Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda CB125E/NC700x
    ‘’ http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/98835-mt-camiasi-bir-el-atar-mi-yazilarinizla-motosiklet-askima-yardim-edin-lutfen.html’’ konusuna destek veren herkese teşekkür ederim...Sevgiyle kalın,

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Soykan67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne diyonuz gençler bi vfr yakışmaz mı kardeşinize
    VFR derken, VFR800X CrossRunner'dan mı bahsediyorsun.
    ANGARAJ

Motosikleti
    Honda CB125E/NC700x
    Arkadaşlar bana bendeki kameranın 2 tane yedek bataryası lazım .Kamera GOPRO Hero2.
    Sizlerden rica etsem bunu e-bay mı paypal mı neydi o sitelerden araştırıp bana fiyatını söylenizde parasını size versem. sonra da benim adıma sipariş etseniz. Teşekkürler Herhangibir problem,kötü mal vs.. gibi durumlarda her türlü sorumluluk bana aittir.
    ‘’ http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/98835-mt-camiasi-bir-el-atar-mi-yazilarinizla-motosiklet-askima-yardim-edin-lutfen.html’’ konusuna destek veren herkese teşekkür ederim...Sevgiyle kalın,

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı Soykan67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    VFR derken, VFR800X CrossRunner'dan mı bahsediyorsun.
    yok sadece vfr 800
    ankara da olan

SEÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GSR600
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-kawasaki-zzr-plakali-kawasaki-er6-f-2006-model-105596515/detay
    arkadaşlar motorun sahibini tanıyan motoru bilen varmı?
    ÖNCE LAFA BAKARIM, LAF MI DİYE. SONRA ADAMA BAKARIM, ADAM MI DİYE...

Motosikleti
    BMW R1100GS
    yok sadece vfr 800
    ankara da olan
    Motosiklet dehşet, hayalimdeki motosiklet, Honda'nın gözbebeği. İş bulabilirsem bende almayı planlıyorum.

Fakat ben eksi ve artı yönlerini sayayım, düşüncelerini şekillendirmede yardımcı olması açısından.

Öncelikle motorda vtec var, 7000 d/dk civarı devreye giriyor ve motosikletin sesi, ataklığı ve benzin tüketimi dahil her şey değişiyor. Çift karakterli diyebiliriz.

Vtec devreye girerken virajda isen çok az sıkıntı çıkarabilir, fakat kontrolünü kaybettirecek kadar değil.

Yakıt tüketimi çok değişiklik gösterebilir, 100 kilometrede 10 litrede görebilirsin, sakin kullanımda 5.5 litre'de.

Motosiklet, sıvıları dahil 250 kilo. Şehir içi için çok ağır kalabilir ama alışırsın. Bildiğin R1150 GS ile aynı kiloda.

Yazın radyatörün çift tarafında fan olduğu için sıcaklık direk bacaklarına vurur, pişirir. Kışın ise çok işine yarar.

100 beygirin üstünde gücü var, aslında kullanımı kolay ama biraz tehlikeli olabilir.

ABS'nin yanında CBS var ve bana göre ABS'den daha önemli bir sistem. Yanına ABS eklenince de frenleri en başarılı motosikletler arasına giriyor.

Motosiklet uzun ömürlü, sadece periyodik bakımlarla 200.000 km görenler var. Bu durumda v4 motordan kaynaklanıyor. Sorunsuz bir motosiklet diyebilirim.

İkinci el piyasası kötü, hatta çok kötü diyebiliriz. Motosiklet şahane ama bizim ülkemizde değeri çok bilinmiyor. Uzun yıllar bineceksen sorun değil ama 2-3 yıl içinde satacaksan, biraz sıkıntıya sokabilir seni. Birde benim dikkatimi çeken, herkes neredeyse kafasına göre fiyat belirlemiş. Piyasasında bir düzen yok.

Oturma pozisyonu hem sürücü için hem artçı için rahat sayılır. Artçılı kullanım için tasarlanmış o yüzden torkuda yerinde.

