N adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yanardöner güzelmiş bana yakıştı haftaya hiç işim yok da diyebilirim herhangi bir zaman için

matiz haydi hemen pardon yahu ben yokum haftasonu siz takılın
    haydi hemen e katılıyorum
    senin motosikleti de bi toz toprağa sokmak lazım matiz ciimm hehehe...

matiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Girerse çıkmaz herhalde, bırakır artçı olurum...b

caya104 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    05 Honda Today-99 Honda Transalp vardı
    Haydi hemen şimdimi,hafta sonumu
    " Hayat üçbuçukla dört arasındadır.

Ya üçbuçuk atarsın ya da dört dörtlük yaşarsın..."

gitarci1453 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ne artçısı arkadaşım ya yaramı deşmeyin

Alıntı edaffy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eğerki kabul ederseniz buluşmalarınza gelmek isterim bide yaşım küçük 16 cık ehuhhe biri arkasına atarsa iyi olur bu arada chopper aşığıyım
    ii senin yaş büyükmüş benden gene grubun en küçüğü benim senle irtibata geçelim kardeşim seni biran önce çapur sevdasından racing sevdasına döndürmemiz lazım bu yaşta yazık etme kendine

OrjinAli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ns 200
    Hafta sonu piknük isterüzz.Ağır abülerimize duyrulurr. Mangalın olay yerine nakli bana aittt.
    S.O.S S.O.S S.O.S

Hafta sonu piknük isterüzz.Ağır abülerimize duyrulurr. Mangalın olay yerine nakli bana aittt.
    S.O.S S.O.S S.O.S

cbr125R (32,000 km) gt250R (20,000 km) mct250(5,000 km) gt250(4,000km) gt250R (1000km) cb125(1500km) NS200 (2.000km )

Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Ben motoru yaptıramadım hala o yüzden uzun yola gelemem ne yazık ki Salı günü Metin Usta'nın ellerinden öpecem. Ondan sonraki hafta söz
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

Motosikleti
    Ns 200
    Alıntı Prometheus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben motoru yaptıramadım hala o yüzden uzun yola gelemem ne yazık ki Salı günü Metin Usta'nın ellerinden öpecem. Ondan sonraki hafta söz
    canın sağ olsun ben seni artçı alırım

hem neyi var naha yeni değilmi senin motorun ?
    cbr125R (32,000 km) gt250R (20,000 km) mct250(5,000 km) gt250(4,000km) gt250R (1000km) cb125(1500km) NS200 (2.000km )

haydi haftasonu daha iyi yahut yarın akşam da ufaktan oturulabilir , güzel gençlerin yürüyüş yaptığı mekanlar üzerinde :D haftasonu derseniz ben yokum bir sonraki haftasonu belli değil ama gelirim herhangi birşeye herhalde

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    350 beyaz cava....hemde stylee...
    yahu siz nıye aksam bınmıyonuz motora yaw......gece de guzel olur gezmesıı......
    hepiciniz süt motorcususunuz....

Motosikleti
    Süt mısırı bilirimde bu süt motorcusunu anlayamadım

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    ne bılım abı ya...öle bısey işte....
    gecede bulussak cay may içsek bı yerlerde...hanı şöle 9 da falan evden cıksak 11 de dogruda eve dönsek...ıstersenız sabaha kadar bınek....benım ıcın fark yapmaz...yahu şu istiratlerı degerlendırım dıye dıoom...2 gun sonra bı işe gıdersem 1 ay gelemem.....tek basımada gezmesı ııı olmuo...artcı zaten alamıoom....motorun oturagı öle bıseykı...arkadakı adam resmen üstüme bınıo...benım şeyler resmen depoya sıkışıoo....
    yahu kısaca gecelerıde gezeek....

Motosikleti
    Hyosung Gv250
    Beyler 30.05 tarihinde çayyolu burgerking & tansaş dolaylarında, acemi oldugu her halinden belli, tam parkedecekken motoru altından kayan, son anda kollarının incinmesi pahasına motoru yere bırakmayıp mücadele eden ve düşmeden kurtaran, herşeye rağmen karizmanın diplere inmesine engel olamayan, yediği kızarmış patatesler eziyet tadına sahip bir şahsın ankara sohbetlerinde bahsi geçerse tanımazdan gelin. ben öyle yapıyorum

Alıntı Betonarme adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler 30.05 tarihinde çayyolu burgerking & tansaş dolaylarında, acemi oldugu her halinden belli, tam parkedecekken motoru altından kayan, son anda kollarının incinmesi pahasına motoru yere bırakmayıp mücadele eden ve düşmeden kurtaran, herşeye rağmen karizmanın diplere inmesine engel olamayan, yediği kızarmış patatesler eziyet tadına sahip bir şahsın ankara sohbetlerinde bahsi geçerse tanımazdan gelin. ben öyle yapıyorum

bu çayyolunda oturanlarda bir gariplik olabilir belki de

gitarcı geçelim irtibata bende gitar çalıyorum bu arada konserlerimize bekleriz eheh

Motosikleti
    Alıntı R3N adlı üyeden alıntı Mesajı göster

bu çayyolunda oturanlarda bir gariplik olabilir belki de
    Çayyolunun havasından yada suyundanda olabilir.
    Betonarme sen takma kafana herkez geçti bu yollardan

matiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Prometheus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırdır Pro noldu sarıkıza ?? haftasonu gidersen bende gelirim belki ...

Ya evet herkes ondan bahsediyordu Ümiitköy çayyolu mevkiinde tansaşın arksındaki pazar yerinde az çalışmadım ben,oranın halkı düşüp şaşanlara alışıktır Hala bazen pazarları gidip dönüş çalışıyorum. Bir ara buluşalım ...

Motosikleti
    Ns 200
    Gazetede yazmamışmıydı o haber

Bu arada pazar günü için bi Bi plan varmı

Alıntı bahadinli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne bılım abı ya...öle bısey işte....
    gecede bulussak cay may içsek bı yerlerde...hanı şöle 9 da falan evden cıksak 11 de dogruda eve dönsek...ıstersenız sabaha kadar bınek....benım ıcın fark yapmaz...yahu şu istiratlerı degerlendırım dıye dıoom...2 gun sonra bı işe gıdersem 1 ay gelemem.....tek basımada gezmesı ııı olmuo...artcı zaten alamıoom....motorun oturagı öle bıseykı...arkadakı adam resmen üstüme bınıo...benım şeyler resmen depoya sıkışıoo....
    yahu kısaca gecelerıde gezeek....
    Müdür hani gündüzleri gezemiyozki geceleri gezelim. Ama olabilir havada çok sıcak olmuyor ii olr '' cıbır '' ların olduğu yerlerde.

matiz kınadım seni , alo ümitköydeyim çıkın gelin desen 3-4 ümüz geliriz , hic olmazsa skorp gelir bi bakar aşkolsun diyeceğim, hemde pazar haaa

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı ihtiyarDelikanlI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gazetede yazmamışmıydı o haber

Bu arada pazar günü için bi Bi plan varmı

Müdür hani gündüzleri gezemiyozki geceleri gezelim. Ama olabilir havada çok sıcak olmuyor ii olr '' cıbır '' ların olduğu yerlerde.

abıcım gündüz calısıoz...gercı ben izinliyim kazadan dolayı...hep gezıomda....
    aksamlarıda bos oldugumuz ıcın 1-2 saat gezelım dıyorum....iyi olmaz mı heriii

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 76 kullanıcı var. (0 üye ve 76 misafir)

Bu Konudaki Etiketler