Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    C@LiMeRO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V Strom 250
    Alıntı suhatr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vediğiniz ebatlarda savada enduro lastik yokmuş malesef
    tskler zahmetleriniz için, bizde sadece ön lastiği bulabilmiştik,
    AsLaNLaR ve SıRTLaNLaR HiÇBiR ZaMaN DoST OLaMaZLaR..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Bolu'lu Lynx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLE 500
    Ewet arkadaşlar geziye gelecek gruba baktım kimse online değil
    Galiba hazırlık var...Ben yinede yazayım,programımız şöyle işleyecek...

Sabah saat 10-10.30 civarı geleceğinizi düşünürsek...Sanayi kavşağında buluşma...(albayraklar-goodyear falan yazıyor) bizi zaten görürsünüz...
    Sizin isteğinize göre çay molası için merkez yada direkt Abanta yola çıkıyoruz
    Abant turu ardından Dereceören köyünden girip karnımızı doyurmak için balıkhaneye hareket ediyoruz
    Tereyağında alabalık+salata+yoğurt+kola ayran = 15 tl
    Sonrasında Abanttan çıkış şehir merkezi çay molası...
    Oradan gölcüğe hareket ...Gölcükte Mustafa abinin süprizi...
    Saat durumuna göre Seben gölü ,Kızık yaylası turu..
    Şehir merkezine geri dönüş Tahmini süre 18-18.30 olacak şekilde ardından sizi uğurluyoruz...
    Gazamız mübarek olsun...
    trgy, Soykan67, Satharian ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    Denildimi bir yerin adına Türk beldesi
    Gözüm albayrak arar, kulağım ezan sesi....

Redmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 500
    Pazar sabahı buluşma yine saat 7:00 de Atilla abinin mekanda mı yoksa o da değişti mi? Diğer detaylar buluşunca da konuşulur ama bunu sabitlesek güzel olur! Biz Ozan ve Osman abiyle İst yolunda - Optimum önünde 6:30 civarı buluşup 7:00 civarı Mengende olucaz şu duruma göre..
    Live to Ride, Ride to Live...

Soykan67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    Alıntı Bolu'lu Lynx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ewet arkadaşlar geziye gelecek gruba baktım kimse online değil
    Galiba hazırlık var...Ben yinede yazayım,programımız şöyle işleyecek...

Sabah saat 10-10.30 civarı geleceğinizi düşünürsek...Sanayi kavşağında buluşma...(albayraklar-goodyear falan yazıyor) bizi zaten görürsünüz...
    Sizin isteğinize göre çay molası için merkez yada direkt Abanta yola çıkıyoruz
    Abant turu ardından Dereceören köyünden girip karnımızı doyurmak için balıkhaneye hareket ediyoruz
    Tereyağında alabalık+salata+yoğurt+kola ayran = 15 tl
    Sonrasında Abanttan çıkış şehir merkezi çay molası...
    Oradan gölcüğe hareket ...Gölcükte Mustafa abinin süprizi...
    Saat durumuna göre Seben gölü ,Kızık yaylası turu..
    Şehir merkezine geri dönüş Tahmini süre 18-18.30 olacak şekilde ardından sizi uğurluyoruz...
    Gazamız mübarek olsun...
    Utanın la utanın Ankara MT, adamlar ne güzel program yapmışlar. Bazen paldur küldür gitmekten iyidir, program felan yapmak
    Bolu'lu Lynx bunu beğendi.
    ANGARAJ

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı Redmoon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pazar sabahı buluşma yine saat 7:00 de Atilla abinin mekanda mı yoksa o da değişti mi? Diğer detaylar buluşunca da konuşulur ama bunu sabitlesek güzel olur! Biz Ozan ve Osman abiyle İst yolunda - Optimum önünde 6:30 civarı buluşup 7:00 civarı Mengende olucaz şu duruma göre..
    buluşma yerinde değişiklik yok, mengen konağı geçerli
    Redmoon bunu beğendi.

