Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    Taylan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR
    Bu Bolu gezisi lezzetli ve güzel bir organizasyon olmuş. Hazırlık aşamasında emeği geçen herkese teşekkür ederiz.
    Cumartesi serbest(!) olmadığımdan dolayı pazar günü ben de büyük bir istekle katılmayı arzu ediyorum. Görünen o ki epeyce bir 2 tekerli olacak.
    Ayrıca; bu kadar geniş bir gönül ve konukseverlikle Ankara MT'ye kucak açtıkları için Bolu'daki gençlere de takdirlerimi iletmek isterim.
    makseli bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Mudurnu'ya kadar google.maps'e göre yolumuz 3 buçuk saat. Ben geçen hafta sonu yalnız gittiğimde de sanırım benzeri bir sürede gidebilmiştim. Zira yolun bir kısmında asfalt iyi durumda değil. Muhtmelen bu sefer de öyle olur. Ordan hesabı yapabilirsiniz. Ben Bolu'da nerede buluşacağımızı google.maps'de bulamadığımdan tam olarak bakamadım.

Oradayken çok fazla yol yapmamak fikrine ben de katılıyorum hayli yorucu olacak.

Bolu'lu Lynx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLE 500
    Alıntı Taylan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu Bolu gezisi lezzetli ve güzel bir organizasyon olmuş. Hazırlık aşamasında emeği geçen herkese teşekkür ederiz.
    Cumartesi serbest(!) olmadığımdan dolayı pazar günü ben de büyük bir istekle katılmayı arzu ediyorum. Görünen o ki epeyce bir 2 tekerli olacak.
    Ayrıca; bu kadar geniş bir gönül ve konukseverlikle Ankara MT'ye kucak açtıkları için Bolu'daki gençlere de takdirlerimi iletmek isterim.
    Hocam çok teşekkür ediyoruz...Sizide Boluda görmekten mutluluk duyarız...Bu arada Bolu Mt dedi üyelerimizi 4 'ü emekli üstatlardan oluşuyo...Saygılar selamlar...
    Denildimi bir yerin adına Türk beldesi
    Gözüm albayrak arar, kulağım ezan sesi....

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı umurcan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Umur kim lan
    İbrahim olm benim adım! Gelen gelir demesi kolay da kaç aydır burdayız adımız öğrenilmemiş daha!
    Umurbebesi ???

Alıntı Bolu'lu Lynx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sabahleyin sizden ricam 07.45 den evvel hareket etmeniz temiz bi şekilde Boluya varmanız...
    Saat 20.30 gibi hava karardığı düşünülüre sizi burdan en geç 18.30 gibi yolcu ederiz inşallah..
    Bu gezide yemek hariç beklemeyi az yapcaz...Genelde zamanımız yolda geçecek...Tabi istisnai yerlerde özel molalaımız olacak...
    Gideceğimiz rotalar kesinlikle doyuracak hepimizi...Siz sağ salim gelin yeter...
    Samet, tam olarak rotayı sen ayarladığına göre, bizim ankaradan geliş yolumuzu ve dönüş(büyük ihtimalle aynı istikamet olacak) yolumuzu düşünerek gezeceğimiz noktaları belirleyebilir misin? Bir de 18.30 bizi nereden yolcu edeceksin ki biz 2 saatte Ankaraya varıcaz Otobandan gelinmeyecek, büyük ihtimalle dönüş de otoban üzerinden olmaz. O yüzden yol 3~3.5 saat sürer bolu merkez-ankara arası.
    #sürenadam

astorojna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt09
    selamun aleykum ankara mt
    valla sizleri böyle gezi hazırlığı içinde görünce kıskanıyorum.
    malum kırıkkalede motor kültürü daha yeni yeni gelişmekte diyebilirim. sizlere gezinizde kazasız belasız sürüşler dilerim. Bu taraflarada inşallah bir gün gezi yaparsanız mutlaka haber verin.
    sağlıcakla.
    makseli ve Redmoon bunu beğendiler.
    kadeh! karşındakine kaldırılır, aklındakine içilir...

Motosikleti
    KLE 500
    Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Umurbebesi ???

