Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı makseli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    matur işi noldu, alda gidelim, hep sözde hep özde olmuyo

hiç olmadı tekrar dana sana bi cbr 250 alalım 2013 model.

sahi yaa, Honda aklıma gelmişken

CB 500 X modeli gelecek mi nolacak, haberi olan var mı ?
    motor işi sürüncemede halen, benim de tepem atacak belirlediğim bir iki motor var dalacam sonunda...çıkmadık candan umut kesilmez hesabı bekliyoruz işte...

motor beklerken ben;

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    CB 500 X modeli gelecek mi nolacak, haberi olan var mı ?
    O iş yatış diyor Honda çalışanları. 500 lükler çok ucuza getiremiyorlarmış o acıdan da yüksek fiyata 500cc satamayacaklarından dolayı 700lük ler ile devam etmeye daha sıcak bakıyorlarmış... Benden demesi, boşuna beklemeyin

(belki Sprot açığını kapatmak için 500R gelebilir)
    #sürenadam

Soykan67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    Alıntı buberk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Olum ben belirli aralıklarla gidiyorum zaten. Geçen 2 tane 1100 GS li abiler vardı ozanla muhabbete hemen dahil olduk. 1980li yıllardan beri bmw kullanıyorum falan diye övünce bende dedim er6 larda iyi diyolar abi falan. Sonra baktım adam gülmekten yerlerde debeleniyor hemen uzaklaştık
    İnsan bari bizi çağırır, bir iki laflardık 1100 gs'li abilerle.

Bülent abiciğim, lütfen bana da haber verir misin. Seni az buz tanıyorsam haber vermeyi unutup gidersen. Bende arka hugger sipariş edeyim de kurtulayım.
    ANGARAJ

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Alıntı Lütfücüğüm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben tulum yağmurluk görmüştüm, kullanışlı bir şeye benziyordu, şekli şemali de yerindeydi; çöp torbasından hallice olanlara benzemiyordu

Boyundan bacağa kadar fermuarlı, tek parça tulum, 120 liraydı da bulamadım şimdi linki. Yağmur geçirmez cepleri, bacak ve kol bilekleri lastikliydi.
    müdür çanta işi bizim arada kaldı ses çıkmadı senden
    ANGARAJ

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Beyler TR de kaliteli sırt çantası satan bir yer-site vs, bilen var mı? Abim soruyor kaç zamandır bana, şöyle düzgün kaliteli bişey olsun, 17" laptopu sığsın...

Alıntı Lütfücüğüm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben tulum yağmurluk görmüştüm, kullanışlı bir şeye benziyordu, şekli şemali de yerindeydi; çöp torbasından hallice olanlara benzemiyordu

Boyundan bacağa kadar fermuarlı, tek parça tulum, 120 liraydı da bulamadım şimdi linki. Yağmur geçirmez cepleri, bacak ve kol bilekleri lastikliydi.
    Bulsana o yağmurluğu yav
    #sürenadam

Lütfücüğüm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yunus çanta evde, motor garajda, gelişme yok yani, istiyorsan gel al, daha hiç dışarı çıkmadı zaten, heves edip boşuna aldık

Motoru da satamadım henüz ya, çok da ihtiyacım var bu ara, fiyat düşürdüm bugün, bakalım hayırlısı. Okan Hoca alacağım diyordu ikinci el bir duke ama....

Tuluma bakıyorum Poli de nerede gördüğümü hatırlayamadim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:24 ----------

Buldum yağmurluğu da benim tulumu aldığım satıcı kapatmış ebayde ki tükanı, şimdi de en ucuz 130$ a var offer lı ama, düzgün bir teklif edilirse alınabilir ucuza

Dainese HOGAN-S IMP.

buberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Varadero
    Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler TR de kaliteli sırt çantası satan bir yer-site vs, bilen var mı? Abim soruyor kaç zamandır bana, şöyle düzgün kaliteli bişey olsun, 17" laptopu sığsın...
    decathlon daki çantalar bence gayet güzel.
    lakin ulusdaki amcalarda 50 lira dedikleri çantayı sen arkanı dönüp giderken "20 liraya vereyim abi" diye bağırıyor. Ben oradan almıştım 2-3 yıldır kullanıyom
    Redmoon bunu beğendi.
    dolar 10 lirayı geçecekmiş.

Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gel hacı sana 80 tl olur
    https://www.google.com/search?q=case+logic&hl=tr&safe=off&source=lnms&tbm =isch&sa=X&ei=sns_UZ2COcbiOobxgPgC&ved=0CAoQ_AUoAQ &biw=1366&bih=667#imgrc=3uZYO6gE5yzI9M%3A%3BufmxPI Hnol0qfM%3Bhttp%253A%252F%252Fstatic-caselogic-com.r.worldssl.net%252FProductImages%252FClassific ation_1_root%252FImage_Hierarchy%252FImageFolder_5 111%252FImageFolder_270267%252FCaseLogic_858542090 38_sized_1000x1000.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.ca selogic.com%252Fen%252FUS%252FProducts%252FPrint-Product-Information%253Fproduct%253DCaseLogic_85854209038% 3B805%3B1000

Motosikleti
    Yoh artık 11 Kat :D

Deri çeket aldım, Tek o var

ayrıcana;

Nisan Ayı içerisinde Kapadokya ya gidesim var, gelmek isteyen olursa beklerim;

bir kaç foto koyayım gidenlerden de gaza gelin

http://img842.imageshack.us/img842/8650/dsc0073zx.jpg

http://img197.imageshack.us/img197/8262/imag0686.jpg

Hava artık 16 - 19 derece diyor şu günlerde. Nisan başlayınca 20 - 25 arası olur tahminen.

cumartesi sabah çıkılsa, Pazar akşamına dönülür diye tahmin ediyorum, konaklama sorun değil, her türlüsü olur
    Biz Vaktiynen gittik gördük gezdik,
    Buda benden vay litrelik alet alıyorsunda gezemiyorsun edemiyorsun diyenlere gelsin
    Özellikle baş harfleri Süper toto ve Soykan69 olan arkadaşlara
    Ben susayım iyisimi fotolar konuşssun..
    Ha unutmadan la soykan sen er6yı aldıktan sonra ne kadar yol yaptın de hele bana?

makseli, nezih77 ve Wozy bunu beğendiler.
    ANGARAJ

Motosikleti
    tracer 900
    yunus panpam gereken cevabı vermiş...

Soykan67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    Buda benden vay litrelik alet alıyorsunda gezemiyorsun edemiyorsun diyenlere gelsin
    Bu cümle resmen çelişkiler yumağı ve bizim vermemiz gereken cevabı kendin vermişsin.

Açıkca söylemek gerekirse;

Hala ısrarla BMW F650 ile yaptığın gezileri önümüze sürüyorsun ki bizim binlik derken kastettiğimiz F650 değil KLV 1000. Fotoğraflarda da ben şahsen KLV 1000 göremiyorum, siz görüyor musunuz millet?

Konumuz litrelik alet olan KLV. O zaman F650'yi karıştırmanın ne gereği var. Burada senin uzun yol ve yaptığın kilometrelere dair bir yalanlama yok, burada binlik bir motosiklet aldığından beri motosiklet üstünde geçirdiğin zamanın azalması var.

Bizim bu yakarışlarımızın altında yatan asıl sebep; Yunus ustamızın benzin sarfiyatı bahanesini örten sahte bahanelerle bizi ekmesi ve kendinden mahrum etmesi, gezilerimizdeki varlığının şu son zamanlarda azalması.. :(

3000 km. Ekimde aldım ve aldığımdan beri öğrenci bütçemle ve 6-6.5 litreye yakın yakıt sarfiyatımla ancak bu kadar kilometre yapabildim.net
    ANGARAJ

umurcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    Benim merak ettiğim sıcakta o post oturak yakmadı mı acep
    Heil Spellcheck

Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı Soykan67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu cümle resmen çelişkiler yumağı ve bizim vermemiz gereken cevabı kendin vermişsin.

Hala ısrarla BMW F650 ile yaptığın gezileri önümüze sürüyorsun ki bizim binlik derken kastettiğimiz F650 değil KLV 1000. Fotoğraflarda da ben şahsen KLV 1000 göremiyorum, siz görüyor musunuz millet?

Konumuz litrelik alet olan KLV. O zaman F650'yi karıştırmanın ne gereği var. Burada senin uzun yol ve yaptığın kilometrelere dair bir yalanlama yok, burada binlik bir motosiklet aldığından beri motosiklet üstünde geçirdiğin zamanın azalması var.

Bizim bu yakarışlarımızın altında yatan asıl sebep; Yunus ustamızın benzin sarfiyatı bahanesini örten sahte bahanelerle bizi ekmesi ve kendinden mahrum etmesi, gezilerimizdeki varlığının şu son zamanlarda azalması.. :(

3000 km. Ekimde aldım ve aldığımdan beri öğrenci bütçemle ve 6-6.5 litreye yakın yakıt sarfiyatımla ancak bu kadar kilometre yapabildim.net
    KLV için konuşuyosanız o ayrı tabi...bmw zamanında da bu şekilde muhabbet vardı...ama yunus da haklı şimdi adam motoru kışın aldı nereye gitsin çocukcayız..
    GaCCaLL ve Wozy bunu beğendiler.