Bolu'lu Lynx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLE 500
    Tekrar hatırlatayım...Otobandan gelecekler için BOLU DOĞU dan giriş yapacaksınız...
    erro bunu beğendi.
    Denildimi bir yerin adına Türk beldesi
    Gözüm albayrak arar, kulağım ezan sesi....

buberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Varadero
    Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sesli güldüm la !!
    Bide bu sesli güldüm modası çıktı. Anlamıyorum arkadaş sanki biz duvarın dibine çömelip içimize atarak gülüyoruz
    Satharian, helin126, makseli ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    dolar 10 lirayı geçecekmiş.

Motosikleti
    tracer 900
    Beyler,

Yarın tartışmak üzere bi fikir atayım ortaya, bolulu arkadaşlar saolsun güzel program hazırlamışlar ama oralara gitmişken o kadar sıkışık program yerine yemek yediğimiz yerde pineklesek biraz, ankara da öyle bi ortamı bulamayız, yemek molasını biraz uzun tutup sonrasına küçük bi aksiyon yapıp dönüş yoluna geçilebilir

O kadar yorulmak kimimiz için cazip gelmeyebilir, ertesi gün mesai vs olanlar için, ordaki ortama göre karar veririz hep beraber
    Wozy ve dombay35 bunu beğendiler.

Wozy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 990 ADV - HND XR650R
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler,

Yarın tartışmak üzere bi fikir atayım ortaya, bolulu arkadaşlar saolsun güzel program hazırlamışlar ama oralara gitmişken o kadar sıkışık program yerine yemek yediğimiz yerde pineklesek biraz, ankara da öyle bi ortamı bulamayız, yemek molasını biraz uzun tutup sonrasına küçük bi aksiyon yapıp dönüş yoluna geçilebilir

O kadar yorulmak kimimiz için cazip gelmeyebilir, ertesi gün mesai vs olanlar için, ordaki ortama göre karar veririz hep beraber
    Bende katılıyorum. Bu arada yemek işini nasıl yapacağız kahvaltı yapıcalakmı yoksa evde çıkmadan halledecekmiyiz?

Umarım Bolulu arkadaşlarımız bize "Ne açgözlülermiş bunlar" demezler. Malum çoğumuzun motosikleti ile göbeğide büyüdü.

Keep your bike in good repair: motorcycle boots are not comfortable for walking.

Okan Sinan Ocan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K1200GT (Helga) BMW S1000XR M Sport
    Ben , Osman ve Zafer eski yoldan ( kazan kizilcahamam gerede bolu) gidiyoruz . Katilmak isteyen olursa toplanma yerimiz eski istanbul yolu saray koyune gelmeden ( otoyol sapagindan sonraki ilk benzinci) de bulusuyoruz. Toplanma saati 7:15 dir .
    Redmoon bunu beğendi.
    DAHA GİDİLECEK ÇOK YOL ,ÖĞRENECEK ÇOK ŞEY VAR

Motosikleti
    Rks Titanic 200
    Arkadaslar o kadar program yapildi. Kenera cekilip, dinlenmek isteyen veya pineklemek isteyen istedigi gibi takilsin.

Sametlerin programi ayni sekilde isleycek ;)

unalx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fzr6
    Alıntı oocan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben , Osman ve Zafer eski yoldan ( kazan kizilcahamam gerede bolu) gidiyoruz . Katilmak isteyen olursa toplanma yerimiz eski istanbul yolu saray koyune gelmeden ( otoyol sapagindan sonraki ilk benzinci) de bulusuyoruz. Toplanma saati 7:15 dir .
    susuz köyünün ordaki shell mi demek istediniz..
    (The value of life can be measured by how many times your soul has been deeply stirred. © Soichiro Honda)

Okan Sinan Ocan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K1200GT (Helga) BMW S1000XR M Sport
    Alıntı unalx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    susuz köyünün ordaki shell mi demek istediniz..

