Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu eldiven

http://www.aliexpress.com/item/Free-shipping-Hot-sale-Motorcycle-Full-finger-gloves-genuine-goat-leather-SL-05/623219765.html

50~52 TL ye geliyor. Büyük ihtimalle imitasyon deridir, ve çok sağlam değildir. Zaten bilek koruması olmayan eldivenleri tavsiye etmiyorum. Sadece şu yüzden paylaştım, yiba gibi yerlerde parmaksız eldivenlere bile ~40 TL civarında fiyat çekiyorlar. Scoyco tarzı kumaşımsı bol plastikli eldivenler en az 50 TL gibi fiyata satılıyor (geçen uğradığımda dikkatimi çekti). O tarz bir eldiven alacaksanı eğer en azından bunu tercih edin çok daha iyi koruma sağlar, aynı fiyata diyorum sadece.

Öyle paylaşayım dedim,,,,

şu bilek koruması olayını geç duydum ya...benim aldığım 90 tl ye gelen eldiven bileğe kadar anca geliyo

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şu bilek koruması olayını geç duydum ya...benim aldığım 90 tl ye gelen eldiven bileğe kadar anca geliyo
    Benim şimdi kullandığım yazlık eldiven bileği baya geçiyor. Ama asıl bilek korumalı birkaç eldiven görünce benimkinin biraz "soft" olduğunu anladım Ben de o zamanlar bilmiyordum. Ama en azından bundan sonrakilerde dikkat ederiz Seni de o scoycolar konusunda uyarmak istemiştim ama çok fazla karışmak da istemiyorum. Hani rahat eldivenler ama bir arkadaşım bana bilek sakatlıklarını anlattıktan sonra aslında şunu anladım; Bilek kırıldıktan sonra motoru birdaha rahat süremeyebiliriz (gaz ayarı vs,vs,)
    #sürenadam

Motosikleti
    tracer 900
    Benim şimdi kullandığım yazlık eldiven bileği baya geçiyor. Ama asıl bilek korumalı birkaç eldiven görünce benimkinin biraz "soft" olduğunu anladım Ben de o zamanlar bilmiyordum. Ama en azından bundan sonrakilerde dikkat ederiz Seni de o scoycolar konusunda uyarmak istemiştim ama çok fazla karışmak da istemiyorum. Hani rahat eldivenler ama bir arkadaşım bana bilek sakatlıklarını anlattıktan sonra aslında şunu anladım; Bilek kırıldıktan sonra motoru birdaha rahat süremeyebiliriz (gaz ayarı vs,vs,)
    benim eldiveni hatırlsın belki..vfr ye giderken bakmıştın..icon un eldiveni...baktığın zaman çok da rahat değil aslında...

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim eldiveni hatırlsın belki..vfr ye giderken bakmıştın..icon un eldiveni...baktığın zaman çok da rahat değil aslında...
    Icon muydu, pek hatılayamadım. O poşetin içinde 3 çift eldiven vardı... bir tanesi bende kalmıştı CBR'ı bıraktığında, o geldi aklıma.
    #sürenadam

Motosikleti
    Honda CB125E/NC700x
    Arkadaşlar YUKARIDA sahibinden ilanı olan ucuz motosikletin tahminim üzere bahsettiğim 8000 TL hasar kaydı çıkan nc700x motosiklet olduğu üçüncü şahıslarca TEYİTLENMİŞTİR... bilginize ...

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:43 ----------

... asıl bilek korumalı birkaç eldiven görünce ....
    Bende bilek korumalı eldiven arıyorum, motomaxta ulusanda olanlar hep racing tarzı ... Şöyle normal görünümlü bir marka model tavsiyeniz var mı ?
    Mengu16 ve buberk bunu beğendiler.
    ‘’ http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/98835-mt-camiasi-bir-el-atar-mi-yazilarinizla-motosiklet-askima-yardim-edin-lutfen.html’’ konusuna destek veren herkese teşekkür ederim...Sevgiyle kalın,

Motosikleti
    tracer 900
    Icon muydu, pek hatılayamadım. O poşetin içinde 3 çift eldiven vardı... bir tanesi bende kalmıştı CBR'ı bıraktığında, o geldi aklıma.
    hangisi yırtık olan prohel mi? oysa problem değil diğeri zaten ilk aldığım elleri leş gibi kokutan onu pek kullanmıyorum...üçüncüsü de şu an yanımda olan

buberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Varadero
    Eldiven koleksiyonun mu var la? Ben 15 liraya almıştım 2 senedir yaz kış giyiyom..
    _Boreas_ bunu beğendi.
    dolar 10 lirayı geçecekmiş.

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı karapara adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende bilek korumalı eldiven arıyorum, motomaxta ulusanda olanlar hep racing tarzı ... Şöyle normal görünümlü bir marka model tavsiyeniz var mı ?
    http://www.motomaxonlineshop.com/Urun/KNOX-HANDARMOR-RECON-ELDIVEN-siyah-pmu2040.html

Şu daha insancıl gelebilir belki sana. Daha başka güzel ve normal görünümlü bişey bulursam gönderirim

Alıntı buberk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eldiven koleksiyonun mu var la? Ben 15 liraya almıştım 2 senedir yaz kış giyiyom..
    İşte o nano teknoloji, birgün hepimiz o seviyeye erişicez inşallah

#sürenadam

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Şu eldiven

http://www.aliexpress.com/item/Free-shipping-Hot-sale-Motorcycle-Full-finger-gloves-genuine-goat-leather-SL-05/623219765.html

50~52 TL ye geliyor. Büyük ihtimalle imitasyon deridir, ve çok sağlam değildir. Zaten bilek koruması olmayan eldivenleri tavsiye etmiyorum. Sadece şu yüzden paylaştım, yiba gibi yerlerde parmaksız eldivenlere bile ~40 TL civarında fiyat çekiyorlar. Scoyco tarzı kumaşımsı bol plastikli eldivenler en az 50 TL gibi fiyata satılıyor (geçen uğradığımda dikkatimi çekti). O tarz bir eldiven alacaksanı eğer en azından bunu tercih edin çok daha iyi koruma sağlar, aynı fiyata diyorum sadece.

