Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o zaman iyi yapmışlar 24 yıl vermekle...
    Yine çok ceza ama sanki sadece baklava çalıp ta ceza aldılar sanıyo herkes. Ona bakarsanız 80 darbesinde içeri girip sağ kalanlardan hala hapiste olanlar var.
    Wozy bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    forewer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZZ-R1200
    Onu bunu bırakın da şu geçen yıl plansızca yapılan hafta içi toplanmalarına bu yıl da devam edilse fena olmaz hani, ne güzel haftada bir-iki toplanılıyordu, kafaya esen gelip iki laflıyodu, 3-5 angara bebesi görüyoduk. Bakıyorumda forumda laf çok aktivite yok bu ne yaaa

suhatr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mz 251
    Alıntı oocan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zorla milliyetçi yapacaksınız beni ya . Bak benim damarım pistir bir şeye inanırsam dibine kadar giderim nasyonal partiyi kurar başınıza Hitler olurum bütün motorcuları sabun yapmakla işe başlarım haberiniz olsun.

http://www.dailymotion.com/video/xe7...n-zor-gunu_fun
    ,

hitler kemiklerden üniformalara düğmede yapmıştı buda yapıla bilir yurdum motorcularından sen partiyi kur bende daha çok fikir var bir bir uygularız

forevermore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150 (2013 Kırmızı)
    gençler haftasonu beypazarına kaçmayı düşünüyorum fıtı fıtı gezilecek görülecek nereleri var, yolda durup izlenebilecek manzara gölet göl nehir vs var mı? gidenler fikir lütfen
    makseli bunu beğendi.

umurcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    Alıntı forewer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Onu bunu bırakın da şu geçen yıl plansızca yapılan hafta içi toplanmalarına bu yıl da devam edilse fena olmaz hani, ne güzel haftada bir-iki toplanılıyordu, kafaya esen gelip iki laflıyodu, 3-5 angara bebesi görüyoduk. Bakıyorumda forumda laf çok aktivite yok bu ne yaaa
    Evet kışın bilem yapıldıydı bu yine az laflansa çok hoş olma mı? Yunus taşındı diye mi bunlar hep Haftaya yaparsak gelebilirim bir ihtimal, sınavlarım bitiyor bu hafta artık

Alıntı forevermore adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gençler haftasonu beypazarına kaçmayı düşünüyorum fıtı fıtı gezilecek görülecek nereleri var, yolda durup izlenebilecek manzara gölet göl nehir vs var mı? gidenler fikir lütfen
    Yolunu uzatmayı göze alırsan kıbrısçık üzerinden boluya giden yol virajları ve manzarası ile tek kelime ile mükemmel. Yalnız gitmeni pek tavsiye etmem, ama orayı kesinlikle görmelisin. Bu gezi olmasa başka zaman

Kullanıcı isimlerinin devamlılığı da çok hoş
    Heil Spellcheck

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    üstad aslında mütemadiyen oluyo toplaşma ama whatsupp grubuna ekli olanlar arasında apansızca bir organizasyon oluyo, o da daha çok şurdayım gelen var mı şeklinde...gerçi buraya da yazmaya çalışıyoz ama ben sezonu tam olarak haziran sonunda açıyorum

dr.asc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS ADVENTURE
    bende katılacam katılmasına da finaller yaklaşıyo dışarı yemek yemeye çıkmaya üşeniyorum zaman gidecek diye.hayırlısı bakalım napcaksak

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    valla beyler uzak demeyene eski ev ile arasında 7.8km yol var yeni evin,
    Ve oturulabilinir park alanı olarakdan yeşillik bakımından daha fazla eski yere nazaran,
    işin aslı sürekli buluşan tayfanın çoğusu o tarafa yakın olduğu için uzak yerlerden gelenler arada bir uğruyordu ve buda toplanmalarda farkedilmiyordu malumunuz ben taşınınca arkadaşlar 7kmlik mesafeyi gözlerinde büyüttüklerinden ötürü buluşmalar olmuyor haliyle
    Ama farkında değiller ki ta gölbaşından gelen adam var aralarında..
    Soykan67 ve Wozy bunu beğendiler.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı forevermore adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yeni motor aldın ufak ufak açıl. Beypazarı çok uzak gelir gidiş dönüş 230km. İncek'in ilersine git tulumtaştan diğer köylere geçe geçe temelliye kadar git, eskişehir yolundan geri dön çok zevkli olur. Hem yeni motoru fazla yormamış olursun. Benim dediğim de 110 ila 150km arası yol nereden geriye döndüğüne bağlı.

Wozy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 990 ADV - HND XR650R

Dün endo motordan motosikleti alırken HD 72'de gözüm kaldı.
    Buna Ape Hanger ve yüksek Sissy barında sürücünün tam sırtına eldiğini düşünsenize tam "Easy Rider"daki SCHC gibi olur. Offffffffff
    Tabiki maşanın açısıda değiştirilecek. Amerikan bayrağının yerinede güzel bir Air Brush yaptırılacak.

Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı Wozy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.motorcyclenews.com/upload...idson-72-1.jpg

Buna Ape Hanger ve yüksek Sissy barında sürücünün tam sırtına eldiğini düşünsenize tam "Easy Rider"daki SCHC gibi olur. Offffffffff
    Tabiki maşanın açısıda değiştirilecek. Amerikan bayrağının yerinede güzel bir Air Brush yaptırılacak.

http://astraone.com/wp-content/uploa...94-900x665.jpg

hacı sen olsun, shadow koray olsun ve diğer arkadaşlar olsun araştırmacı ruhunuzla şöyle hiç anlamadığım örnekler, benzetmeler, betimlemeler yapıyonuz ya bindiğim motordan utanıyom, mal gibi gaz açıyomuşum gibi geliyo...işin derinine, felsefesine iniyosunuz, takdir ediyorum...ben de lan egsoz olsa nası olur, motor şu yola girince yorar mı kafasındayım...

ayrıca polat ve yunus yallısının teknik bilgisini de takdir etmeden geçemeyeceğim...
    Satharian ve Wozy bunu beğendiler.

trgy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD xl 883
    Bunu geçenlerde bi dillendirdik ama ses çıkmadı kimseden , o yüzden hebelegübeleye devam .

Redmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 500
    hacı sen olsun, shadow koray olsun ve diğer arkadaşlar olsun araştırmacı ruhunuzla şöyle hiç anlamadığım örnekler, benzetmeler, betimlemeler yapıyonuz ya bindiğim motordan utanıyom, mal gibi gaz açıyomuşum gibi geliyo...işin derinine, felsefesine iniyosunuz, takdir ediyorum...ben de lan egsoz olsa nası olur, motor şu yola girince yorar mı kafasındayım...

ayrıca polat ve yunus yallısının teknik bilgisini de takdir etmeden geçemeyeceğim...
    Aga seviyeyi yükselten hareketler bunlar, takılma sen
    Wozy bunu beğendi.
    Live to Ride, Ride to Live...

Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı Redmoon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aga seviyeyi yükselten hareketler bunlar, takılma sen
    içimi döktüm müdür birden
    Wozy bunu beğendi.

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250

Panpa bende süper Tatarın araştırmacı kişiliğine hastayım..
    Gerekirse ecnebi adamlara atarlanıyor satıcılara filan..
    Wozy bunu beğendi.
    ANGARAJ

Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Panpa bende süper Tatarın araştırmacı kişiliğine hastayım..
    Gerekirse ecnebi adamlara atarlanıyor satıcılara filan..
    adam zaten ne ara çalışıyo ne ara hatuna vakit ayırıyo ne ara kendine vakit ayırıyo anlamıyom..görsen yerli yabancı forumlardan çıkmıyo sanırsın...
    Redmoon ve Wozy bunu beğendiler.

buberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Varadero
    Herkeşler birbirine hasta, sevgi yumağı gibiyiz..
    Redmoon, Soykan67 ve dr.asc bunu beğendiler.

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Vela velvelaaa,,,, siz ne tartışmışsınız böyle, 1günlüğüne Tirabzona gittik geldik...

Hiç okuyamadım, vakit de yok... H.sonu da adandayız. Kimsede plan var mı ?

Bulent78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vela velvelaaa,,,, siz ne tartışmışsınız böyle, 1günlüğüne Tirabzona gittik geldik...

Hiç okuyamadım, vakit de yok... H.sonu da adandayız. Kimsede plan var mı ?
    Valla ben haftasonu cmt. icin Aspen e gitmeyi dusunuyorum, biraz kayak yapmak lazim, pazar da maldivlere gidip biraz yuzup guneslenicem, ordan da artik aksam donerim heralde

Sana arastirmaci motorcu demisler olm ben ozetleyeyim kisaca, Yunus ta ozellile yabancilara posta koymana bayiliyomus, misal shineray fabrikasini arayip da, sizin yaptiginiz on camurlugun ta a... diye bagirmani, bunu yapan muhendisi bulun bana cabuk adresini verin diye hesap sormana bayiliyomus

Ulen o motoru gorunce zatn direk aklima easy rider geldi, burda olsa millet binmeye kiyamaz, hergun 10 posta uzeri silinip parlatilir, orda adamlar dere tepe biniyolar valla

Havalar acildi iyice, Yunusun orda, efe hondanin onundeki cimlik alan yayilmalik bence de, olmadi, is cikisi eski yunusguil park olur, kenarda simitciden de iki cay aliriz, cekirdek falan iste gunumuzu gun ederiz
    ANGARAJ
    Whatever it is, it's better in the wind.
    Only a biker knows why a dog sticks his head out of a car window.

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Binmeye kıyamaz dedin ya, pztsi akşamı iş çıkışı daha fazla motoruma kıyamadım ve yıkamaya götürdüm...

Önce 1 TLye su ile yumuşattım. Ardından 1TLye köpükledim, bir yandan da evden getirdiğim özel firçayla -oradaki büyükler motor kısmına giremiyor diye, küçük getirdim, o derece niyetliydim temizlemeye yani- giriştim, köpükledim tekrar giriştim... sonra 1 TLye duruladım ve yine bez-havlu kombinasyonunda kuruladım...

Sonuç; haklıyım işte, bu motor yıkanmaya temizlenmeye gelmiyor... Bir daha "yıka şu motoru" demeyin bana

Lanet olası pis çekirge, hala kirli hala kirli......

http://www.youtube.com/watch?v=_psRMhD3vWY

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 19 kullanıcı var. (0 üye ve 19 misafir)

Bu Konudaki Etiketler