Hatırlamadığım şeyler varsa sonra eklerim. Fakat şunu belirtmem gerekir, önceki motosikletinden sonra bu motosiklet hem ağırlığı hem gücü ile biraz zorlayabilir seni. Ayrıca bu motosiklete koruma takozu takmak gibi bir seçenek yok, yer yok çünkü. Bu sebeple Allah korusun düşersen, tek bir yan grenajının fiyatı 1500 lira yanlış hatırlamıyorsam. 2. el daha uygunları da var ayrıca.

Bu motosikleti de ihtiyaçlarına göre çok ince eleyip sık dokuman gerekir. Muazzam bir motosiklet ama eksi yönleri de hesaba katılması gerekecek kadar önemli.
    erro ve Lütfücüğüm bunu beğendiler.
    ANGARAJ

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı Soykan67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosiklet dehşet, hayalimdeki motosiklet, Honda'nın gözbebeği. İş bulabilirsem bende almayı planlıyorum.

Fakat ben eksi ve artı yönlerini sayayım, düşüncelerini şekillendirmede yardımcı olması açısından.

Öncelikle motorda vtec var, 7000 d/dk civarı devreye giriyor ve motosikletin sesi, ataklığı ve benzin tüketimi dahil her şey değişiyor. Çift karakterli diyebiliriz.

Vtec devreye girerken virajda isen çok az sıkıntı çıkarabilir, fakat kontrolünü kaybettirecek kadar değil.

Yakıt tüketimi çok değişiklik gösterebilir, 100 kilometrede 10 litrede görebilirsin, sakin kullanımda 5.5 litre'de.

Motosiklet, sıvıları dahil 250 kilo. Şehir içi için çok ağır kalabilir ama alışırsın. Bildiğin R1150 GS ile aynı kiloda.

Yazın radyatörün çift tarafında fan olduğu için sıcaklık direk bacaklarına vurur, pişirir. Kışın ise çok işine yarar.

100 beygirin üstünde gücü var, aslında kullanımı kolay ama biraz tehlikeli olabilir.

ABS'nin yanında CBS var ve bana göre ABS'den daha önemli bir sistem. Yanına ABS eklenince de frenleri en başarılı motosikletler arasına giriyor.

Motosiklet uzun ömürlü, sadece periyodik bakımlarla 200.000 km görenler var. Bu durumda v4 motordan kaynaklanıyor. Sorunsuz bir motosiklet diyebilirim.

İkinci el piyasası kötü, hatta çok kötü diyebiliriz. Motosiklet şahane ama bizim ülkemizde değeri çok bilinmiyor. Uzun yıllar bineceksen sorun değil ama 2-3 yıl içinde satacaksan, biraz sıkıntıya sokabilir seni. Birde benim dikkatimi çeken, herkes neredeyse kafasına göre fiyat belirlemiş. Piyasasında bir düzen yok.

Oturma pozisyonu hem sürücü için hem artçı için rahat sayılır. Artçılı kullanım için tasarlanmış o yüzden torkuda yerinde.

Hatırlamadığım şeyler varsa sonra eklerim. Fakat şunu belirtmem gerekir, önceki motosikletinden sonra bu motosiklet hem ağırlığı hem gücü ile biraz zorlayabilir seni. Ayrıca bu motosiklete koruma takozu takmak gibi bir seçenek yok, yer yok çünkü. Bu sebeple Allah korusun düşersen, tek bir yan grenajının fiyatı 1500 lira yanlış hatırlamıyorsam.

Bu motosikleti de ihtiyaçlarına göre çok ince eleyip sık dokuman gerekir. Muazzam bir motosiklet ama eksi yönleri de hesaba katılması gerekecek kadar önemli.
    evet koruma takozu için yer göremedim bende...ağırlığına alışırım diye düşünüyorum ki şehir içinde çok kullanacağımı düşünmüyorum...en azından cbr gibi sürekli işe gidip gelmem sanırım...piyasasının kötü olmassını ise anlamak güç...ben bir kere gördük tek olumsuz yanı sesiydi ve hiç bunu almayı düşüneceğim aklıma gelmezdi ama birden kanım kaynadı...

aklına gelen bişey olursa bildirirsen sevinirim...

