Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    trgy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD xl 883
    Alıntı revrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba, İstanbul'dan Ankara'ya geçen yıl geldim, tanışmak ve etkinliklere katılmak için sabırsızlanmaktayım. Etkinlik ve toplantıları nasıl ilan ediyorsunuz? Sevgi ve saygılar...
    Burayı takip edebilirsiniz ya da facebook için buradan buyrun ;
    https://www.facebook.com/groups/162405583878884/
    revrider bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha xt 660 r
    Çok teşekkürler ve selamlar...

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:11 ----------

Teşekkür ederim hemen bakayım...

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Alıntı Dr.MZÇ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi akşamlar arkadaşlar
    Yeni yılınız kutlu olsun.
    Aranıza katılmak için sabırsızlıkla motosiklet araştırıyorum.
    Aklımda Kawasaki GPZ900R almak var.
    Yedek parça sıkıntısı çok fazla çekeceğim gibi.
    Yurt dışından parça getirteniniz oldu mu?
    Ayrıca motoru almadan önce bilen birisine göstermek istiyorum.
    Bildiğiniz iyi bir usta var mı?
    Hocam merhaba milli kütüphanede tanışmıştık galiba sizinle,
    Yurtdışından parça olarak ufak tefek şeyler alıyoruz ebaydan bi sıkıntı çıkmadı şimdiye kadar birde alacağınız yer ankaranın ne tarafında ona göre bir usta söyleyelim? Hani enduro tarzı birşeyler bakacaksan yahut sıralı silindir olmayan bir alet alacaksan bende bakabilirim biitabii ayrıca bizim katılımlara iştirak etmek için illaki motorunuzun olması gerekmiyor bunu her seferinde üstüne basa basa belirtiyorum ben araba, otobüs, metro ve tabanvayla gelenleride kabul ediyoruz

Alıntı revrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba, İstanbul'dan Ankara'ya geçen yıl geldim, tanışmak ve etkinliklere katılmak için sabırsızlanmaktayım. Etkinlik ve toplantıları nasıl ilan ediyorsunuz? Sevgi ve saygılar...
    Turgay müdür belirtmiş ayrıca Nezih77(hüseyin abi)'mizin imzasında bulunan facebook grubundan da duyuruyoruz bilginize.
    Tanışmak dileğiyle

Alıntı Soykan67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu motosiklet, ne güzel motosiklet öyle. Vtec felan güzel şeymiş.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...09985471/detay
    o alete laf yok hacı o alet ben ve bir kısım arkadaşlara göre honda'nın incisi, tüm teknolojisini döktürdüğü bir touring makina..
    revrider, Wozy ve Dr.MZÇ bunu beğendiler.
    ANGARAJ

Motosikleti
    Yamaha xt 660 r
    En kısa zamanda tanışmak dileği ile teşekkürler...

Soykan67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o alete laf yok hacı o alet ben ve bir kısım arkadaşlara göre honda'nın incisi, tüm teknolojisini döktürdüğü bir touring makina..
    Zaten bu alete laf edenin şeyine şey etsinler. Vtec devreye girince benzini sömürüyormuş, benzin sarfiyatı da biraz daha iyi olsa ömürlük bir makine olur.
    ANGARAJ

Motosikleti
    250 cc custom
    Alıntı Soykan67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zaten bu alete laf edenin şeyine şey etsinler. Vtec devreye girince benzini sömürüyormuş, benzin sarfiyatı da biraz daha iyi olsa ömürlük bir makine olur.
    ona binen arkadaşın benzin sarfiyatını çokda bitarafına takacağını sanmıyorum
    [B]Çoğunlukla şarkılar İstanbul'u anlatır; çünkü Ankara anlatılmaz yaşanır...[/B]

Bulent78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Olm binlik racing de alsa, Hayabusa da alsa, ara ara benzin sarfiyatını düşünmeyen adama motorcu denmezzz, onlar bile ulen çok yakıyomuş derlerr bazen, bizim Uğur a sorabilirsiniz, gaza basarken kulaklarına varan ağzı benzinlikte enteresan küfürler uyduruyordur arasıra eminim
    ANGARAJ
    Whatever it is, it's better in the wind.
    Only a biker knows why a dog sticks his head out of a car window.

buberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Varadero
    İhtiyar delikanlıya bak hele.. Nasıl bilirdiniz bu moturu?
    http://www.sahibinden.com/110073032

Soykan67 bunu beğendi.
    dolar 10 lirayı geçecekmiş.

Motosikleti
    BMW R1100GS
    VFR800 öyle pahalı bir alet değil. Hani adamın altında 30-40.000 TL'lik makine olsa haklısın, benzini düşünmez.