Motosikleti
    Rks Titanic 200
    tamam genşler iyi güzelde

gidecekler hele yazsın bir görelim.

Facebooktan buğrabaşgan yazmıştı göresim var deyü.

ortalama hız 100 - 120 olacak. makinem güccük diye gelmiyosanız ayıb olur. her türlü giderim var :D

siyanür polat oğlan da geliyor kuvvetle muhtemel

.

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Yunus Usta köşeye mi sıkıştı, zor sorulara nasıl cevap verecek... İddiaların aslı var mı... Polat oğlan, anne memleketi olan Ürgüp-Gör-eme' ye gidecek mi...

Bu soruların cevabı için şimdilik @TRGY NV DGRF başkanımıza bağlanıyoruz...

Yunus ustaya karşı yapılan seviyeli sataşmalara ve ustamızın verdiği bir okadar seviyeli cevaplara karşılık olarak da ; ER6,,, ER6,,, ER6,,,!!!
    Seviye regulation has been appied...
    #sürenadam

Redmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 500
    Ulen kaplumbağ gibi evden çıkmaz olduk, hava açsada motora binsek

http://webtv.hurriyet.com.tr/5/46232...ers-dondu.aspx

Motosikleti
    Alıntı Soykan67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

canımcım ben benim klvyi alalı 3 ay oldu anca 2000küsür kmdeyim gerisini var sen hesapla..
    hani amacım sidik yarıştırmak değil de sürekli aynı terane,
    siz geziyorsunuz ne güzel negadada iyi ama olmuyo olamıyo!
    vakit olmuyo fırsat olmuyo işim oluyo vs. vs..

Ha ayrıca havalar düzelsin,(erhana katılıyorum burda)
    ben yine bir rota yapacağım onunla gezidn bunla gezmedin vs demeyede gerek yok,
    ama biliyorum ki yine kimse gelmeyecek benimle ben tek tabanca takılacağım,
    ha memnun değilmiyim olaydan
    yoo gayette zevkli tek gezmek..Ama geçen seneki hataya da düşmem artık..
    ANGARAJ

Motosikleti
    Rks Titanic 200
    Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ama biliyorum ki yine kimse gelmeyecek benimle ben tek tabanca takılacağım,
    ha memnun değilmiyim olaydan
    yoo gayette zevkli tek gezmek..Ama geçen seneki hataya da düşmem artık..
    zevkli mi ?

kimse gelmezse bi de ben deneyeyim bakayım

Motosikleti
    zevkli mi ?

kimse gelmezse bi de ben deneyeyim bakayım
    Tabikide öyle şimdiye kadar gittiğim yaptığım yolcuklarda hep tektim ben nevşehire ürgüp tarafına hiç gitmediysem 2-3 defa motorla gittim,
    kalabalık olmanın verdiği bir huzursuzluk var aslında yolda acaba arkadakine birşey mi oldu,
    yok burda böle yapmaması lazımdı vs vs gibi insan kendine vesvese vermekte...
    tek olduğumda ise etrafı izleye izleye kafama göre durup çay-sigara içmeye yahut fotoğraf çekmeye ayrıabileceğin vakitleri sen belirleyebiliyorsun,
    ha kalabalık olmanında avantajı kamp vs yapacağında ortaya çıkıyor işte.
    Redmoon, nezih77, Wozy ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    ANGARAJ

buberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Varadero
    tamam genşler iyi güzelde

gidecekler hele yazsın bir görelim.

Facebooktan buğrabaşgan yazmıştı göresim var deyü.

ortalama hız 100 - 120 olacak. makinem güccük diye gelmiyosanız ayıb olur. her türlü giderim var :D

siyanür polat oğlan da geliyor kuvvetle muhtemel

.
    Dostum dediğim gibi ctesi çalıştığım için ctesi yapılan organizasyonlardan bile mahrum kalıyorum ama hele o günler yaklaşsın duruma göre bi plan yaparız. Ben oraları araba ile çok gezdim ezbere biliyorum ama şüphesiz motosiklet ile bambaşka olur. Bu arada 100 km tamamda 120 km hıza ben çıkmam sabit 90 km ile giderim çoğu zaman napıym 250cc motoruma kıyamıyorum zorlanıyor gibi geliyor bebişim hemide 12 krş yaksın istiyorum
    (Not: evet şehir içinde agrasif bir kurye gibi gittiğimi inkar etmiyorum)
    Redmoon, nezih77 ve Wozy bunu beğendiler.
    dolar 10 lirayı geçecekmiş.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 11 kullanıcı var. (0 üye ve 11 misafir)

Bu Konudaki Etiketler