Motosikleti
    BMW R1100GS
    evet koruma takozu için yer göremedim bende...ağırlığına alışırım diye düşünüyorum ki şehir içinde çok kullanacağımı düşünmüyorum...en azından cbr gibi sürekli işe gidip gelmem sanırım...piyasasının kötü olmassını ise anlamak güç...ben bir kere gördük tek olumsuz yanı sesiydi ve hiç bunu almayı düşüneceğim aklıma gelmezdi ama birden kanım kaynadı...

aklına gelen bişey olursa bildirirsen sevinirim...
    Gidon tur açısı biraz dar. Park etmek için vb. durumlarda ağırlığını da hesaba katarsak bacak kasların gelişir

Sportmotor karakteri ağır basan bir sport-touring motorsikletidir.

VFR 800 için hangi vitestesin farketmiyor, anında ivmelenir torku sayesinde. Vtec'de hangi vitestesin ilgilenmez uygun devre geldi mi devreye girer. Vtec devreye girmeden, 6500 dk/d civarı 160 km/h'a ulaşabilirsin. Son hızıda 260 km/h civarıdır. Bazı modellerde vtec'in devreye girmesi için gereken devir değişir. Model olarak tam hatırlamıyorum ama 6500 dk/d civarında devreye giren vtec, son modellerde 7000 dk/d civarında giriyor. Virajlarda vtec devreye girme durumu için bu düzenlemeye gitmişler sanırsam.

Biraz rüzgar sorunu vardır; hız arttıkça depoya doğru yatmak gerekir.

Parçaları pahalıdır ama zaten parça ihtiyacı olacak bir duruma sokmaz seni.

Son olarak bunlar, bu motosiklet hakkında bilmediğim var ise diğerleri tamamlar.
    erro bunu beğendi.
    ANGARAJ

trgy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD xl 883
    Alıntı SEÇ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-kawasaki-zzr-plakali-kawasaki-er6-f-2006-model-105596515/detay
    Vay başıma gelenler Selçuk abi sen de mi

Motosikleti
    BMW R1100GS
    Alıntı SEÇ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir gün herkes ER6 sahibi olacak

Selçuk abi, sen al bunu al, buradan sanırsam kimse tanımıyor motosikletin sahibini ama gidip bakalım motosiklete
    ANGARAJ

34 FL 5564 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Tvs Apache RTR....
    Slm Arkadaşlar.
    Yiba'dan Ayhan Abinin Numarasını Bilen Varmı Acaba?
    Bilen Varsa Acil Yazsın Özelden Zahmet Olmazsa.
    Yeni Ankara Motor Ayhan Abi.
    Şimdiden Tşkrler.Bekliyorum
    2008 Tvs Apache Km:70.0002011 Tvs Apache RTR Km:28.000 (Şimdilik)

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Beyler bayanlar,
    Bazı arkadaşlara fiilen söylemiş olmakla beraber şu konuyu okuyunca burda da yazayım dedim,

" http://www.scooturk.net/showthread.php?t=8809 "
    Şu konuda adamın başına gelenleri okudukca kendimi bir kez daha tebrik ettim,

Zira yıllık 300 küsür tl ye özel hayat sigortası yaptırmıştım geçen sene bu senede yeniledim tekrardan,
    ve motosiklet kazalarınıda kapsayan bir sigorta idi bu,

Bunun içerisinde özel hastane masrafınız özel ambulansınız ve olası bir uzuv kopmasına binaen yahut ölürseniz(Allah Göstermesin) yüklü bir teminat alıyorsunuz ayrıca hastanede kaldığınız gün kadar size yatırdığınız paraya oranla günlük para veriliyor.

