Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    Soykan67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    Öncelikle satıcı kontrol etmeli satışa uygun mu diye, ardından alıcı kontrol etmeli. İşin aslını bilmiyorum ama unuttunuz sanırsam. Unutmadıysanız, internette gözükmüyor noterde gözüküyor ise halledilebilir bir problemdir. Erhan abi, kırk yılın başında doğru düzgün motosiklet alıyorsun iyice kontrol et, zaten acele karar verildi ama aldıktan sonra için rahat olsun en azından.
    ANGARAJ

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı karapara adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Erhan önceden adam yurtdisina gidiyormus araba,motor vs. nr varsa sahibinden sitesinde satiyor demistin...O aklima geldide adam borcu takip yurtdisina mi kaciyor,hacizden mal mi kaciriyor veya ben mi bosyere evham yapiyorum,adamin gunahini aliyorum..Bunlar aklima geldi paylasmak istedim.ALLAH HAKKINDA NE HAYIRLI ISE ONU VERSİN diyelim...

yok abi maliyeni adamın adama borç çıkardığı tarihler için adamın şirketle ilişkisi yok...yani hisselerini devretmiş ama maliyede devrettiği tarih ileri bir tarih görünüyor..adamın demesine göre elinde belgeler, noter kağıtları vs var...o olayı düzeltecek elindeki belgelere binaen ki adam da telaş yaptı böyle bişey olduğu için...

Motosikleti
    Honda CB125E/NC700x
    Allah hayirlisini versun ERHAN
    erro bunu beğendi.
    ‘’ http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/98835-mt-camiasi-bir-el-atar-mi-yazilarinizla-motosiklet-askima-yardim-edin-lutfen.html’’ konusuna destek veren herkese teşekkür ederim...Sevgiyle kalın,

Motosikleti
    tracer 900
    link atınca bozuyo linki burası anlamadım...
    Mengu16 bunu beğendi.

Okan Sinan Ocan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K1200GT (Helga) BMW S1000XR M Sport
    Gurubumuzda 2012 de 200 cc olan ortalama motor hacimleri 2013 yılı itibarı ile patlama yaparak 500cc üzerine doğru hızla ilerlemekte.

2013 yılı başı için sıkı bir adaptason eğitim programı arkasına sağlam bir ol eğitimi planlamam farz oldu .

Bu arada bugün alma ihtimalim olan makinalardan birisini daha görmeye gittim. Üst düzey yönetici olan sahibi orijinal aksesuar listesini baştan sona dizdirmiş motorun üzerine.

Detaylarrrr azzzzz sonraaaaaaa
    Soykan67, karapara, erro ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    DAHA GİDİLECEK ÇOK YOL ,ÖĞRENECEK ÇOK ŞEY VAR

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    link atınca bozuyo linki burası anlamadım...
    https://www.facebook.com/pages/Ankar...60977363941610

Motosikleti
    BMW R1100GS
    Alıntı oocan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gurubumuzda 2012 de 200 cc olan ortalama motor hacimleri 2013 yılı itibarı ile patlama yaparak 500cc üzerine doğru hızla ilerlemekte.

2013 yılı başı için sıkı bir adaptason eğitim programı arkasına sağlam bir ol eğitimi planlamam farz oldu .

Bu arada bugün alma ihtimalim olan makinalardan birisini daha görmeye gittim. Üst düzey yönetici olan sahibi orijinal aksesuar listesini baştan sona dizdirmiş motorun üzerine.

Bekliyoruz Okan Hocam
    ANGARAJ

Lütfücüğüm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Benim bundan sonraki motorum ömürlük olacak, cc büyütme isteğim de, ihtiyacım da yok, 100 hp motorum da olsa böyle kullanırım ben. Kısmet olursa triumph veya harley; alıp garaja koysam yeter, binmesem de olur

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:57 ----------

Erhan'ın cbr de yeniydi daha, bir sezon daha binilirdi.
    Redmoon bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CB125E/NC700x
    içimden bir ses ktm 990 veya cbf 1000 diyor okan hocam

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:12 ----------

bmw versiyonlarida bir diger ihtimal
    ‘’ http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/98835-mt-camiasi-bir-el-atar-mi-yazilarinizla-motosiklet-askima-yardim-edin-lutfen.html’’ konusuna destek veren herkese teşekkür ederim...Sevgiyle kalın,

Motosikleti
    tracer 900

abi sabırsızlanıyoruz camia olarak...

Alıntı Lütfücüğüm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim bundan sonraki motorum ömürlük olacak, cc büyütme isteğim de, ihtiyacım da yok, 100 hp motorum da olsa böyle kullanırım ben. Kısmet olursa triumph veya harley; alıp garaja koysam yeter, binmesem de olur

Erhan'ın cbr de yeniydi daha, bir sezon daha binilirdi.
    valla bir sezon değil de bir kaç seon binilirdi aslında ama tezcanlılığım bir an önce alacaımı alayım kafam rahat olsun modundaydım..ilk motorun günahı olmaz sonuçta...şu motoru bi alablirsem bi kaç sezn binerim sanırım ömürlük olmasa da.. ama kullanmadan bişey diyemiyorum tabi...

