Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Hyosung gv250
    ya ozan akilli ol o nasıl kask öyle.yakışıklı adamsın çirkinleştirme kendini.Mont çok şık görünüyor.
    Wozy bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Dr.MZÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL650 + Hero Xpulse 200
    Alıntı Wozy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hudson değil zaten(sözüm ona Amerikan malı ama Pakistanda üretilmiyorsa ne olayım) Bu resimdeki %100 Amerika yapımı fiyatıda 250$ civarında(amerika fiyatı) level 3 koruma sağlıyor. Hudson asla almam çünkü herkeste var herkesle pişti olmak istemem . Siz şimdi bana Predator 2 kaskla nasıl bir kombinasyon yaparsınız onu söyleyin.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:53 ----------

http://www.hudsonderi.com/?urun-1015...eri-Ceket.html
    http://www.hudsonderi.com/?urun-1014...eri-Ceket.html

Merhumun yaşıyorkene bunlarlan herhangi bir akrabalığı ya da arkadaşlığı yoktur. Sadece hepside otçulmuş o kadar
    cık cık cık cık
    ya ben ne hevesle aldım onu
    neden öyle ortalık malı muamelesi yapıyorsunuz
    kendimi ezik hissettim
    Wozy bunu beğendi.
    Yumuşak başlı isem, kim dedi uysal koyunum?
    Kesilir belki, fakat çekmeye gelmez buyunum.

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Hudson değil zaten(sözüm ona Amerikan malı ama Pakistanda üretilmiyorsa ne olayım) Bu resimdeki %100 Amerika yapımı fiyatıda 250$ civarında(amerika fiyatı) level 3 koruma sağlıyor. Hudson asla almam çünkü herkeste var herkesle pişti olmak istemem . Siz şimdi bana Predator 2 kaskla nasıl bir kombinasyon yaparsınız onu söyleyin.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:53 ----------

http://www.hudsonderi.com/?urun-1015...eri-Ceket.html
    http://www.hudsonderi.com/?urun-1014...eri-Ceket.html

Merhumun yaşıyorkene bunlarlan herhangi bir akrabalığı ya da arkadaşlığı yoktur. Sadece hepside otçulmuş o kadar
    K1626 favorim lakin zaman geçtikce fiyatı düşeceği yerde fiyat yükseliyor geçen sene fuarda tiko paraya 450 gibi bir rakama alınabiliyordu yamulmuyorsam..
    Ama bu paraya almam ben bu ceketi gider tulum alırım..Yemişim şeklini...
    ANGARAJ

buberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Varadero
    Alıntı Dr.MZÇ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cık cık cık cık
    ya ben ne hevesle aldım onu
    neden öyle ortalık malı muamelesi yapıyorsunuz
    kendimi ezik hissettim
    Alsın gelsin kendi montunu yanyana kıyaslayalım kiminki iyi kiminki kötü anlaşılır sen hevesini yitirme Hudson giyen var mı ya bizim eklipte ben hiç farketmedim..
    Bu arada oyumu 17 numaralı kasktan yana kullanıyorum.
    Dr.MZÇ bunu beğendi.
    dolar 10 lirayı geçecekmiş.

Wozy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 990 ADV - HND XR650R
    Kaskın standart fiyatı 720$ mıydı neydi ama ekstraları ile 1000$ civarı gibi.
    Keep your bike in good repair: motorcycle boots are not comfortable for walking.

Motosikleti
    Honda CB125E/NC700x
    renk uyumu biraz daha iyi olabilirdi ama oyum 11 numeroya (işlevinin kafayı koruması olduğu düşünülürse KORUMA YÖNÜNDEN KALİTELİ olduğunu düşünüyorum )

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:14 ----------

Kaskın standart fiyatı 720$ mıydı neydi ama ekstraları ile 1000$ civarı gibi.
    KASKTA bile 280$ aksesuar var arkadaş ben ışık hızına ulaşabilen araç icad edip zamanda yolculuk yapmalıyım
    ‘’ http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/98835-mt-camiasi-bir-el-atar-mi-yazilarinizla-motosiklet-askima-yardim-edin-lutfen.html’’ konusuna destek veren herkese teşekkür ederim...Sevgiyle kalın,

trgy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD xl 883
    Ozi koyduğun linklerin 1/8 ini alsan burdan Pakistana yol olur kartaş hele bişeyler al artık yav begenirsek biz de alıyoren belki
    buberk ve yolcu114 bunu beğendiler.

Motosikleti
    -None-
    Sizce hangisi (motosikletin rengi siyah yada siyaha yakın koyulukta mavi)?

http://i49.tinypic.com/o7lnj5.jpg
    9 numara da cekete uyabilir

mat siyah modellerini de görmüştüm benim tercihim o olurdu
    hatta filmdeki gibi lazer pointer bile eklenebiliyordu

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı karapara adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    KASKTA bile 280$ aksesuar var arkadaş ben ışık hızını ılaşabilen araç icad edip zamanda yolculuk yapmalıyım
    Her ayın 1'ine ışınlansak sürekli dimi abi

#sürenadam

Motosikleti
    KTM 990 ADV - HND XR650R
    Alıntı trgy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ozi koyduğun linklerin 1/8 ini alsan burdan Pakistana yol olur kartaş hele bişeyler al artık yav begenirsek biz de alıyoren belki
    Bende almak isterim ama duygusal yetersizlikler napalım linkleri buraya koyuyoruzki gidip daha duygusal olan arkadaşlara daha fazla seçim şansı doğsun
    Keep your bike in good repair: motorcycle boots are not comfortable for walking.