VFR800 için vtec devreye girdikten sonra 10 litrelere kadar yakıt tüketimi yükseliyor diyorlar. Ne kadar doğru bilemem fakat 10 litre mevzusu gerçek ise korkunç ameka.
    ANGARAJ

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    ilandaki vfr güzel olmakla birlikte geçen sayfada linkini verdiğim BMW ler daha tercih edilesi gibi geliyo, hme tip hem fiyat/performans oranında

Motosikleti
    BMW R1100GS
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilandaki vfr güzel olmakla birlikte geçen sayfada linkini verdiğim BMW ler daha tercih edilesi gibi geliyo, hme tip hem fiyat/performans oranında
    İkiside tercih edilecek ve pişman olunmayacak cinsten aletler. VFR alacak imkanım olsa yahut diğer ilanlardaki BMW'leri 5-10 yıl binerdim rahat.
    ANGARAJ

buberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Varadero
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Söylemeyim dediydim ama yinelenince dayanamadım k1200r dışında hiç biri dönüpte bakılası motor değil. Kaldı ki k1200r bile ilandaki vfr nin yanında kompleks yapar İlla bmw olsun diye alma bak daha bunun yamahası var kawasikisi var.
    dolar 10 lirayı geçecekmiş.

Motosikleti
    Honda CB125E/NC700x
    bugun bursadan donerken bir grup 20-30 arasi motorcu ankaraya dogru yol surusu yapiyorlardi.Iclerinde benim gordugum sadece bir tane 600cc vardi o da kawasaki er6f di bir tane ducati bir tane de maxi scooter, digerleri genelde 1000 cc ve uzeri idi. benim hanim er6f in yuzine bile bakmadi. direk çöp dedi...BMW1200 serisi olan bir motoru gorunce aha bu guzel dedi.
    Grubu yolsa vidwoya falan cektim. Okan hocada gruptaydi. yolda beni cekim yaparken gorunce durdu sagolsun. meger her 1ocak ta gelenekzsel motorcu surusu olurmusda bizim haberimiz yok Okan hocam inceliginiz icin tekrar tesekkurler
    Wozy bunu beğendi.

Motosikleti
    BMW R1100GS
    Alıntı karapara adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugun bursadan donerken bir grup 20-30 arasi motorcu ankaraya dogru yol surusu yapiyorlardi.Iclerinde benim gordugum sadece bir tane 600cc vardi o da kawasaki er6f di bir tane ducati bir tane de maxi scooter, digerleri genelde 1000 cc ve uzeri idi. benim hanim er6f in yuzine bile bakmadi. direk çöp dedi...BMW1200 serisi olan bir motoru gorunce aha bu guzel dedi.
    Grubu yolsa vidwoya falan cektim. Okan hocada gruptaydi. yolda beni cekim yaparken gorunce durdu sagolsun. meger her 1ocak ta gelenekzsel motorcu surusu olurmusda bizim haberimiz yok Okan hocam inceliginiz icin tekrar tesekkurler
    O ER6-F 2011 model olduğu için ben ve motorum üstümüze alınmadık, yeni modelleri çirkin O grubun neredeyse tamamı BMW idi, hatta ağırlık R1200 GS. Herkese açık bir etkinlik, seneye katılabilirim bende.
    ANGARAJ

Motosikleti
    Honda CB125E/NC700x
    Soykan aynen öyle yaw herkesin haberi var bir tek kör cahil olan benim haberim yokmuş meger
    not: Neredeyse tüm motorlar 1000 cc ve üzeri olunca onların yanında 600cc motosikletin göreceli olarak küçük ve görsellikten uzak görünmesi dogal Kısaca onların yanında er6n de olsa tırt görnürdü emin ol abi... ama bu durum senin ve bülent başkanın motorununn tırt olduğu anlamına gelmez tabi ki ... Benim cb125e onların yanında nasıl dururdu dersen bisikletin hallicesi
    Wozy bunu beğendi.
    ‘’ http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/98835-mt-camiasi-bir-el-atar-mi-yazilarinizla-motosiklet-askima-yardim-edin-lutfen.html’’ konusuna destek veren herkese teşekkür ederim...Sevgiyle kalın,

umurcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    Osman abi onların arasında da vardı bir cb125e yav. FB'ta fotoları var en azından
    Heil Spellcheck

Motosikleti
    Honda CB125E/NC700x
    umurcan cb125e bir yerlerde nal topluyordu o zaman....zira ben gormesem bile grubun hizi 130km civariydi...cb125e roket taksa,surtunme kuvveti sifira dusse bile o hiza cikamaz...
    Wozy bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-07
    Hadi yau Yazık olmuş o zaman ne diyim. Geri dönmüştür herhalde üşüdü falansa. Bayandı çünkü sürücüsü, bayan bir kullanıcıyı bırakıp gitmemişlerdir yani.
    En azından öyle umalım
    Heil Spellcheck

Motosikleti
    Honda CB125E/NC700x
    soykan,umurcan sizler mit,cia ve/veya mosssd ajanimidiniz srkafaş surucusune kadar biliyordunuz..belkide medyumsunuz utanmasaniz oglen yedigim yemegi bileceksiniz arkadas

Motosikleti
    MT-07
    Abi kaan tuna hepsini belgelemiş faceden arkadaşlarsan herşey ortada. Gizli kapaklı işler yok herşey olması gerektiği gibi.
    Daha fazla bilgi verirsem birilerini öldürmek zorunda kalabilirim lakin
    Heil Spellcheck

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 65 kullanıcı var. (0 üye ve 65 misafir)

Bu Konudaki Etiketler