Öyle paylaşayım dedim,,,,
    Adamın birine dediydikti bize de al deyu ama kulağıynan dinlemediği için bizi...

Birde o motor nerden nereye gelmiş halbüse aksesuarlısını görelim ne kadar yakışıklı durduğunu anlayalım diye koydum ben ekspertize kadar gitmiş olay..
    iyiymiş bu özellik Seviyorum bu grubu..
    ANGARAJ

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adamın birine dediydikti bize de al deyu ama kulağıynan dinlemediği için bizi...

Birde o motor nerden nereye gelmiş halbüse aksesuarlısını görelim ne kadar yakışıklı durduğunu anlayalım diye koydum ben ekspertize kadar gitmiş olay..
    iyiymiş bu özellik Seviyorum bu grubu..
    Senin eldiven hala kargoda... Aynı gün sipariş geçtiğim başka bişey ankaraya gelmiş ama seninki hala çinde gözüküyor....

Bak işte buarası öyle haybeye ilan vermeye gelmeyen bir müessese, karıştı ortalık hep. Asıl NC topiğini gör sen...
    #sürenadam

Bulent78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Harbiden ha, utanmasak motorun sasi noya kadar dokecez ortaya Bi ilan koydun dagittin len ortaligi
    ANGARAJ
    Whatever it is, it's better in the wind.
    Only a biker knows why a dog sticks his head out of a car window.

Wozy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 990 ADV - HND XR650R
    Sizce hangisi (motosikletin rengi siyah yada siyaha yakın koyulukta mavi)?

Keep your bike in good repair: motorcycle boots are not comfortable for walking.

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Senin eldiven hala kargoda... Aynı gün sipariş geçtiğim başka bişey ankaraya gelmiş ama seninki hala çinde gözüküyor....

Bak işte buarası öyle haybeye ilan vermeye gelmeyen bir müessese, karıştı ortalık hep. Asıl NC topiğini gör sen...
    Alıntı Bulent78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Harbiden ha, utanmasak motorun sasi noya kadar dokecez ortaya Bi ilan koydun dagittin len ortaligi
    isteyerek olmadı abiler

Ozan oyumu 8 numaradan yana kullanıyorum..
    ANGARAJ

Motosikleti
    KTM 990 ADV - HND XR650R
    bencede 8-11-17 güzelde 6 numara aboww düşünsenize gece 2de eve geliyorum kask kafamda hala zile basıyorum annem yada babam kapıyı açıyor. Baba yada anne katili olurum ulen
    Keep your bike in good repair: motorcycle boots are not comfortable for walking.

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı Wozy adlı üyeden alıntı Mesajı göster

http://i49.tinypic.com/o7lnj5.jpg
    Motosikleti bilmem, bana 17 yi gönder oradan...
    #sürenadam

Motosikleti
    KTM 990 ADV - HND XR650R
    Peki bir soru daha sizce böyle kaska nasıl bir mont almak lazım onu bulamadım

Dr.MZÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL650 + Hero Xpulse 200
    Peki bir soru daha sizce böyle kaska nasıl bir mont almak lazım onu bulamadım
    http://ebid.s3.amazonaws.com/upload_...00-15708-0.jpg
    Abi bu hudson Deri'deki mont'lardan birine acayip benziyor.
    Hatta bunun simsiyahını alırsan pişti oluruz haberin olsun
    K1625 benimki.
    Wozy bunu beğendi.
    Yumuşak başlı isem, kim dedi uysal koyunum?
    Kesilir belki, fakat çekmeye gelmez buyunum.

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Ooo ceket çok iyiymiş. Hudsonda böyle gözükmüyor...
    #sürenadam

Motosikleti
    KTM 990 ADV - HND XR650R
    Hudson değil zaten(sözüm ona Amerikan malı ama Pakistanda üretilmiyorsa ne olayım) Bu resimdeki %100 Amerika yapımı fiyatıda 250$ civarında(amerika fiyatı) level 3 koruma sağlıyor. Hudson asla almam çünkü herkeste var herkesle pişti olmak istemem . Siz şimdi bana Predator 2 kaskla nasıl bir kombinasyon yaparsınız onu söyleyin.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:53 ----------

http://www.hudsonderi.com/?urun-1015...eri-Ceket.html
    http://www.hudsonderi.com/?urun-1014...eri-Ceket.html

Merhumun yaşıyorkene bunlarlan herhangi bir akrabalığı ya da arkadaşlığı yoktur. Sadece hepside otçulmuş o kadar

Soykan67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS

http://i49.tinypic.com/o7lnj5.jpg
    1-8-11-13-17 iyiymiş.

Kaç para bunlar? Fiyatı uygunsa kesin alırım. Hastasıyık predator reyizin.
    ANGARAJ

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 24 kullanıcı var. (0 üye ve 24 misafir)

Bu Konudaki Etiketler