Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda VFR 800 ABS
    Alıntı nnc77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar herkese merhaba ben chopper kasa bir motosiklet almak istiyorum Honda, Suzuki, Kawasaki, Yamaha markaları arasında kararsız kaldım daha önceden ciddiye alınacak bir tecrübem yok açıkçası bana bilgi verebilirseniz sevinirim önemli noktaları bilmediğim yanlış bir işlem yapmak istiyorum biliyorum 250 cc'lik ilk başlangıç için ideal olabilir ancak ben al sat uraşmak istemiyorum yardımcı olacak arkadaşlar için şimdiden teşekkür ediyorum...
    nnc77 merhaba,aramıza hoşgeldin.
    250 cc başlangıç için doğru seçim,zaten chopper için başka cc bulamazsın Türkiye de.Al sat uğraşmak istemiyorsan Hyosung aquila GV 250 al derim.Benim önceki motorumda 250 cc idi.Ben artık bir daha 250 cc ye binmem diyordum taki bu makinayı görene kadar.Bende senin gibi chopper araştırıyordum.Bu makinayı uzun süre inceledim,sordum soruşturdum,bindim ve hala biniyorum(2.yılım).Bu cüssede ve beygir gücünde rakibi yok.
    Bahsettiğin markaların 250 ccleri gereksiz pahalı.ikincielllerinde de uygun fiyatlı makinanın modeli çok düşük oluyor(en az 10 yıllık)2-3 yıllık makinaların fiyatı sıfır fiyata yakın.Bu makinanın japonlardan farkı yok,aslında bu lafıda etmek istemiyorum çünkü anlamsız geliyor bana herkesin dediği bu.Sonuçta bu makina koreli ve kore makinada ve elektronikte dünya devi markalara sahip biliyorsundur.
    Detaylı bilgi istersen Çağ motora gidebilirsin veya bir toplantıda benim motoru inceleyebilirsin.
    Görüşmek üzere.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

İlgin için teşekkür ediyorum Arkoman ancak tam ifade edemedim sanırım benim seçeneğeim 250 cc üstü 650 lik 750 lik veya 900 lük bu sebeble diğer markaları saydım

Forumdan Uzaklaştırıldı R3N - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    daha önceden tecrübem yok , al sat ile uğraşmak istemiyorum ,
    benim düşünceme bu sözlerin ters olduğu için seni senin gibi düşünen _alp_ e havale ediyorum özelden mesaj at istersen , shadow var onda da

Motosikleti
    Honda VFR 800 ABS
    Alıntı nnc77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlgin için teşekkür ediyorum Arkoman ancak tam ifade edemedim sanırım benim seçeneğeim 250 cc üstü 650 lik 750 lik veya 900 lük bu sebeble diğer markaları saydım
    özelden devam edelim istersen.

Hatamı diyorsun 250 lik ile başlamamak ???

msn daha etkili oluyor arkoman abi
    nnc77 _alp_ in ilk motoru bildigim kadarı ile shadow , onunda tecrübelerini al istersen ama önerilen yol değildir , gücü kontrol edilebilir makineler ile baslamak daha doğru

Motosikleti
    honda cbr 125
    arkadas jinlun 250 sini satiyor ama sen al-sat ugrasmak istemiyorsan muhattap etmeyeyim.. gerci 250 lik bisi alirsan bana kisa-orta vadede upgrade gerekir gibi geliyor..

kolay gelsin..

Shakulin

SilentScream - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Yamaha MT-09 Tracer
    arkadaşlar 100. yıl taraflarında şöyle pratik yapabileceğim boş bir arazi bilen var mı acaba , hipodrom çok uzak bana , oraya gidemem şimdilik , arabayla gezdim ama bulamadım ...

Mesajlarınızı dikkatle takip ediyorum ve ilgilenmenizde beni onurize ediyor arkaşlar ben hız delisi değilim 250 cc lik olmasın dememdeki kasıt satarken zarar etmek istememdir ayrıca motosiklet anında alınıp satılabilinecek birşey olmadığından hassasiyetim msn den yardımcı olmak isteyen arkadaşlar varsa nnc77 hot

Motosikleti
    honda cbr 125
    Alıntı SilentScream adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar 100. yıl taraflarında şöyle pratik yapabileceğim boş bir arazi bilen var mı acaba , hipodrom çok uzak bana , oraya gidemem şimdilik , arabayla gezdim ama bulamadım ...

hemen odtu nun jandarma girisine gelmeden, "naz gida" nin karsisinda bos bi toprak saha var.. orda guzel drift denemeleri yapilabilir..

Shakulin

Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    100. Yıl eskisi gibi değil artık. Aman dikkat
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

evet kiralar falan arttı baya o tarafta dikkat gerçekten

Motosikleti
    Hyosung Gv250
    son dakka etkileyen, akıl çelen biri olmazsa biz de hyosung gv250 yolunda ilerliyoruz. hayırlısı bakalım

çok para ama ya, 7600

bi de şu forumlarda "paylaşım için sagolun" diyenleri kurşuna dizsek ? fenalık geldi sabahtan beri

Motosikleti
    Hyosung GT 250 & Honda CBF 150
    Alıntı ihtiyarDelikanlI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu arada kayserili hemşerimlede tanışma fırsatı bulurum st_erdoğan
    Selamlar. Tanışırız ilk gezide inşallah.

merhaba lar , ben ankara dan Burak , motor kullanmaya yeni başladım arkadaşlar. 2007 model yamaha ybr 125 motor aldım (her ne kadar şu an için çok iyi kullanamasamda) , bundan sonra ki organizasyonlara bende katılmak isterim görüşmek üzere ...
    Hoşgeldin Burak.