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:20 ----------

allah ını seven üzerime polis atsın

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Ankarada uygun ortam mı var sanki 600'lük motora binip ne yapacaksınız bende 150'lik motor var sürekli makas atarak gidiyorum demekki yetiyo Benim 600'lük motorum olsa günübirlik alanyaya gider dönerim

umurcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    Yau Okan Hocam Tr'de olmayan bir model dememiş miydi istediğiniz motora?
    Heil Spellcheck

Okan Sinan Ocan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K1200GT (Helga) BMW S1000XR M Sport
    Alıntı umurcan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yau Okan Hocam Tr'de olmayan bir model dememiş miydi istediğiniz motora?
    Umurcancım hayalimdeki motor Türkiyede yok , bu bahsettiğim bu sene Allah izin verir ve parayı denkleyebilirsem alacağım motor.

Bakalım kimin tahmini tutacak
    DAHA GİDİLECEK ÇOK YOL ,ÖĞRENECEK ÇOK ŞEY VAR

Motosikleti
    tracer 900
    Umurcancım hayalimdeki motor Türkiyede yok , bu bahsettiğim bu sene Allah izin verir ve parayı denkleyebilirsem alacağım motor.

Bakalım kimin tahmini tutacak
    abi bi tur binebilir miyiz ?

umurcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    hmm o zaman ben de atıyorum fjr1300!
    Heil Spellcheck

Motosikleti
    Rks Titanic 200
    neyse biz de kendimize küçük bir grup kurarız artık

AnkaraMT_125-250 cc olsun adımız
    yolcu114 ve _Boreas_ bunu beğendiler.

Motosikleti
    BMW R1100GS
    Adam R1150 GS'nin gagasını takmış ya la.

Kırk yılında başında Ankara'da R1100 GS ilanı çıktı o da iyi değil yahu.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...11327856/detay
    ANGARAJ

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Alıntı Soykan67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adam R1150 GS'nin gagasını takmış ya la.

Kırk yılında başında Ankara'da R1100 GS ilanı çıktı o da iyi değil yahu.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...11327856/detay
    Neyini beğenmedin ki sen şimdi bu aletin de yine b.k atıyon??
    ANGARAJ

Motosikleti
    BMW R1100GS
    Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Neyini beğenmedin ki sen şimdi bu aletin de yine b.k atıyon??
    Fazla yıpranmış geldi bana, yoksa ilandaki motosikletin bile fazlasıyla gideri varda masraf gerekiyor.

O Niğde'deki öğretim üyesinin R 1100 GS'sini gördükten sonra piyasadaki çoğu 1100'ü beğenmiyorum Bakan bakıyor motosikletine, her ne kadar BMW'de olsa bakım ve özen ister.

Büyük ihtimal kazalı, ayrıca kilometresi bana doğru gelmedi. 50.000 km'de bile egzoz boruları hiçbir temizlikten geçmeden parlayan R1100 GS'ler var ki bununkiler çok kötü duruyor. Bana göre öyle yanılıyor da olabilirim.

Temiz bir tane düşerse ilanlara takas teklifi edeceğim, niyeyse bu aleti saplantı haline getirdim.

Bu arada 11500 GS'nin gagasına hastayım, kabul etmek gerekirse R1100 GS'ye çok yakışmış.
    ANGARAJ

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Alıntı Soykan67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fazla yıpranmış geldi bana, yoksa ilandaki motosikletin bile fazlasıyla gideri varda masraf gerekiyor.

O Niğde'deki öğretim üyesinin R 1100 GS'sini gördükten sonra piyasadaki çoğu 1100'ü beğenmiyorum Bakan bakıyor motosikletine, her ne kadar BMW'de olsa bakım ve özen ister.

Büyük ihtimal kazalı, ayrıca kilometresi bana doğru gelmedi. 50.000 km'de bile egzoz boruları hiçbir temizlikten geçmeden parlayan R1100 GS'ler var ki bununkiler çok kötü duruyor. Bana göre öyle yanılıyor da olabilirim.

Temiz bir tane düşerse ilanlara takas teklifi edeceğim, niyeyse bu aleti saplantı haline getirdim.

Bu arada 11500 GS'nin gagasına hastayım, kabul etmek gerekirse R1100 GS'ye çok yakışmış.
    Çok peşin hükümlüsün diyorum ve dahada bişey demiyorum demiyorum tabikide,
    Muhalefetse muhalefet,
    elemanın motoru bakımsız olabilir eyvallah bunuda karbon kaplamasından ve egzoz manifoldlarından bu yoruma ulaştığını varsayıyorum,
    ama bence gayet diri duruyor alet yaşta yağmurda hakkını vererek kullanılmış olmasındandır derim bende sana niye bu alet böyle dersen
    eleman yahut önceki sahipleri cafe endurocusu değil de bildiğin harbi endurocudur bilemezsin,
    gaga güzel olmuş ve şu farada bir el atıp 1150 kafa grenajı taksaymış tadından yenmezmiş,
    yan çantaları da dedemle akran heralde baya bir eski model ama iş görür mü fazlasıyla tabiki!
    senin o niğdedeki amcanın motoru gibi motor 40 da 1 denk gelir,
    koruma demirleri silindir başları da gayet temiz görünüyor fotolardan ve
    resimlere bakarsan eleman çadırla açık alanda saklamakta motorunu,
    benim düşüncem gayet diri durmakta alet sadece kozmetik manada yapılacak egzoz borusu işlemi var,
    kaldıki onuda yapsa ne olur yapmasa ne olur ona takılmam bile..

ha unutmadan alette bir çiftte hella var birde sol silindir buji kağaı orjinal sağdakinde yazı falan yok..
    ANGARAJ

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 12 kullanıcı var. (0 üye ve 12 misafir)

Bu Konudaki Etiketler