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster

http://www.karikaturize.net/wp-conte...13/02/1360.jpg
    ayın 1 i bana yaramıyo

Motosikleti
    Honda CB125E/NC700x
    http://www.motomaxonlineshop.com/Urun/KNOX-HANDARMOR-RECON-ELDIVEN-siyah-pmu2040.html

Şu daha insancıl gelebilir belki sana. Daha başka güzel ve normal görünümlü bişey bulursam gönderirim

polat tesekkurler ...arkadaslar adamlarin gunahina girmeyeyim ama buraz once motomaxa ugradim yukaridaki eldivende etiket 300 tl .oradaki arkadasa sordum bu eldiven kac lira diye 300tl dedi.bende internette 229 liraydi dexim.abi kobtrol edelim dedi ve kontrok sonrasi dogrudur 229tl 300tk olan baska eldiven vardi orada pardon dedi...aklinizda olsun diye paylasayim dedim...

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:20 ----------

http://www.karikaturize.net/wp-conte...13/02/1360.jpg
    Arkadaş zaman makinesini icat ettikten sonra bill gatesten once microsoftu kurmak, steve jobstan once apple sirketini kurmak ,facebooku, sahibindeni icat etmek dunyanin en buyuk altin madenini cok onceden aldirmak vs.. varken hala MAAŞ peşinde koşuyorsunuz...+sizin mantikta zaman makinesi sadece yaşlanmaniza yariyor zenginde etmiyor;)
    umurcan ve Wozy bunu beğendiler.
    ‘’ http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/98835-mt-camiasi-bir-el-atar-mi-yazilarinizla-motosiklet-askima-yardim-edin-lutfen.html’’ konusuna destek veren herkese teşekkür ederim...Sevgiyle kalın,

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    polat tesekkurler ...arkadaslar adamlarin gunahina girmeyeyim ama buraz once motomaxa ugradim yukaridaki eldivende etiket 300 tl .oradaki arkadasa sordum bu eldiven kac lira diye 300tl dedi.bende internette 229 liraydi dexim.abi kobtrol edelim dedi ve kontrok sonrasi dogrudur 229tl 300tk olan baska eldiven vardi orada pardon dedi...aklinizda olsun diye paylasayim dedim...
    Bir tane daha knox eldiven var orada, uzun süredir satılıyor o model. 300TL. Yarış tipli, beyaz-siyah. Bunlar da yeni geldi, o yüzden karıştırmış olabilir diye düşünüyorum. Zaten etiketi duruyorsa üzerinde yazıyor, yada bilgisayara okutunca direk çıkıyor fiyat, çalışanların katakulliye getirmesi epey zor Beğendin mi bari ??
    karapara bunu beğendi.
    #sürenadam

Motosikleti
    Honda CB125E/NC700x
    Bende almak isterim ama duygusal yetersizlikler napalım linkleri buraya koyuyoruzki gidip daha duygusal olan arkadaşlara daha fazla seçim şansı doğsun
    Allah herkese duygusallik nasip etsin.....En son ne zaman agladiniz??

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:29 ----------

Bir tane daha knox eldiven var orada, uzun süredir satılıyor o model. 300TL. Yarış tipli, beyaz-siyah. Bunlar da yeni geldi, o yüzden karıştırmış olabilir diye düşünüyorum. Zaten etiketi duruyorsa üzerinde yazıyor, yada bilgisayara okutunca direk çıkıyor fiyat, çalışanların katakulliye getirmesi epey zor Beğendin mi bari ??
    ben yukaridakinin siyah beyazindan 229 tlye aldim yukardakide vardi ama...

Motosikleti
    KTM 990 ADV - HND XR650R
    En soooon hatırlayamadım be abi
    karapara bunu beğendi.

buberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Varadero
    Bir dahaki buluşmada 10 dakikalık toplu ağlama seansı yapılacaktır ilgilenenlere duyurulur..
    karapara bunu beğendi.
    dolar 10 lirayı geçecekmiş.

Motosikleti
    tracer 900
    ..En son ne zaman agladiniz??
    pazar günü lastikleri değiştirmenin kaçınılmaz olduğunu öğrendiğimde tam olarak ağlamasam da gözüm yaşardı, burnum sızladı, bu hafta motoru servise bırakmayı düşünüyorum sübap ayarı vs kontrol için...o zmaan ağlayabilirim bir miktar...

beyler bu arada sübap ayarı kaç para aşağı yukarı?
    karapara bunu beğendi.

Motosikleti
    KTM 990 ADV - HND XR650R
    Çok fazla bişey tutmaz 50-100 tl arası
    erro bunu beğendi.

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Servis dediğin yer Baydar mı ??
    #sürenadam

Motosikleti
    tracer 900
    Servis dediğin yer Baydar mı ??
    evet.........

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 36 kullanıcı var. (0 üye ve 36 misafir)

Bu Konudaki Etiketler