Yukarıdaki yazılanları okuyunca aylık 30 küsür tl vereceğiniz bir özel hayat sigortası bence paha biçilemez...
    Soykan67 ve makseli bunu beğendiler.
    ANGARAJ

Bulent78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Selçuk senin makinadan sonra pek tatmin edici gelmeyecektir onu söyleyeyim sana aynı motorun çıplak versiyonunu kullanan biri olarak Onun dışında, bastığın zaman ne kadar yakıyodun bilmiyorum ama senle beraber Koray Suphi falan Haymanaya giderken geri dönüp de Atilla Abinin oraya gitmiştik ya, o gezi de ben dip gaz gittim çevre yolunda, 6 litre yaktım, yani 6 nın üzerine çıkmazsın bu makinada O açıdan senin GSR dan avantajlı ama gazı açtın mı yırtma konusunda geride kalır baya haberin olsun, istersen almadan önce bi dene bizim makinaları, kafanda bi fikir olur. Aklında, gönlünde ne varsa onu alırsın inşallah, insan çok mutl oluyor valla alınca kendimden biliyorum
    ANGARAJ
    Whatever it is, it's better in the wind.
    Only a biker knows why a dog sticks his head out of a car window.

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Alıntı Bulent78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selçuk senin makinadan sonra pek tatmin edici gelmeyecektir onu söyleyeyim sana aynı motorun çıplak versiyonunu kullanan biri olarak Onun dışında, bastığın zaman ne kadar yakıyodun bilmiyorum ama senle beraber Koray Suphi falan Haymanaya giderken geri dönüp de Atilla Abinin oraya gitmiştik ya, o gezi de ben dip gaz gittim çevre yolunda, 6 litre yaktım, yani 6 nın üzerine çıkmazsın bu makinada O açıdan senin GSR dan avantajlı ama gazı açtın mı yırtma konusunda geride kalır baya haberin olsun, istersen almadan önce bi dene bizim makinaları, kafanda bi fikir olur. Aklında, gönlünde ne varsa onu alırsın inşallah, insan çok mutl oluyor valla alınca kendimden biliyorum

şu çok mutlu olunan duygunun tarifini istesem ayıp etmiş olurmuyum Sayın Bülo
    ANGARAJ

Motosikleti
    Rks Titanic 200
    Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler bayanlar,
    Bazı arkadaşlara fiilen söylemiş olmakla beraber şu konuyu okuyunca burda da yazayım dedim,

Zira yıllık 300 küsür tl ye özel hayat sigortası yaptırmıştım geçen sene bu senede yeniledim tekrardan,

Bunun içerisinde özel hastane masrafınız özel ambulansınız ve olası bir uzuv kopmasına binaen yahut ölürseniz(Allah Göstermesin) yüklü bir teminat alıyorsunuz ayrıca hastanede kaldığınız gün kadar size yatırdığınız paraya oranla günlük para veriliyor.

Yukarıdaki yazılanları okuyunca aylık 30 küsür tl vereceğiniz bir özel hayat sigortası bence paha biçilemez...
    Bende Ferdi Kaza Sigortası yaptırdım.