Samet, tam olarak rotayı sen ayarladığına göre, bizim ankaradan geliş yolumuzu ve dönüş(büyük ihtimalle aynı istikamet olacak) yolumuzu düşünerek gezeceğimiz noktaları belirleyebilir misin? Bir de 18.30 bizi nereden yolcu edeceksin ki biz 2 saatte Ankaraya varıcaz Otobandan gelinmeyecek, büyük ihtimalle dönüş de otoban üzerinden olmaz. O yüzden yol 3~3.5 saat sürer bolu merkez-ankara arası.

Önceki yazılanlara göre benim kafamda tasarladığım,sizn çayırhan-beypazarı-nallıhan-mudurnu üzerinden abanta geleceğiniz...Doğru düşünüyorumdur inşallah...Biz sizi abantta karşılayacaz...Sonrasında gölcük-aladağ-kızık yaylası-seben gölü ve yemek(alabalık)için solaklar kaya evleri...sonrasında bolu merkeze geri dönüş gerede-kızılcahamam istikametinden yada otobandan sizi uğurlamak...Ben eski yoldan E5 ten 2 saatte 150mr ile geldim siz de gelirsiniz diye düşünüyorum...Yanlışım varsa düzeltin...
    makseli bunu beğendi.

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Önceki yazılanlara göre benim kafamda tasarladığım,sizn çayırhan-beypazarı-nallıhan-mudurnu üzerinden abanta geleceğiniz...Doğru düşünüyorumdur inşallah...Biz sizi abantta karşılayacaz...Sonrasında gölcük-aladağ-kızık yaylası-seben gölü ve yemek(alabalık)için solaklar kaya evleri...sonrasında bolu merkeze geri dönüş gerede-kızılcahamam istikametinden yada otobandan sizi uğurlamak...Ben eski yoldan E5 ten 2 saatte 150mr ile geldim siz de gelirsiniz diye düşünüyorum...Yanlışım varsa düzeltin...
    Hımm, ben ve umurcan büyük ihtimalle amasradan gelicez pazar günü. Ama diğer asıl grup kızılcıhamam üzerinden gelecekler sanıyordum. Belki senin dönüceğiz sandığın kızılcıhamamdan gelirler(ki daha kısa sürede boluda olurlar) ve geliş diye tahmin ettiğin beypazarı tarafından dönülür. Ama tersi de olabilir tabi.

Yetkililer bir açıklama yapsın bence, mustafa organizasyonu oluşturdu, bu 2 güzergahtan gidiş dönüş'ü de o belirlesin madem. Yoksa çok kişi var, karar vermek zor olacak...
    #sürenadam

Motosikleti
    Rks Titanic 200
    çok güzel. rota harika.

Abanta gittikten sonra dinlerek gezeceğimizden dolayı çok sıkıntı olmaz. gezi tek günlük olduğundan herkes yorulmayı göze almalı bence.

Zaten yorucu olacak kısmı sabah giderken ve akşam gelirken olacak. Bolu da gezerken o kadar sıkıntı olmaz. Gezende gezmeyende aynı derece de yorulur gün sonunda !

şahsen ben mecburi olmadıkça durmak istemem. hiç dinlenmeme anlamında değil de, zamanımız az, değerlendirmek lazım.
    Bolu'lu Lynx bunu beğendi.

Bulent78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Sen nereye gidiyon acaba umurbebesiyle Daha gecen gun agliyodu bize sinav var, sunum var, isim var, cisim var diye, nasi vakit bulupda geliyomus senle anlamadim Pazar gelmeyi cok istiyorum ama insallah diyelim.
    ANGARAJ
    Whatever it is, it's better in the wind.
    Only a biker knows why a dog sticks his head out of a car window.

Motosikleti
    KLE 500
    Umurcan ve Syanürden bana telefon etmelerini bekliyorum...Telefonumuda verdim...Hadi...

Bi google.maps haritası çıkaran olsa çok şeker olacak yau.

trgy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD xl 883
    Program 1 gün için çok yoğun değil mi ya? Zamandan tasarruf için en azından otobandan gidip gelinse daha mantıklı olur gibi ,sürekli koşturmaca insan gezdiğinden yiyip içtiğinden tat almaz ki . Şifayı kapmışım iyileşebilirsem ben de katılmaya çalışırım inşallah .