Sanırım orası Ünal bey.
    DAHA GİDİLECEK ÇOK YOL ,ÖĞRENECEK ÇOK ŞEY VAR

dr.asc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS ADVENTURE
    Arkadaslar sonunda 1 haftadir sabirszilandigim yolculugu gerceklestirdim.250 km lik guzel yolculuktan sonra artik ankara sokaklarindayim herkese iyi surusler saygilarhttp://img163.imageshack.us/img163/3...0427165611.jpg
    helin126, forewer ve erro bunu beğendiler.
    Bitmeyen tutkudur,özgürlüktür,her piston vuruşunda yürekte artan Aşk'tır motosiklet...

helin126 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BEYAZ YBR 125 ESD
    Alıntı dr.asc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar sonunda 1 haftadir sabirszilandigim yolculugu gerceklestirdim.250 km lik guzel yolculuktan sonra artik ankara sokaklarindayim herkese iyi surusler saygilarhttp://img163.imageshack.us/img163/3...0427165611.jpg
    Ne mutlu sana...bende şimdi çıkıp ara sokaklardan turlayacam. 20 km lik bile yapsam bana çok iyi gelecek...
    dr.asc bunu beğendi.

dr.asc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS ADVENTURE
    Alıntı helin126 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne mutlu sana...bende şimdi çıkıp ara sokaklardan turlayacam. 20 km lik bile yapsam bana çok iyi gelecek...
    Tsk ler. Hani insan bazen bunalir da cekip gitmek uzaklasmak ister ya oldugu yerden iste oyle anlarin kurtaricisidir benim gozumde o 20 kmlik cikislar
    helin126 bunu beğendi.
    Bitmeyen tutkudur,özgürlüktür,her piston vuruşunda yürekte artan Aşk'tır motosiklet...

Motosikleti
    BEYAZ YBR 125 ESD
    yaşasın, direk trafiğe çıktım tek başıma hemde..ama 12 km lik yol yaptım aynam dönüp duruyordu. tehlikeli olduğunu düşünüp daha fazla sürmek istemedim. pazar sakinliği olsada trafik benim için kalabalık sayılırdı. bi sürü yan sokak-caddeler vardı. başlangıç için iyiydi..şeytanın ayağını kırdım.
    Satharian, Soykan67 ve Wozy bunu beğendiler.

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    yaşasın, direk trafiğe çıktım tek başıma hemde..ama 12 km lik yol yaptım aynam dönüp duruyordu. tehlikeli olduğunu düşünüp daha fazla sürmek istemedim. pazar sakinliği olsada trafik benim için kalabalık sayılırdı. bi sürü yan sokak-caddeler vardı. başlangıç için iyiydi..şeytanın ayağını kırdım.
    bir yerden cesaretle başlamak lazım elbette ama naçizane tavsiyem yine de olanak ölçüsünde bir wingmanle pratik yapmak her zaman daha sağlıklıdır. tecrübeli bir sürücüyü trafikte takip etmek sizi geliştircektir.
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

Motosikleti
    BEYAZ YBR 125 ESD
    Alıntı chopperrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir yerden cesaretle başlamak lazım elbette ama naçizane tavsiyem yine de olanak ölçüsünde bir wingmanle pratik yapmak her zaman daha sağlıklıdır. tecrübeli bir sürücüyü trafikte takip etmek sizi geliştircektir.
    haklısınız. ama şöyle bişey ben birisini takip edecem derken konsantrasyon bozukluğu yaşıyorum. yada birisine bağımlı olarak kullanırsam kendime olan güvenim gelişmiyor aksine kontrol başkasındaymış gibi hissediyorum. ben teorik olarak doğruları öğrenip trafikte kendi başıma uygulamalıyım. ikarus sendromu değildir umarım bu durum [COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:06 ----------
    Ayrıca wingman bulmak zor walla. 3 haftadır çığlıklarım yankılandı ankara semalarında...tık yoktu

Motosikleti
    tracer 900
    ne de güzel gezdik, pek de güzel gezdik

kızılcahamam sonrası çok heyecanlıydı, valla hızlı akan trafik çok keyifli ve bir o kadar da dikkat gerektiriyo

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 45 kullanıcı var. (0 üye ve 45 misafir)

Bu Konudaki Etiketler