75 TL 1 yıllık, hiç birşey değil, herkesin ama özellikle motosiklet kullananların yaptırması gerektiğini düşünüyorum...

Bulent78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Motoru sattıktan sonra ne alabilirm diye düşünürken benim bütçe ancak ER-5 e yetiyordu, hatta Turgay başgan satarsa ondan alayım diye düşünüyordum, bir taraftan da ulan ER-5 alacaz iyi güzel ama alet az yakmıyor en az 6 litre yer, nası başedecez, almışken enjeksiyonlu olsa da biraz daha az yaksa falan diye düşünüyordum. ER-6 N, tipinden dolayı F e göre daha sevdiğim bir modeldi ve araştırmalarımda benim bütçemi aşan, keşke biraz daha param olsa da ER-6 alsam dediğim bir motordu, alabileceğimi hiç düşünmüyordum çünkü o kadar param yoktu. En fazla 1-2 lira pederden ekstra alırım diyordum ki onu da alamadım zaten. Benim makina en az 2 aydır ilanlardan takip ettiğim aletti zaten bilirsin, ilk fiyatı 12 liraydı, o zaman keşke 10 lira falan olsa, zorlar alırdım demiştim, bir süre sonra 11 liraya düştü ama hala benim için fazlaydı, beni biliyosun, o zamanlar her sabah ilk iş sahibinden sayfasını açıp Ankara ilanlarına, sonra da tüm Türkiye ilanlarına bakıyordum, ulan bu da güzelmiş diye link koyuyordum falan, bir sabah yine böyle Ankara ilanlarına bakarken benim makina dikkatimi çekti, 10 lira yazıyordu, yeni ilan sanmıştım, kesin kazlıdır yoksa böyle ucuz olmaz falan gibisinden bir önyargı ile ilanı açtım, bir de ne göreyim, kaç zamandır istediğim ama parası fazla gelen makina karşımdaydı, hem de tam istediğim fiyat. Hemen elemanı aradım, ne zaman nasıl görürüz dedim, aynı günün akşamı gidip garajda gördüm. Ha bu arada daha önce de aramıştım fiyat 11 lira iken, 5-10 dakka konuştuk, çok az pazarlık yaparım demişti, neyse benim gördüğüme göre içime sindi o akşam. Nası yaparım nası alırım diye o gece uyuyamadım, pederin parası bankada, istese de veremiyor, ben de 6,5 lira para var, alet 10 lira, nası yaparım nası ederim diye düşünürken kafayı kırıp ulan alacam ben bu makinayı eğer sağlamsa dedim, sonraki sabah bankaya gittim yarım saat sıra bekledim, sonra 10 dakika içinde kredi onayım çıktı, 4 lira kredi aldım, hesabıma yatırdılar, heesapta 10.7 lira para var, yani para cepte ama makinadan emin değiliz, Metin ustayı aradım bankadan çıkar çıkmaz, çünkü eleman bana Metin Usta makinayı biliyor demişti, neyse telefona başkası çıktı, sonra Metin ustayı verdi, makinayı sordum, bana sahibini tanıdığını ama makinayı tanımadığını, hiç bakım yapmadığını söyledi,ben de hassss.. adam beni yedi galiba dedim, sonra elemanı aradım böyle böyle dedi Metin Usta dedim, vaktin varsa Ulusan a götürelim dedim, o da ok. dedi, Ümitköyden arabaya atlayıp motorun yanına geldi, ben de benim Mondial ile oraya gittim, elemanın garajdan Ulusan a kadar motoru ben kullandım ama bir taraftan tırsıyorum bir taraftan da oha lan bu ne güzel motor falan diyorum, gazı çevirince gidiyo lan bu diyorum, ağzım acayip derece de kulaklarımda yani Neyse Ulusan da Yaşar Ustanın 10 dakika kullanıp 2 dakika da olduğu yerde incelemesi sonucu verdiği onay ile içim içime sığmıyor ama adama da belli etmiyorum, yani benim alabileceğimin bir gömlek üstü bir makinayı alıcağımı orda teyit etmiş durumda Yaşar Usta, ben de bunun farkındayım ama sevinçten zıplamak ya da herife sarılmak falan olmuyor tabii ordan yardır bahçeli de notere, noter aletin vergi borcu var dedi, eleman hemen bankadan 80 lira civarı borcu yatırdı, ben banka kapanmadan 10 dakika önce 10 lira parayı çektim, noter de devir işlemini yapıp elemana parayı verdim, eleman arabaya binip gitti, ben hemen ya Erhanı ya Buğrayı birini aradım ama tam hatırlamıyorum şimdi, Polat ta olabilir, gezicez demişlerdi birgün öncesinden Ankara sayfasında, yani o anki durumumu kelimeler ile anlatmam pek mümkün değil, telefonda konuşurken etrafımdaki insanların bana bakmasından anladım ki resmen bağıra bağıra konuşuyorum heyecandan, sonra benzinliğe gidip depoyu doldurmam ve Eskişehir yolunda korkarak da olsa hafiften gaz açarak motoru denememi ise anlatamam resmen kaskın içinde manyak gibi gülüyodum, kahlaha atıyodum yani o derece, çok ama çok uzun zamandır öyle mutlu olmamıştım yani

Hala 7000 devir civarlarında aynı hazzı ve anlamsız gülümsemeyi yaşıyorum kaskın içersinde
    makseli, Soykan67, GaCCaLL ve 2 diğerleri bunu beğendiler..
    ANGARAJ
    Whatever it is, it's better in the wind.
    Only a biker knows why a dog sticks his head out of a car window.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı makseli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende Ferdi Kaza Sigortası yaptırdım.