Motosikleti
    Rks Titanic 200
    Alıntı trgy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Program 1 gün için çok yoğun değil mi ya? Zamandan tasarruf için en azından otobandan gidip gelinse daha mantıklı olur gibi ,sürekli koşturmaca insan gezdiğinden yiyip içtiğinden tat almaz ki .
    otoban fikri benimde akıma yatıyo, herkes HGS sini ayarlasa olur

ama

Beypazarı üzerinden gelirseniz, bolu - abant ve güzergahımız üzerindeki harika yolları kaçırmazsınız diyo Samet.

şimdi görüştük Polat ile. O da samet ile görüşmüş son durum bu

HGS yi ayarlasak iyi olur, çünkü akşam gelirkene, hava kararacak.
    eski yoldan karanlıkta gelmek sıkıntı olur.

sabah eski yoldan gidilir ama akşam vakit kazanmak isteyen otobandan gelebilir ki böyle olması taraftarıyım !

not : düzenledim

Motosikleti
    KLE 500
    Abiler siz rahat gidin gelinde biz sizi heryerden alırız...Siz aranızda mutabık olun yeter...Rotamız belli zaten önemli olan sabah beraber toplanıp planımızı beraberce uygulayabilmek...

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Ankaradan pazar günü hareket edecek grup için planlanan rota ;

http://goo.gl/maps/LQBrJ

Gidiş beypazarı-nallıhan üzerinden abant gölü, Dönüş bolu merkeze gelip eski yoldan Gerede-Kızılcıhamam üzerinden ev olara düşünüldü.

Uyar mı ??

(HGS yi felan karıştırmayalım hiç derim, yada 2 grup halinde gidilebilir, Otobandan gidenler ve otobandan gitmeyenler diye)
    #sürenadam

Motosikleti
    Rks Titanic 200
    Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ankaradan pazar günü hareket edecek grup için planlanan rota ;

http://goo.gl/maps/LQBrJ

Gidiş beypazarı-nallıhan üzerinden abant gölü, Dönüş bolu merkeze gelip eski yoldan Gerede-Kızılcıhamam üzerinden ev olara düşünüldü.

Uyar mı ??

(HGS yi felan karıştırmayalım hiç derim, yada 2 grup halinde gidilebilir, Otobandan gidenler ve otobandan gitmeyenler diye)
    BULUŞMA YERİ Atilla abinin yeri güzel ;)

Sabah ve Akşam HGS ile gidecekler ve gitmeyecek olabilir.

Buluşma yerinden ( hem sabah çıkarken hemde akşam dönerken )

ama çoğumluk derse ki beraber gidek gelek diye

o zaman herkes HGS sini ayarlasın,

SABAH eski yoldan gidelim,

AKŞAM otobandan hgs ile gelelim derim.

karapara bunu beğendi.

Ben HGS almaya çıkıyorum o zaman :D
    makseli bunu beğendi.

Motosikleti
    Rks Titanic 200
    Alıntı zaferce adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben HGS almaya çıkıyorum o zaman :D
    iyi olur, bende almalıyım hemen.

Akşam karanlıkta yol almak çok sıkıntı,

arkadan gelen in far ı uzun oluyo kısa oluyo, ayırt edemiyon, karşıdan gelen ayrı dert.

en iyisi akşam HGS ile otobandan gelelim
    karapara bunu beğendi.

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    hgs için kaçak geçişten sonra 15 gün alma süresi var...vaktiniz varsa şimdi alın tabi...
    karapara bunu beğendi.

Motosikleti
    Rks Titanic 200
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hgs için kaçak geçişten sonra 15 gün alma süresi var...vaktiniz varsa şimdi alın tabi...
    şimdi topluca gidiyoruz. birimizde sıkıntı çıksa herkes bekler.

mümkün olduğunca işimizi sağlama alalım derim.

illaki alınacak bu meret

Bu arada tekrarlamış olayım

rota : http://goo.gl/maps/AhtyA ( dönüş rotası HGS ile tercih edilebilir, eski yoldan gelmek isteyenler gelebilir )

buluşma yeri : Atilla abinin yeri " Mengen Konağı " önü

buluşma saati : 7.05

Yola çıkış ( teker dönme ) saati : 7:25

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 77 kullanıcı var. (0 üye ve 77 misafir)

Bu Konudaki Etiketler