Alıntı JAKOBEN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar dostlar!
    Bikaç aydır forumda olmama rağmen bugün itibariyle ben de tam anlamıyla aranıza katılmış oldum.
    Motorum Mondial 250 MCT 2006 Model ve Gri renkte..
    Bi arkadaşımdan 530km de ikinci el olarak aldım (tabiri caizse kız gibi motor..)
    Bu sabah getirip apartmanın garajına koydum ve artık tamamen benim oldu.
    Alım satım ve ruhsat işlerini hafta içi halletmiştik, bu arada merak eden arkadaşlar için söylemekte fayda var; her marka motorun noterdeki alım satım masrafı farklı olmakla birlikte (kasko bedeline göre yapılan bir işlem) benimki 156,06YTL tuttu, ruhsat işlemlerini de kendim yaptım 54,4 YTL (22,4 ytl trafik sigortası, 26 ytl ruhsat sayfası, 1 ytl iki adet form, 5 ytl ruhsat sayfasının ve formların daktiloda yazım parası olmak üzere) tuttu. Şu an itibariyle tek can sıkan nokta ehliyeti çıkarana kadar motorun garajda yatacak olması . Sanırım 26-27 Mayıs gibi direksiyon sınavı olacak ve sonrasında ehliyeti alır almaz gezilerdeki yerimi alacağım ..
    Bu arada sizlerle de en kısa zamanda tanışmak isterim tabiki...
    Hepinize emniyetli sürüşler!!!
    Hayırlı olsun birader, güle güle kullan.

Alıntı R3N adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    daha önceden tecrübem yok , al sat ile uğraşmak istemiyorum ,
    benim düşünceme bu sözlerin ters olduğu için seni senin gibi düşünen _alp_ e havale ediyorum özelden mesaj at istersen , shadow var onda da
    Alp yanlış bilmiyorsam eğitim alarak girdi bu işe. 4 aylık motorculuğumla rahat rahat söylerim ki büyük motor, ağır motor, hızlı motor hata affetmez. Başlasınlar ufaktan, kaybedecekleri 300-400 milyon alım satım masrafı olsun. Ölmekten iyidir cüzdanınızın hafiflemesi.
    [CENTER]Vuuuu diye aşarım dağları, enginlere sığmam taşarım :P[/CENTER]

gupilya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Truva 250 TR
    Balgat Endüstri Meslek Lisesine gel ben cumartesi günleri öğleden sonra oradayım. 45 dönüm 4 bahçe var. ağaçlardan başka çarpacak yer bulamazsın.

Motosikleti
    fz6 Fazer
    Alıntı JAKOBEN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar dostlar!
    Sanırım 26-27 Mayıs gibi direksiyon sınavı olacak ve sonrasında ehliyeti alır almaz gezilerdeki yerimi alacağım Hepinize emniyetli sürüşler!!!

jakoben hayırlı olsun. Ehliyetle ilgili olarak sınavın 7 temmuzda olacağını söylediler bana görüştüğüm sürücü kursundan. 26-27 mayıs civarı oalcak sınava şimdi kayıt yaptırsam girme gibi bi durum olabilirmi bi araştırıp yazarsan sevinirim.

geçen hafta aldım motorumu 650 km de idi, şimdi 1150km de, ehliyetsiz yakalınıcam diye korkuyorum ama yatmasına da içim razı gelmiyo ki. bir an önce almak lazım.

Pazar günü beypazarına gittim, yine oraya giden iki grup vardı 5 dk ara ile geçtiler (geçerken korna çalıp selam verdiler ben resimlerini çekerken, çok hoşuma gitti) ankarada pek gezi düzenlemesi yapılmıyormu ben mi öyle hissediyorum?

Alıntı aserdar75 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Pazar günü beypazarına gittim, yine oraya giden iki grup vardı 5 dk ara ile geçtiler (geçerken korna çalıp selam verdiler ben resimlerini çekerken, çok hoşuma gitti) ankarada pek gezi düzenlemesi yapılmıyormu ben mi öyle hissediyorum?
    ahaha , bir hafta boş dursak olay oluyor , pazar napıyoruz gençler , toplantı gezi vs ??

Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Şu işin izinleri belli olsun, her hafta gezi düzenlemeyen ST gibi olsun
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

st gibi derken paketçi olsun mu demeye çalışıyorsun paketcilere ayıp olmuyor mu , annecim burası geyikler değilmiş

Motosikleti
    KEEWAY SL 150

ODTÜ - EYMİR derim ben...

Dilimde tüy bitti ama bi kez daha yineliyim.. ODTÜ Eymir'e gideliiimmmm... Pazar günü hoş olur... Balık + Ekmek olayına girelim... Yalnız haftasonu giriş olayını sanırım Prometheus arkadaşımız ayarlayacakmış sanırım. Daha önce bana öyle demişti çünkü... Ben ODTÜ-Eymir tesisleri'ne...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 110 kullanıcı var. (0 üye ve 110 misafir)

Bu Konudaki Etiketler