75 TL 1 yıllık, hiç birşey değil, herkesin ama özellikle motosiklet kullananların yaptırması gerektiğini düşünüyorum...
    Cidden hiç bişey zorunlu sigortanın en az 150 lira olduğu düşünülürse. Hayır benim anlamadım bir araba bölünmüş karayolunun karşısına geçip refüjleri direkleri parçalayıp 4-5 arabayı haşat edebiliyor bide üzerine 2-3 kişiyi öldürebiliyor ama motosiklet sigortasının arabalardan pahalı çıktığı durumlar bile olabiliyor. 405 lira fiyat verdiler hiç kazası olmayan istanbul plakalı motoruma. Sonra axa'dan sigortamı uzattım 141tl'ye. Bir motor diğer araçlara ve yol işaret ve işaretçilerine ne kadar zarar verebilirki ? bunlar kesin motosiklet severlerin cebini boşaltacak yer buldu

Motosikleti
    Rks Titanic 200
    Alıntı Bulent78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hala 7000 devir civarlarında aynı hazzı ve anlamsız gülümsemeyi yaşıyorum kaskın içersinde
    olan var olmayan var bilo başgan litven.

insanın ağzını sulandırıyorsunuz. Gaza gelip pazartesi bankaya sürttüresi geliyo insanın :D

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Hayret, beklenilen mesajlar buraya düşmemiş...

Ayrıca başta arabasına resmen tecavüzde bulunduğumuz buğra olmak üzere yunus arkadaşımdan da bugün için kusuruma bakmamalarını diliyorum... Zaten buğranın ki çok önemli bir mevzu değil, aracının lpg ve ses sistemine ~4.000 TL lik zaiyat verdik. Biraz da kaporta ve far grubuna yüklendik, okadar . Olmadı ama, kısmet değilmiş

Zira Yunusun da tüm maksadının mantı yemek olduğunu öğrenmiş olduk. Tüm gün suratı asık gezen adam mantıyı görünce oldu. Ostim gezemelerinde bana eşlik ettiği için de ayrıyetten şükranlarımı iletirim

Alıntı makseli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geldi geldi.
    Ama hava çok soğuk. Motor pantolonu ile beraber olmuyo.
    normal pantolon üstüne giyiliyo.
    Bahar aylarında kullanılır yani...
    Topkasen de yokki yanında taşı bir ara bakayım diyemiyorum...

Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler bayanlar,
    .....................
    Valla o kazayı okuyacak kadar mecalim hiç yok. Maşallah burada da pek uzun mesajlar da yazılmış, okuyamadım. Ama anladığım şu ki, sigorta olayları önemli ve senin yaptırdığın olayı ben de yaptıracaktım, hem de taaa geçen sene. Çok unutkan ve sorumsuz oldum valla.
    #sürenadam

buberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Varadero
    Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ayrıca başta arabasına resmen tecavüzde bulunduğumuz buğra olmak üzere yunus arkadaşımdan da bugün için kusuruma bakmamalarını diliyorum... Zaten buğranın ki çok önemli bir mevzu değil, aracının lpg ve ses sistemine ~4.000 TL lik zaiyat verdik. Biraz da kaporta ve far grubuna yüklendik, okadar . Olmadı ama, kısmet değilmiş
    Dostum önemli olan orta büyüklükte bir motosikletin lada samara gibi bir arabayla taşınamayacağını deneyerek öğrenmiş olduk ve herkes tatmin olmuş şekilde evine döndü. Lakin yunusun koltuğu ve ses sistemi kablosunu vahşice sökerken tekrar montajını yapacağı sözü askıda kaldı. Ben onun bu davranışını asla yüzüne vurmuyorum ve ekliyorum; "motor motor dediğin nedir ki gülüm, ben sizin için gerekirse arabamın sağ stop lambasını kırarım"
    dolar 10 lirayı geçecekmiş.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 10 kullanıcı var. (0 üye ve 10 misafir)

Bu Konudaki Etiketler